Samsung Galaxy S10/S10+

poruka: 2.250
|
čitano: 604.154
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Ja isto imam 10e...ne koristim dual sim ali AOD koristim... Pošto sam presao sa mate 10pro, baterija je dosta slabija.. Usudio bih se reći duplo... Ali izdrzi komotno do kraja dana ako ne mislis igrati igrice.. Evo sad mi je na 42 posto a skinuo sam ga s punjaca u 7...neces se usrećiti s baterijom ali je prihvatljiva...a i valjda bude samsung to malo optimizirao
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
ocean77 kaže...
Pa ja imam u Note 9 jos stariji Exynos i nikakvih problema nemam nakon pola godine, mob je jednako brz kao i prvi dan.
Cesto snimam nesto u 4K video sto kasnije obradim u samom mobu i sve radi odlicno...ne znam kako Snapseed moze sporo raditi ako meni Note obradjuje dosta brzo 4K sto je daleko slozenije od jedne fotke koja ima oko 5MB.

kad kazem da obraduje "sporo", pri tome ne mislim da je sam po sebi spor, vec je iste brzine kao i na S7, a to od novog SoC-a nisam ocekivao, mora biti brzi, a nije

 

kao sto sam vec spomenuo, placamo istu cijenu kao i ovi sto imaju SD855, a dobijem puno losiju stvar, ili neka nam smanje cijenu ili neka ponude oba uredaja i nama pa da si sami izaberemo sto hocemo, znas i sam da nitko tko se kuzi ne bi kupio Exynos u tome slucaju 

 

inace je za sve ostalo brz i responzivan, jedino kod fotki je na razini S7, sto je meni losa osobina

 

baterija je dovoljna za od 8h ujutro, do 20h navecer bez da se brinem da ce mi se ispraznit tokom dana.

 

4g, NFC, Bluetooth, WiFI lokacija, sinhro za sve mailove i sve aplikacije itd it, sve sto mob ima je ukljuceno na max, ne igram igre na mobu nikakve, sve ostale pizdarije koristim koje postoje, plus poslovnu aplikaciju od firme

 

mob je meni vrhunski, dobio sam prakticni isti uredaj kao i S7, sto se tice samo velicine, a puno veci i ljepsi ekran

 

klasicni samsung, puni paket, bez greske, igraju na sigurno 

 

 

6 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

usput da pitam, da li netko koristi ili je koristio ove premaze za ekrane mobitela?

 

zanima me da li mjenja neka svojstva ekrana, kao sto su svjetlina, ostrina, responzivnost i boje, kao sto to sjebu stakla?

 

vidjet neki dan u arena centru, na pultu neka curka prodaje ovo http://moresmile.org/shop/dodaci-za-mobitele/wowfixit/

 

a posto ne koristim maskice i kaljena stakla, stavio bih si tako nesto

 

pa eto ako je netko probao te premaze neka baci koji komentar

 

hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Ja sam probao, mobitel na prvu lijepse izgleda glađi je ekran no poslije kad to popusti mob ti izgleda kao da si ga dirao najmasnijim prstima i onda moras skidati taj premaz alkoholom. Sto se tice zastite ne pruza nikakvu samo ti cini ekran sklizkijim za prste. Da ne govorim da su mi uvalili dvije a jedna bila prazna.
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Gogy7 kaže...
Ja sam probao, mobitel na prvu lijepse izgleda glađi je ekran no poslije kad to popusti mob ti izgleda kao da si ga dirao najmasnijim prstima i onda moras skidati taj premaz alkoholom. Sto se tice zastite ne pruza nikakvu samo ti cini ekran sklizkijim za prste. Da ne govorim da su mi uvalili dvije a jedna bila prazna.

Probao sam to na htc prije, i točno, s vremenom ti ekran bude stalno zamusan, rađe nemojte to koristiti nikakve koristi od toga.

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
A whitestone dome? Koliko vidim i to je neki kao premaz ili nije?
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

super, hvala na upozorenju.

 

zaboravih pohvaliti citac otiska prsta, koji je ujedino i power button, good stuff, puno bolje rjesenje nego ovaj na ekranu, ergonomski takoder pristupacniji i prst odmah sjeda gdje treba, u odnosu na S10+ od zene, gdje je power button previsoko pozicioniran

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Gogy7 kaže...
...onda moras skidati taj premaz alkoholom...

Super nacin za totalno unistiti oleofobni premaz na ekranu

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Iskreno bi htio upoznati majstora koji je donio odluku/dizajn o poziciji power buttona na s10+.

Kaj lik ima 2,15 i najvece ruke ikad?
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
HAL kaže...
Iskreno bi htio upoznati majstora koji je donio odluku/dizajn o poziciji power buttona na s10+.

Kaj lik ima 2,15 i najvece ruke ikad?

U pocetku mozda je bio malo visoko, no nakon dva do tri dana koristenja postalo je sasvim normalno. Ne znam cemu tolika zbrka oko toga.

6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
HAL kaže...
Iskreno bi htio upoznati majstora koji je donio odluku/dizajn o poziciji power buttona na s10+.

Kaj lik ima 2,15 i najvece ruke ikad?

ma uzas

 

isti  fail kao i na S8 citac otiska prsta, koji su na S9 onda isli ispravit

 

ne kuzim kak im se to moglo desiti, jos kada znamo da im testiranja rade azijati, koji nemaju bas velike sake i dugacke prste 

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Nije zbrka, ali je super loš dizajn.

Više manje svi isto držimo mob i ova pozicija je cca 2cm previsoko.

Jbg za flagship, koji košta puno love mi je to dosta suludo.
5 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

potvrdujem, meni je i na S10 ta tipka previsoko, bas je nezgodno to napravljeno

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Evo još jedan novopečeni vlasnik s10+ modela 

 

Pitanje: vidim na netu svi spominju good lock aplikaciju koja dosta stvari mijenja u sustavu (notification bar, app switcher i slično) i kako je ima na galaxy store-u, međutim ja je nikako ne nalazim. Dali je stvar regije ili nešto treče?

Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Stoja kaže...

Evo još jedan novopečeni vlasnik s10+ modela 

 

Pitanje: vidim na netu svi spominju good lock aplikaciju koja dosta stvari mijenja u sustavu (notification bar, app switcher i slično) i kako je ima na galaxy store-u, međutim ja je nikako ne nalazim. Dali je stvar regije ili nešto treče?

U hrvatskoj sluzbeno nije dostupan, tako da ces morati skinuti apk datoteke onih modula koje zelis. Zatim skines nicelock aplikaciju pomocu koje pokreces sve module za good lock.

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Počeli su izgleda i službeno puštati određene aplikacije...
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Ima li tko ideju kako rijesiti problem na S10+. Cim pricam na discord i pokusam raditi u drugoj aplikaciji koja koristi mikrofon. Automatski izoblici zvuk iste aplikacije. Android je bio poznat da razdvaja zvuk kako treba, zato sam se i udaljio sa iOS-a. Kontaktirao sam Samsung, ali uvijek dobijem debili odgovor da odnesem na servis. Nije problem do discorda, bilo koja voip aplikacija radi problem u samom razdvajanju zvuka. Posto discord ima dva moda komunikacijski i pozivni mod, cim upalim pozivni mod radi normalno normalno cujem igru, youtube itd. Ali onda me jako slabo cuju ljudi na discordu. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

evo konacno aplikacije koju smo cekali za notifikacije ;)

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.chainfire.holeylight

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Igor666 kaže...

evo konacno aplikacije koju smo cekali za notifikacije ;)

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.chainfire.holeylight

 Ne radi bas kako treba...recimo whatssup mi uopce ne signalizira..S10+

13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Provjerite si Samsung trgovinu, izašao je Fingeprint Security update.

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.4.2019 8:08 (ivicask).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Purger155 kaže...
Igor666 kaže...

evo konacno aplikacije koju smo cekali za notifikacije ;)

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.chainfire.holeylight

 Ne radi bas kako treba...recimo whatssup mi uopce ne signalizira..S10+

 da, meni uopce ne radi kad jeekran ugasen, tek kad ga upalim svijetili

ivicask kaže...

Provjerite si Samsung trgovinu, izašao je Fingeprint Security update.

 ja nemam taj update..a i cini mi se da sam to dobio prije par tjedana kad sam prvi put upalio mob. (mozda je ovo nesto novije).

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Teško, ovo je nešto urgent bilo.
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Igor666 kaže...
Purger155 kaže...
Igor666 kaže...

evo konacno aplikacije koju smo cekali za notifikacije ;)

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.chainfire.holeylight

 Ne radi bas kako treba...recimo whatssup mi uopce ne signalizira..S10+

 da, meni uopce ne radi kad jeekran ugasen, tek kad ga upalim svijetili

ivicask kaže...

Provjerite si Samsung trgovinu, izašao je Fingeprint Security update.

 ja nemam taj update..a i cini mi se da sam to dobio prije par tjedana kad sam prvi put upalio mob. (mozda je ovo nesto novije).

 Lagano provjeriš, pod Biometrics , Biometrics Preferences meni sad piše verzija 2.0.8.4.

8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Jučer mi je dosao taj kritičan update za senzor. I od tada stvarno brzo i stabilno radi. Nema random usporavanja.
Inace zadovoljan mobitelom. Od baterije do zvučnika pa i otisak prsta. Jedino da neki pravi noćni mode ubace pa da bude tutto completo paket.
Brzina punjena nije neki problem jer baterija bez problema izdrzi dan mrcvarenja.

Jedino jos čekam povratnu informaciju za slušalice. Zvao par puta i rekli da će svi koji su prednarucili 100% dobiti sluše samo što nisu baš organizirani.
 
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Meni jos nije dosao update za finger 2.0.8.4, koliko citam po xda i ostalim mrezama da drasticno se poboljsala brzina ocitavanja prsta. Da li se vidi kod vas razlika koji ste ga dobili

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Da meni otisak sad reagira na skroz lagani dodir,svaki put ga otkljuca bez greske.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
helix24 kaže...

Meni jos nije dosao update za finger 2.0.8.4, koliko citam po xda i ostalim mrezama da drasticno se poboljsala brzina ocitavanja prsta. Da li se vidi kod vas razlika koji ste ga dobili

Je bome, sad leti. Fantastican update. Jos samo da dode to navodno 25w brzo punjenje i imamo najpotpuniji uredaj danasnjice.

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

@XSX

 

jesi skinuo zastitu za ekran ili imas neku svoju ?

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.4.2019 12:00 (4mal).
8 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
CrossDeath kaže...
helix24 kaže...

Meni jos nije dosao update za finger 2.0.8.4, koliko citam po xda i ostalim mrezama da drasticno se poboljsala brzina ocitavanja prsta. Da li se vidi kod vas razlika koji ste ga dobili

Je bome, sad leti. Fantastican update. Jos samo da dode to navodno 25w brzo punjenje i imamo najpotpuniji uredaj danasnjice.

vec i je najpotpuniji, ali samo dok ne izade note 10 :p

bas neki dan na poslu usporedivali note 9, s10+ i mate 20 pro

note 9 i mate 20 tu negdje, mozda ipak na strani mate, ali zato s10+ daleko fluidniji i responzivniji od svih

mogu samo misliti kakav je tek snapdragon u usporedbi s ostalima

9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Dosao i meni update za Finger 2.0.8.4. Znaci nije realno kako brzo radi. Ne znam ata su uradili, ali svemirski brzo prepoznaje otisak prsta. Mogu reci samo bravo Samsung, da tako brzo prepoznaje preko folije.

 
1 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice