Samsung Galaxy S10/S10+

poruka: 2.250
|
čitano: 601.817
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

pitanje za vlasnike s10+

pošto sam trenutačno imobiliziran )slomljena noga=

kakav je s10+ u ruci, sklizak kao većina ostalih ili???

htc 12+, jebeno sklizak

mate 20 pro jako sklizak

s10plus ????

PS

jeli uklonnjiv bloatware ili je potreban root itd

iPhone is a smartphone for dumb people
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.3.2019 9:36 (karlanal).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
karlanal kaže...

pitanje za vlasnike s10+

pošto sam trenutačno imobiliziran )slomljena noga=

kakav je s10+ u ruci, sklizak kao većina ostalih ili???

htc 12+, jebeno sklizak

mate 20 pro jako sklizak

s10plus ????

PS

jeli uklonnjiv bloatware ili je potreban root itd

Nista posebno, kao i ostali staklo-aluminij-staklo sendvici. Ja sam narucio dbrand skin, tako da ce to biti vrhunsko rjesenje. Bloatwarea nema.

11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
karlanal kaže...

pitanje za vlasnike s10+

pošto sam trenutačno imobiliziran )slomljena noga=

kakav je s10+ u ruci, sklizak kao većina ostalih ili???

htc 12+, jebeno sklizak

mate 20 pro jako sklizak

s10plus ????

PS

jeli uklonnjiv bloatware ili je potreban root itd

 Za samsung telefone imas package disabler pro aplikaciju koja moze ukloniti sav bloatware bez roota.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Meni je jako sllizak, cak gori od m20 pro.

Kaj se tice bloata, osim ovih osnovnih samsung aplikacija, od kojih su mi neke sasvim ok, nema nista.

Nikada nisam dosao u napast raditi root.
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Stigao i moj zeleni galaxy s 10+
Dobio uz njega orginal silicone cover i samsung auto punjač.

Koji ste vi papir slali za galaxy buds. Na ugovoru o kupnji uređaja i otplatni plan piše 5.3.2019 dok baš na računu piše 15.3.2019
Tako da bi valjda ovaj prvi trebao slikati pa poslati? Hvala

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Dok sam prckao po s10-kama u sancta domenici prvo sto sam primjetio je da su manje skliski od mog s9+.

Drugo: leze u ruci puno bolje - ok s10e i s10 jer su manji ali i s10+ mi je isto bio laksi za drzat. I onda skuzio da su lijevi i desni rubovi vise nisu toliko izrazeni (onaj dio koji se savija). Pun pogodak je to.

Trece: imam dbrand skin i misljenja su mi dvojna: zimi je ok, nije toliko sklisko ali cim malo zatopli i dlanovi se vise pocnu znojiti to postane poprilicno sklisko. Ljeti mi je katastrofa.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Nisam još naišao na skin koji ima grip. I svi imaju taj papirnati osjećaj koji mi se ne sviđa. Izgled ok, ali sve ostalo ispod prosjeka.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Ne volim te ciglaste maske i nisi mu opcenito lijepe. Zato sam uzeo dbrand - sviđa mi se, kolka tolka zastita protiv ogrebotina i mislio sam da ima grip. E pa grip nema, da nebi netko uzimao samo iz tog razloga.

Jedini zasto sam ga zadrzao je zbog estetike. Ali na to sam ipak bio prisiljen staviti neku silikonsku maskicu, bar sad dok su toplija vremena.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
AA-d00d kaže...
Ne volim te ciglaste maske i nisi mu opcenito lijepe. Zato sam uzeo dbrand - sviđa mi se, kolka tolka zastita protiv ogrebotina i mislio sam da ima grip. E pa grip nema, da nebi netko uzimao samo iz tog razloga.

Jedini zasto sam ga zadrzao je zbog estetike. Ali na to sam ipak bio prisiljen staviti neku silikonsku maskicu, bar sad dok su toplija vremena.

 

Jesi uzeo dbran direk iz USA-e ili? Kako to ide?

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
5 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
karlanal kaže...

vidim da je samsug napokon dotjerao software tako de se čak prvi put u životu razmišljam uzet samsunga.

jedino što govori protiv njega je kamera koja je na istom nivou kao i prošle godine.

ako ga uzmem svakako u tcomu sa onom dodatnom garancijom u slučaju pada jer ga ne namjeravam nosit u stiroporu

 

jedino ako nokia bude imala brutalno jaču kameru uzimam nju

 Je ali jos uvijek nije to glatko kao bi trebalo biti, ponekad animacije zatrzaju ...

Nokia ima bolje kamere koje su dosta specificne pa si procitaj vezano za njih.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Narucio sasvim normalno preko sluzbene stranice, imaju dostavu za HR iako ne salju direkt iz amerike vec imaju neko skladiste tu u europi. Cekao sam tjedan dana ugl.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
AA-d00d kaže...
Narucio sasvim normalno preko sluzbene stranice, imaju dostavu za HR iako ne salju direkt iz amerike vec imaju neko skladiste tu u europi. Cekao sam tjedan dana ugl.

Imas sliku moba sa skinom da vidim kako izgleda? Uzeo bih Swarm za S9 

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
john142 kaže...
karlanal kaže...

vidim da je samsug napokon dotjerao software tako de se čak prvi put u životu razmišljam uzet samsunga.

jedino što govori protiv njega je kamera koja je na istom nivou kao i prošle godine.

ako ga uzmem svakako u tcomu sa onom dodatnom garancijom u slučaju pada jer ga ne namjeravam nosit u stiroporu

 

jedino ako nokia bude imala brutalno jaču kameru uzimam nju

 Je ali jos uvijek nije to glatko kao bi trebalo biti, ponekad animacije zatrzaju ...

Nokia ima bolje kamere koje su dosta specificne pa si procitaj vezano za njih.

Iskreno prije bi uzeo nokiu jer ne volim ovaj edge screen, slike na nokii su odlične ali jebeš to ako moram svaku obrađivat u lightroomu

 

jer u automarksim postavkama izgledaju ka govno

 

Sd sam malo ostao zateknut, bio sam siguran uzet s10plus što nakon ovih par komentara više nisam.

 

Ne mogu vjerovat da za 1000 eura danas ne mogu nać mbitel sa kojim ću bit  savršeno zadovoljan.

Imam još ovaj htc 12plus , radi i slika savršeno ali je kao sapun u ruci, užas, caseove mrzim, imam ih 3-4, stavim 2-3 dana pa ih skinem.

Kao najbolje rješenje se pokzao onaj prsten iza ali je problem nać pravi pošto su napravili ovaj mob toliko gladak da ne drže svi prstenovi na njemu.

Vididim da je gore imat pare namjenjene za novi mob nego ih nemat, ovako sto muka a onako te boli kifla :) :) :)

iPhone is a smartphone for dumb people
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
john142 kaže...

 Je ali jos uvijek nije to glatko kao bi trebalo biti, ponekad animacije zatrzaju ...

 

 evo ovo sad prvi put čujem, mislio sam da su napokon popeglali sftware

iPhone is a smartphone for dumb people
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
karlanal kaže...
john142 kaže...

 Je ali jos uvijek nije to glatko kao bi trebalo biti, ponekad animacije zatrzaju ...

 

 evo ovo sad prvi put čujem, mislio sam da su napokon popeglali sftware

Software su stvarno podigli na drugu razinu s novim one ui, bolji je nego svi dosadasnji samsungovi UI-ovi skupa. Ugodan oku (night mode), jednostavan, intuitivan i fluidan. Ja osobno nemam poteskoce u vidu trzanja animacija. Uvijek mozes u developer postavkama staviti animacije na x0.5, ali ja to ovaj put nisam ucinio, jer je mobitel sam po sebi fluidan. Inace mi je kamera najmanje bitna stvar kod kupovine mobitela, no ovaj put sam stvarno impresioniran, zamjerki nemam. U 99% slucajeva ces uhvatiti odlicnu scenu koju nema potrebe kasnije uredivati. Boje su izrazene, slike ostre, HDR radi svoje, a wide angle leca je bas fora. Video kamera je najbolja koju sam do sada imao, stabilizacija je nestvarna. Ima dosta videa o tome na youtubeu, ali sad sam se i osobno uvjerio u to. Kad k tomu pridodas super slow motion i ostale znacajke (ne samo kamere, vec kompletnog mobitela), shvatis da imas zaista kvalitetan komad hardwarea u rukama. Iskreno, mislim da se samsung zbilja potrudio i definitivno ne zalim niti jedne lipe potrosene na ovaj uredaj. Isto tako sam siguran da ni ti neces pozaliti ako kupis s10/s10+ :)

10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
karlanal kaže...


Vididim da je gore imat pare namjenjene za novi mob nego ih nemat, ovako sto muka a onako te boli kifla :) :) :)

 Na koliko rata peglaš? 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Moram se negdje ispred ogledala slikat 🤣

Imam inace bulletproof bananu (zuti carbon).
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
MatijaZG kaže...
karlanal kaže...


Vididim da je gore imat pare namjenjene za novi mob nego ih nemat, ovako sto muka a onako te boli kifla :) :) :)

 Na koliko rata peglaš? 

 platit ću ga u komadu ali ga mislim kupit u tcomu ako imaju još ono osiguranje za pad

 

uostalom ne razumijem kakve veze ima to tvoje pitanje sa temom

 

nemam njedan kredit a sebi, ako treba postavit ću izlist sa računa,  samo ti pitaJ šta te zanima tj što si htio postić svojim pitanjem

 

NE VOZIM ALFU PA IMAM VIŠKA NOVCA ZA MOB, JEL TO ŽULJA

 

 

iPhone is a smartphone for dumb people
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.3.2019 11:01 (karlanal).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
CrossDeath kaže...
karlanal kaže...
john142 kaže...

 Je ali jos uvijek nije to glatko kao bi trebalo biti, ponekad animacije zatrzaju ...

 

 evo ovo sad prvi put čujem, mislio sam da su napokon popeglali sftware

Software su stvarno podigli na drugu razinu s novim one ui, bolji je nego svi dosadasnji samsungovi UI-ovi skupa. Ugodan oku (night mode), jednostavan, intuitivan i fluidan. Ja osobno nemam poteskoce u vidu trzanja animacija. Uvijek mozes u developer postavkama staviti animacije na x0.5, ali ja to ovaj put nisam ucinio, jer je mobitel sam po sebi fluidan. Inace mi je kamera najmanje bitna stvar kod kupovine mobitela, no ovaj put sam stvarno impresioniran, zamjerki nemam. U 99% slucajeva ces uhvatiti odlicnu scenu koju nema potrebe kasnije uredivati. Boje su izrazene, slike ostre, HDR radi svoje, a wide angle leca je bas fora. Video kamera je najbolja koju sam do sada imao, stabilizacija je nestvarna. Ima dosta videa o tome na youtubeu, ali sad sam se i osobno uvjerio u to. Kad k tomu pridodas super slow motion i ostale znacajke (ne samo kamere, vec kompletnog mobitela), shvatis da imas zaista kvalitetan komad hardwarea u rukama. Iskreno, mislim da se samsung zbilja potrudio i definitivno ne zalim niti jedne lipe potrosene na ovaj uredaj. Isto tako sam siguran da ni ti neces pozaliti ako kupis s10/s10+ :)

Evo vidiš, a sijećam se koliko smo puta ti i ja raspravljali tj svađali se o tome da je meni samsungov touchwiz sranje i da šteka, a ti si tvrdio da to nije istina i na svaki moj post si me dočekivao na nož zbog toga, a sad odjednom imaš isto mišljenje kao i ja.

Očigledno si sad napokon shvatio koliko je sranje taj prijašnji samsungov software bio kad si u ruke dobio upeglani software

iPhone is a smartphone for dumb people
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.3.2019 10:44 (karlanal).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
karlanal kaže...

Evo vidiš, a sijećam se koliko smo puta ti i ja raspravljali tj svađali se o tome da je meni samsungov touchwiz sranje i da šteka, a ti si tvrdio da to nije istina i na svaki moj post si me dočekivao na nož zbog toga, a sad odjednom imaš isto mišljenje kao i ja.

Očigledno si sad napokon shvatio koliko je sranje taj prijašnji samsungov software bio kad si u ruke dobio upeglani software

Touchwizz je bio los, tu nema rasprave. Previse widgeta, animacija, zvukova, losa optimizacija... kad se to spoji s ne bas najboljim hardwareom, rezultat ce naravno biti katastrofa. S druge strane, Samsung experience je dosta bolji u odnosu na touchwizz. Ocito je tu vec samsung skuzio da neke stvari treba mijenjati. Meni je osobno samsung experience bio sasvim u redu i nisam imao nikakvih vecih primjedbi. No ako vec moze bolje s one ui-jem, zasto ne :)

15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

AJDE AJDE, lakše je reć bio sam u krivu nego se sad izvlačit :)

iPhone is a smartphone for dumb people
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Nije uopce to, i dalje sam misljenja da samsung experience nije sranje i da ne steka :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
CrossDeath kaže...
karlanal kaže...
john142 kaže...

 Je ali jos uvijek nije to glatko kao bi trebalo biti, ponekad animacije zatrzaju ...

 

 evo ovo sad prvi put čujem, mislio sam da su napokon popeglali sftware

Software su stvarno podigli na drugu razinu s novim one ui, bolji je nego svi dosadasnji samsungovi UI-ovi skupa. Ugodan oku (night mode), jednostavan, intuitivan i fluidan. Ja osobno nemam poteskoce u vidu trzanja animacija. Uvijek mozes u developer postavkama staviti animacije na x0.5, ali ja to ovaj put nisam ucinio, jer je mobitel sam po sebi fluidan. Inace mi je kamera najmanje bitna stvar kod kupovine mobitela, no ovaj put sam stvarno impresioniran, zamjerki nemam. U 99% slucajeva ces uhvatiti odlicnu scenu koju nema potrebe kasnije uredivati. Boje su izrazene, slike ostre, HDR radi svoje, a wide angle leca je bas fora. Video kamera je najbolja koju sam do sada imao, stabilizacija je nestvarna. Ima dosta videa o tome na youtubeu, ali sad sam se i osobno uvjerio u to. Kad k tomu pridodas super slow motion i ostale znacajke (ne samo kamere, vec kompletnog mobitela), shvatis da imas zaista kvalitetan komad hardwarea u rukama. Iskreno, mislim da se samsung zbilja potrudio i definitivno ne zalim niti jedne lipe potrosene na ovaj uredaj. Isto tako sam siguran da ni ti neces pozaliti ako kupis s10/s10+ :)

 I prije su se ljudi zaklinjali da sve radi tip top te da pojedinci izmisljaju toplu vodu da bi se na kraju ispostavilo da ipak nije sve tako bajno. Potrudili su se i dosta toga sredili no jos uvijek nije to to. Petljanje po brzini animacije nije rjesenje problema ako gubi fluidnost, samo sve ubrzas i ne izgleda lijepo.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
john142 kaže...
CrossDeath kaže...
karlanal kaže...
john142 kaže...

 Je ali jos uvijek nije to glatko kao bi trebalo biti, ponekad animacije zatrzaju ...

 

 evo ovo sad prvi put čujem, mislio sam da su napokon popeglali sftware

Software su stvarno podigli na drugu razinu s novim one ui, bolji je nego svi dosadasnji samsungovi UI-ovi skupa. Ugodan oku (night mode), jednostavan, intuitivan i fluidan. Ja osobno nemam poteskoce u vidu trzanja animacija. Uvijek mozes u developer postavkama staviti animacije na x0.5, ali ja to ovaj put nisam ucinio, jer je mobitel sam po sebi fluidan. Inace mi je kamera najmanje bitna stvar kod kupovine mobitela, no ovaj put sam stvarno impresioniran, zamjerki nemam. U 99% slucajeva ces uhvatiti odlicnu scenu koju nema potrebe kasnije uredivati. Boje su izrazene, slike ostre, HDR radi svoje, a wide angle leca je bas fora. Video kamera je najbolja koju sam do sada imao, stabilizacija je nestvarna. Ima dosta videa o tome na youtubeu, ali sad sam se i osobno uvjerio u to. Kad k tomu pridodas super slow motion i ostale znacajke (ne samo kamere, vec kompletnog mobitela), shvatis da imas zaista kvalitetan komad hardwarea u rukama. Iskreno, mislim da se samsung zbilja potrudio i definitivno ne zalim niti jedne lipe potrosene na ovaj uredaj. Isto tako sam siguran da ni ti neces pozaliti ako kupis s10/s10+ :)

 I prije su se ljudi zaklinjali da sve radi tip top te da pojedinci izmisljaju toplu vodu da bi se na kraju ispostavilo da ipak nije sve tako bajno. Potrudili su se i dosta toga sredili no jos uvijek nije to to. Petljanje po brzini animacije nije rjesenje problema ako gubi fluidnost, samo sve ubrzas i ne izgleda lijepo.

Ja nikoga ne optuzujem da izmislja toplu vodu, samo prenosim stvari iz osobnog iskustva. I napisao sam da nisam stavio animacije na x0.5, upravo zato jer je mobitel jednostavno sam po sebi fluidan i to bi samo pokvarilo stvar.

15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Ma meni je to sve bilo jasno, vidio sam u usporednom radu bilo kojeg samsunga sa bilo kojim htcom iz iste klase da je htc 

 

radio klasu bolje.

 

Iskreno, ovo mi je sad prvi glas da im novi ui ne radi kako treba, to još od niti jednog testera nisam čuo i nadam se da nije tako.

iPhone is a smartphone for dumb people
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Da pitam jel ko s mate20pro presa na s10 zanima me jel vridi doplate 1400kn za obicni i 2400 za plus

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
augi80 kaže...

Da pitam jel ko s mate20pro presa na s10 zanima me jel vridi doplate 1400kn za obicni i 2400 za plus

 Nikako nikakooo. Nema potrebe objašnjavat. Čekaj Note 10 ili novi Mate.

5 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
CrossDeath kaže...

Ja nikoga ne optuzujem da izmislja toplu vodu, samo prenosim stvari iz osobnog iskustva. I napisao sam da nisam stavio animacije na x0.5, upravo zato jer je mobitel jednostavno sam po sebi fluidan i to bi samo pokvarilo stvar.

 Govorim opcenito....

karlanal kaže...

Ma meni je to sve bilo jasno, vidio sam u usporednom radu bilo kojeg samsunga sa bilo kojim htcom iz iste klase da je htc 

 

radio klasu bolje.

 

Iskreno, ovo mi je sad prvi glas da im novi ui ne radi kako treba, to još od niti jednog testera nisam čuo i nadam se da nije tako.

 A gle, gotovo svi koji pisu, pisu onako kako im se kaze :) . Testove nemoj uzimati previse ozbiljno. Najbolje ti je uzeti svaki u ruke i pogledati sto ti odgovara a sto ne. Nekome nesto smeta a netko to ni ne primjeti...

15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
john142 kaže...

 A gle, gotovo svi koji pisu, pisu onako kako im se kaze :) . Testove nemoj uzimati previse ozbiljno. Najbolje ti je uzeti svaki u ruke i pogledati sto ti odgovara a sto ne. Nekome nesto smeta a netko to ni ne primjeti...

 Jdednostavan i iskren odgovor

 

Jedini problem je što neke greške koje mob ima i stvari koje mi smetaju se vide nakon par tjedana korištenja a ne da mi se davat 6000 kuna

 

za testiranje mobitela

iPhone is a smartphone for dumb people
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
augi80 kaže...

Da pitam jel ko s mate20pro presa na s10 zanima me jel vridi doplate 1400kn za obicni i 2400 za plus

 hmm,mislim da se ne isplati. Kazu po recenzijama da je kamera na s10 kao na s9,znači mrvicu bolja možda,a mate20 ima izvrsnu kameru tako da je to podjednako. Baterija bolja na mate20pro nego na s10plus,brzo punjene takodjer na strani Mata,brzina/fluidnost podjednaka na oba uređaja. Po meni se ne isplati preć sa mata20 na s10/plus

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice