Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

poruka: 5.676
|
čitano: 1.004.096
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
dennocro kaže...
WalterWolf kaže...

Ako netko zna, koliko dode promjena home tipke, tipka mi je propala i jedva radi.

 najbolje sam promjeni ako znas sarafati i koristiti fen i youtube tutorial, nista tesko.

 

 

 

 

 

Danas stigla s7e baterija i promjenio ju. stavio global elite zadnji rom i kernel da mob ucita bateriju, sad cemo viditi kako ce raditi.

 Ma ne bih se sam upustao u to, zato me zanima koliko bi to doslo u servisu od prilike.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
digitall kaže...

https://www.phonearena.com/news/US-carrier-confirms-Samsung-Galaxy-S6-S6-edge-S6-edge-Note-5-will-get-Android-Oreo_id102390

 

ovo je valjda prvi i jedini androd koji dobija 3 velike nadogradnje

osim mozda nexusa/pixela

Ja mislim da Galaxy S6 nece dobiti sluzbeni Oreo. Jeste to da se o tome malo vise pise nego sto je bio slucaj sa ranijim modelima i verzijama Androida ali sve je to daleko. Cini mi se da je ga Samsung izbacio sa update liste long time ago.

Skeptican sam...

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Denyken kaže...

Ja mislim da Galaxy S6 nece dobiti sluzbeni Oreo. Jeste to da se o tome malo vise pise nego sto je bio slucaj sa ranijim modelima i verzijama Androida ali sve je to daleko. Cini mi se da je ga Samsung izbacio sa update liste long time ago.

Skeptican sam...

 gdje si to procitao?

15 godina
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Može preporuka za neki provjereni (dobar) rom za s6 edge+? Najviše me zanima da baterija uredno traje. Istekla je garancija tako da sada nemam nikakvih prepreka oko mijenjanja romova :)

FC Bayern Munchen
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

meni je najbolji global elite. koristim vec par verzija i super sam zadovoljan. mozes probati

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Nabavio sam S6 danas i punjac koji sam dobio sa njim puko je tako da sam bio primoran puniti sa nekim od nokie, baterija se jako sporo punila a i brzo se prazni. Inace na mobu se sljaka dobro, da li je to jednostavno takva baterija ili da nabavim original punjac pa da s njim punim? 

Barcelona - Mes que un club
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
el.šef kaže...

Nabavio sam S6 danas i punjac koji sam dobio sa njim puko je tako da sam bio primoran puniti sa nekim od nokie, baterija se jako sporo punila a i brzo se prazni. Inace na mobu se sljaka dobro, da li je to jednostavno takva baterija ili da nabavim original punjac pa da s njim punim? 

 Moras imati originalni brzi punjač, od 0-100 meni bude za 45min napunjeno. Mora pisati na njemu "fast charging"

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Koliko se krecu cijene takvoga? 

Jer evo punim na nekom obicnom i dosta sporo puni a isprazni se dosta brzo 

Barcelona - Mes que un club
9 godina
offline
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
C3c1l kaže...
Denyken kaže...

Ja mislim da Galaxy S6 nece dobiti sluzbeni Oreo. Jeste to da se o tome malo vise pise nego sto je bio slucaj sa ranijim modelima i verzijama Androida ali sve je to daleko. Cini mi se da je ga Samsung izbacio sa update liste long time ago.

Skeptican sam...

 gdje si to procitao?

S6 nece dobiti Oreo.

Gdje si ti procito da hoce?

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Denyken kaže...
C3c1l kaže...
Denyken kaže...

Ja mislim da Galaxy S6 nece dobiti sluzbeni Oreo. Jeste to da se o tome malo vise pise nego sto je bio slucaj sa ranijim modelima i verzijama Androida ali sve je to daleko. Cini mi se da je ga Samsung izbacio sa update liste long time ago.

Skeptican sam...

 gdje si to procitao?

S6 nece dobiti Oreo.

Gdje si ti procito da hoce?

Pa citirao si iznad da ti "mislis" da nece dobiti a phonearena je objavila da ce dobiti.

Tko je tu lud? zato sam te i pitao da mi linkas gdje pise da su ga maknuli sa liste.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
C3c1l kaže...
Denyken kaže...
C3c1l kaže...
Denyken kaže...

Ja mislim da Galaxy S6 nece dobiti sluzbeni Oreo. Jeste to da se o tome malo vise pise nego sto je bio slucaj sa ranijim modelima i verzijama Androida ali sve je to daleko. Cini mi se da je ga Samsung izbacio sa update liste long time ago.

Skeptican sam...

 gdje si to procitao?

S6 nece dobiti Oreo.

Gdje si ti procito da hoce?

Pa citirao si iznad da ti "mislis" da nece dobiti a phonearena je objavila da ce dobiti.

Tko je tu lud? zato sam te i pitao da mi linkas gdje pise da su ga maknuli sa liste.

Gdje je službena najava za S6 Oreo update?

6 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
el.šef kaže...

Koliko se krecu cijene takvoga? 

Jer evo punim na nekom obicnom i dosta sporo puni a isprazni se dosta brzo 

 S brzim punjačem će ti se brzo puniti, a prazniti će ti se kao i do sada, kako ti kažeš, dosta brzo.

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.2.2018 18:26 (Tonci R.).
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
dennocro kaže...

meni je najbolji global elite. koristim vec par verzija i super sam zadovoljan. mozes probati

 Vidim da ne može taj rom na edge+ nažalost. Tražio sam i druge romove ali ću izgleda morati ostati na originalnom jer i nije neki izbor za plus verziju.

FC Bayern Munchen
13 godina
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Pa dali još kome uredjaj automatski ispravlja slovo S u slovo Š. Kako se nadogradio na 7.0 stalno tako. Ukljuceno mi je automatski predvidjanje i provjera pravopisa. Probao sam nigdje se ne može ispraviti da zapamti već svaki put prije razmaka moraš potvrditi slovo s. Ne kuzim tko je radio za hrvatski jezik ali to je uzas :-)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
tommek10 kaže...

Pa dali još kome uredjaj automatski ispravlja slovo S u slovo Š. Kako se nadogradio na 7.0 stalno tako. Ukljuceno mi je automatski predvidjanje i provjera pravopisa. Probao sam nigdje se ne može ispraviti da zapamti već svaki put prije razmaka moraš potvrditi slovo s. Ne kuzim tko je radio za hrvatski jezik ali to je uzas :-)

 Ja na svim telefonima koje sam imao koristim multilig keyboard (imas je na store-u). Odlicna je bas zbog toga sto se cak i pri ukljucenom predvidjanju rijeci moze izkljuciti šđčćž, dakle, koristis rjecnik normalno, koji ti pomaze pri tipkanju, no npr, prdvidjena rijec "škola" se automatski upisuje kao "skola"

morrisoN
10 godina
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Baš kad imam u planu uzet si novi mob ovaj me počne prvi puta zezat, nakon 2 godine korištenja izgleda da je dotrajala baterija, zadnja 3 dana preko noći ga ostavim na punjaču iako je na njemu ostalo nekih 15-20% te ujutro dođe svaki put do 82% i to je to.. pokušati ću kalibrirat bateriju i vratiti ga na tvornićke postavke pa ću vidjeti ima li kakvih poboljšanja..

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Obriši i cache iz recoverya
Ali vj je batka dala svoje
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
kolak17 kaže...

Baš kad imam u planu uzet si novi mob ovaj me počne prvi puta zezat, nakon 2 godine korištenja izgleda da je dotrajala baterija, zadnja 3 dana preko noći ga ostavim na punjaču iako je na njemu ostalo nekih 15-20% te ujutro dođe svaki put do 82% i to je to.. pokušati ću kalibrirat bateriju i vratiti ga na tvornićke postavke pa ću vidjeti ima li kakvih poboljšanja..

 i ja sam muku mucio sa baterijom i odlucio uzeti od s7e i preporodio sam se, 2 dana izdrzi bez problema normalnog koristenja. i ne steka ni mala, stavio custom rom global elite. i super zadovoljan, nema potrebe za promjenom moba jos barem god dana.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

cek pa koliko ti sota dobijes sa tom baterijom?

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

4-5 sati, nisam neki zahtijevan korisnik, al sam zadovoljan, iskreno mi se ne isplati uzimati neki jaci jer je ovaj sasvim dovoljan, samo baterija i tjt.

 

 

vidim neki na xda imaju po 6 cak

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.2.2018 17:55 (dennocro).
13 godina
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Evo sad sam išao pogledati SOT 4.30h... nova baterija 3000mah mislim da bi se moglo još potegnuti

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Da li je moguće da se sa Orea vrati na Lolipop preko Odina?
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

pozdrav,stavio sam samsung s6 da se puni,imao je oko 10 %  i kad sam htio da ga ponovno koristim nista nije radilo, ekran a ni jedna lampica nije svjetlila.probao sam sa drugim punjacima,isto.kupio sam novu bateriju,promjenio je al i dalje nista ne radi.kad ga spojim na punjac samo se osjeti da je vruc.da li netko zna sto bi moglo da bude,hvala

 
0 0 hvala 0
8 godina
online
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Danas stigla poruka - novi software.

T-Mobile, 423,92 MB.

live long and prosper
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Stavio sam da mi se zaslon otključava pinom, međutim nakon toga mi je došao neki upit dali želim da mi se odmah ne zaključa nego da mora mobitel prije toga mirovat neko vrijeme, i to sam prihvatio.

Kako da maknem to, želim da čim se ugasi zaslon da mi bude zaključan mob!?

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

1. Postavke

2. Zaslon zaklj. i sigurnost

3. Postavke sig. zaključavanja

4. Automatski zaključaj

5. Odmah

8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Tonci R. kaže...

1. Postavke

2. Zaslon zaklj. i sigurnost

3. Postavke sig. zaključavanja

4. Automatski zaključaj

5. Odmah

Napravio, ali i dalje mi se ne zaključava odmah pinom...

Šta da radim ljudi, molim vas pomoć?!

6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Da li netko zna zasto mi phone idle(uredjaj u mirovanju)trosi bateriju skoro kao i ekran ?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Možda je baterija dotrajala, a i ovisi što sve imaš instalirano na mobitelu.
Možda nešto u pozadini jede bateriju. Skini GSam battery monitor pa vidi što ti to troši bateriju.

 

Meni se S6 pokazao kao loš mobitel s baterijom. Doma na WIFI-ju preko noći mi se praznio 5% po satu.
Prije spavanja bude na 100% i ujutro bude na 60%. I tijekom korištenja mi se brzo praznio, kad sam malo gledao po internetu koliko ljudi imaju SoT ja sam ostao iznenađen.

Još sam i bateriju mijenjao i isto mi je bilo. Mijenjao i firmware i nikakvih promjena nije bilo.

Na kraju sam ga se riješio i uzeo iPhone.

 

I još jedna čudna stvar koju moram dodat.

Na mome kućnom WIFI-ju se baterija brže praznila nego kad sam bio kod cure ili kod prijatelja.

I to sam vidio da dosta ljudi ima problema s time. A riješenja nigdje za to.
Koristim T-Comov internet i imam Siemens Gigaset SX763 router.

Prijatelj isto koristi T-Comov internet, ali ima drugačiji router. Pa je možda problem u routeru.

Jako mi se sviđao mobitel, ali su me problemi s baterijom previše mučili.

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.3.2018 10:10 (M0by).
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice