Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

poruka: 5.608
|
čitano: 1.176.073
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
kbenzema kaže...
Jel se gubi garancija ak se stavi taj britanski rom? I ima li kakvih prednosti osim kaj ću s njim dobit oreo? Neko je gore napisao da je to čisti rom bez kojekakvih predinstaliranih gluposti?

 Ne gubis garanciju jer je official rom to. A britanski rom inace najbrze nadogradnje dobiva i nema gluposti ko kaj tmobile zna stavit. Al opet ima dosta aplikacija koje nekima nisu potrebne.
Ja sam stavio bas danas taj BTU rom preko odin-a, nije mi se dalo cekat da dode XEU. Sve proslo glatko nisam factory reset radio za sad sve dobro.

13 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Čistiji rom je onaj UK bez VOD u nazivu, ovaj ima neke vodafone aplikacije, vecina se brise ali neke nemogu bez roota.

Evo 21 posto i 5H SOT.

Mislim da gubis garanciju, cekaj update.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Rekao sam da necu ali eto...opalio sam UK Vod rom. Nema nesto spec. puno gluposti a sve se da disjeblati preko PKdisb. Sve proslo bez problema. Konacno vise ne vibrira kada u nofit idem na ikonu mutirati :) ali se sada cuje zvuk kada vracas na zvuk. Meni je Oreo bolji barem sto se funkcionalnosti tice.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Jel se moze slobodno ovaj službeni oreo preko odina flashati na mob koji je kupljen u tele2 (TWO)? I jel ce se dobivati OTA update? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Mozes flash-ati bez problema. Dobivat ces i dalje nadogradnje i garancija ostaje ako ju imas. Znam sve iz iskustva jer sam S6 nosio na servis i njima rekao da BTU stave jer sam ja taj stavio na njemu
Offical ROM je to.

Za sada sam zadovoljan oreom. Bio mi je dosta fluidan i prije al sad je nekako brzi u nekim akcijama. Baterija je bolja cak al i dalje ga punim tokom dana jer ocito moja vec degradirana ( nista ne crpi abnormalno bateriju)
Google kamera radi isto normalno.
 
0 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Ako netko imam problema sa kasnjenjem obavijesti na Oreo-u potrebno je obrisati update za Google app i onemoguciti mu autoupdate.

 
0 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Jeli pametno punit, preko bezićnog punjača, dok je maska silikonska na telefonu! Vidim da se mobitel pun kad ne skinem masku. 

Povijest je samo spisak, zlocina i nesreca, jedan mrtav čovijek je tragedija tisucu mrtvih je statistika.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Ako je ko zainteresiran, imam jednog s7 edge, titanium 32GB na prodaju. Garancija vrijedi do kraja mjeseca a mobitel je ko nov. Na poleđini ima 2-3 crtice od korištenja a i mobitelu je zamijenjena baterija i prednji komplet (ekran) kod ovlaštenog servisera. Dan je na servis jer su se pojavili zaglavljeni pixeli. 

steam: skank666 origin:IhrvojeI
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Veliki pozdrav ekipa novi sam na forumu,pa rekoh da ne otvaram temu da ovdje pitam u vezi J7 Samsung Galaxy modela 2017,ovako primjetio sam jucer da mi je poceo nenormalno trositi bateriju,mobitel je kupljen nov u 1 mjesecu jos je pod garancijom,sve je do sada bilo u redu baterija je trajala nekih dan i pol.
Jucer oko 97 posto je bilo kada sam bio na youtube i cudno je pocelo jako brzo opadati do 91,pa nakon toga do 88 nakon nekih 40-tak minuta koristenja,ponovo ga prespojim na punjac do 100% baterija puna pise,i ode reko probati sada,inace prvi put jucer kada je bilo 100% baterija sa 100% na 99 je trajala nekih 20-tak minuta,a drugi put nakon sto sam primjetio da opada brzo i cudno sa,100% na 99 trajalo je nekih 5 minuta,s tim da sam imao otvorene 3-4 aplikacije i wifi...svjetlina mi je inace na pola.
Testirao sam youtube nekih sat i 10-tak minuta sa 95 na 88 posto je pala,znaci 7 posto.Aj reko ostavit cu ga sutra jedno 12-14 sati necu nista raditi i upaliti cu max stednju baterije,upalim to porcni mi se ekran (ono normala) i smanji se svjetlina na -10% i sve se pogasi,zakljucam ga i ostavim u 11 navecer na 88 posto,sutra ujutro nisam gledao samo sam ga ponio sa soboom,pogledao u 12 sati popodno tocno 13 sati od max stednje,baterija na 84%,reko wtf nisam se sjecao da mi je ovako trosio i bez stednje,prije.Ono 4 posto na max stednji al s tim da je bio zakljucan al' doduse 13 sati je 13 sati,onda sam popodne danas uzeo na 84 posto ugasio stednju nije proslo ni 5 min pade na 83,na wifi-u sam bio nekih sat vremena i 10-tak min youtube poslusao neke pjesme cisto da jos testiram pao na 76 nakon sat vremena,s tim da sam ugasio neke aplikacije,ostavio do 1 na 76% zakljucao pogledao u 1 ono 75%!! pa reko wtfffff nista ne radim padaju postotci i tako sam ga ostavio na 75,i nisam ga do sada dirao pa cu vidjeti za nekih sat vremena.
Dali vi mislite dali je to normalno ili sam si ja to malo umislio posto sam jucer pricao kako mi se stari mobitel tako pokvario da je zderao bateriju i na kraju crkao,ili je prije kao da mi se cini manje trosio baterije,ili ja nisam to toliko gledao ,a sada mi stalno oci uprte gore u cosak gdje je pokazivac baterije al svaki bukvalno 10 minuta pada 1%.
Sta vi mislite ? Pls pomoc ako ko moze :) neki prijedlog nesto ?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
nolifer12345 kaže...

Veliki pozdrav ekipa novi sam na forumu,pa rekoh da ne otvaram temu da ovdje pitam u vezi J7 Samsung Galaxy modela 2017,ovako primjetio sam jucer da mi je poceo nenormalno trositi bateriju,mobitel je kupljen nov u 1 mjesecu jos je pod garancijom,sve je do sada bilo u redu baterija je trajala nekih dan i pol.
Jucer oko 97 posto je bilo kada sam bio na youtube i cudno je pocelo jako brzo opadati do 91,pa nakon toga do 88 nakon nekih 40-tak minuta koristenja,ponovo ga prespojim na punjac do 100% baterija puna pise,i ode reko probati sada,inace prvi put jucer kada je bilo 100% baterija sa 100% na 99 je trajala nekih 20-tak minuta,a drugi put nakon sto sam primjetio da opada brzo i cudno sa,100% na 99 trajalo je nekih 5 minuta,s tim da sam imao otvorene 3-4 aplikacije i wifi...svjetlina mi je inace na pola.
Testirao sam youtube nekih sat i 10-tak minuta sa 95 na 88 posto je pala,znaci 7 posto.Aj reko ostavit cu ga sutra jedno 12-14 sati necu nista raditi i upaliti cu max stednju baterije,upalim to porcni mi se ekran (ono normala) i smanji se svjetlina na -10% i sve se pogasi,zakljucam ga i ostavim u 11 navecer na 88 posto,sutra ujutro nisam gledao samo sam ga ponio sa soboom,pogledao u 12 sati popodno tocno 13 sati od max stednje,baterija na 84%,reko wtf nisam se sjecao da mi je ovako trosio i bez stednje,prije.Ono 4 posto na max stednji al s tim da je bio zakljucan al' doduse 13 sati je 13 sati,onda sam popodne danas uzeo na 84 posto ugasio stednju nije proslo ni 5 min pade na 83,na wifi-u sam bio nekih sat vremena i 10-tak min youtube poslusao neke pjesme cisto da jos testiram pao na 76 nakon sat vremena,s tim da sam ugasio neke aplikacije,ostavio do 1 na 76% zakljucao pogledao u 1 ono 75%!! pa reko wtfffff nista ne radim padaju postotci i tako sam ga ostavio na 75,i nisam ga do sada dirao pa cu vidjeti za nekih sat vremena.
Dali vi mislite dali je to normalno ili sam si ja to malo umislio posto sam jucer pricao kako mi se stari mobitel tako pokvario da je zderao bateriju i na kraju crkao,ili je prije kao da mi se cini manje trosio baterije,ili ja nisam to toliko gledao ,a sada mi stalno oci uprte gore u cosak gdje je pokazivac baterije al svaki bukvalno 10 minuta pada 1%.
Sta vi mislite ? Pls pomoc ako ko moze :) neki prijedlog nesto ?

mislim da sam dobio tumor nakon sto sam ovo procitao

a i ovo je tema za s7, a ne za j7

5 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Nisam htio otvarat novu temu al ipak hocu i btw zasto bi dobio tumor samo pitam u vezi potorsnje nisam neki expert za mobitele.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
nolifer12345 kaže...

Nisam htio otvarat novu temu al ipak hocu i btw zasto bi dobio tumor samo pitam u vezi potorsnje nisam neki expert za mobitele.

 hahah ma salim se

to sto pises meni zvuci normalno, nije bas puno 4 posto u 13 sati da se isprazni

koliko inace imas otvorenih aplikacija? jesi li pogledao u postavkama sto ti najvise trosi bateriju? koliko imas SOT-a?

mozda si skinuo neku novu aplikaciju koja previse koristi bateriju

nema veze sto ti njega ne koristis, baterija se mora prazniti.. to je tako

9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
nolifer12345 kaže...

Veliki pozdrav ekipa novi sam na forumu,pa rekoh da ne otvaram temu da ovdje pitam u vezi J7 Samsung Galaxy modela 2017,ovako primjetio sam jucer da mi je poceo nenormalno trositi bateriju,mobitel je kupljen nov u 1 mjesecu jos je pod garancijom,sve je do sada bilo u redu baterija je trajala nekih dan i pol.
Jucer oko 97 posto je bilo kada sam bio na youtube i cudno je pocelo jako brzo opadati do 91,pa nakon toga do 88 nakon nekih 40-tak minuta koristenja,ponovo ga prespojim na punjac do 100% baterija puna pise,i ode reko probati sada,inace prvi put jucer kada je bilo 100% baterija sa 100% na 99 je trajala nekih 20-tak minuta,a drugi put nakon sto sam primjetio da opada brzo i cudno sa,100% na 99 trajalo je nekih 5 minuta,s tim da sam imao otvorene 3-4 aplikacije i wifi...svjetlina mi je inace na pola.
Testirao sam youtube nekih sat i 10-tak minuta sa 95 na 88 posto je pala,znaci 7 posto.Aj reko ostavit cu ga sutra jedno 12-14 sati necu nista raditi i upaliti cu max stednju baterije,upalim to porcni mi se ekran (ono normala) i smanji se svjetlina na -10% i sve se pogasi,zakljucam ga i ostavim u 11 navecer na 88 posto,sutra ujutro nisam gledao samo sam ga ponio sa soboom,pogledao u 12 sati popodno tocno 13 sati od max stednje,baterija na 84%,reko wtf nisam se sjecao da mi je ovako trosio i bez stednje,prije.Ono 4 posto na max stednji al s tim da je bio zakljucan al' doduse 13 sati je 13 sati,onda sam popodne danas uzeo na 84 posto ugasio stednju nije proslo ni 5 min pade na 83,na wifi-u sam bio nekih sat vremena i 10-tak min youtube poslusao neke pjesme cisto da jos testiram pao na 76 nakon sat vremena,s tim da sam ugasio neke aplikacije,ostavio do 1 na 76% zakljucao pogledao u 1 ono 75%!! pa reko wtfffff nista ne radim padaju postotci i tako sam ga ostavio na 75,i nisam ga do sada dirao pa cu vidjeti za nekih sat vremena.
Dali vi mislite dali je to normalno ili sam si ja to malo umislio posto sam jucer pricao kako mi se stari mobitel tako pokvario da je zderao bateriju i na kraju crkao,ili je prije kao da mi se cini manje trosio baterije,ili ja nisam to toliko gledao ,a sada mi stalno oci uprte gore u cosak gdje je pokazivac baterije al svaki bukvalno 10 minuta pada 1%.
Sta vi mislite ? Pls pomoc ako ko moze :) neki prijedlog nesto ?

 Bolesno! 

6 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

hahahah

6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Kad dolazi Oreo na s7 t-mobile verziju mobitela?

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Također, ukoliko se nekome događa da s7 unutar 72 sata doživi zamrzavanje ekrana, redovito dok je ekran zalokan (bez obzira jel uključen always on), riječ je o sleep of death i problem rješava zamjena matične ploče...

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Brenk kaže...

Kad dolazi Oreo na s7 t-mobile verziju mobitela?

 Oreo je povucen zbog nekakvih problema sa smrzavanjem tako da nece skoro...

 

13 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Ja vozim UK Vodafone verziju Orea otkad je izašla, mobitel radi kao sat, nema smrzavanja i SOT je u prosjeku 4:30H.

S7 non edge.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
robee1 kaže...
Brenk kaže...

Kad dolazi Oreo na s7 t-mobile verziju mobitela?

 Oreo je povucen zbog nekakvih problema sa smrzavanjem tako da nece skoro...

 

 

Svake godine isto...

Apsolutno svaki put kad krenu s većom nadogradnjim bude povučena zbog problema, zanimljivo.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
zoharbizo kaže...

Ja vozim UK Vodafone verziju Orea otkad je izašla, mobitel radi kao sat, nema smrzavanja i SOT je u prosjeku 4:30H.

S7 non edge.

 I ja sam stavio isti taj i sve radi bez problema.

8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Takoder UK rom i sve super.. S7 flat
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
zoharbizo kaže...

Ja vozim UK Vodafone verziju Orea otkad je izašla, mobitel radi kao sat, nema smrzavanja i SOT je u prosjeku 4:30H.

S7 non edge.

 Ja imam BTU unlocked, nema smrzavanja i slicnoga al SOT mi je cca 2:45h, jesi radio factory reset nakon updatea?

9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Pogledaj si u kakvom stanju ti je baterija, koliko % je otisla i koliko punjenja imas (phone info apk)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Meni prek te app pokazuje Cycles: 166 i Health: 86.27%, a tek godinu dana imam mob, još ga i pazim previše, svjetlinu pazim 25 ili 50% većinom, ne igram igre.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Ja sam na 383 cycles i 84,6% baterije

#fsb
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Grom kaže...
zoharbizo kaže...

Ja vozim UK Vodafone verziju Orea otkad je izašla, mobitel radi kao sat, nema smrzavanja i SOT je u prosjeku 4:30H.

S7 non edge.

 Ja imam BTU unlocked, nema smrzavanja i slicnoga al SOT mi je cca 2:45h, jesi radio factory reset nakon updatea?

 Nisam radio factory reset, minimum mi je 4H SOT, auto svjetlina, najvisa rezolucija.

12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Ljudi mislim si kupiti novi Galaxy S7 pošto je sada prava prilika,pa me zanima kolika je trajnost baterije nakon godinu dana korištenja,dali kapacitet osjetno opadne, te me isto tako zanima oni koji ga posjeduju isti sada već više od 2 godine dali je zaslon i dalje kvalitetan po pitanju točnosti boja,jer sam negdje ćuo da AMOLED zasloni sa vremonom mogu degradirati?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
3n3m1 kaže...

Ljudi mislim si kupiti novi Galaxy S7 pošto je sada prava prilika,pa me zanima kolika je trajnost baterije nakon godinu dana korištenja,dali kapacitet osjetno opadne, te me isto tako zanima oni koji ga posjeduju isti sada već više od 2 godine dali je zaslon i dalje kvalitetan po pitanju točnosti boja,jer sam negdje ćuo da AMOLED zasloni sa vremonom mogu degradirati?

S7 ti je trenutno bestbuy(polovni u super stanju), kad gledaš kompletno sve, mislim na flat model.

Ako možeš naći Edge za dobru cijenu još bolje, tipa 1700HRK.

Ne degradiraju ali se dogodi nekima burn in s ekranom.

Ja sam svoj kupio prije dva mjeseca u super stanju, s odličnom baterijom, otključanoga s original punjačem, papirima, slušalicama i bežičnim punjačem za 1500HRK, garancija upravo istekla, starost dvije godine, svi papiri i kutija.

Nema tragova burn inu.

Na njemu je Oreo UK VODAFONE.

 

662 BDC(battery discharge cycles)

health 86,27%

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.5.2018 14:47 (zoharbizo).
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
zoharbizo kaže...

 

662 BDC(battery discharge cycles)

health 86,27%

 Gdje se dobije ova informacija?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice