Samsung Galaxy S8/S8+

poruka: 3.743
|
čitano: 878.908
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Pozz. Imam 3 silikonske maskice visak za s8

Tanka prozirna, mat crna , i crna sa drvenim uzorkom ako nekog zanima 25kuna komad.hvala pozz

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Evo napokon da S8 prestane zapinjati. Novi update me spasio. Inace bi ga na Njuskalo stavio. 😁

Nick na BL: [CRO] Pegasus_HR
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Dino s7edge kaže...

Pozz. Imam 3 silikonske maskice visak za s8

Tanka prozirna, mat crna , i crna sa drvenim uzorkom ako nekog zanima 25kuna komad.hvala pozz

 Dino odakle si?

Nick na BL: [CRO] Pegasus_HR
13 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

https://www.njuskalo.hr/samsung-galaxy-s8-plus/samsung-galaxy-s8-nov-zapakiran-racun-garancija-oglas-25216204

 

Ovo mi se čini u redu? Na šta još moram obratit pažnju pri kupnji?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Preskupo je to.

Za 4500 kupis N8.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Glavas_ZG kaže...

Preskupo je to.

Za 4500 kupis N8.

 spustio bi na 4k

7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Iz osijeka sam.

9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

.

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.4.2018 20:44 (robee1).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Dali se može negdje regulirati vrijeme pomicanja pozicije sata po ekranu kada je AOD uključen kad nema nikakvih aktivnosti? Čekao sam najmanje pola sata (ako ne i duže) da promijeni poziciju sa gornjeg dijela ekrana prema dolje. Htio bih skratiti vrijeme.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
RobotTitan kaže...

Dali se može negdje regulirati vrijeme pomicanja pozicije sata po ekranu kada je AOD uključen kad nema nikakvih aktivnosti? Čekao sam najmanje pola sata (ako ne i duže) da promijeni poziciju sa gornjeg dijela ekrana prema dolje. Htio bih skratiti vrijeme.

 Reci da se šališ! 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Mr.Lauren kaže...
RobotTitan kaže...

Dali se može negdje regulirati vrijeme pomicanja pozicije sata po ekranu kada je AOD uključen kad nema nikakvih aktivnosti? Čekao sam najmanje pola sata (ako ne i duže) da promijeni poziciju sa gornjeg dijela ekrana prema dolje. Htio bih skratiti vrijeme.

 Reci da se šališ! 

 

Hahahaha nevjerojatno. Ja nisam cekao i nemam problem s pomicanjem sata, ali mi je u zadnje vrijeme aod prakticki neupotrebljiv na suncu jer uopce ne poveca svjetlinu

10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Mr.Lauren kaže...
RobotTitan kaže...

Dali se može negdje regulirati vrijeme pomicanja pozicije sata po ekranu kada je AOD uključen kad nema nikakvih aktivnosti? Čekao sam najmanje pola sata (ako ne i duže) da promijeni poziciju sa gornjeg dijela ekrana prema dolje. Htio bih skratiti vrijeme.

 Reci da se šališ! 

Ne šalim se. To je bilo u uvjetima polumraka. Što nije jasno u mom pitanju?

8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Ista stvar i kod mene... Na suncu je aod neupotrebljiv, ne znam je li ti sa zadnjim oreo updateom ili je bilo i prije?

Zna netko kako popraviti to možda ? 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
atILaKiller kaže...

Ista stvar i kod mene... Na suncu je aod neupotrebljiv, ne znam je li ti sa zadnjim oreo updateom ili je bilo i prije?

Zna netko kako popraviti to možda ? 

 

Meni je do orea radio perfektno. Proslog ljeta je besprijekorno radio na suncu, nesto su zeznuli

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Tcom
Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Jutros sam instalirao taj update ali nije riješio problem s AOD-om. Nažalost, morao sam isključiti potpuno AOD jer se bojim da mi ne uništi ekran.

Nakon update-a primjetio sam da je signal jači. Na mjestima gdje su prije bile 1 do 2 crtice sada su 3 do 4.

Nego, može li mi netko kome AOD ispravno radi napisati nakon koliko vremena sat mijenja poziciju na ekranu?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
RobotTitan kaže...

Jutros sam instalirao taj update ali nije riješio problem s AOD-om. Nažalost, morao sam isključiti potpuno AOD jer se bojim da mi ne uništi ekran.

Nakon update-a primjetio sam da je signal jači. Na mjestima gdje su prije bile 1 do 2 crtice sada su 3 do 4.

Nego, može li mi netko kome AOD ispravno radi napisati nakon koliko vremena sat mijenja poziciju na ekranu?

 

 

Ne kuzim stvarno zasto oko toga beres brigu? Meni sat nikad nije precesto mijenjao poziciju, naravno da nikad nisam pratio takve gluposti, ali da me pitas rekao bih rjede od svakih sat vremena. Uostalom i da se dogodi nekakav burn-in zamjenit ce ti ekran pod garancijom

16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
RobotTitan kaže...

Jutros sam instalirao taj update ali nije riješio problem s AOD-om. Nažalost, morao sam isključiti potpuno AOD jer se bojim da mi ne uništi ekran.

Nakon update-a primjetio sam da je signal jači. Na mjestima gdje su prije bile 1 do 2 crtice sada su 3 do 4.

Nego, može li mi netko kome AOD ispravno radi napisati nakon koliko vremena sat mijenja poziciju na ekranu?

 Daj, nemoj o tome nepotrebno brinuti. Pa ti si kupio mobitel, a ne on tebe. Samo ga deri i koristi, bez milosti.

Kradi bagro, kradi. Dabogda vam za lijekove trebalo!
8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Koliko vam "sistem android" troši baterije nakon poslednjeg update(CRC7)?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
miksi2 kaže...

Koliko vam "sistem android" troši baterije nakon poslednjeg update(CRC7)?

Ako misliš na Android sustav - 14% a ako misliš na Android OS - 7%.

U razdoblju od 2 dana 4 sata 10 minuta i  20 sekundi na bateriji.

12 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Meni media.extractor doslovno ubija bateriju. Googlam i piše da je to ako streamam neki video u browseru a ne streamam. Katastrofa. Ne znam više šta da napravim. Imam SOT oko 2h jer mi to s**** vuče duplo više baterije nego ekran.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
atILaKiller kaže...

Ista stvar i kod mene... Na suncu je aod neupotrebljiv, ne znam je li ti sa zadnjim oreo updateom ili je bilo i prije?

Zna netko kako popraviti to možda ? 

Meni AOD dobro reagira na svjetlost/tamu i tu nemam problema niti sam imao i prije zadnjeg update-a.

Jedino što bih volio je da sat brže mijenja poziciju po zaslonu, kao što sam već prije napomenuo.

16 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Skinuo oba Oreao OTA jedan za drugim. Bez reseta i ostalog - više manje mi se sve čini kao i prije - baterija je ista rekao bih.

 

Fora mi je ovaj picture in picture feature sa Google Maps navigacijom, nisam to primjetio prije (kad je navigacija aktivna, pritisnite home button i app se smanji sam).

 

Jedini bug koji sam skužio da Youtube HDR stream ne radi kakot reba jer mob ima problem sa zadržavanjem svjetline ekrana, koliko sam skužio i S9 ima taj problem takod a ga budu popeglali uskoro.

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Kupio sam Speck Presidio Grip kućište. Ima dosta podignute rubove sa strane pa ne pašu svi screen protectori. Trenutno imam neko staklo, ali mi se ne sviđa baš pa bi zamijenio (staklo ima crni rub pa mi zaklanja 1-2mm sa svake strane). Osim toga, gore je onako kraće pa se baš kuži da je staklo na ekranu..

Jel imate kakav prijedlog stakla koje je prozirno sa strane i nema gore srednji dio skraćen? (znači mora bit perfect fit.. case friendly).

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.4.2018 17:30 (Cylon1).
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Pozdrav imam pitanje htio bih si naruciti s8+ preko t.mobile web shopa i dali je sigurno? I kakav vam je mobitel ako ste kupili.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
hellpboyz kaže...

Pozdrav imam pitanje htio bih si naruciti s8+ preko t.mobile web shopa i dali je sigurno? I kakav vam je mobitel ako ste kupili.

Ja sam kupio S8+ preko web shopa i sve je u redu. Međutim, možeš ga vratiti u roku 14 dana bez obrazloženja čak i ako je 100% ispravan ali si se npr. predomislio.

6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Hvala puno na tvom odgovoru  narucit cu,a gdje se to zamjenjuje mobitel?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
hellpboyz kaže...

Hvala puno na tvom odgovoru  narucit cu,a gdje se to zamjenjuje mobitel?

 Odi na njihove stranice, pokreni chat sa agentom i pitaj.

6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

mozes li slikati s8+ sa weba kupljen dali iza pise s8+ ili ne

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Vjerojatno ne pise.cemu briga tolika pa ne kupujes preko oglasnika...slobodno uzmi

...potpis nije potreban...
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice