Samsung Galaxy S8/S8+

poruka: 3.743
|
čitano: 877.594
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Ekipa, dali koristite "SMART VIEW" na S8 za mirroring na smart tv. Naime, kod mene video ima lag svakih sekundu dvije...bilo da je video stream sa youtube-a, ili lokalno pohranjen video na mobu.
Zanimljivo, mirroring preko opcije u youtube aplikacije je bez greške, ali preko "smart view" uvijek je lag prisutan.
Na stranim forumima također vidim da imaju isti problem na s8, također i na S7...
Luc
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Pozdrav
Interesira me koja je glavna razlika izmedu s8 i s8+, osim u velicini ekrana i jacoj bateriji? Da li je toliko osjetna jaca baterija tj. da daje duze sot ili s8 moze izdurat cijeli dan ,pod tim mislim bar 5 sati sot-a?  Je li isplativije u startu uzeti s8+ bas zbog baterije posto su rabljeni cijenom tu negdje +-

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Brine te baterija? Ideš na S8+. Razlika se osjeti.
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Luc989 kaže...
Ekipa, dali koristite "SMART VIEW" na S8 za mirroring na smart tv. Naime, kod mene video ima lag svakih sekundu dvije...bilo da je video stream sa youtube-a, ili lokalno pohranjen video na mobu.
Zanimljivo, mirroring preko opcije u youtube aplikacije je bez greške, ali preko "smart view" uvijek je lag prisutan.
Na stranim forumima također vidim da imaju isti problem na s8, također i na S7...

 probaj koristiti google home za mirroring, malo ili ni malo ima kasnjenja, barem meni na android tv

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Hvala, ali preko google home mi se neće povezati sa LG web os TV-om.
Luc
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Izašao April patch sa nekakvim poboljšanjima za kameru, wifi i bluetooth.

Ako netko ne želi čekati OTA, može instalirati klasično preko SD kartice ili ADB. Samo za S8 G950.
https://cloud.mail.ru/public/LxDp/PbKrMuLds
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

dali ste pokušali napraviti update za Google Chrome? Jednostavno baca error....

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Pozz..
Već dugo ludim zbog baterije na mojoj S8, recite mi molim vas jel ovo normalno, meni bogami nije..uopće ne koristim mobač previše niti igram igrice na njemu...whatsapp, mail, novosti, fejs i tako sve pomalo..još malo će godina dana kako ga imam, mislim ga nosit idući tjedan na servis..sta mislite hoće li htjet mjenjati?
Origin ID za FIFU 15: strbi_zg ; Steam: inspektor_lucic
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
strbi kaže...
Pozz..
Već dugo ludim zbog baterije na mojoj S8, recite mi molim vas jel ovo normalno, meni bogami nije..uopće ne koristim mobač previše niti igram igrice na njemu...whatsapp, mail, novosti, fejs i tako sve pomalo..još malo će godina dana kako ga imam, mislim ga nosit idući tjedan na servis..sta mislite hoće li htjet mjenjati?

 Isti problem je i kod mene, Always on display i Android sustav troše previše, na Nougatu je stanje bilo 1:3 Android sustav u odnosu na ekran, a Always on se nije niti prikazivao na listi. Panjevima iz Samsunga očito ni 8 mjeseci nije bilo dosta.

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Ja sam zadovoljan s baterijom. Pogotovo jer će mobitelu u 5. Mjeseci biti godina dana kako ga koristim.

Evo moj ss.

Riječ je o običnom S8, a razlog visokog SoT tako je da sam dosta danas gledao yt i čitao knjigu u pdfu.

Međutim, inače bez adobe (kojeg rijetko iliili ni ne koristim) bude u prosjeku 4-5h sot što mi nijedan mobitel nije do S8 izdržao - tako da sam zadovoljan!

AO iskljucen, WiFi cijelo vrijeme upaljen /kad idem iz kuće palim podatke (danas 2h na njima). Display na max rezi, lokacija/Bluetooth itd palim prema potrebi samo.

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
I brightness na 10%...
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Sil kaže...
I brightness na 10%...

 Brightness je na auto. U prosjeku je danas bio 60% rekao bi. 

Jer bi sam 2h vani, a ostalo u stanu pored prozora.

Uglavnom, nemam se šta pravdati.

Ne znam šta radite s mobitelima, i svatko ima drugačiji sot zbog načina korištenja, ali sebe smatram prosječnim userom i zadovoljan sam baterijom. Sve ispod 3h na ovom mobitelu bude normalno po meni.

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Previše gimnasticiranja da bi tvoj rezultat bio relevantan. Gasi podatke, sinkronizaciju... Pali ovo, ono... Na full auto je izuzetno teško dobiti pristojno trajanje baterije na običnom S8. Šteta. Jer sve ostalo kod osmice je odlično.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Previše gimnasticiranja da bi tvoj rezultat bio relevantan. Gasi podatke, sinkronizaciju... Pali ovo, ono... Na full auto je izuzetno teško dobiti pristojno trajanje baterije na običnom S8. Šteta. Jer sve ostalo kod osmice je odlično.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Gdje sam rekao da gasim sinkronizaciju?

Uvijek je uključena.

I da, zašto da su podatci uposleni ako sam na wifi spojen?

Ko da je teško spustiti not traku i tapnut na podatke za off/on.

Tih pola sekunde je stvarno puno?

Ako sam kod kuće, WiFi, ako izlazim vam refleksno palim podatke i gasim WiFi. To je gimnasticiranje?

Rekao sam, nikad nije takav sot, vidi se da sam jučer koristio 1.5h yt i 2h čisto samo.

Obično mi bude 4-5h sot i ne vidim šta je tu čudno?

7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Sil kaže...
Previše gimnasticiranja da bi tvoj rezultat bio relevantan. Gasi podatke, sinkronizaciju... Pali ovo, ono... Na full auto je izuzetno teško dobiti pristojno trajanje baterije na običnom S8. Šteta. Jer sve ostalo kod osmice je odlično.

 

13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Ja sam se dva puta doveo u situaciju da imam sot oko 2h i da mi preko noci dok je sve iskljuceno skine po 15% baterije i oba puta sam napravio hard reset i oba puta se autonomija vratila na normalu sto je oko 4h nekog prosjecnog koristenja bez pretjerane brige. Ne znam sto se dogodi pa krene tako curiti baterija...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

baterija je ko žena nikada ne znaš što te očekuje, ali kada dočekaš opet nisi siguran što je, ali svaki puta je u pravu osim kada je prazna ali i onda jer ju treba napuniti 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Da li je neko imao obakav slučaj? Šta predlažete kao rešenje?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Vidio sam u temi od Note 8 da Phone Info aplikacija pokazuje broj ciklusa punjenja i stanje baterije. Jel možete stavit svoje pa da vidimo kako je kod koga. Imam osjećaj da je kod mene...malo puno degradacija a imam ga 7 mjeseci.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Zaboravih sliku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Vjerojatno ne znate koristiti mobitel sudeći po screenshotovima od 5+ SOT. :)
 
1 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Sil kaže...
Vjerojatno ne znate koristiti mobitel sudeći po screenshotovima od 5+ SOT. :)

 Prosvijetli nas masteru

13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Nisam siguran koliko je pouzdano, ali evo.

Meni izbacuje malo puno ciklusa s obzirom da mobitel imam od 8.17.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
I ja sam od tih koji nije znao dok sam imao S8. ;) Ja sam rijetko kad uspio izgurati dan bez dodatnog punjenja. I kolege koji imaju obični model također ne hvale pretjerano bateriju, tako da kad vidim ove brojke gore pitam se kako... Da sam imao barem četiri sata SOT na nekih 14 sati ukupno, ostao bih na S8. Odličan mobitel, pogotovo na Oreu, ali autonomija je bila ispod prosjeka.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Ja otkako sam isključio AOD imam preko dan korištenja uz 4 sata SoT-a na QHD rezoluciji, u pozadini mi rade Facebook, Messenger, Viber, WhatsApp i Gmail. Nevjerovatno kako su uspjeli zeznut s tim AOD-om, na Nougatu mi se nije pojavljivao na listi sad troši more jedno. Nadam se da će to popravit jer AOD mi je super stvar.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Ne bih baš rekao da "ne znam" koristiti uređaj niti da ga mrcvarim sa nekim aplikacijama..kao što kolega kaže baterija je ispod prosjeka, ali nema nekih pravila..za vikend sam uspio 4h i 20min SOT, sa QHD, AOD, auto brightness kao i uvijek..mob je kupljen 14.7.2017, a evo i mog SS sa phone info..trenutačno ga ovo jutro dosta koristim (1h 36min SOT (za sad)) i imam jos 68% baterije..to je još i okej..al situaciju spašava to kaj ima turbo charge pa se lako brzo malo nadopuni baterija
Origin ID za FIFU 15: strbi_zg ; Steam: inspektor_lucic
8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Da li je netko naisao na problem s wlanom tokom koristenja bluetootha?

 

Redovito mi "padne" wlan (bude onaj usklicnik) dok koristim bluetooth zvucnik koji je spojen na S8 +.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
virusulja kaže...

Da li je netko naisao na problem s wlanom tokom koristenja bluetootha?

 

Redovito mi "padne" wlan (bude onaj usklicnik) dok koristim bluetooth zvucnik koji je spojen na S8 +.

 To se i meni dešava, ne samo to nego i bez bluetootha me zna izbacit ali navodno su izbacili update koji to ispravlja. Slabo su oni to testirali u 7 mjeseci koliko nije izašao update. Ovaj Oreo je po količini bugova na razini iOS-a 11, a on je uvjerljivo najjadniji iOS do sad koji sam koristio.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice