Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

poruka: 3.577
|
čitano: 952.905
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Sil kaže...
Od danas imam. I zadovoljniji nego što sam bio sa S9+.

 Cime tacno? Trebao sam danas kupiti zeni Note 8 ali na zalost nije se dalo pa smo uzeli S8 +. Njoj je i to i vise nego dovoljno ali eto zao mi jer sam se radovao da imam priliku da koristim i ja malo taj note.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Dizajn mi se više sviđa. Kod S serije su rubovi previše zaobljeni. S-pen je koristan za bilješke i označavanje. Software mi se čini dorađeniji - fludniji i bez rušenja aplikacija. Kamera mi je pouzdanija kad fotografiram klince u lošijim svjetlosnim uvjetima. Notifikacije su glasnije nego kod S9. Malo više zaslona dobro dođe. Ne grije se kad ga koristim za lakše zadatke tipa čitanje vijesti, foruma, Viber i slično. Jeftinije alcantara maske. :)
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Sil kaže...
Dizajn mi se više sviđa. Kod S serije su rubovi previše zaobljeni. S-pen je koristan za bilješke i označavanje. Software mi se čini dorađeniji - fludniji i bez rušenja aplikacija. Kamera mi je pouzdanija kad fotografiram klince u lošijim svjetlosnim uvjetima. Notifikacije su glasnije nego kod S9. Malo više zaslona dobro dođe. Ne grije se kad ga koristim za lakše zadatke tipa čitanje vijesti, foruma, Viber i slično. Jeftinije alcantara maske. :)

 

Meni je S serija nekada bila ljepsa, ali je od Note 8 i ta stavka otisla na stranu Notea.

Note 8 mi je znatno ljepsi od S8+ kao sto mi je i Note 9 ljepsi od S9+...nekada nije bilo tako.

Prve serije Notea su bile nezgrapne i nisu mi bile lijepe dok je S serija bila ljepseg dizajna...pogotovo od S3 pa na dalje...do recimo S7.

Dizajn je ionako individualan i nekome se vise svidja jedno, a nekome drugo...ovo je samo moj dojam.

11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Sil kaže...
Dizajn mi se više sviđa. Kod S serije su rubovi previše zaobljeni. S-pen je koristan za bilješke i označavanje. Software mi se čini dorađeniji - fludniji i bez rušenja aplikacija. Kamera mi je pouzdanija kad fotografiram klince u lošijim svjetlosnim uvjetima. Notifikacije su glasnije nego kod S9. Malo više zaslona dobro dođe. Ne grije se kad ga koristim za lakše zadatke tipa čitanje vijesti, foruma, Viber i slično. Jeftinije alcantara maske. :)

 Dobro, razumijem te. Moje licno misljenje, dizajn je subjektivna stvar tako da to kako kome. Ja bas i uzimam galaxy s modele radi zaobljenog ruba. Ovo fluidnost i rusenje aplikacija, mobitel niti mi laga niti mi se kad srusila neka aplikacija, a koristim telefon od samog izlaska tako da tu ne vidim zasto si to naveo kao razliku.

 

Za kameru ne bih znao reci jer note 8 nisam imao priliku koristiti, iako bas ne razumijem sta znaci pouzdanija. Notifikacije na S9 jesu tihe jer koriste samo jedan zvucnik, ali vjerujem da ce to updateom rijesiti da koristi oba. Malo vise zaslona, mislio sam da su isti ali tek sada vidim Note 8 6.3 inches, 101.1 cm2(~83.2% screen-to-body ratio), S9 + 6.2 inches, 98.3 cm2 (~84.2% screen-to-body ratio).

 

Takodjer me cudi ovo za zagrijavanje, moj s9 se nikada ne grije, cak i kada igram igrice, osim ako je vani 30+ stepeni tad se zna ugrijati.

 

Volio bih probati note 8 ili 9 ali eto do sada nisam imao prilike.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.8.2018 9:55 (arnes_king).
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
arnes_king kaže...
Sil kaže...
Dizajn mi se više sviđa. Kod S serije su rubovi previše zaobljeni. S-pen je koristan za bilješke i označavanje. Software mi se čini dorađeniji - fludniji i bez rušenja aplikacija. Kamera mi je pouzdanija kad fotografiram klince u lošijim svjetlosnim uvjetima. Notifikacije su glasnije nego kod S9. Malo više zaslona dobro dođe. Ne grije se kad ga koristim za lakše zadatke tipa čitanje vijesti, foruma, Viber i slično. Jeftinije alcantara maske. :)

 Dobro, razumijem te. Moje licno misljenje, dizajn je subjektivna stvar tako da to kako kome. Ovo fluidnost i rusenje aplikacija, mobitel niti mi laga niti mi se kad srusila neka aplikacija, a koristim telefon od samog izlaska tako da tu ne vidim zasto si to naveo kao razliku.

 

Za kameru ne bih znao reci jer note 8 nisam imao priliku koristiti, iako bas ne razumijem sta znaci pouzdanija. Notifikacije na S9 jesu tihe jer koriste samo jedan zvucnik, ali vjerujem da ce to updateom rijesiti da koristi oba. Malo vise zaslona, mislio sam da su isti ali tek sada vidim Note 8 6.3 inches, 101.1 cm2(~83.2% screen-to-bodyratio), S9 + 6.2 inches, 98.3 cm2 (~84.2% screen-to-body ratio)

Takodjer me cudi ovo za zagrijavanje, moj s9 se nikada ne grije, cak i kada igram igrice, osim ako je vani 30+ stepeni tad se zna ugrijati.

 

Volio bih probati note 8 ili 9 ali eto do sada nisam imao prilike.

Zanemari ovo sto pise jer svak ce opravdat sebi u glavi i tako pricat kad na nesto baci pare da je to "nesto" bolje od onog prethodnog.

 

 

Ja sam imao s8+,probao sam malo note 8,sada koristim s9,ovo su ciste gluposti sto je napisao.

 

1. dizajn sve je to isti k...jedino ako ces cjepidlacit pa nesto izinjat,ovo,ono ali eto svak ima svoje.

2. kamera definitivno nije bolja na 8,8+ ni note 8 od 9ke i to sam se uvjerio sam svojim ocima i to je jedina razlika koju sam skuzio od 9 u odnosu na ova ostala 3 modela.

3. sere za zagrijavanje,koristim ga svakodnevno za surfanje,face,inst,vibver,watssap,2 maila,uplod slika automatski na moj NAS itd...nijednom se mob nije ugrijao da mogu rec da "vidi kako se ugrijao" nidje veze.

4. na svakom ovom modelu nijednom mi se nije srusila aplikacija,bas nijednom,a koristim ih pun k...

5. za notifikacije takodjer ne primjecujem nista posebno vjerovatno jer me toliko i ne briga,a dovoljno dobro cujem,a zvuk je sigurno bolji na 9ki,sad kome je to bitno primjetit ce.

6. 0.1inc je stvarno prevelika razlika.

7. ja jedino sto sam primjetio na 9ci mi bat.krace izdrzi nego na ostalim.

 

 

 

I nemoj mislit da sam neki fanboy ili nesto jer koristim i iphone,samsung i sta god mi dodje pod ruku tako da mi je totalno to nebitno,ali ne mogu ne komentirat kad vidim kakve gluposti neko nekad pise.

 

 

Origin_Steam: hrka11
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Što se tiče Note serije, priznajem da sam malo subjektivan. Svi Note modeli koje sam imao su mi ostali u ugodnom sjećanju. Činjenica je da nova S serija ima par stvari s kojima se nisam mogao pomiriti. Nekome vjerojatno te stvari ne smetaju i to je ok.
 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Imam problem s mobilnim podatcima, inace mi je stavljeno da bude samo na 3g, da se ne spaja na 4g zbog ustede baterije i sve je bilo dobro do zadnjih 10-ak dana, svako malo se dewi da mi se nece uopce na internet spojit. Tek kad prebacim na 4g u postavkama onda se upali. Jel se dogada kome to jos?

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
maxy0 kaže...

Imam problem s mobilnim podatcima, inace mi je stavljeno da bude samo na 3g, da se ne spaja na 4g zbog ustede baterije i sve je bilo dobro do zadnjih 10-ak dana, svako malo se dewi da mi se nece uopce na internet spojit. Tek kad prebacim na 4g u postavkama onda se upali. Jel se dogada kome to jos?

Nikad mi to nije bilo jasno, kupis mobitel od 5k kuna i onda gasis na njemu bitne funkcije da stedis bateriju.

Zasto ne koristite puni potencijal telefona??

Meni je sve upaljeno, navecer ga stavim na punjac i bok.

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Problem je kad kupiš mobitel tog cjenovnog ranga a moraš kemijati kako izgurati dan. :) Ali ako je suditi po Note 9, moglo bi se i to uskoro promijeniti kod Samsunga.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
C3c1l kaže...
maxy0 kaže...

Imam problem s mobilnim podatcima, inace mi je stavljeno da bude samo na 3g, da se ne spaja na 4g zbog ustede baterije i sve je bilo dobro do zadnjih 10-ak dana, svako malo se dewi da mi se nece uopce na internet spojit. Tek kad prebacim na 4g u postavkama onda se upali. Jel se dogada kome to jos?

Nikad mi to nije bilo jasno, kupis mobitel od 5k kuna i onda gasis na njemu bitne funkcije da stedis bateriju.

Zasto ne koristite puni potencijal telefona??

Meni je sve upaljeno, navecer ga stavim na punjac i bok.

 Pa meni to i nije nesto bitna funkcija jer u normalnon surfanju tih pola sekunde sta ucita brze na 4g mi nista ne znaci, a bateriju jede puno vise.. jos kad sam na poslu pa putujem po selima gdje je pokrivenost slaba jos je vise izrazeno.

 

Ugl. par minuta nakon mog posta dosla je neka poruka od tele2 da se ispricavaju zbog poteskoca sa internetom od 24.08. valjda je to to onda

http://trakt.tv/user/MjezZza
12 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Imam S9+ od 4. mjeseca i non-stop mi je upaljen internet (WiFi/Mobilni podaci), sinkronizacija 2 maila, viber, wapp, messenger i imam 4 sati SoTa s time da navečer baterija nikad baterija nije ispod 15%. Ne znam što vi radite da potrošite cijeli kapacitit u jedno popodne, osim ako nije hardcore gaming.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
C3c1l kaže...
maxy0 kaže...

Imam problem s mobilnim podatcima, inace mi je stavljeno da bude samo na 3g, da se ne spaja na 4g zbog ustede baterije i sve je bilo dobro do zadnjih 10-ak dana, svako malo se dewi da mi se nece uopce na internet spojit. Tek kad prebacim na 4g u postavkama onda se upali. Jel se dogada kome to jos?

Nikad mi to nije bilo jasno, kupis mobitel od 5k kuna i onda gasis na njemu bitne funkcije da stedis bateriju.

Zasto ne koristite puni potencijal telefona??

Meni je sve upaljeno, navecer ga stavim na punjac i bok.

 

Nemoj uzimati ovu temu na forumu kao neki pokazatelj, ovdje obitavaju ljudi koji mobitele drže na 5 posto svjetlosti ekrana, tek toliko da se naziru ikone, i svakih 15 minuta gledaju do koliko su "screen on timea" uspjeli dogurati danas. Majke mi, dok nisam ovu temu počeo čitati nisam ni bio svjestan da mi mobitel zapravo ne valja. Ja bio zadovoljan, a kad ono... 

10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Q-Tip kaže...

 

Nemoj uzimati ovu temu na forumu kao neki pokazatelj, ovdje obitavaju ljudi koji mobitele drže na 5 posto svjetlosti ekrana, tek toliko da se naziru ikone, i svakih 15 minuta gledaju do koliko su "screen on timea" uspjeli dogurati danas. Majke mi, dok nisam ovu temu počeo čitati nisam ni bio svjestan da mi mobitel zapravo ne valja. Ja bio zadovoljan, a kad ono... 

Jos jace od toga su komentari kad s 8 predje na 8+ ili nebitno je li samsung,iphone,kurac,palac...i kaze ne osjetim vise lagano trzanje,stucanje itd...ne kontam?

Vi stvarno primjetite tu brzinu taj "stoti" dio sekunde da mozete tako nesto napisat?Ne kontam majke mi...

Jasno mi je da ima bolju kameru,bolje baterija drzi itd,ali ovo ne.

 

Origin_Steam: hrka11
11 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Ma boli me đoka kad ce me traziti punjac, da sam zelio mobitel sa baterijom 7 dana onda bi kupio kao sto sam tati kupio preklopni samsung bez svih tih pizdarija.

Kad kupujem nesto kupujem da koristim i jer mi treba.

Samsung s6 edge sam punio 2x dnevno, non stop mi je bio u rukama. Najbolji mob meni osobno. Nikad nikakvih problema nisam imao.

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
C3c1l kaže...

Ma boli me đoka kad ce me traziti punjac, da sam zelio mobitel sa baterijom 7 dana onda bi kupio kao sto sam tati kupio preklopni samsung bez svih tih pizdarija.

Kad kupujem nesto kupujem da koristim i jer mi treba.

Samsung s6 edge sam punio 2x dnevno, non stop mi je bio u rukama. Najbolji mob meni osobno. Nikad nikakvih problema nisam imao.

Slazem se...s6 edge sam i ja imao,meni cak osobno i najlipsi edge dizajno od svih ovih modela.Imao sam ga do nedavno,mobitel vrhunski.

Niti mogu rec da stopa ili kako neki vole rec "stuca" ali eto drago mi minjat i to je jedini razlog promjene,baterija mi je odlicna bila ali sam ga 1 put samo punio,od jutra do veceri.

Iznenadio sam se na s8+ kako mi je baterija bez problema mogla dan izgurat bez ikakvih stednji,a sada na 9ki taman uvecer kad sam ustanu takodjer na punjac i to je to.

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.9.2018 18:55 (hrka11).
11 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Logicno je da ti pojede bateriju kad mob ima 6 incha ekran sa qhd rezolucijom, 3 kamere, gps, 4g, 5 aplikacija ti sinkronizira non stop a unutra je  baterija od 3000 miliampersati.

Vec ako zelis da ti traje 7 dana, kazem opet, nađes neki drugi mobač i bok.

Glupost mi je kupiti nesto pa se kocit kod koristenja da ne bi ostao bez baterije, mislim wtf?!

Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
hrka11 kaže...
C3c1l kaže...

Ma boli me đoka kad ce me traziti punjac, da sam zelio mobitel sa baterijom 7 dana onda bi kupio kao sto sam tati kupio preklopni samsung bez svih tih pizdarija.

Kad kupujem nesto kupujem da koristim i jer mi treba.

Samsung s6 edge sam punio 2x dnevno, non stop mi je bio u rukama. Najbolji mob meni osobno. Nikad nikakvih problema nisam imao.

Slazem se...s6 edge sam i ja imao,meni cak osobno i najlipsi edge dizajno od svih ovih modela.Imao sam ga do nedavno,mobitel vrhunski.

Niti mogu rec da stopa ili kako neki vole rec "stuca" ali eto drago mi minjat i to je jedini razlog promjene,baterija mi je odlicna bila ali sam ga 1 put samo punio,od jutra do veceri.

Iznenadio sam se na s8+ kako mi je baterija bez problema mogla dan izgurat bez ikakvih stednji,a sada na 9ki taman uvecer kad sam ustanu takodjer na punjac i to je to.

 Sve to super ali u mene zena do neki dan imala S6 Edge i to imao custom rom, S8 port. Mobitel radio samo tako, nikada nisam primjetio to trzanje. Sad joj kupio S8+ gdje bas primjetim povremeno trzanja :D ali opet nije to nesto radi cega svijet propada :D

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
C3c1l kaže...

Logicno je da ti pojede bateriju kad mob ima 6 incha ekran sa qhd rezolucijom, 3 kamere, gps, 4g, 5 aplikacija ti sinkronizira non stop a unutra je  baterija od 3000 miliampersati.

Vec ako zelis da ti traje 7 dana, kazem opet, nađes neki drugi mobač i bok.

Glupost mi je kupiti nesto pa se kocit kod koristenja da ne bi ostao bez baterije, mislim wtf?!

 Iskvarili nas forumi :D i ja to nisam gledao dok nisam poceo visiti po forumima tipa ovog ili xda, onda se nafuram tako na te SOTove i trajanja sto duza, i onda skuzim koja sam budala i da sam poceo stvarati komplekse i nervirati se radi telefona. Opet pocnem koristiti ne obaziruci se na te stvari i ne mogu biti sretniji i zadovoljniji :D sto kolega kaze nisam znao kako mi je los telefon dok nisam dosao na forum hahah

 

A jos od kada ne pratim te stvari sad mi najduze traje baterija :D

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
arnes_king kaže...

 Sve to super ali u mene zena do neki dan imala S6 Edge i to imao custom rom, S8 port. Mobitel radio samo tako, nikada nisam primjetio to trzanje. Sad joj kupio S8+ gdje bas primjetim povremeno trzanja :D ali opet nije to nesto radi cega svijet propada :D

 Ja sam s8+ koristio 7mjeseci i sad sam uzeo 9ku,ne mogu rec nikako da se vidi razlika ili ne,kamera ima razliku i to je sve sto ja vidim(a nije bas da ga uzmem i blejim u njeg 3h nebi li nseto skuzio)...to su gluposti,to je stoti dio sekunde,cista glupost.Druga stvar je da sebi pokusas opravdat sto si presao sa 7 na 8 ili sa 8 na 8+,a pa onda navode onaj prije je stucao,e je ti moj k..."stucao".

Oces imat najnovije i ako mozes zasto nebi imao i to je to.

 

Origin_Steam: hrka11
13 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Eto stigo mi s9+ od SD.

dosad sad koristio ajfon 4 i sad nakon 5 godina stavljam ga u ladicu na odmor :)

S9+ je moj drugi smartphone i nadam se da ce mi koristiti dugo godina :)

Ljudi razlika je ogromna,totalni preporod.Neznam sad odakle da pocnem :D

Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
DuMe kaže...

Eto stigo mi s9+ od SD.

dosad sad koristio ajfon 4 i sad nakon 5 godina stavljam ga u ladicu na odmor :)

S9+ je moj drugi smartphone i nadam se da ce mi koristiti dugo godina :)

Ljudi razlika je ogromna,totalni preporod.Neznam sad odakle da pocnem :D

 Samo reci da ne primjetis "stucanje" sada i dovoljno ce bit. 

 

Dovoljno si rekao s tim da si do sad koristio ajfon 4 sad presao na to,jasno nam je kolika ti je razlika.

Origin_Steam: hrka11
11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
DuMe kaže...

Eto stigo mi s9+ od SD.

dosad sad koristio ajfon 4 i sad nakon 5 godina stavljam ga u ladicu na odmor :)

S9+ je moj drugi smartphone i nadam se da ce mi koristiti dugo godina :)

Ljudi razlika je ogromna,totalni preporod.Neznam sad odakle da pocnem :D

 Ja sam presao sa S7 Edge koji je i danas vrhunski telefon pa mi je opet prelazak na S9+ bio wow, mogu misliti tek kod tebe :D

 

Cestitam i uzivaj u toj zvijeri!

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.9.2018 11:26 (arnes_king).
7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

A ja sa A5 (2016) :) Isto popriličan skok, drago mi je da sam ga kupio. Baterija bi mogla biti bolja, ali šta sad. Na njemu ne gasim apsolutno ništa. Osim BT kojeg ne koristim.

13 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Sestra mi ima s7 edge,pa mogu vam iskreno reci da ne zaostaje puno sa mojim s9+,ali po dizajnu je devetka daleko ljepsi

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

.

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.9.2018 17:33 (DuMe).
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Primjetim vec neko vrijeme jednu stvar na svom s9+ ali sada me bas pocelo nervirati.

 

Mob ima 6 GB rama a ja koristim maximalno 5-6 razlicitih appova tako da sve ostanu stalno u ramu. Svaki put nakon malo duze pauze kada pokrenem neku aplikaciju ponovo, npr Samsung browser, sve mi se stranice ponovo ucitavaju kao da sam ocistio ram pa app nije ostala.

 

To mi se desava i sa drugim aplikacijama npr youtube itd, ali najvise na browseru primjetim. Nisam nista dirao i developer postavkama, ali sam za svaki slucaj pokusao da ih ugasim, ali opet imam isti problem.

 

Da li je neko imao slican problem, da li ste to uopste primjetili? Probajte otvoriti neki app, pa za pola sata se pokusajte prebaciti na njega i vidite da li ponovo ucitava ili bude instant sve tu.

 

Jedina stvar sto sam vec dugo vremena na BTU firmware-u koji redovno dobija azuriranja.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

To ti nije do rama nego do same aplikacije. 

Aplikacija ti ima "time out". Sto znaci da se sama resetira nakon nekog vremena.

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Ne mogu prebacit sliku od moba tu na forum,nece da mi doda sliku u post

 

Edit: sto je ova ikonica,nemogu je maknut 

  https://imgur.com/a/ttiZeQs

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.9.2018 13:04 (DuMe).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
DuMe kaže...

Ne mogu prebacit sliku od moba tu na forum,nece da mi doda sliku u post

 

Edit: sto je ova ikonica,nemogu je maknut 

  https://imgur.com/a/ttiZeQs

 Usteda mobilnih podataka.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
arnes_king kaže...
DuMe kaže...

Ne mogu prebacit sliku od moba tu na forum,nece da mi doda sliku u post

 

Edit: sto je ova ikonica,nemogu je maknut 

  https://imgur.com/a/ttiZeQs

 Usteda mobilnih podataka.

 

 Velike igre od cca 1,5 do 2 gb mi prekinu skidanje na oprilike pola preuzimanja,pojavi mi se error i prekine se skidanje.Neznam do cega je to,uvjek skidam sa wifijem

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice