Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

poruka: 3.577
|
čitano: 954.898
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
DuMe kaže...
arnes_king kaže...
DuMe kaže...

Ne mogu prebacit sliku od moba tu na forum,nece da mi doda sliku u post

 

Edit: sto je ova ikonica,nemogu je maknut 

  https://imgur.com/a/ttiZeQs

 Usteda mobilnih podataka.

 

 Velike igre od cca 1,5 do 2 gb mi prekinu skidanje na oprilike pola preuzimanja,pojavi mi se error i prekine se skidanje.Neznam do cega je to,uvjek skidam sa wifijem

 De provjeri u postavkama te ustede mozda negdje ima i neko wifi ogranicenje, u protivnom mozda ti puca wifi konekcija. Meni se nije desavalo bez obzira sta sam skidao.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
13 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Za mob imam samo rijeci hvale,stvarno je ogroman napredak nasprema mojim starim ajfonom 4. Jedini minus po meni je baterija.Neznam kako je na drugim flagshipima ali moj ajfon koji ima 5g u stand by-u sa upaljenim wifijem potrosi cca 5 posto baterije cijeli dan,dok s9+ potrosi 7,8 posto baterije preko noci samo sa upaljenim wifijem.Jel treba mozda neko vrijeme punjenja da baterija dodje na svoje ili neznam,ali sve ostalo na mobu je savrsenstvo.

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.9.2018 10:06 (DuMe).
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
DuMe kaže...

Jedini minus po meni je baterija.Neznam kako je na drugim flagshipima ali moj ajfon koji ima 5g u stand by-u sa upaljenim wifijem potrosi cca 5 posto baterije cijeli dan,dok s9+ potrosi 7,8 posto baterije preko noci samo sa upaljenim wifijem.Jel treba mozda neko vrijeme punjenja da baterija dodje na svoje ili neznam,ali sve ostalo na mobu je savrsenstvo.

 

Here we go again.

 

 

11 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

evo 3mj i to je jednostavno tako nazalost sto i mene zivcira. al sam se pomirio. mislm mob je u standby on zdere bateriju ko da ga neko koristi. ocito jedino sto pomogne je da se ugase mobilni podaci i wifi.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Mogu onda zamislit tek bateriju na obicnim s9 modelu,bit ce da za njega moras stalno bit na punjacu :)

Eto divim se ajfonu sta se tice cetvorke modela,naravno da se vise ne mogu uspoređivat ali nakon 5g trosenja baterija se i dalje manje trosi u stand by-u na ajfonu

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
DuMe kaže...

Mogu onda zamislit tek bateriju na obicnim s9 modelu,bit ce da za njega moras stalno bit na punjacu :)

Eto divim se ajfonu sta se tice cetvorke modela,naravno da se vise ne mogu uspoređivat ali nakon 5g trosenja baterija se i dalje manje trosi u stand by-u na ajfonu

Koristim s9 obicni,normalan korisnik bez ikakvih stednji i gasenja i svaku vecer legnem sa 10-20% baterije kako kad.

Na s8+ mi je i veci postotak znao ostat.

Origin_Steam: hrka11
13 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Otkad imam ovaj mob nisam palio komp vec tjedan dana hehe.Surfanje,igranje,gledanje filmova,sve je munjevito brzo

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Ja isto planiram preći sa s7 edge na s9 ili s8 plus. 

Samo me brine ta baterija.

 

Meni se nakon 2 god na s7 edge baterija totalno pokvarila, punim dva puta u danu a nekad i tri ovisi. A ne koristim ništa više od youtube, facebook i ovako nekih sitnih app, ne igram baš puno....

 

Pa me samo baterija brine na s9, na s7 edge je 3600mah, a na s9 3000 / 3500 mah -.-

Samo Rijeka.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Jole-Ri kaže...

Ja isto planiram preći sa s7 edge na s9 ili s8 plus. 

Samo me brine ta baterija.

 

Meni se nakon 2 god na s7 edge baterija totalno pokvarila, punim dva puta u danu a nekad i tri ovisi. A ne koristim ništa više od youtube, facebook i ovako nekih sitnih app, ne igram baš puno....

 

Pa me samo baterija brine na s9, na s7 edge je 3600mah, a na s9 3000 / 3500 mah -.-

Ako ti je baterija bitna, uzmi Note 9. Sa S9+ i S9 se neces usreciti

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Jole-Ri kaže...

Ja isto planiram preći sa s7 edge na s9 ili s8 plus. 

Samo me brine ta baterija.

 

Meni se nakon 2 god na s7 edge baterija totalno pokvarila, punim dva puta u danu a nekad i tri ovisi. A ne koristim ništa više od youtube, facebook i ovako nekih sitnih app, ne igram baš puno....

 

Pa me samo baterija brine na s9, na s7 edge je 3600mah, a na s9 3000 / 3500 mah -.-

 najveci problem je face, on zdere bateriju samo tako. najvj cu maknuti face jer mi iskreno ide na zivce.

9 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Pa nemoj koristit aplikaciju, odi na fejs preko browsera. Aplikaciju nisam niti ću ikad koristit, i messenger koristim lite verziju
13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
kbenzema kaže...
Pa nemoj koristit aplikaciju, odi na fejs preko browsera. Aplikaciju nisam niti ću ikad koristit, i messenger koristim lite verziju

I najbolje onda ugasiti i Wifi i koristiti 2G, po mogucnosti i podatke paliti samo kada vam treba. Takoder ugasite sinkronizaciju i mail dobijete samo kada udete u aplikaciju i sami sinkronizirate. Imate i opciju stednju baterije koja vam smanji rezoluciju ekrana i underclocka procesor. Sve zivo pogasite, prodajte ga i kupite Nokiu 3310.

 

Imate fu*ing smartphone, koristite ga kao isti

10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
MARKOZD15 kaže...
Jole-Ri kaže...

Ja isto planiram preći sa s7 edge na s9 ili s8 plus. 

Samo me brine ta baterija.

 

Meni se nakon 2 god na s7 edge baterija totalno pokvarila, punim dva puta u danu a nekad i tri ovisi. A ne koristim ništa više od youtube, facebook i ovako nekih sitnih app, ne igram baš puno....

 

Pa me samo baterija brine na s9, na s7 edge je 3600mah, a na s9 3000 / 3500 mah -.-

Ako ti je baterija bitna, uzmi Note 9. Sa S9+ i S9 se neces usreciti

 kakva je baterija na note 8?

10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Vrlo losa nažalost, a sam mob zanemarim li bateriju je odlican.
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Pa i nije baš tako loša... S obzirom na veličinu zaslona i mogućnosti, rekao bih da je autonomija pristojna. Definitivno bolja od obične S serije i na razini S9+.
9 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Gle, i ako zanemarimo potrošnju baterije, meni je fejs aplikacija smeće, bolje mi je preko browsera, a messenger lite sam počeo koristit iz razloga jer su običnu verziju nakrkali s glupostima poput storija, informacijama o rođendanima, i ostalim smećem. Eto, jel ti sad lakše?
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Svatko neka koristi mobitel kako želi i to je ok dok se ne počne pripovijedati da je to jedini ispravni način. :) Tu zapravo i dolazi do najviše nesporazuma kad se priča o trajanju baterije. Vrlo varijabilno...
 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Također koristim Face preko browsera jer im je aplikacija teško smeće.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Sam dojam trajanja baterije je subjektivan, a način različit. Moj način korištenja je da dočekam kraj dana od 30 do 40 % uz uvjet da ga napunim jutri. Koristim ga svakodnevno za pozive, društvene mreže, pokoji youtube i koju stranicu tipa ovaj forum kao i sada, ali ne jašim na njemu neprekidno.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
kbenzema kaže...
Pa nemoj koristit aplikaciju, odi na fejs preko browsera. Aplikaciju nisam niti ću ikad koristit, i messenger koristim lite verziju

Nikoga ne kritiziram, samo sugeriram, za ekipu koja ima kod T-Com-a pretplatu 

 

Prije nekoliko mjeseci, moguće i pola godine, od SZK sam dobio ponudu na "obnovu" tarife, ona "Imam sve L", i uz sve pogodnosti sam dobio i FaceBook i Messenger bez utjecaja na internetski promet, a i njega imam 21 GB-a, mjesečno. 

Stoga, ako će nekome koristit, neka obrati pozornost na korist u ponudama. 

ATJ Lučko
14 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Ne kužim šta izvodite sa tim mobitelima da vam ne valja baterija. Ja puno snimam video i to sa dji osmo mobile 2, a kažu da dji aplikacija troši jako brzo bateriju. I svejedno mi je trajanje baterije ok.

Uključeno mi je sve što može biti uključeno. S9+.

 

PSN - darklydexter
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Ezio kaže...

Ne kužim šta izvodite sa tim mobitelima da vam ne valja baterija. Ja puno snimam video i to sa dji osmo mobile 2, a kažu da dji aplikacija troši jako brzo bateriju. I svejedno mi je trajanje baterije ok.

Uključeno mi je sve što može biti uključeno. S9+.

 

 Isto se cesto zapitam kad citam postove ovdje.

Origin_Steam: hrka11
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Ja osobno imam galaxy s9 i pre zadovoljan sam i sa mobitelom i sa baterijom. Ujutro ga skinem sa punjaca, i do navečer dok ne idem spavat mi ostane minimalno 10% baterije, sa 4-4,5h sota. S tim da od jutra je sve uključeno, wifi, gps, mobilni podaci, bluetooth cijeli dan jer mi je sat konstantno spojen sa mobitelom. I još puno toga, jer na mobitelu nisam ugasio ništa, jer to onda nebi bio taj mobitel, ako gasim neke funkcije nema smisla. Uz nekakvo moje svakodnevno korištenje mobitela, fb, messenger, whatsapp, browser, pokoji youtube, asphalt 9, nekoliko poziva i video poziva, ja sam i više nego zadovoljan sa dotičnom običnom s9-kom. Znači da s9+ mora biti još bolji.
Svatko koristi mobitel na svoj način, netko više forsira netko manje.
Otkako ne gledam toliko na tu bateriju, mobitel mi svaki dan postaje sve bolji.
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.9.2018 13:52 (SIII Deny).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Iskreno, mislim da trajanje baterije ovisi o načinu punjenja... u to sam se i sam uvjerio....

 

Što manje punim duže traje. Recimo punim 2 sata do 100 posto i traje mi duže nego da pustim preko noći 5-7 sati...

ali jbg tako se zadesi

Samo Rijeka.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Rekla, kazala... Stavite nekakav screenshot tipa gsam battery da vidimo prosjeke.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Ma ja baterijom nisam zadovoljan jedino u stand by modu.Izdrzi mi cijeli dan bez problema a izdrzao bi i vise jer mi je mob fantastican i trenutno ovih 5,6 dana otkad ga imam sam na njemu stalno.Pubg,yt,fb,internet... samo taj stand by malo zeza

 

Edit: evo ajfon 4

https://imgur.com/a/XN74xzx

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.9.2018 16:28 (DuMe).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
S9+, 24 ciklusa pražnjenja, zdravlje baterije 89,37%. Zar su tako loše ove nove "neeksplodirajuće" baterije? 4 do 5 sati SOT-a izvučem. 4G, AOD, 3 maila, sinkronizacija uklj., viber, whatsapp, samsung internet preglednik, ebay, aliexpress, gearbest, iherb, poziva do pola sata, ne igram igre, karte, lokacija stalno uključena, fotografiram 10-15 slika dnevno, bluetooth u autu uključen. Rekord 6 sati SOT-a. Automatska svjetlina. Na kraju dana ostane mi od 45 do 5 %, ovisi o dinamici upotrebe.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Ja neznam šta vi radite sa tim mobitelom, meni izdrži baterija cjeli dan punim preko noći i svaki put imam 40 50% baterije kad stavljam na punjač.

prosjećni sam korisnik, ne igram igre, youtube Viber whatsapp mail facebook e-bay gearbest, svijetlina automatski, 4g, lokacija, slikam dosta, pozivi pola sata dnevno.

i imam u 22h navečer 40 50% baterije,  punim samo preko noći. tako da mi sad nije jasno kako vi punite stalno S9

Povijest je samo spisak, zlocina i nesreca, jedan mrtav čovijek je tragedija tisucu mrtvih je statistika.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Koliko si ciklusa pražnjenja napravio i koje ti je zdravlje baterije? Instaliraš app Phone Info Samsung i pročitaš na personal kartici te podatke. Hvala. Potrošnja je individualna, ali zdravlje baterije je činjenično.
 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
najdix kaže...
S9+, 24 ciklusa pražnjenja, zdravlje baterije 89,37%. Zar su tako loše ove nove "neeksplodirajuće" baterije? 4 do 5 sati SOT-a izvučem. 4G, AOD, 3 maila, sinkronizacija uklj., viber, whatsapp, samsung internet preglednik, ebay, aliexpress, gearbest, iherb, poziva do pola sata, ne igram igre, karte, lokacija stalno uključena, fotografiram 10-15 slika dnevno, bluetooth u autu uključen. Rekord 6 sati SOT-a. Automatska svjetlina. Na kraju dana ostane mi od 45 do 5 %, ovisi o dinamici upotrebe.

 Te aplikacije koje ti pokazuju zdravlje baterije nisu precizne. Kupis novi mobitel instaliras i pokazi te otprilike takav rezultat. Deinstaliras, instaliras ponovo nekada zna biti drugacije ali nekada opet isto pokazuje.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice