Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

poruka: 3.577
|
čitano: 952.779
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Sil kaže...
Ako ti X više odgovara, nemaš što razmišljati.

 Oba su mobitela super, iskreno ostavi oba ako ti ne gori pod nogama. Ja osobno trenutno koristim S9 jer imam istovremeno i Gear S3, ali iPhone X ipak ima ono nešto tako da sam ga odlučio za sad ostavit sa strane, mobitel je zvijer pa ga nema smisla prodavat da bi kasnije opet nešto slično uzimao a oni drže cijenu pa ga je teško nabavit a da bude baterija očuvana i sve ostalo. U istoj sam dvojbi bio ali oba su top ne gori mi financijski tako da će ostat u familiji za sad oba :D

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Imam priliku da biram izmedu Galaxya S9, Galaxy A9 (2018) i Huawei P20

Koji da uzmem? A S9 vec imam jedan.
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.12.2018 1:36 (zviznemte).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
zviznemte kaže...
Imam priliku da biram izmedu Galaxya S9, Galaxy A9 (2018) i Huawei P20

Koji da uzmem? A S9 vec imam jedan.

Da sam na tvom mjestu uzeo bih A9 cisto radi kamera

11 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Uspio sam dobiti preko 7h SOT-a. Svjetlina oko 30-40% skroz, sve imam upaljeno osim AOD, bluetooth ugasen jedino po noci.

Prezadovoljan sam kad znam da netrebam stalno traziti uticnicu.

PSN:Tomislav025
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
omomomomoomm kaže...

Uspio sam dobiti preko 7h SOT-a. Svjetlina oko 30-40% skroz, sve imam upaljeno osim AOD, bluetooth ugasen jedino po noci.

Prezadovoljan sam kad znam da netrebam stalno traziti uticnicu.

Fantastican rezultat. Ocito mu je trebalo neko vrijeme da se sve poslozi, a i da doze nauci koje aplikacije gasiti i kada.

6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Ima li tko problema sa kašnjenjem WhatsApp poruka na 9.0?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

ja sam imao isti problem i sa 8.0

11 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Moja zena na s8 ima redovito probleme sa wharsappom cesto joj kasne obavijesti, ja na s9+ nemam za sada. Ne kuzim u cemu je problem oko toga.

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Tonci R. kaže...

Ima li tko problema sa kašnjenjem WhatsApp poruka na 9.0?

Ja cu vjv danas instalirati 9.0 pa javim

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
SIII Deny kaže...

ja sam imao isti problem i sa 8.0

Vjerojatno problem s mrezom ili neka postavka,  ja na svom s9+ nikad nisam imao takvih problema

7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
to je do whatsappa
promjenio sam par mobitela u kratkom roku i na svakom mi je tako bilo...tako je i zeni i bratu i puno ljudi oko mene...tek kad udes u app onda pokaze poruke...iako nije bas uvijek tako
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Evo instalirao sam pie 9.0 i mogu reci da sam stvarno prezadovoljan. Ovaj novi UI po meni izgleda fantasticno. A bas jucer razmisljam kako mi je mobitel malo dosadio, no ovo je prekrasno osvjezenje. Testirao sam whatsapp i ne kasne obavijesti. Kameru sam isto pogledao, max rezolucija je FHD, tako da to ocito treba jos popraviti. Vjerojatno cu pronaci jos koji bug, ali sve u svemu ovo je odlicno. Bravo samsung!

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
jesi uspio promjeniti i csc?
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Robi1992 kaže...
jesi uspio promjeniti i csc?

Nisam htio da mi se brisu podaci tako da sam flashao bez mijenjanja CSC-a

5 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Ima bag azurira sam aplikacije. Iskljucio sam automatsko u google play i u samoj fb aplikaciji. Ali mi je neki dan sve zive app azuriro sam. A evo sad pre 15 minuta i facebook azuriro a iskljuceno i na fb azuriranje a i u google play. Jos sam briso podatke od google play pa ponovo iskljucio ali dzaba

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Neznam jel samo meni ali ovaj 4g trosi bateriju prejako.Wifi ne trosi ni upola koliko 4g. Drkam po mobu 20 min na wifi mrezi i potrosi mi 2 posto,4g u 20 min mi potrosi barem 5 posto baterije ako ne i vise.Ovo mi ne izgleda bas normalno.A da ne pricam kako igre trosu na 4g.

Cekam Pie i OneUi pa da vidimo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
DuMe kaže...

Neznam jel samo meni ali ovaj 4g trosi bateriju prejako.Wifi ne trosi ni upola koliko 4g. Drkam po mobu 20 min na wifi mrezi i potrosi mi 2 posto,4g u 20 min mi potrosi barem 5 posto baterije ako ne i vise.Ovo mi ne izgleda bas normalno.A da ne pricam kako igre trosu na 4g.

Cekam Pie i OneUi pa da vidimo.

Da nisi na prostoru lose pokrivenosti signalom? Slab signal pa se mob stalno muci da ostane na vezi i zbog toga baterija pati.

13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Budući da se više ne želim prisjećati onog užasnog dana kada mi je ispao moj voljeni S9+, želim se riješiti ovih dijelova hehe 

Ako nekoga zanima, neka se javi u PP

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Ljudi, ako stavim njemacku SIM karticu i flesam njemacki firmware i onda posle vratim nasu karticu, da li cu dobijati azuriranja ovde ili se mora koristiti sim kartica da bi se dobijala azuriranja?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Da li se zna kad dolazi OTA za Pie i One UI?

Samomrzeći hrvat
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Entry Point kaže...

Da li se zna kad dolazi OTA za Pie i One UI?

Trebalo bi kroz prvi mjesec

14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Ne razumijem da je toliko teško pričekat našu verziju? Pa šta je par dana vrijedno za*ebancije sa CSC i ostalim stvarima?!

 
6 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
PlayMaker10 kaže...

Ne razumijem da je toliko teško pričekat našu verziju? Pa šta je par dana vrijedno za*ebancije sa CSC i ostalim stvarima?!

Slazem se, nema potrebe komplicirati i nervirati se. Tko bas zeli isprobati Pie, neka ga flasha sa sammobile. Nakon sto se i sluzbeno pojavi kod nas, opet flashati i to je to. 

 

PS

Ove geste su najbolja stvar na svijetu 

16 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Cek, kakvo flashanje i pizdarije? Sta se flasha i zasto?

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Friday kaže...

Cek, kakvo flashanje i pizdarije? Sta se flasha i zasto?

Flasha se firmware (bilo stock ili custom) na mobitel. U ovom slucaju radi isprobavanja pie update-a na s9+.

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.1.2019 20:42 (CrossDeath).
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Jer ne valja?!

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
ivanec kaže...

Jer ne valja?!

?

7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Reko sam za geste..totalno moderno... Iako kod iphonea to radi jos puno gladje...btw ostavio sam si ipak X..galaxy sam prodao... Probao sam samsung ali kad sam vratio iphone u ruke ipak je to za mene druga prica
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Imam 2 kartice nutra, Hrvatsku i Srpsku, na Srpskoj pise non stop ono malo "R" koje oznacava roaming, i cesto ima jednu ili 2 crtice signala, jel moguce da mi zato jede bateriju ko nenormalan?
Na pie sam, 3. beta koja je izasla, flasho sam sam bez factory reseta (zbog jebene pbz aplikacije -.-)

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
SnakeEyes kaže...

Imam 2 kartice nutra, Hrvatsku i Srpsku, na Srpskoj pise non stop ono malo "R" koje oznacava roaming, i cesto ima jednu ili 2 crtice signala, jel moguce da mi zato jede bateriju ko nenormalan?
Na pie sam, 3. beta koja je izasla, flasho sam sam bez factory reseta (zbog jebene pbz aplikacije -.-)

Vrlo vjerojatno. Znam iz iskustva da kada odem na selo, gdje je signal uzasan, baterija postane ocajna. Dok sam u gradu, skroz druga prica, redovno 5+ sati sot-a.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice