Samsung Gear S3 i Gear Fit2

poruka: 334
|
čitano: 121.663
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Gledao sam sada malo novu pošiljku satova i ni na jednom nema onako lagani zvuk metal od metal kad lagano bezel udaris.

To je ocito mana prvih serija i sada su popravili.

Moj se čuje ali sta se sad moze.. sve radi, nekolilo puta bio pod vodom tako da je okej.

Nikad prvih mjesec dana ne valja kupovat novi proizvod.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
AudioGorilla kaže...
Gledao sam sada malo novu pošiljku satova i ni na jednom nema onako lagani zvuk metal od metal kad lagano bezel udaris.

To je ocito mana prvih serija i sada su popravili.

Moj se čuje ali sta se sad moze.. sve radi, nekolilo puta bio pod vodom tako da je okej.

Nikad prvih mjesec dana ne valja kupovat novi proizvod.

Moj bio na servisu jer sam imao neke polumrtve piksele na vrhu ekrana, zamijenili mi ekran i čini mi se cijeli ostatak gornjeg dijela kućišta, valjda je to polu-sastavljeno i mijenja se sve zajedno.

No nebitno, bit je da mi se sad dosta manje čuje to. Nije da me prije smetalo, nit' će mi smetati ako se vremenom opet počne čuti, ali eto, da znate da ako imate takvu sreću da ste dobili neispravan ekran, vjerojatno ćete uz novi ekran dobiti i novi bezel koji će se manje čuti.

 

Btw, ostavio sam ga na servisu u nedjelju, jučer ga dobio natrag, tako da sam sasvim zadovoljan njihovom brzinom. Nisam baš presretan što sam morao reklamirati skoro nov uređaj, ali dobro, dogodi se.

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.3.2017 14:39 (Mirko935).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Audio gorilla neznam jesi vidio al napisao sam gore da sam kupio gear s3 prije nekih 5 dana koji je iz nove posiljke i ne lupka mi onaj prsten uopce tako da je ta greska bila u pocetku samo valjda..odi ga zamjenit reci da ovi novi ne lupkaju i ako ne vjeruju nek provjere na novim satovima
 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Pozdrav svima.

 

Vidim da se svi relativno razumijete u temu. Mene zanima da li na gearu s3 mogu slušati radio na običnoj mreži gdje nema wifi-ja? Odnosno da li se on uopće može povezati na "običnu" mrežu 4g, h+ i to. Da li u njega uopće ide sim?!? 

 

Kad trčim obavezno slušam radio pa mi je to važno.

 

Evo pomozite jadniku..

 

Hvala za odgovore!! 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Kod nas nije dostupan 4G/sim gear s3 tako da samostalan uređaj ne moze biti.

Ako je povezan s mobitelom onda mozes muziku slusat tipa s deezera.

Gear s3 nema ugradenu radio aplikaciju i sumnjam da ima na gear store-u radio aplikacija ali kazem, opet bi morao imati mobitel uz sebe dok trcis da moze stream-at
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
AudioGorilla kaže...
Kod nas nije dostupan 4G/sim gear s3 tako da samostalan uređaj ne moze biti.

Ako je povezan s mobitelom onda mozes muziku slusat tipa s deezera.

Gear s3 nema ugradenu radio aplikaciju i sumnjam da ima na gear store-u radio aplikacija ali kazem, opet bi morao imati mobitel uz sebe dok trcis da moze stream-at

Istina, ali može "samostalno" slušati muziku s njega ako prebaci mp3-ce na njegovu memoriju.

 

edit: btw, inače ima Spotify i iHeartRadio, ako se ne varam, za Gear S3, ali s obzirom na to da kod nas nema LTE verzije, slaba nam korist, jbg

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.3.2017 13:20 (Mirko935).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Hvala ti!

 

A da kupim ovaj 4G/LTE što nude u US bi šljakalo?

7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Ma lako za mp3, to sigurno radi, ali do.izdi uvijek ista muzika, zato bih radio..

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
nežimku kaže...

Hvala ti!

 

A da kupim ovaj 4G/LTE što nude u US bi šljakalo?

Ne bi. Gear S3 nema utor za običnu karticu nego eSIM kojeg ti operater mora podržavati. Možda da pitaš operatere, ali čisto sumnjam. Nisam siguran ni koje frekvencije podržava tako da bi i to mogao biti problem.

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.3.2017 13:28 (Mirko935).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Aha eSIM, to je banana..

 

Pitat ću ja operatera, ali što kažeš ti-čisto sumnjam..

 

Čuj, hvala svejedno!!!

8 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2

h

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.3.2017 15:59 (AudioGorilla).
8 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Vidio sam ali neda mi se zezati s time. Nece ga htjet zamijenit jer je mjesec dana prošlo plus samsung nije potvrdio da je to greska prvih serija i jos ga slat na servis da prčkaju po njemu. Najbitnije je da radi super i da u dodiru s vodom nije crkao. Taj zvuk se da prebrodit.

A za inače, utuvit si u glavu da nikad ne kupujem novi proizvod pri izlasku hah
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Ma imas i pravo..dok radi kako treba bolje da ne prckaju nista..
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Ekipa, gdje ste kupili S3 ? Vani (slobodno stavite site) ili u RH?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Prvi koji sam vratio u sancta domenica a drugi u svijetu medija koji sam zadrzao

Ali mozda bolje da u SD uzmes ako planiras i preko web shopa moj savjet pa imas 14 dana da ga vratis ako ti se ne dopada
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
toni91cro kaže...

Ekipa, gdje ste kupili S3 ? Vani (slobodno stavite site) ili u RH?

 ja u samsungovom storeu u areni (zagreb)

PSN - darklydexter
14 godina
offline
Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Potrošnja Gear S3 sa uključenim AOD:

1 dan i 20 sati.

Opet je bio i jedan tracking treninga od sat vremena. I dolazilo mi je jako puno notifikacija.

Kad ne bi bilo trackinga, vjerojatno bi izdržao puna dva dana ako ne i malo više.

PSN - darklydexter
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Meni izdrži uvijek izmedu 2 dana i 3 i pol dana ajmo rec.
Vecinom mi je ukljucen AOD, nekad ga znam ugasit i zavisi kako koji dan trcim, pratim vježbe.
Ali ne spavam s njime, prenezgodno bi bilo to.

a bilo bi stvarno super kad bi samsung uveo neki tip bezel lock-a da upalis i da se nista ne aktivira ako slučajno zavrtis. Jer desava se da se ekran upali a nisam htio a to bi pasalo i ljudima koji spavaju s njime
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
AudioGorilla kaže...
Ali ne spavam s njime, prenezgodno bi bilo to.

a bilo bi stvarno super kad bi samsung uveo neki tip bezel lock-a da upalis i da se nista ne aktivira ako slučajno zavrtis. Jer desava se da se ekran upali a nisam htio a to bi pasalo i ljudima koji spavaju s njime

Ja osobno stvarno nemam problema vezano za spavanje s njim. Nit' mi smeta na ruci, nit' sam ikad primijetio da se sam pali, da bi me svjetlo probudilo ili nešto takvo o čemu često pričaju ljudi... Ne kažem da je nemoguće, ali meni stvarno ne smeta ništa.

 

Jedino kad ga uvijek skidam je kad se idem tuširati i u pravilu kad idem u krevet iz drugih razloga. Možda bih ga trebao i tada ostaviti da bude točniji prikaz kalorija kroz dan

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.3.2017 17:56 (Mirko935).
14 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Mirko935 kaže...

 

Jedino kad ga uvijek skidam je kad se idem tuširati i u pravilu kad idem u krevet iz drugih razloga. Možda bih ga trebao i tada ostaviti da bude točniji prikaz kalorija kroz dan

 samo uključi da tracka yogu, jer intervali od 10 minuta ne budu niš ulovili ;)

PSN - darklydexter
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Mirko935 kaže...

Isprobao sam malo ovaj HERE, šteta što je nisu napravili da možeš downloadati kartu na sat ili da može koristiti skinute karte s mobitela. Jer mi nemamo LTE model tako da onda moraš uvijek ionako imati mob sa sobom da bi mogao koristiti karte s interneta pa nije baš toliko korisno koliko je možda moglo biti. Nadam se da će joj malo dodati fičra s vremenom.

Gear Navigator nisam probao, ali sam čuo da je dobar.

Moram sam sebe demantirati...  Very poor review on my part, ispričavam se na obmani. Mislio sam da je to isključivo standalone app, ali jučer sam prvi put stvarno trebao navigaciju, pokrenem HERE WeGo na mobitelu i na moje prilično iznenađenje pogledam na sat i vidim da je sam aktivirao HERE app na mobitelu i prikazuje sljedeće skretanje, vibrira kad mu se približiš itd. Stvarno super stvar.

 

Ezio kaže...
Mirko935 kaže...

 

Jedino kad ga uvijek skidam je kad se idem tuširati i u pravilu kad idem u krevet iz drugih razloga. Možda bih ga trebao i tada ostaviti da bude točniji prikaz kalorija kroz dan

 samo uključi da tracka yogu, jer intervali od 10 minuta ne budu niš ulovili ;)

Da, morat ću, mislio sam da će auto-detectati neki dynamic workout, ali ili to ne traje koliko sam mislio da traje ili nije toliko dynamic koliko sam mislio da je.

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.3.2017 9:24 (Mirko935).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Evo i ja kupio, zadovoljan sam, skoro svi pozivi i kratke poruke idu preko sata, jos kad je mob na punjacu i zvoni ne moram vise ustat da vidim kaj je :) I evo jedan watchface domace izrade s uzorom na Garmin Fenix 3
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2

mob postao vise puta :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.3.2017 14:42 (bbbmarko01).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2

mob postao vise puta :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.3.2017 14:41 (bbbmarko01).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2

mob postao vise puta :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.3.2017 14:41 (bbbmarko01).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
bbbmarko01 kaže...
Evo i ja kupio, zadovoljan sam, skoro svi pozivi i kratke poruke idu preko sata, jos kad je mob na punjacu i zvoni ne moram vise ustat da vidim kaj je :) I evo jedan watchface domace izrade s uzorom na Garmin Fenix 3

 Čestitam. 

Ali bojim se da ti slika watchfacea nije prošla. 

11 godina
offline
Samsung Gear S3 notifikacije

Bok svima, kupio sam Gear S3 i jako sam zadovoljan sa satom, stvarno je odličan gadget. Međutim, muči me što mi neke notifikacije prolaze sa mobitela, neke ne, a zanimljivo je da, recimo, nekad prođe mail sa Gmail-a,nekad ne, nekad prođe poruka sa Vibera nekad ne. isto, od kad sam na mobitel Lenovo Vibe P1 instalirao Gear aplikaciju, počele su se događati čudne stvari sa sinhronizacijom računa. Viber ne pokazuje poruke dok ne uđem u Viber, Accuweather ne refresh-a widget sa prognozom, Messenger ne pokazuje poruke dok ne uđem u njega, itd itd... Možda netko zna o čemu se radi, kako to posložiti?

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear S3 notifikacije
sdomic kaže...

Bok svima, kupio sam Gear S3 i jako sam zadovoljan sa satom, stvarno je odličan gadget. Međutim, muči me što mi neke notifikacije prolaze sa mobitela, neke ne, a zanimljivo je da, recimo, nekad prođe mail sa Gmail-a,nekad ne, nekad prođe poruka sa Vibera nekad ne.

 

isto, od kad sam na mobitel Lenovo Vibe P1 instalirao Gear aplikaciju, počele su se događati čudne stvari sa sinhronizacijom računa. Viber ne pokazuje poruke dok ne uđem u Viber, Accuweather ne refresh-a widget sa prognozom, Messenger ne pokazuje poruke dok ne uđem u njega, itd itd... Možda netko zna o čemu se radi, kako to posložiti?

Ja koristim BlackBerry Hub za email i nisam još primijetio da neki nije prošao. No što se tiče poruka općenito, s nekim aplikacijama radi bolje, s nekima lošije, vjerojatno ovisno o tome kako koriste notifikacije, WhatsApp prikazuje samo prvu poruku u razgovoru ako ih dobiješ više, BBM samo zadnju, FB Messenger lijepo prikazuje sve. Viber ne koristim pa ne znam kako on radi. Npr. za WhatsApp zavibrira on opet da je došla nova poruka, ali prikazuje, kako rekoh, samo prvu u razgovoru. Malo iritantno ponekad, ali ne znam koga da krivim, Samsung ili WA. :D

 

A što se tiče ovog drugog, nije mi se dogodilo ništa slično tokom ova dva mjeseca koliko ga imam. Ne koristim Viber ni Accuweather, ali sve drugo što se treba sinkronizirati radi isto kao i prije.

 

Jedino što mi pada na pamet je da bi ti trebao biti isključen Battery optimisation za Samsung Accessory Service, možda ti zbog toga ne prolaze neke stvari na sat. Ali opet ne bi smjelo uzrokovati ovo drugo. Pretpostavio bih da je taj problem do nečeg drugog, ne do Gear appa.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear S3 notifikacije

Isprike na 4 posta, pisao sam preko moba i izbacivalo mi error 4 puta, a 4 puta postalo bez slike. Napravio 2 kombinacije, ova sivo crvena i narandasto-siva

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.3.2017 14:59 (bbbmarko01).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear S3 notifikacije
bbbmarko01 kaže...

Isprike na 4 posta, pisao sam preko moba i izbacivalo mi error 4 puta, a 4 puta postalo bez slike. 

Cool, ali ja sam više za analogne watchfaceove.

 

Inače, možeš napraviti screenshot na satu tako da držiš donji (Power) gumb i prstom pređeš preko ekrana s lijeve strane u desnu.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice