Samsung Gear S3 i Gear Fit2

poruka: 334
|
čitano: 121.996
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Maddog_HR kaže...

Ovaj Amazfit looks like shit, S3 je neusporedivo ljepsi. I da, znam da je ljepota u očima promatrača.

 

 

 

 

Dizajn je drugi razlog zasto sam uzeo Amazfit, a ne S3.

Do sada jos nisam sreo nikoga kome se nije svidio Amazfit

15 godina
online
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
toma20 kaže...
Cini se da su napokon rijesili problem sa baterijom,4 dan i na 50% mi je

 

Jel ti bio neki update?

Ja još uvijek nisam ništa dobio, ni firmware, ni od gear appsa, ni samsung appsa.

Moj je od jutros u 7 do sad već na 80%.

 

Ja sam kontaktirao servis u Arena Centru i nisu mi spomenuli da imaju neka saznanja o pretjeranoj potrošnji baterije od strane SHealtha i rekli su mi da donesem sat na testiranje. Što mi nije baš usput.

Ali svakako ću odnijeti uskoro ako se ovako nastavi prije nego garancija na bateriju istekne.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.10.2017 11:46 (Bitanga).
10 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Nije zato mi je cudno,jedino sta me zivcira ne znam jel i ostalima tako, svako malo se gubi veza sa mobom
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
toma20 kaže...
Nije zato mi je cudno,jedino sta me zivcira ne znam jel i ostalima tako, svako malo se gubi veza sa mobom

 

To mi se ne događa.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Pozdrav kupio sam i ja Gear S3 prije par dana. Zanima me par stvari? Da mi preporucite neku aplikaciju za gps ako ima naravno vidio sam neku gear navigatir standalone kakva je to? Zanima me vidim da mi ocitava 120 metara nadmorske visine na visinomjeru ali 1003HP-a tlak a npr sad je 1017 hoce se to ustabiliti? I tak jos par preporuka aplikacija kako bi ga sto bolje koristio zasad ovako kaj jesam meni je odlican. Unaprijed puno hvala svima na pomoci i savjetima! 

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Evo, u subotu ostavio S3 na servisu jer mi je nenormalno trošio bateriju (nakon 14h od skidanja s punjača je baterija bila na 0% čak i ako je bio na stolu u flight modu i bez uključenog AOD).

Nikakvi factory reseti mi nisu pomogli, reinstalacije softvera i sl.

 

Sad su mi javili sa servisa da su zamijenili matičnu ploču i bateriju, pa ćemo vidjeti :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.10.2017 16:01 (Bitanga).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Bitanga kaže...

Evo, u subotu ostavio S3 na servisu jer mi je nenormalno trošio bateriju (nakon 14h od skidanja s punjača je baterija bila na 0% čak i ako je bio na stolu u flight modu i bez uključenog AOD).

Nikakvi factory reseti mi nisu pomogli, reinstalacije softvera i sl.

 

Sad su mi javili sa servisa da su zamijenili matičnu ploču i bateriju, pa ćemo vidjeti :-)

 

 

meni je pomoglo da iskljucim opciju u S Healthu, dakle

S Health -> Settings -> Workout Detection -> Walking/Running -> Auto Locate -> off

 

i stvar normalno radi, prije toga baterija u roku od par sati izgubi 40-50 posto, i to dok je sat stajao na polici, uglavnom

malo zguglao "gear s3 draining battery fast" i ovaj savjet je pomogao, nesto su ocito sj...li u S Healthu pa je sat nenormalno

trosio bateriju, ima more korisnika koji isto prijavljuju

pa eto ako kome pomogne 

steam id: Tormento_Cro ; Origin ID: Tormento_Cro ; BattleTag: Tormento#2662
15 godina
online
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
tormento kaže...

 

i stvar normalno radi, prije toga baterija u roku od par sati izgubi 40-50 posto, i to dok je sat stajao na polici, uglavnom

malo zguglao "gear s3 draining battery fast" i ovaj savjet je pomogao, nesto su ocito sj...li u S Healthu pa je sat nenormalno

trosio bateriju, ima more korisnika koji isto prijavljuju

pa eto ako kome pomogne 

 

Šta ja znam, mjesecima se borim s ovim i sve sam probao i pročitao prije nego što sam ga poslao na servis.

Samsung ignorira probleme, a gašenje auto locatea mi se čini bezveze. Ionako to dobiva sa moba preko bluetootha ako imaš mob sa sobom. To ne bi trebalo trošiti ništa više nego što sync notifikacija troši, može istovremeno poslati i par byteova više za lokaciju.

Meni se jako praznio i u flight modeu, znači ugašen i BT i GPS i WIFI.

 

Trebali bi svi lijepo poslat sat na servis pa bi se i Samsung možda probudio.

Ovako me sve strah što će biti za pol godine ili dok ti jamstvo istekne. Moći ćeš baciti sat.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Bitanga kaže...

 

Šta ja znam, mjesecima se borim s ovim i sve sam probao i pročitao prije nego što sam ga poslao na servis.

Samsung ignorira probleme, a gašenje auto locatea mi se čini bezveze. Ionako to dobiva sa moba preko bluetootha ako imaš mob sa sobom. To ne bi trebalo trošiti ništa više nego što sync notifikacija troši, može istovremeno poslati i par byteova više za lokaciju.

Meni se jako praznio i u flight modeu, znači ugašen i BT i GPS i WIFI.

 

Trebali bi svi lijepo poslat sat na servis pa bi se i Samsung možda probudio.

Ovako me sve strah što će biti za pol godine ili dok ti jamstvo istekne. Moći ćeš baciti sat.

 Jesi probao ovo sto sam napisao i jel ti se i onda ponasalo isto ?  Pitam informativno, jer sam imao iste simptome, al eto rijesio na jako jednostavan nacin, osobno mislim da nije do sata ili Tizen OS-a vec do aplikacije, u ovom slucaju S Health,  koja je ocito forsala GPS da radi vise nego sto treba, lokacijske usluge za trcanje/setnju/biciklizam ionako koristim MyFitnessPal / MapMyRun tako da me ovo nije puno diralo, a sve ih mozes medjusobono povezat da shareaju podatke

 

steam id: Tormento_Cro ; Origin ID: Tormento_Cro ; BattleTag: Tormento#2662
15 godina
online
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
tormento kaže...

 Jesi probao ovo sto sam napisao i jel ti se i onda ponasalo isto ?  Pitam informativno, jer sam imao iste simptome, al eto rijesio na jako jednostavan nacin, osobno mislim da nije do sata ili Tizen OS-a vec do aplikacije, u ovom slucaju S Health,  koja je ocito forsala GPS da radi vise nego sto treba, lokacijske usluge za trcanje/setnju/biciklizam ionako koristim MyFitnessPal / MapMyRun tako da me ovo nije puno diralo, a sve ih mozes medjusobono povezat da shareaju podatke

 

 

Nisam probao to. Meni je u zadnje vrijeme (nakon factory reseta) defaultni watchface trošio najviše baterije (preko 50% prema screenu s potrošnjom baterije), iako je cijeli dan bio ugašen 99% vremena.

Prije mi se SHealth aplikacija pojavljivala kao top potrošač bez nekog vidnog razloga, tako da čak i sumnjam da ta statistika za battery usage uopće ni ne radi dobro.

 

Auto location se pali tek kad se ručno pokrene workout. Auto workouti nemaju lokaciju, znači GPS ne radi tada uopće. A nisam ručno startao workoute već 2 mjeseca.

Kažem, GPS na satu uopće ne radi dok ti je mob u blizini, nego koristi lokaciju s moba, a to ne bi trebalo ništa trošiti više.

 

Ako su imali neki bug, trebali su ga već davno ispraviti, ali očito ih baš briga jer nema nikakvih official informacija o tim problemima, samo ovako rekla kazala po raznim forumima. Za tako skup uređaj to nije u redu.

 

Nekima je pomagao factory reset, nekima gašenje Auto HeartRatea, nekima valjda ovo tvoje. A nekim samo zamjena baterije ili ploče :-)

Vidjet ćemo daljnji razvoj situacije.

 

Vidio sam da ima i neki novi Gear update od jučer. Ali ne piše ništa što je popravljeno i dal se tiče sata ili mobitela samo (neće mi se ni updejtat bez sata).

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
online
Samsung Gear S3 i Gear Fit2

U petak nakon što mi je došao S3 sa servisa upalio sam sat, bila je baterija na 85%. Sad je, znači nakon 2.5 dana na 40% uz jednako korištenje kao i ranije.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Jel ikome stigao update za Gear Fit2? Neke regije/drzave su ga dobile prije mjesec dana ail na mom jos nista :/. Verzija na mom je R360XXU1DQE6, a najnovija verzija je R360XXU1DQI2.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Kako vam radi visinomjer? Meni stalno nekako krivo pokazuje, naime u Zagrebu sam a nadmorska visina je 1m  pa ako je netko uspio natjerati sat da ispravno pokazuje... ili koje su postavke za visinomjer koje koristite?

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
sdomic kaže...

Kako vam radi visinomjer? Meni stalno nekako krivo pokazuje, naime u Zagrebu sam a nadmorska visina je 1m  pa ako je netko uspio natjerati sat da ispravno pokazuje... ili koje su postavke za visinomjer koje koristite?

 

Moraš ga kalibrirati stalno prije mjerenja. Atmosferski tlak je promjenjiv, a na točnost mjerenja utječu i podaci sa AccuWeathera.

Taj visinomjer na razini barometra je teška glupost i onaj preko GPSa je vjerojatno točniji.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Mene isto zanima zakaj tlak zraka stalno pokazuje 1010hPa a vani je 1025hPa? I to kod dosta ljudi koje znam tlak zraka bas zeza a cudno s obzirom da se sve mjeri preko GPS-a i net-a. :) Pa ako neko zna u cemu je problem. A poruka ostalima ko zeli planinari sat radije si kupite Casio neki ili Garmin Fenix 3 tipa? :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
kaj kaže...

Mene isto zanima zakaj tlak zraka stalno pokazuje 1010hPa a vani je 1025hPa? I to kod dosta ljudi koje znam tlak zraka bas zeza a cudno s obzirom da se sve mjeri preko GPS-a i net-a. :) Pa ako neko zna u cemu je problem. A poruka ostalima ko zeli planinari sat radije si kupite Casio neki ili Garmin Fenix 3 tipa? :)

 

Ne mjeri se preko GPSa, ima senzor za barometar u satu. Al nije baš najbolji očito :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Bitanga kaže...
kaj kaže...

Mene isto zanima zakaj tlak zraka stalno pokazuje 1010hPa a vani je 1025hPa? I to kod dosta ljudi koje znam tlak zraka bas zeza a cudno s obzirom da se sve mjeri preko GPS-a i net-a. :) Pa ako neko zna u cemu je problem. A poruka ostalima ko zeli planinari sat radije si kupite Casio neki ili Garmin Fenix 3 tipa? :)

 

Ne mjeri se preko GPSa, ima senzor za barometar u satu. Al nije baš najbolji očito :-)

 Ja baš bio na Sljemenu u nedjelju... Kalibrirao ga dolje kod crkve u Šestinama, na Grafičaru mi je pokazivao 867 m pokraj njihove table na kojoj piše 864 m. Tako da ne znam bih li se složio da ne radi kako treba. Naravno, ovisi o atmosferskim prilikama i čudima zbog čega može ponekad doći do dosta velike greške, ali tako je to kod svakog visinomjera koji se bazira na mjerenju tlaka. Sam barometar radi odlično prema mom iskustvu, a budući da je u toj priči bitnija razlika visine koju se popneš ili whatever nego apsolutna vrijednost, ne vidim nikakav problem.

15 godina
online
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Mirko935 kaže...
Bitanga kaže...
kaj kaže...

Mene isto zanima zakaj tlak zraka stalno pokazuje 1010hPa a vani je 1025hPa? I to kod dosta ljudi koje znam tlak zraka bas zeza a cudno s obzirom da se sve mjeri preko GPS-a i net-a. :) Pa ako neko zna u cemu je problem. A poruka ostalima ko zeli planinari sat radije si kupite Casio neki ili Garmin Fenix 3 tipa? :)

 

Ne mjeri se preko GPSa, ima senzor za barometar u satu. Al nije baš najbolji očito :-)

 Ja baš bio na Sljemenu u nedjelju... Kalibrirao ga dolje kod crkve u Šestinama, na Grafičaru mi je pokazivao 867 m pokraj njihove table na kojoj piše 864 m. Tako da ne znam bih li se složio da ne radi kako treba. Naravno, ovisi o atmosferskim prilikama i čudima zbog čega može ponekad doći do dosta velike greške, ali tako je to kod svakog visinomjera koji se bazira na mjerenju tlaka. Sam barometar radi odlično prema mom iskustvu, a budući da je u toj priči bitnija razlika visine koju se popneš ili whatever nego apsolutna vrijednost, ne vidim nikakav problem.

 

Pa kontradiktoran si, kažeš da barometar radi odlično, ali ne gledaš apsolutnu vrijednost. :-) Kalibrirani altimetar je jedno, ali apsolutna je vrijednost baš ono što ga čini barometrom :-)

Ja sam baš danas gledao i apsolutna vrijednost mi je bila 1008 dok je na meteorološkoj vremenskoj stanici u blizini pisalo 1021. Što je slična pogreška kao kod kolege iznad.

No meni to uopće nije bitno, neću mjeriti s njim nadmorsku visinu jer mi je taj podatak skroz nebitan.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Bitanga kaže...
Mirko935 kaže...
Bitanga kaže...
kaj kaže...

Mene isto zanima zakaj tlak zraka stalno pokazuje 1010hPa a vani je 1025hPa? I to kod dosta ljudi koje znam tlak zraka bas zeza a cudno s obzirom da se sve mjeri preko GPS-a i net-a. :) Pa ako neko zna u cemu je problem. A poruka ostalima ko zeli planinari sat radije si kupite Casio neki ili Garmin Fenix 3 tipa? :)

 

Ne mjeri se preko GPSa, ima senzor za barometar u satu. Al nije baš najbolji očito :-)

 Ja baš bio na Sljemenu u nedjelju... Kalibrirao ga dolje kod crkve u Šestinama, na Grafičaru mi je pokazivao 867 m pokraj njihove table na kojoj piše 864 m. Tako da ne znam bih li se složio da ne radi kako treba. Naravno, ovisi o atmosferskim prilikama i čudima zbog čega može ponekad doći do dosta velike greške, ali tako je to kod svakog visinomjera koji se bazira na mjerenju tlaka. Sam barometar radi odlično prema mom iskustvu, a budući da je u toj priči bitnija razlika visine koju se popneš ili whatever nego apsolutna vrijednost, ne vidim nikakav problem.

Pa kontradiktoran si, kažeš da barometar radi odlično, ali ne gledaš apsolutnu vrijednost. :-) Kalibrirani altimetar je jedno, ali apsolutna je vrijednost baš ono što ga čini barometrom :-)

Ja sam baš danas gledao i apsolutna vrijednost mi je bila 1008 dok je na meteorološkoj vremenskoj stanici u blizini pisalo 1021. Što je slična pogreška kao kod kolege iznad.

No meni to uopće nije bitno, neću mjeriti s njim nadmorsku visinu jer mi je taj podatak skroz nebitan.

Mislim da se nismo baš najbolje razumjeli Ja sam mislio na to da apsolutna vrijednost visine nije toliko bitna koliko promjena visine tokom planinarenja, trčanja, bicikliranja itd.

 

Što se tiče meteorološke stanice, jeste vi sigurni da one ne pokazuju tlak na razini mora? Vidim da DHMZ sa zvjezdicom ovdje označava postaje za koje piše "tlak na razini postaje", pa mi je nekako za pretpostaviti da su podaci za druge, jel, nešto što nije "tlak na razini postaje" http://vrijeme.hr/aktpod.php?id=hrvatska1_n

 

Inače, Gear mi, koliko sam gledao, prikazuje uvijek neka 2 hPa više nego mobitel. Nemam drugi barometar, ali ne vjerujem baš da su oba toliko u krivu.

 

Edit: I Wikipedia kaže ovo:

"Srednji tlak na razini mora je tlak na razini mora ili, ako je mjeren na nekoj nadmorskoj visini, pretvoren u tlak na morskoj razini podrazumjevajući da se radi o izotermičnom sloju na području mjerenja.
To je tlak koji se uobičajeno daje u prognozi vremena na radiju, televiziji i drugim medijima. Kućni barometri su podešeni da mjere tlak pretvoren u tlak na nivou mora, a ne stvarni lokalni atmosferski tlak.
Usklađivanje tlaka na morsku razinu znači da je područje izražavanja vrijednosti jednako posvuda, te da vrijednosti neće varirati ovisno o području mjerenja. To omogućuje jednostavniju usporedbu izmjerenih vrijednosti."

 

Tako da je vjerojatno taj tlak na postaji tlak na razini mora, a Gear prikazuje, kako gore kaže, stvarni lokalni atmosferski tlak. Ako ima tko ovdje da je meteorolog, slobodno neka nam pojasni ovu problematičnu situaciju.

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.11.2017 21:02 (Mirko935).
15 godina
online
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Mirko935 kaže...

Mislim da se nismo baš najbolje razumjeli Ja sam mislio na to da apsolutna vrijednost visine nije toliko bitna koliko promjena visine tokom planinarenja, trčanja, bicikliranja itd.

 

Što se tiče meteorološke stanice, jeste vi sigurni da one ne pokazuju tlak na razini mora? Vidim da DHMZ sa zvjezdicom ovdje označava postaje za koje piše "tlak na razini postaje", pa mi je nekako za pretpostaviti da su podaci za druge, jel, nešto što nije "tlak na razini postaje" http://vrijeme.hr/aktpod.php?id=hrvatska1_n

 

Inače, Gear mi, koliko sam gledao, prikazuje uvijek neka 2 hPa više nego mobitel. Nemam drugi barometar, ali ne vjerujem baš da su oba toliko u krivu.

 

Edit: I Wikipedia kaže ovo:

"Srednji tlak na razini mora je tlak na razini mora ili, ako je mjeren na nekoj nadmorskoj visini, pretvoren u tlak na morskoj razini podrazumjevajući da se radi o izotermičnom sloju na području mjerenja.
To je tlak koji se uobičajeno daje u prognozi vremena na radiju, televiziji i drugim medijima. Kućni barometri su podešeni da mjere tlak pretvoren u tlak na nivou mora, a ne stvarni lokalni atmosferski tlak.
Usklađivanje tlaka na morsku razinu znači da je područje izražavanja vrijednosti jednako posvuda, te da vrijednosti neće varirati ovisno o području mjerenja. To omogućuje jednostavniju usporedbu izmjerenih vrijednosti."

 

Tako da je vjerojatno taj tlak na postaji tlak na razini mora, a Gear prikazuje, kako gore kaže, stvarni lokalni atmosferski tlak. Ako ima tko ovdje da je meteorolog, slobodno neka nam pojasni ovu problematičnu situaciju.

 

Zanimljivo, možda je stvarno tako kako kažeš. Iskreno nisam znao da se to svuda normalizira na razinu mora, ali ima smisla. Onda je do toga.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Bitanga kaže...

Zanimljivo, možda je stvarno tako kako kažeš. Iskreno nisam znao da se to svuda normalizira na razinu mora, ali ima smisla. Onda je do toga.

Nisam ni ja, nije mi zapravo nikad prije ni palo na pamet da bi moglo biti tako. Eto, obojica naučismo nešto danas.

15 godina
online
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Mirko935 kaže...
Bitanga kaže...

Zanimljivo, možda je stvarno tako kako kažeš. Iskreno nisam znao da se to svuda normalizira na razinu mora, ali ima smisla. Onda je do toga.

Nisam ni ja, nije mi zapravo nikad prije ni palo na pamet da bi moglo biti tako. Eto, obojica naučismo nešto danas.

 

Jedino je glupo što gear onda pokazuje nenormalizirano što nije po standardu ispravno :-)

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Bitanga kaže...
Mirko935 kaže...
Bitanga kaže...

Zanimljivo, možda je stvarno tako kako kažeš. Iskreno nisam znao da se to svuda normalizira na razinu mora, ali ima smisla. Onda je do toga.

Nisam ni ja, nije mi zapravo nikad prije ni palo na pamet da bi moglo biti tako. Eto, obojica naučismo nešto danas.

 

Jedino je glupo što gear onda pokazuje nenormalizirano što nije po standardu ispravno :-)

 

 Po meteorološkom standardu. Budući da Gear nije meteorološki instrument nego je funkcija njegovog barometra za mjerenje visine, a altimetri, koliko znam, uvijek pokazuju stvarnu vrijednost tlaka, to je sve točno onako kako treba biti. :D

15 godina
offline
Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Izašao Tizen 3.0 za gear s3 frontier,sad mi ga je instaliralo...a čini mi se da mi je riješio i battery drain koji sam imao...

 
1 0 hvala 3
15 godina
online
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
maniti kaže...

Izašao Tizen 3.0 za gear s3 frontier,sad mi ga je instaliralo...a čini mi se da mi je riješio i battery drain koji sam imao...

 

Tnx, skidam.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
online
Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Dodali su continuous heart rate. Uključio sam ga odmah. Baš me zanima kako će se odraziti na trajanje baterije.

PSN - darklydexter
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Ezio kaže...

Dodali su continuous heart rate. Uključio sam ga odmah. Baš me zanima kako će se odraziti na trajanje baterije.

 Continuous mjeri samo kad ti je na widgetu, inace ide svakih 10 minuta kao i ranije.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
online
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Bitanga kaže...
Ezio kaže...

Dodali su continuous heart rate. Uključio sam ga odmah. Baš me zanima kako će se odraziti na trajanje baterije.

 Continuous mjeri samo kad ti je na widgetu, inace ide svakih 10 minuta kao i ranije.

 

Ma stalno mjeri. Imaš opcije: Always, Frequent i Never.

Frequent mjeri svakih 10 minuta a Always stalno. Ledice stalno trepere. Prestanu tek kad skineš sat sa ruke.

PSN - darklydexter
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Bitanga kaže...
Ezio kaže...

Dodali su continuous heart rate. Uključio sam ga odmah. Baš me zanima kako će se odraziti na trajanje baterije.

 Continuous mjeri samo kad ti je na widgetu, inace ide svakih 10 minuta kao i ranije.

 Ja imam watchface koji ima HR i sad se mijenja kontinjuously.

 

Btw, super je što su napravili da se oba Power saving moda mogu uključiti neovisno o stanju baterije. Moglo bi biti korisno u nekim situacijama.

15 godina
offline
Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Mala nadopuna..ipak nisu riješili battery drain..morat će na servis..toliko o tizenu 3.0 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice