Samsung M8800 Pixon

poruka: 12
|
čitano: 2.008
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Samsung M8800 Pixon gašenje mobitela.

Samsung M8800 Pixon imam ovaj mobitel već godinama cca od 2009 god. ali ga dugo nisam koristio i dvije baterije jedna je novija a druga je bila njegova original kad sam ga kupio ,baterije se napune normalno na strujni punjač 100% , a problem je kad hoću ugasiti mobitel na tipku power off mobitel se jednostavno nikako neda isključiti nego ponovno normalno upali i onda jedina opcija je vađenje baterije van.

Pokušao sam i tvornički reset  mobitela sa kombinacijom šifri i on reset uredno odradi ali problem je ostao isti, i pošto nemam više CD sa driverima za mob. ne mogu ga spojiti sa USB kabelom  na PC sa WIN.7 i WIN.10 jer drivere i Samsung PC Studio koje sam skinuo sa neta ne pomaže ništa jednostavno aplikacija kad je instaliram radi ali mi ne prepoznaje mobitel.

U čemu bi mogao biti problem da li možda u softwareu moba. i zašto mi USB drivere ne prepoznaje nije mi jasno.

 

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung M8800 Pixon gašenje mobitela.
MUĆAK kaže...

Samsung M8800 Pixon imam ovaj mobitel već godinama cca od 2009 god. ali ga dugo nisam koristio i dvije baterije jedna je novija a druga je bila njegova original kad sam ga kupio ,baterije se napune normalno na strujni punjač 100% , a problem je kad hoću ugasiti mobitel na tipku power off mobitel se jednostavno nikako neda isključiti nego ponovno normalno upali i onda jedina opcija je vađenje baterije van.

Pokušao sam i tvornički reset  mobitela sa kombinacijom šifri i on reset uredno odradi ali problem je ostao isti, i pošto nemam više CD sa driverima za mob. ne mogu ga spojiti sa USB kabelom  na PC sa WIN.7 i WIN.10 jer drivere i Samsung PC Studio koje sam skinuo sa neta ne pomaže ništa jednostavno aplikacija kad je instaliram radi ali mi ne prepoznaje mobitel.

U čemu bi mogao biti problem da li možda u softwareu moba. i zašto mi USB drivere ne prepoznaje nije mi jasno.

 

 

 

Baci mobitel...

Problem je u tome što je stari mob.

 

7 godina
offline
Re: Samsung M8800 Pixon gašenje mobitela.

 

R36

 

Jesam se upišao od smijeha na tvoj koment ,ha,ha,ha dobar si pa vidiš da sam napisao da ga godinama ne koristim ali bi ga htio rehabilitirati kao antikvitet ,mob je za današnje stvarčice metuzalem jer nema puno toga posebno WLAN ,ali ima odličan fotoaprat i cameru općenito bez obzira što je 720-480 stvarno je super htio bih da mi služi kao dodatni fotić ali me zajeb. ovo što ga ne mogu ugasiti da ne vadim stalno bateriju i još jednom hvala na konstruktivnom odgovoru ha,ha,ha , al jel netko imao ovo čudo koje me koštalo prije 7 god 3,5 tis.hrk i nije bio vrijedan te love realno ne.

Pomoć.

7 godina
online
Re: Samsung M8800 Pixon gašenje mobitela.

Resetiraj ga na tvorničke postavke.

Ako ne upali ta metoda onda power tipka vjerovatno ne valja.

Kruha i igala...
7 godina
offline
Re: Samsung M8800 Pixon gašenje mobitela.

Jesam ga resetirao sve je vratio na tvorničke postavke ali i dalje mi neće isključiti mob.
Nego zašto mi Windowsi 7 i 10 ne prepznaju USB drivere a trebali bi .

Bar da mi radi USB kabel probao bih drugi firmware u njega ubaciti.

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.12.2016 21:44 (MUĆAK).
12 godina
offline
Re: Samsung M8800 Pixon
Dali ta tipka radi u drugim slučajevima npr.prekid poziva?!
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Samsung M8800 Pixon

Da kao i u svim ostalim kombinacijama korištenja te tipke OFF-ON znači izlazak iz nekog menija zatvaranje neke aplikacije  itd. jedino kad hoću isključiti mob. mob se jednostavno ponovo resetira i uključi jedino vađenje baterije ,

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.12.2016 21:52 (MUĆAK).
12 godina
offline
Re: Samsung M8800 Pixon
važno da tipka radi u korištenju,po meni zašto bi ga išao uopće gasiti
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
online
Re: Samsung M8800 Pixon

Onda je softverski problem, a budući  reset ne pomaže, nadi firmware i upute  za flashanje i flashaj mu  firmware na novo.

Kruha i igala...
7 godina
offline
Re: Samsung M8800 Pixon

USB kabel ne radi sa driverima od PC STUDIO programa na laptopu DELL XPS 502 sa kojim bih ubacio drugi firmware ,
ne vjerujem da je zbog toga što su na njemu USB 3 utori a kabel i driveri možda rade samo na USB 2 , možda je to ne znam jer bez tog ne mogu ništa.

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.12.2016 22:19 (MUĆAK).
7 godina
online
Samsung M8800 Pixon

Da, skini Samsung usb  drivers for mobile phones i bootaj ga u flashmode.

Bez obzira kaj je Bada OS, ide prek Odina.

Kruha i igala...
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Samsung M8800 Pixon
Ček nisam te skužio odakle da skinem drivere i što je Odin jel to program za flash mobitela ili nisam sa njim nikad radio
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice