Sony Ericsson XPERIA arc

poruka: 256
|
čitano: 70.060
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson XPERIA arc

Zanima me, ako netko možda zna(meni se neda googlati)... Kolika će biti cijena novog SE-a, dali se isplati i je li to uopće konkurencija iPhoneu 4 ili Galaxy s-u??

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Sony Ericsson XPERIA arc
donluxx311 kaže...

Zanima me, ako netko možda zna(meni se neda googlati)... Kolika će biti cijena novog SE-a, dali se isplati i je li to uopće konkurencija iPhoneu 4 ili Galaxy s-u??

E to i mene zanima...ovaj mob je trenutno pri samom vrhu što smartphoni nude al ako uzmemo u obzir da izlaze ipak dual core samrtphoni bilo bi bezobrazno da mob ima cjenjeni rang s njima...

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
15 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson XPERIA arc
mislim da ce cijena biti prihvatljiva..
arc je ono sto je x10 trebalo biti....
ja ga budem najvjerojatnije uzel jer prehebeno izgleda
Jučer sam bio pametan. Stoga sam želio mijenjati svijet. Danas sam mudar. Stoga mijenjam sebe.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Sony Ericsson XPERIA arc

Početna cijena za keš(bez pretplate) 4500-5000 kn.

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697 ili posjetite stranicu- http://mobiservis.webs.com/
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
RE: Sony Ericsson XPERIA arc
vexx5555 kaže...

Početna cijena za keš(bez pretplate) 4500-5000 kn.

pihhh neče ni jedan prodat...kad izađe galaxy 2,optimus x2 i još tu htc nešto kemija ima da spuste cjenu na 3500kn za keš...

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
15 godina
odjavljen
offline
RE: Sony Ericsson XPERIA arc
dec54 kaže...
pihhh neče ni jedan prodat...kad izađe galaxy 2,optimus x2 i još tu htc nešto kemija ima da spuste cjenu na 3500kn za keš...

 Pričam o početnoj cijenu uređaja. Ta cijena će stajti mjesec-mjesec i pol i onda ide dolje. A kada počnu akcije kod operatera....

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697 ili posjetite stranicu- http://mobiservis.webs.com/
14 godina
offline
RE: Sony Ericsson XPERIA arc
vexx5555 kaže...
dec54 kaže...
pihhh neče ni jedan prodat...kad izađe galaxy 2,optimus x2 i još tu htc nešto kemija ima da spuste cjenu na 3500kn za keš...

 Pričam o početnoj cijenu uređaja. Ta cijena će stajti mjesec-mjesec i pol i onda ide dolje. A kada počnu akcije kod operatera....

Kad bi se trebao pojavit na tržište?

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.2.2011 22:41 (dec54).
15 godina
odjavljen
offline
RE: Sony Ericsson XPERIA arc
dec54 kaže...
Kad bi se trebao pojavit na tržište?

 Slijedeći (3.) mjesec.

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697 ili posjetite stranicu- http://mobiservis.webs.com/
13 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson XPERIA arc

Mob je super jedino sta je po karakteristikama isti kao x10.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony Ericsson XPERIA arc

Kako je isti ?? Arc ima :

  • bolji i veći ekran
  • više RAM memorije
  • bolji procesor

 

Možda nije kao ove nove mašine tipa Atrix, ali će pridobiti dio kupaca.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson XPERIA arc
SHELBY_09 kaže...

Kako je isti ?? Arc ima :

  • bolji i veći ekran
  • više RAM memorije
  • bolji procesor

 

Možda nije kao ove nove mašine tipa Atrix, ali će pridobiti dio kupaca.

Ima veci ekran, a istu rezoluciju barem koiliko vidim na usporedbi i ovdje na bug-u pise da nema ni multitouch.Procesor je isti

15 godina
offline
Sony Ericsson XPERIA arc

 

 

Display:  - X10 : TFT capacitive touchscreen, 65K colors, 480 x 854 pixels, 4.0 inches

              - Arc : LED-backlit LCD, capacitive touchscreen, 16M colors, 480 x 854 pixels, 4.2 inches  ( Ima Multitouch !!)

 

Procesor:  - X10 :1 GHz Scorpion processor, Adreno 200 GPU, Qualcomm QSD8250 Snapdragon chipset

                 - Arc :1GHz Scorpion processor, Adreno 205 GPU, Qualcomm MSM8255 Snapdragon chipset

 

Evo ovdje je malo detaljnija usporedba tako da nema potrebe da išta dokazujem.

 

EDIT: Još sam zaboravio napomenuti da X10 neće dobivati više nadogradnji Android OS-a (zadnja je 2.1), dok Arc dolazi već s 2.3.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.2.2011 15:08 (SHELBY_09).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson XPERIA arc
SHELBY_09 kaže...

 

 

Display:  - X10 : TFT capacitive touchscreen, 65K colors, 480 x 854 pixels, 4.0 inches

              - Arc : LED-backlit LCD, capacitive touchscreen, 16M colors, 480 x 854 pixels, 4.2 inches  (Multitouch neću komentirat !!)

 

Procesor:  - X10 :1 GHz Scorpion processor, Adreno 200 GPU, Qualcomm QSD8250 Snapdragon chipset

                 - Arc :1GHz Scorpion processor, Adreno 205 GPU, Qualcomm MSM8255 Snapdragon chipset

 

Evo ovdje je malo detaljnija usporedba tako da nema potrebe da išta dokazujem.

 

EDIT: Još sam zaboravio napomenuti da X10 neće dobivati više nadogradnji Android OS-a (zadnja je 2.1), dok Arc dolazi već s 2.3.

 

jel ima multitouch ili ne?

Jučer sam bio pametan. Stoga sam želio mijenjati svijet. Danas sam mudar. Stoga mijenjam sebe.
15 godina
offline
Re: Sony Ericsson XPERIA arc
luka_cro kaže...
SHELBY_09 kaže...

 

 

Display:  - X10 : TFT capacitive touchscreen, 65K colors, 480 x 854 pixels, 4.0 inches

              - Arc : LED-backlit LCD, capacitive touchscreen, 16M colors, 480 x 854 pixels, 4.2 inches  (Multitouch neću komentirat !!)

 

Procesor:  - X10 :1 GHz Scorpion processor, Adreno 200 GPU, Qualcomm QSD8250 Snapdragon chipset

                 - Arc :1GHz Scorpion processor, Adreno 205 GPU, Qualcomm MSM8255 Snapdragon chipset

 

Evo ovdje je malo detaljnija usporedba tako da nema potrebe da išta dokazujem.

 

EDIT: Još sam zaboravio napomenuti da X10 neće dobivati više nadogradnji Android OS-a (zadnja je 2.1), dok Arc dolazi već s 2.3.

 

jel ima multitouch ili ne?

Naravno da ima, kolega gore je napisao da nema.

sa Sony ericsson  stranice sa Sony ericsson stranice
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.2.2011 15:14 (SHELBY_09).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson XPERIA arc

Tu na bugovoj stranici pise da nema multitouch.Vrlo vjrtojatno da je to krivo, a ne kuzimi ni x10 ga nema, ali pola igrica koje traze multitiouch daju se igrati na x10.

13 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson XPERIA arc

Nije mi jasno zasto Sony Ericsson ne pusta nove updateove za x10 ?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson XPERIA arc
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony Ericsson XPERIA arc

Došao je update za x10 na Android 2.1 (Eclair), kojim x10-ka dobija multitouch.

EDIT: nisam rekao da lazes jer sam i ja vidija to na Bugu, inače dosta oni gluposti napišu ; ).

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.2.2011 18:32 (SHELBY_09).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson XPERIA arc
SHELBY_09 kaže...

Došao je update za x10 na Android 2.1 (Eclair), kojim x10-ka dobija multitouch.

EDIT: nisam rekao da lazes jer sam i ja vidija to na Bugu, inače dosta oni gluposti napišu ; ).

Meni nije jasno zasto na x10 ne mozes napraviti update na noviji android, a mob ima sve uvjete da to moze.Jel se po tebi ispalati cekati arc ili uzet x10 ?

15 godina
odjavljen
offline
Re: Sony Ericsson XPERIA arc
cro_hamza kaže...
Meni nije jasno zasto na x10 ne mozes napraviti update na noviji android, a mob ima sve uvjete da to moze.Jel se po tebi ispalati cekati arc ili uzet x10 ?

 Ako imaš love za Arc, radije čekaj. 3. mjesec je blizu.

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697 ili posjetite stranicu- http://mobiservis.webs.com/
15 godina
offline
Sony Ericsson XPERIA arc

Ja se samo nadam da će doći u T-mobile, ako dođe uzet cu ga. Izludit cu i ja vise neznan bili HTC Desire HD , iPhone ili Arc. Nešto ću morat odabrat pošto mi se neda više čekati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson XPERIA arc

Ja se isto nadam da ce doci u t-mobile.Isto sam i ja krenuo razmisljati prvo sam mislio uzeti iPhone, ali sam na kraju odustao i isto se dvoumim kao i ti.Tocno iste mobove gledamo.Xperia mi je nekako idealna sredina ne ceka se dugo na mob, nije kao iPhone da ga svaki seljak ima, a ima i bolji ekran od htc-a te isto ima android.Pare mi za mob nisu problem jer sam siguran da nece biti skuplja od iPhonea 4 na najjeftiniju pretplatu.

15 godina
offline
RE: Sony Ericsson XPERIA arc
vexx5555 kaže...
dec54 kaže...
Kad bi se trebao pojavit na tržište?

  Slijedeći (3.) mjesec.

  lolček. kod engleza krajem 4. mjeseca, tako da kod nas 9. mjesec, sigurno će odugovlačit ko za iphone i galaxy tab

Obavezno posjeti : www.l2-semper-fidelis.com/catchem.php?id=38769
13 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson XPERIA arc
Mitch kaže...
vexx5555 kaže...
dec54 kaže...
Kad bi se trebao pojavit na tržište?

  Slijedeći (3.) mjesec.

  lolček. kod engleza krajem 4. mjeseca, tako da kod nas 9. mjesec, sigurno će odugovlačit ko za iphone i galaxy tab

Ako ce se tako dugo trebati cekati onda se ona ne isplati ajde mjesec dana, ali ovo je previse pa tada ce biti mobovi sa dvojezgrenim procesorima.

15 godina
offline
RE: Sony Ericsson XPERIA arc
pa mismo iphone 3g čekali 2 godine
Obavezno posjeti : www.l2-semper-fidelis.com/catchem.php?id=38769
16 godina
offline
RE: Sony Ericsson XPERIA arc

Ako razmisljas kaj kupiti, definitivno Arc.

iPhone sad vise nikako nema smisla kad za 2 mjeseca predstavljaju novog. A i ovi sad uredjaji su svi redom bolji od postojeceg iPhonea.

Arc je dosta bolji od X10. I sto se hardwarea tice i sto se softwarea tice.

Desire HD je previse chunky po meni. Radje cekaj utorak da vidis kaj ce HTC predstaviti.

13 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson XPERIA arc
Dachande kaže...

Ako razmisljas kaj kupiti, definitivno Arc.

iPhone sad vise nikako nema smisla kad za 2 mjeseca predstavljaju novog. A i ovi sad uredjaji su svi redom bolji od postojeceg iPhonea.

Arc je dosta bolji od X10. I sto se hardwarea tice i sto se softwarea tice.

Desire HD je previse chunky po meni. Radje cekaj utorak da vidis kaj ce HTC predstaviti.

Nije iPhone tako los da su svi bolji uredaji od njega.Ima tako dobru podrsku za aplikacije kakvu nema niti jedan mob.Arc se ne isplati cekati jer vec izlaze mobovi sa dvojezgrenim procesorima tako da je arc samo poboljsana x10 isto kao i xperia x1 i x2.Ako cu uzimati necu cekati arc vec odma uzmem x10.

15 godina
offline
RE: Sony Ericsson XPERIA arc
Desire HD2 se sad isplati čekat ;))
Obavezno posjeti : www.l2-semper-fidelis.com/catchem.php?id=38769
13 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson XPERIA arc
Mitch kaže...
Desire HD2 se sad isplati čekat ;))

Mislis valjda na HD7

14 godina
offline
RE: Sony Ericsson XPERIA arc
cro_hamza kaže...
Mitch kaže...
Desire HD2 se sad isplati čekat ;))

Mislis valjda na HD7

Ne misli na desire hd2 koji če isto brzo izač a po ovom kaj vidim na netu specifikacije če mu biti bolesne...

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice