T303 i bluetooth

poruka: 8
|
čitano: 3.557
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
T303 i bluetooth

t303 mi nemože primati fileove sa laptopa preko bluetootha.

kada sam preko pc suitea pokušao napraviti pairing nije uspjelo. Postoji li vlasnik t303 koji može na ovo pitanje odgovoriti?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
T303 i bluetooth

Stara mi ga ima i ja joj normalno saljem s kompa melodije,slike i teme.Koju ti gresku izbaci?

World championships:7,GP started:250,GP wins:91,Podium finishes:154,Pole positions:68,Fastest laps:76,Points:1,369
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
T303 i bluetooth

kada pokušam direktno preko notebook bluetootha na file transfer kaže mi da mi mobitel ne podržava taj service (file transfer)  (inače radi ako mi netko šalje sa moba na mob)

ako pokušam preko sonyericsson pc suite neće mi se spojit kada otipkam odgovarajuću šifru za pairing

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
T303 i bluetooth

Probaj vratit tel na tvornicke postavke pa ponovo pokusat poslat.

World championships:7,GP started:250,GP wins:91,Podium finishes:154,Pole positions:68,Fastest laps:76,Points:1,369
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.3.2009 1:01 (F1-IVO).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
T303 i bluetooth

ajde mi molim te opiši postupak  kakao ti prenosiš neki file na mob i to napiši u presumciji da sam idiot, znači po koracima ...hvala unaprijed (neću te više uznemiravati) :-))

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
T303 i bluetooth

Ma sve 5.Jednostavno desni klik na fajl koji zelis poslat (slika,melodija,tema),odaberes SEND TO pa odaberes BLUETOOTH.Tamo kliknes BROWSE da ti nadje mobitel i maknes kvacicu sa opcije USE A PASSKEY i to ti je ukratko to.

World championships:7,GP started:250,GP wins:91,Podium finishes:154,Pole positions:68,Fastest laps:76,Points:1,369
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: T303 i bluetooth

ma vjerojatno sve dobro radiš ali ako se radi  o sony ericssonu t303 problem može biti što slika koju prenosiš ima veču veličunu od one koju t303 podržava također kod tema  teme moraju biri kompatibilne za modelom telefona jer teme koje rade na k ili c (npr k750 i c510) modelima nema šanse  da mogu raditi na t modelima kao što je model t303

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.1.2010 4:00 (Petar85).
14 godina
offline
T303 i bluetooth
baš tako, mobitel je čisti šrot, ako bi ga ja išao kupovati od nekog ja bi njega tražio lovu... Osim toga po forumima se priča da je taj mob napravio SAGEM pod SE brandom... A iz iskustva sa my501c znam koliko je sagem GLUP... Smrzne se sam od sebe, s..e sa video kompresijom, obradom slike nakon slikanja, 8 od 10 java apl. su nepodržane ili traži certifikat koji ne treba nigdje drugdje, nema tema nego čak tri 'presvlake' orange, ljubičastu, i t-mob... ... ...
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice