VIP Racer III mini?

poruka: 50
|
čitano: 43.074
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
VIP Racer III mini?

http://webshop.vip.hr/vipme/Vipme-kompleti/Vipme-komplet-Vip-Racer-III-mini/10392?tab=Product

 

Cijena nije loša, ali po običaju u opisu one važne specifikacije se kriju ko zmija noge. A ni na webu ne mogu naći apsolutno ništa o tome mobitelu.

 

Zna li netko nešto više?

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: VIP Racer III mini?
living_colour kaže...

http://webshop.vip.hr/vipme/Vipme-kompleti/Vipme-komplet-Vip-Racer-III-mini/10392?tab=Product

 

Cijena nije loša, ali po običaju u opisu one važne specifikacije se kriju ko zmija noge. A ni na webu ne mogu naći apsolutno ništa o tome mobitelu.

 

Zna li netko nešto više?

 

 

  Trebao bi biti ZTE V790

Ne koristiš dropbox? Isprobaj ga i donesi sebi i meni 500MB bonusa. http://db.tt/6fi3NQ9
15 godina
neaktivan
offline
VIP Racer III mini?

Ako je netko kupio ovaj mobitel, moze li napisati koliko je zadovoljan s njim?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Racer III mini?
living_colour kaže...

http://webshop.vip.hr/vipme/Vipme-kompleti/Vipme-komplet-Vip-Racer-III-mini/10392?tab=Product

 

Cijena nije loša, ali po običaju u opisu one važne specifikacije se kriju ko zmija noge. A ni na webu ne mogu naći apsolutno ništa o tome mobitelu.

 

Zna li netko nešto više?

 

 

Evo, ekipa je dala link s GSMArene i specifikacije su sasvim solidne, jako puno za jako malo novca. Međutim, ne možemo biti sigurni da je to baš taj mobitel, ima dva modela, jedan je V790 a drugi U790, ovaj zadnji ima samo 256 MB radne memorije što je deal breaker i sadrži stariji, Gingerbread Android.

 

Podaci koje je VIP dao se razlikuju: snaga baterije, težina mobitela i dimenzije. Tri stavke ne odgovaraju ovim uređajima, stoga, svašta je moguće naći unutra (radi se o mobitelu koji je posebno brandiran odnosno napravljen za VIP, kao što je slučaj s VIP Racer III modelom, možda su ovdje napravljene veće izmjene). Oprezno.

★ Regionalni portal posvećen Linuxu i otvorenim sustavima - www.linuxzasve.com
12 godina
neaktivan
offline
VIP Racer III mini?

Evo kupio sam Racer 3 mini.Radi se o ZTE Kiss III samo ima 3,15 mp a ne 2 mp kameru sve ostalo je isto.Inače uređaj je otključan tvornički na sve mreže(probao Tomato i Tele 2).Ima 256 Mb memorije(180 Mb dostupno korisniku),512 Roma i Android 2.3.6. ima GPS,3G-Wcdma,proximity i ostale senzore.Gps locira nevjerojatno brzo za razliku od mojeg bivšeg Galaxya i5800 tj 5-10 sekundi naspram 1-2min.Ima snapdragon 7225A procesor koji radi u taktu 1Ghz Adreno 200 Enached Gpu i stvarno se osjeti u radu,ima UI MIFAVOR sučelje nalik na Touch Wiz no ne toliko dobro no navikne se.Kućište je plastično no neuvija se i nekrcka.Ekran od 3,5 inča ima dobru svjetlinu na suncu i u mraku tome pripomaže automatski senzor koji prilagođava svjetlinu.Boje su žive.Touch screen je odličan kao kod skupljih uređaja te nema grešaka kod tipkanja.Zvuk je tako tako ne baš najbolji no nije ni za očekivati nekakav stereo bass boost ili sl.Staklo na uređaju se brzo zamasti no isto tako lagano se skine sa maramicom.Kamera od 3,15 mp mi je neopisivo bolja nego ista na Galaxyu I5800 te super brza u okidanju 2s između slika sa previewom.Nema blica pa samo korištenje po danu ili pod svjetlom.

Jedino što se nemože a to je da se promjeni zvuk dolaska poruke(može se birati samo one koje su na telefonu-20tak).

Baterija(1200 mAh) mi traje 4-5 dana ako ga normalno koristim bez WiFa,BTa,sa sinhronizacijom na Edge mreži.Sa 3g om i WI-fi(2sata dnevno) 2 dana.Solidno.

Osjeti se manjak memorije nakon par instaliranih aplikacija no to se može izbjeći rootanjem mobitela jer na netu ima aplikacija i instaliranjem MOVEtoSd aplikacije.Tako da sam ga rootao no nepostoji trenutno rom jer je telefon dosta nov na tržištu.

Izbrisao sam updetove google playa koji su dosta veliki i instalirao 1Mobile market koji ima samo 3 mb i tako dobio oko 15 mb rama.sada mi je slobodno 44mb od 180mb i telefon se ponaša odlično.

Sve u svemu za 499Kn koliko sam ga platio na Vip Web -shopu sa uključenom dostavom BEST BUY.Nema za tu lovu boljeg uređaja.

Moja preporuka za tu LOVU.

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.8.2013 11:53 (Mcfly323).
Moj PC  
0 0 hvala 5
15 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Racer III mini?
Mcfly323 kaže...
Osjeti se manjak memorije nakon par instaliranih aplikacija no to se može izbjeći rootanjem mobitela jer na netu ima aplikacija i instaliranjem MOVEtoSd aplikacije.Tako da sam ga rootao no nepostoji trenutno rom jer je telefon dosta nov na tržištu.

možeš objasnit kako si rootao navedeni mobitel, par dana tražim , isprobavam ali bez uspjeha...

 

Zahvaljujem!

11 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Racer III mini?
edifice kaže...
Mcfly323 kaže...
Osjeti se manjak memorije nakon par instaliranih aplikacija no to se može izbjeći rootanjem mobitela jer na netu ima aplikacija i instaliranjem MOVEtoSd aplikacije.Tako da sam ga rootao no nepostoji trenutno rom jer je telefon dosta nov na tržištu.

možeš objasnit kako si rootao navedeni mobitel, par dana tražim , isprobavam ali bez uspjeha...

 

Zahvaljujem!

 

da li je i vaš uredjaj isto otključan na sve mreže? 

15 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Racer III mini?

@Jagd

ne mogu ti potvrdit da li je otključan jer nemam pri ruci sim karticu nekog drugog operatera, ako naletim probam pa javim.

 

 

10 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Racer III mini?

ee imam pitanje i ja sam si kupio vip racer 3 mini ali meni nije 180mb dostupno korisniku nego 120-130mb neznam zasto??

mozda ti znas i koliko ima ram?? i ci mogu kak to rijesiti jer sam install 4 igrice po 25 mb i sve premjestio na memorystick ali mi pise da jos imam samo slobodno 15mb neznam zasto a sve ukopno mi je 120mb  mozda znas zasto?

?? šalji odg na mateus.janusic123@gmail.com

i odključan je na sve mreže i htio bih ga root ali nece sve sam probao?? sta da uradim

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.8.2013 21:58 (Ultimate Power).
10 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Racer III mini?

i ja bih rotao svoj vip racer 3 mini ali je moj otključani na sve mreze ali nece root raditi zasto nece ga uopce rootati ??{#}

12 godina
neaktivan
offline
VIP Racer III mini?

Evo ti postupka rootanja ali ti je na engleskom.Moraš skinuti kineski softver za rootanje.nemoj se plašiti radi.Moraš instalirati prvo drivere za mobitel.I nezaboravi izvadiri Sim karticu i uključiti USB debugging mode(ispravljanje grešaka).I u istom meniju stavi kvačicu da ti se display negasi.Nesmješ na kompjuteru imati programe tipa Bluestacks ili sl. koji emuliraju Android jer ti neće naći mobitel.SuperOneClick root programi ti neće raditi.Samo ovaj kineski.

Što se tiče memorije da se poveća prostor na onih 180 Mb pisat ću u drugom postu.

 

Upiši u google tražilicu. How to root zte v790 i stisni prvi link tamo ti je sve.to ti je XDA devoloperforum.





Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
VIP Racer III mini?

Što se tiče dobivanja više memorije caka je u tome da se programi moraju direktno stavljati na SD karticu a ne kako je podešeno tvornički(prvo se instalira na Internu memoriju pa onda moramo ručno na SD).E sad prvo morate skinuti Android SDK sa oficijalne stranice i instalirati ga.Onda priključiti mobitel(opet nezaboraviti uključiti USB debugging mode),i pratiti uputstvo koje je dostupno na : http://www.bongizmo.com/blog/moving-all-android-apps-to-sdcard-apps2sd-froyo/

 

Kada sve to obavite možete programe koje do tad niste mogli prebaciti na SD sada možete.

 

I da Cijena uređaja na Vip webshopu je pala na 399 KN sa dostavom..BEST OF THE BEST.

 

Nemoguće naći na tržištu bolje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Racer III mini?
Mcfly323 kaže...

Evo kupio sam Racer 3 mini.

 

A zašto si ga tako brzo prodao?

 

http://www.njuskalo.hr/ostali-mobiteli/zte-kis-lite-vip-racer-3-mini-oglas-8851613

12 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Racer III mini?

Zato što sam zaradio ukupno 400 kn na dva komada.Treći mi je gratis.NOW HOW.Pametni.

12 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Racer III mini?

Ovakva pitanja su pitanja super genija u današnjoj ¨viskoko obrazovnoj RH¨

molim vas nemojte postavljati glupa pitanja tipa zašto sam brzo prodo i da li sam vipov plaćenik ili sl.

10 godina
neaktivan
offline
VIP Racer III mini?

uspio sam rootati zte racer 3 mini puno vam hvala svima :D

bilo je malo problema ali sam uspio jako brzo to sve popraviti :D

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
VIP Racer III mini?

Evo nakon 67 izmjenjenih poruka sa ultimate powerom rootali smo mobitel.

Svima puno sreće.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
VIP Racer III mini?
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
VIP Racer III mini?

Pozdrav!

 

 

zanima me bi li mi preporučili da sad kupim taj mob dok je 399kn?jel nebi štekal da nasnimim jednu igricu samo (pou)?kak bi se ponašal?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Racer III mini?

zar nije zte kis lite?

10 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Racer III mini?

nebi sve bi radilo bez problema odlican je mobitel ja imam pou,angry birds star wars i minecraft pocketedition i sve mi radi bez problema :D

10 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Racer III mini?

a kako povecati memoriju na 180 mb meni je samo 105 mb zasto molim te objasni mi kak da to popravim da mi bude 180mb?? :(

10 godina
neaktivan
offline
VIP Racer III mini?

cini mi se super mob,a kad vidim ovaj popust u vipa jos mi je bolji, al nije bas neka poznata marka pa sam malo skeptična.. da li mi preporučate vip racer III mini ili pak lg t385 ( http://webshop.vip.hr/vipme/Vipme-kompleti/Vipme-komplet-LG-T385-crveni/10001 )
znam da ni lg nije bas nesto posebno dobar, al sta kažete, koji je bolji? 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
VIP Racer III mini?

Rađe Racer 3, ovaj LG nema niti android, a po performansama je slabiji od Racera.

Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Racer III mini?
Balvan8 kaže...

Rađe Racer 3, ovaj LG nema niti android, a po performansama je slabiji od Racera.

tenks, ta mi je info tribala a nigdje je nisan mogla naci
btw da li mozda znas brzinu racera 3? 

11 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Racer III mini?

procesor je 1ghz, s obzirom na rezoluciju ekrana dela sve dosta dobro na njemu. Za 399kn, ako ih još ima po toj cijeni, mobitel je najbolje što se može kupiti do nekih 600-700kn inače

10 godina
neaktivan
offline
VIP Racer III mini?

E ljudi jel ima neko još taj racer jel mi moze isprobat je radi Doodle Jump....   :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
VIP Racer III mini?

Evo i novost za ovaj mob ako nekome zatreba.Ulazak u tajni meni u mobitelu: zvjezdica 983 zvjezdica 0 ljestve

to utipkate kao da zovete.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: VIP Racer III mini?
McFly333 kaže...

Evo i novost za ovaj mob ako nekome zatreba.Ulazak u tajni meni u mobitelu: zvjezdica 983 zvjezdica 0 ljestve

to utipkate kao da zovete.

Pozdrav.

Mislim se uzeti ovaj mob za svoj prvi android pa me zanima par stvari.

Prvo kamera, kakve su slike pod dnevnim svjetlom? Možeš li staviti koju?

Potom, kvaliteta zvuka u pozivima, čuje li se dovoljno glasno onaj s kojim pričaš?

Inače kažeš da je mob otključan za sve mreže, dok na vip webshopu piše obrnuto.. ti si preko webshopa uzeo? Jer ne bi htio uzeti mob koji je zaključan na vip..

I općenito kakav je mob u radu, sad nakon što ga imaš već neko vrijeme, dal zapinje išta u radu?

Hvala!

11 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Racer III mini?

Mobitel radi odlicno, nikakvih problema u radu nisam zamjetio u ovih par tjedana ili je vec skoro mjesec dana, fotoaparat nisam ni upotrijebio, uglavnom služi za priču i čuje se dosta dobro,dovoljno je glasno, uglavnom mogu reci da za surfanje je ok, mail i dopisivanje bez problema. Mislim da samo u početku su bili otključani, ovi sad iz novijih serija više nisu, znam za jedan kupljen prošli tjedan koji radi samo na vip/tomato. 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice