WindowsPhone - Općenito

poruka: 19.924
|
čitano: 2.753.866
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
WP8 - Općenito

Imam jedan problem, Facebook mi ne želi raditi u pozadini. U settings, applications, background tasks Facebook je blokiran i zanima me kako to odblokirati?

Why so serious?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: WP8 - Općenito
Saphire kaže...
Mitsuoka kaže...

Koji? Al u svakom slučaju, nećeš.

htc 8x :) hvala na odgovoru, to je bilo dio neke promo ponude ili ?

 

Dr. Dre sluške koštaju dosta, pa bi bilo malo glupo davati ih uz mob po istoj cijeni.

 

Cijena na stranici im je 150$

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
14 godina
offline
Re: WP8 - Općenito

Da to je bila promo ponuda.

its summer in here...
15 godina
odjavljen
offline
Re: WP8 - Općenito
Cordas kaže...

Imam jedan problem, Facebook mi ne želi raditi u pozadini. U settings, applications, background tasks Facebook je blokiran i zanima me kako to odblokirati?

 hm, čudno. možda je zbog tog jer je več integriran pa da ne dolaze duple obavjesti? pogađam, a to mi ima smisla.... nego, sa onim updejtom baterija mi izdrži bez beda 2 dana srednje upotrebe mobitela. samo da naglasim da je meni sve živo popaljeno što se da upalit

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
12 godina
offline
Re: WP8 - Općenito
skank666 kaže...
Cordas kaže...

Imam jedan problem, Facebook mi ne želi raditi u pozadini. U settings, applications, background tasks Facebook je blokiran i zanima me kako to odblokirati?

 hm, čudno. možda je zbog tog jer je več integriran pa da ne dolaze duple obavjesti? pogađam, a to mi ima smisla.... nego, sa onim updejtom baterija mi izdrži bez beda 2 dana srednje upotrebe mobitela. samo da naglasim da je meni sve živo popaljeno što se da upalit

Zaboravio sam naglasit da mi ne dolaze obavijesti, to i je uglavnom problem, ne to što ne radi u pozadini. Pretpostavio sam da je razlog što ne dolaze obavijesti to što ne radi u pozadini.

Why so serious?
14 godina
neaktivan
offline
Re: WP8 - Općenito

Ma ne dolaze obavjesti jer je zbuggiran app. Skini neki drugi FB i normalno će radit.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
Re: WP8 - Općenito
skank666 kaže...

 hm, čudno. možda je zbog tog jer je več integriran pa da ne dolaze duple obavjesti? pogađam, a to mi ima smisla.... nego, sa onim updejtom baterija mi izdrži bez beda 2 dana srednje upotrebe mobitela. samo da naglasim da je meni sve živo popaljeno što se da upalit

Kako si ga udpateao? over-the-air ili? Meni ne nudi update...

Why so serious?
14 godina
neaktivan
offline
WP8 - Općenito

Pozdrav,

Prije kupnje zakon mobitela sa zakon OS-om (HTC 8S) zanima me par stvari:

  1. Kakav je sync sa Win7? Imam osim gmaila i T-comov mail podešen u outlooku koji sadrži također i sve moje kontakte i kalendar. Kako će se syncat WP8 i Win7?
  2. Pročitao sam da će mi sa dodavanjem social network acc-ova poskidati sve korisnike s mreža i staviti u People tile. Zanima me da li mogu nekako to filtrirati ili maknuti jer bih htio u prvom planu imati Outlook kontakte i da se oni ne miješaju sa ostatkom ljudi.

 

Puno hvala na odgovorima, ugodni blagdani i pozdrav!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: WP8 - Općenito

Sync radi odlično sa outlookom, kontaktima,kalendarom i možeš filtrirat kontakte koje želiš (outlook,sim,facebook,google,yahoo,linkedin...)

15 godina
odjavljen
offline
Re: WP8 - Općenito

da, ota. ni ne znam kako drugačije, lol. koji ti je firmware i os?

os ver. 8.0.10211.204

firmware 1532.20.20003.401

ovako ti je kod mene

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
14 godina
neaktivan
offline
Re: WP8 - Općenito
bik kaže...

Sync radi odlično sa outlookom, kontaktima,kalendarom i možeš filtrirat kontakte koje želiš (outlook,sim,facebook,google,yahoo,linkedin...)

  Hvala puno, jer stvarno mi izgleda i mob i OS zakon... Do sada sam koristio SE Aspen sa WinMo 6.5.3, a kod njega mi je najbolja stvar bio upravo taj sync i to što sam imao sve fino organizirano kako radi :)

Nadam se da će i ovaj raditi super... ako se odlučim, a moguće da hoću, za njega, obavezno javim dojmove :D

15 godina
odjavljen
offline
WP8 - Općenito

koliko vam traje baterija, samo vlasnici 8x:

 

1 jedva 1 dan
1 bez beda 1 dan
3 dan i pol
1 2 dana
5 2 i pol dana
Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: WP8 - Općenito

A sve zavisi koliko ga koristim... I ako mi oko 6 navečer bude na 40% namjerno igram nešto pol sata-sat samo da zbrijem bateriju.. Ovih Božićnih dana je bez problema izdržala dva dana. Ili od jutra do sutra popodne... Heheh..

Winter is coming...
12 godina
offline
WP8 - Općenito

Postoji li aplikacija koja prati potrošnju prometa?

Why so serious?
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: WP8 - Općenito
Cordas kaže...

Postoji li aplikacija koja prati potrošnju prometa?

Mislim da je Microsoft napravio neku svoju special koja dolazi sa WP8 i koja stedi podatke itd.. nisam siguran.. pogledaj predstavljanje WP8, zanimljivo je i mozes dosta toga saznat. ;)

Play Hrad Play Cool
12 godina
offline
Re: WP8 - Općenito
The Black Iso kaže...
Cordas kaže...

Postoji li aplikacija koja prati potrošnju prometa?

Mislim da je Microsoft napravio neku svoju special koja dolazi sa WP8 i koja stedi podatke itd.. nisam siguran.. pogledaj predstavljanje WP8, zanimljivo je i mozes dosta toga saznat. ;)

Da, postoji (DataSense), ali mislim da ne podržava sve operatere tako da ništa od toga.

Why so serious?
15 godina
offline
WP8 - Općenito

Pozdrav,

 

vlasnik sam HTC 8x i nikako da nađe, neku dobru aplikaciju za GTalk, pa ako znate neku koja je dobra molim vas recite.

Trenutno koristim GChat aplikaciju ali ona nakon 2 sata odlogira usera, osim ako se plati. Nije puno (8kn) ali ako postoji neki besplatni app jednako dobar zašto ne.

 

hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
WP8 - Općenito

Pozdrav, vi kaj  imate 8s, kak ste zadovoljni s mobom? Baterija, performanse, zaslon?

 

Al bome gledam Nokiu 620, e ona mi je zapela za oko, jedino me brine baterija, svega 1300mAh...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: WP8 - Općenito

Evo ovdje  poprilično aktivna tema o 8S.

Winter is coming...
15 godina
neaktivan
offline
Re: WP8 - Općenito
zvonac kaže...

Pozdrav, vi kaj  imate 8s, kak ste zadovoljni s mobom? Baterija, performanse, zaslon?

 

 

Koristim ga tjedan dana i za sad nemam nikakve zamjerke

12 godina
offline
WP8 - Općenito
Poz. Cura mi jucer uzela htc 8s i sad prvo se teeba regat na windows storeu ili kako to ide? Nikad nisam imao win phone, samo iphone i android. Pokusavao sam jucer ali je cjelo vrjeme javljalo da nemoze ucitat stranicu. I za zemlju da stavim Ameriku ili Hr? Nema nikakve veze sta koristi vipov broj? Sorry na glupim pitanjima, ali bi najradje da to sve u pocetku nastimam kako valja a ne da kasnije nabijam glavom o zid. Jer mi je vec puna kapa jailbrejkanja, rootanja, flashannja itd. Najradje bi stavio za zemlju Hr ali koliko sam shvatio nema puno aplikacija? Evo ako bi netko nasao koju minutu da odgovori na ova noobovska pitanja bio bih jako zahvalan...
Samo Hajduk živi vječno ! (ili dok im ne iskljuce struju))
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
WP8 - Općenito

ne slusaj te dezinformacije , sve stavi na hrvatski, imas sve aplikacije. a kao osnovno trebas napravit Microsoft account (bivsi windows live), upisi to u google i napravi i onda ga upisi u mob u postavkama ili resetriraj mob pa ce te na pocetku pitat za isti i finito.

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.1.2013 10:58 (bik).
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: WP8 - Općenito

Baš ti iznosiš dezinformacija. 

 

Uglavnom, već u free games podskupini se vidi razlika. Ima dosta igara, ali ih ipak nedostaje u odnosu na SAD regiju.

 

Neovisno o ičemu, regiju postaviš na SAD, jezik i ostalo može komotno na hrvatski. Nije problem ni poslije promijenit, 2 klika + restart i to je to.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
Re: WP8 - Općenito
Mitsuoka kaže...

Baš ti iznosiš dezinformacija. 

 

Uglavnom, već u free games podskupini se vidi razlika. Ima dosta igara, ali ih ipak nedostaje u odnosu na SAD regiju.

 

Neovisno o ičemu, regiju postaviš na SAD, jezik i ostalo može komotno na hrvatski. Nije problem ni poslije promijenit, 2 klika + restart i to je to.

Jel postoji razlika u odnosu na UK/SAD?

Why so serious?
14 godina
neaktivan
offline
Re: WP8 - Općenito

Nisam proba UK, samo sam sad proba USA, čisto da mogu iznit valjan argument.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
Re: WP8 - Općenito

6 glupavih igrica više ne vrijedi mjenjanja regije i mogucih posljedica koje se s tim mogu desiti i nije nikako preporuka za novog korisnika. (čovjek kaže da mu je dosta rootanja namještanja i igranja s mobom)

Kad sam rekao da sve postavi na HR mislio sam prvenstveno na Microsoft account jer je on povezan sa svim mogucim računima i servisima za WP8 kao i Windows8/aplikacije za PC i druga regija ga može dovest do neželjenih problema i rezultata, prvenstveno u plačanju aplikacija, korištenja regionalno vezanih do izbacivanja rezultata iz određenje regije pri pretraživanju neta koje su regionalno vezane, kalendara.. zato regiju na HR a kasnije ako se želi igrati neka isprobava druge markete iako nema nikakvih korisnijih aplikacija u drugima.

Možeš li ti preporucit neku koje kod nas nema?

15 godina
offline
Re: WP8 - Općenito
bik kaže...

6 glupavih igrica više ne vrijedi mjenjanja regije i mogucih posljedica koje se s tim mogu desiti i nije nikako preporuka za novog korisnika. (čovjek kaže da mu je dosta rootanja namještanja i igranja s mobom)

Kad sam rekao da sve postavi na HR mislio sam prvenstveno na Microsoft account jer je on povezan sa svim mogucim računima i servisima za WP8 kao i Windows8/aplikacije za PC i druga regija ga može dovest do neželjenih problema i rezultata, prvenstveno u plačanju aplikacija, korištenja regionalno vezanih do izbacivanja rezultata iz određenje regije pri pretraživanju neta koje su regionalno vezane, kalendara.. zato regiju na HR a kasnije ako se želi igrati neka isprobava druge markete iako nema nikakvih korisnijih aplikacija u drugima.

Možeš li ti preporucit neku koje kod nas nema?

Nebi se slozio, recimo u marketu od nokie imas nokia drive i jos puno dobrih programa od nokie tako da..

 

Btw, dali se mogu kupovat aplikacije u Hrvatskoj?

Windows Phone 7 FTW
14 godina
neaktivan
offline
Re: WP8 - Općenito

Da prostiš, trebaš bit sposobnosti panja da promjeniš regiju.

 

Nit ima veze sa rootanje nit ičim.

 

Settings -> Language+region -> Region promjeniš, jezik i ostalo ostaviš hrv./eng. ili koji god već imaš. 

 

To nije 6 glupavih igri. Pitanje je što je s ostalim aplikacija, nisam gledao, ali moj argument je valjan, a tvoj dezinformacija, a to što si ti mislio, a nisi rekao totalno nema utjecaja na to. Drugi put kaži što misliš i neće bit problema. Uostalom sam sam rekao da poslije lako promijeni ako mu smeta, bilo RH ili US regija..

 

@Dommy, da, mogu se kupovat.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.1.2013 23:40 (Mitsuoka).
15 godina
offline
Re: WP8 - Općenito
Mitsuoka kaže...

@Dommy, da, mogu se kupovat.

super

a kako se to kupuje? 

Dali se to moze s paypalom placat ili kako?

Dal ako je kupim recimo 3 aplikacije, i nakon toga ih sve izbrisem (npr hard reset mob) dal ih opet moram kupovat ili mogu besplatno skinut?

 

Dali je iko ikad uspio skinut s youtube-a pjesmu pa da mu se pojavila u music+videos preko mobitela na wp8?

to mi bas nedostaje sada na omnii...

Windows Phone 7 FTW
15 godina
offline
Re: WP8 - Općenito
DommY kaže...
bik kaže...

6 glupavih igrica više ne vrijedi mjenjanja regije i mogucih posljedica koje se s tim mogu desiti i nije nikako preporuka za novog korisnika. (čovjek kaže da mu je dosta rootanja namještanja i igranja s mobom)

Kad sam rekao da sve postavi na HR mislio sam prvenstveno na Microsoft account jer je on povezan sa svim mogucim računima i servisima za WP8 kao i Windows8/aplikacije za PC i druga regija ga može dovest do neželjenih problema i rezultata, prvenstveno u plačanju aplikacija, korištenja regionalno vezanih do izbacivanja rezultata iz određenje regije pri pretraživanju neta koje su regionalno vezane, kalendara.. zato regiju na HR a kasnije ako se želi igrati neka isprobava druge markete iako nema nikakvih korisnijih aplikacija u drugima.

Možeš li ti preporucit neku koje kod nas nema?

Nebi se slozio, recimo u marketu od nokie imas nokia drive i jos puno dobrih programa od nokie tako da..

 

Koji je to market od Nokie? ti ocito misliš na rootan phone, pa onda hackiraš market jer imaš omniu? (nije bilo o tome govora)

Nokia aplikacije uredno imaš kod nas free ali samo na nokiama, prebacivanjem regije neces dobiti nokia aplikacije. (bar koliko sam ja upoznat, možda Zimbabve ima)

 

Aplikacije možeš kupovat kreditnom karticom; american,mastercard,visa , sve ti piše ako si uredno otvoriš microsoft račun (sa postavkom regije: HRVATSKA!) i popuniš detalje o plačanju.

Možeš resetirat mob, kupljene aplikacije ti ostaju na tvom MS računu, kad ga ponovo upišeš u mob moci ces ih besplatno skinit jer si ih vec platio jel.

Vidio sam ima tih par Youtube downloadera ako nisam niti jedan probao, progooglaj naci ces.

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice