Xiaomi Mi 8

poruka: 1.163
|
čitano: 355.508
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
feel like kaže...

Ako je netko update-ao na V10.2.2.0. da li radi GCam od prijasnje verzije?
Nakon toliko vremena konacno da mi radi GCam kako treba i ne zelim riskirat novi update.

Ako ima neki nacin da sakrijem nove update i to je opcija, jer mi je kamera bitnija od sitnica koje nadopunjuju.

Unaprijed hvala na odgovorima!

 Radi gcam savrseno.

 I s 10.2.2.0 updateom baterija drzi dosta dulje.

Tako da go for it.

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.1.2019 20:32 (andreas11).
14 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Trebam par misljenja o mi 8 SE..

nsao za ispod 270e iz Eu skladista..

Kako ide s updatevima i to??

Imoi sam redmi 4x koji je poginio pa sad gledam ovaj 8 se, mi 6 ili mi a2

bitna  mi baterija da sto duze drzi i rami..

ne igram se na mb

R33mba#2892
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
R3nchi kaže...

Trebam par misljenja o mi 8 SE..

nsao za ispod 270e iz Eu skladista..

Kako ide s updatevima i to??

Imoi sam redmi 4x koji je poginio pa sad gledam ovaj 8 se, mi 6 ili mi a2

bitna  mi baterija da sto duze drzi i rami..

ne igram se na mb

 Updateova bas i nema osim ako ne stavis eu rom.. sasvim ok mob, kad gledas na aliexpressu razlika izmedu njega i redmija je 300 kn al ovo je puno bolji uredaj.. sve leti i baterija dobra a uz gcam kamera je brutalna.. pogledaj si i novi redmi note 7, ima 4000 mah bateriju i manji notch no nema brutalan amoled ekran kao ovaj.. redmiju ce cijena bit malo napucana jer je tek izasao a ovom je vec pala, kad sam ga ja kupovao u 8. mj onda je 2000 bio a sad vec za 1500 na aliexpressu idu.. ovaj mob mi je nekako najbolji kompromis svega, dobis odlicnu bateriju, kameru, premium feel, amoled ekran i nije prevelik kao redmi 

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.1.2019 10:47 (domac5).
9 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Pozz jel mi mozete rex odakle vi kupujete kaljeno staklo za mi8? 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8

Pozz ekipa, zanima me dal itko ima koji od navedenih problema na mi8

Dakle skuzio sam u posljednja 4-5 dana da imam problema s bljeskalicom i porukama

 

Ovako bljeskalice mi se nece da ukljuci nikako, tek nakon sto izgasim i upalnim mobitel

Drugi problem i to onaj malo gori je taj da kad posaljem poruku druga osoba tu poruku ni ne primi nego meni dode obavijest nakon 24 sata da poruka nije poslana

 

Pa eto ako tko ima rijesenje ili bilo kakva pomoc je dobrodosla

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8

Puno hvala na odg domac5 , samo sam sad cito tu negdje na bug forumu da ljudi imaju problema s njim..I da ako ga brickas ode sve u 3 pm..

Nisam bio dobro napisao znaci opcija mi je a2 lite /mi 6 ili ovaj..Gledo sam note 7..Pre velio mi to..najradje bi ja opet neki 5" mb..Al ih vise nema..

Obozavao sam svog redmija 4x..

Meni savrsen za moje potrebe..

3 dana sam vec izgubio na gsm areni usporedjujuci xiaomije..jer samo mi oni dolaze u obzir..

R33mba#2892
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.1.2019 19:14 (R3nchi).
8 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Potpisujem sve šta je rekao domac5, fantastičan uređaj.
Zaboravi, A2, RN5,6,7 - ovo je zvijer od moba.
SD 710 ti radi vrlo brzo, skoro kao 845, amoled halooo zakon je, onda baterija drži cijeli dan mučenja...po dimenzijama rekao bih taman, pogotovo za tebe koji voliš 5"
Ja vrtim eu.beta rom zadnji MIUI 10 Pie i sve radi.
Zaboravi kineske romove.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
R3nchi kaže...

Puno hvala na odg domac5 , samo sam sad cito tu negdje na bug forumu da ljudi imaju problema s njim..I da ako ga brickas ode sve u 3 pm..

Nisam bio dobro napisao znaci opcija mi je a2 lite /mi 6 ili ovaj..Gledo sam note 7..Pre velio mi to..najradje bi ja opet neki 5" mb..Al ih vise nema..

Obozavao sam svog redmija 4x..

Meni savrsen za moje potrebe..

3 dana sam vec izgubio na gsm areni usporedjujuci xiaomije..jer samo mi oni dolaze u obzir..

 Ne znam za to s brickanjem, to jedino mozes sam izazvat ako ne radis po uputama a i onda uvijek mozes u fastboot i flash novog softwera preko xiaomi toolsa.. da sam na tvom mjestu uzeo bi mi 8 se, bolji je i od a2 lite i od prastarog mi 6... ovo ti je 5,8" mob al minimalno je veci od tvog redmija sa 5", bas smo usporedivali s redmijem 3s, nikakva razlika skoro jer ovaj ima manje mesa iznad i ispod ekrana pa su ugurali veci ekran u manje kuciste.. puknes na njega eu rom i gcam i imas zvijer od novog moba za malo vise od 200 eura..

14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8

Ipak sam narucio a2 lite... Razlika u cijeni je pobijedila..Ja jednostavno ne dam za mb 300e...A trenutno mi8 se, nisam nigdje naso za manje od 290e..

A i uostalom za moje potrebe surfanja /fb/viber meni a2 lite dosta..kad mi bio dobar redmi 4x , mora ce bit dobbar i ovaj...

iako mi6 je preljep..Al novcanik je odlucio..Hvala jos jednom--.

R33mba#2892
8 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Ovo je SOT od Mi8 SE sa dark temom, većinom wi-fi i bez igrica. Znači oko 9h :)
 
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8

Pozdrav svima,pročitao sam cijelu ovu temu sve stranice da ne mislite da sam lijen.
Planiram kupiti ženi Mi8 Global Version pa imam par pitanja.
Nije mi jasno pod Product Details piše:
Pls read me before you make order:

We will open the original box to check the phone and install Multi-language ROM and Google play store.Official rom will be prefered.if custom translation may does not cover all the menus.Not support OTA update.We may update the ROM,so the OS version may different as the screenshots.
Sad mi nije jasno a piše da je Global Version,da li če oni sad nekaj instalirati na tom mobu ili kaj?Ja sam mislio da Global Version dolazi original vakumirana.
Evo linka :https://www.aliexpress.com/item/Global-Version-Xiaomi-Mi-8-6GB-128GB-6-21-18-7-9-Full-Screen-Snapdragon-845/32903367787.html?spm=2114.search0104.3.1.2bc37d6acqyMud&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_2_10065_10068_319_317_10696_453_10084_454_10083_433_10618_431_10307_10820_10821_10301_10303_537_536_10902_10059_10884_10887_100031_321_322_10103,searchweb201603_45,ppcSwitch_0&algo_expid=6f39fae0-6bd9-4e12-87c2-d79282f40b45-0&algo_pvid=6f39fae0-6bd9-4e12-87c2-d79282f40b45&transAbTest=ae803_5
Ako odaberem DHL onda nema carine i drugih davanja?
Da li je pametnije naručiti sa HonorBuy-a platiti više pa dobiti mob za par dana i biti siguran da je Global Version?
Hvala

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8

Nemaš straha, sa Goldwaya sam naručio 3 komada, DHL, uvijek prošlo bez carine i bez ikakvog problema.

Rvat katolik!
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Gogo222 kaže...
Ovo je SOT od Mi8 SE sa dark temom, većinom wi-fi i bez igrica. Znači oko 9h :)

 Kod mene na mi8 global version i preko 9.

Extra zadovoljan..

13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
R3nchi kaže...

Ipak sam narucio a2 lite... Razlika u cijeni je pobijedila..Ja jednostavno ne dam za mb 300e...A trenutno mi8 se, nisam nigdje naso za manje od 290e..

A i uostalom za moje potrebe surfanja /fb/viber meni a2 lite dosta..kad mi bio dobar redmi 4x , mora ce bit dobbar i ovaj...

iako mi6 je preljep..Al novcanik je odlucio..Hvala jos jednom--.

 vidis da ima, razlika izmedu 4 gb rama i 6 gb je toliko mala da bih radije 6gb uzeo pa sam miran.. jos stignes otkazat narudzbu i dobit novce nazad odakle god da si narucio, pozuri

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.1.2019 16:53 (domac5).
14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8

Jucer narucivo jutros mi u pol 10 honorbuuuy poslo mail da je poslano..

Tako da nista..

:(

Hvala sto si tako dobar..

 

I ne znam dal bi mi bio pre sirok za drzanje u jednoj ruci.. pise 73mm sirina,

Zenin note 4x je 76mm sirok i meni nezgodan za jednu ruku,

dok je moj redmi 4x 70mm,

a A2 lite 71.7mm pa misim da bi mi vise A2 lezo u ruci..

 

sad sam smorio znam..:)

 

R33mba#2892
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8

Pozdrav,da li na Xiaomi Mi8 Global Version nema onih dosadnih reklama što iskaču i dosađuju?da li to samo ima na kineskom i global rom-u?Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Pozz ekipa, zanima me dal itko ima koji od navedenih problema na mi8

Dakle skuzio sam u posljednja 4-5 dana da imam problema s bljeskalicom i porukama

 

Ovako bljeskalice mi se nece da ukljuci nikako, tek nakon sto izgasim i upalnim mobitel

Drugi problem i to onaj malo gori je taj da kad posaljem poruku druga osoba tu poruku ni ne primi nego meni dode obavijest nakon 24 sata da poruka nije poslana

 

Pa eto ako tko ima rijesenje ili bilo kakva pomoc je dobrodosla

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Samo da Pohvalim HonorBuy ..

mobitel  narucen u nedjelu, stigao jutros...

 

Svaka im cast..

R33mba#2892
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8

Pozdrav,da li nema carine ako odaberem sa EU skladišta(EU Warehouse Express)..?Mislim na honorbuy. 

Hvala

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.1.2019 18:55 (medo_5).
5 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Xiaomi Mi 8 ili Poco F1??kojeg kupiti, ovaj ima superamoled, ali je skuplji??

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
filipblazek kaže...

Xiaomi Mi 8 ili Poco F1??kojeg kupiti, ovaj ima superamoled, ali je skuplji??

 Mi8 ima i ois na kameri. Bolji je mobitel. Neces pogrijesiti ni s jednim. 

15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
monitor22 kaže...
filipblazek kaže...

Xiaomi Mi 8 ili Poco F1??kojeg kupiti, ovaj ima superamoled, ali je skuplji??

 Mi8 ima i ois na kameri. Bolji je mobitel. Neces pogrijesiti ni s jednim. 

 + NFC

 + Ljepse kuciste

 - nema utora za micro sd kartice

 

Sam odluci sto ti treba a sto ne. Oba su vrhunski uredjaji.

14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8

nema carine

R33mba#2892
5 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8

Može li mi netko reći koliki je bio SoT na mi 8 prije zadnjeg većeg updatea? Odnosno, ima li šanse da se to popravi sljedećim? Ja sa svojih 5 sati baš i nisam happy 🙁

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Tinkili187 kaže...

Može li mi netko reći koliki je bio SoT na mi 8 prije zadnjeg većeg updatea? Odnosno, ima li šanse da se to popravi sljedećim? Ja sa svojih 5 sati baš i nisam happy 🙁

 Na kojoj si sad verziji?

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.2.2019 4:02 (andreas11).
5 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Trebam savjet u vezi kupnje ovog uređaja, plan je nabaviti sa:

https://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Mi-8-6GB-RAM-128GB-ROM-Mobile-Phone-Snapdragon-845-Octa-Core-Mi8-6/32882945761.html

 

  • -  Ide li na njega EU rom bez većih bugova i je li preporučljivo odmah ga nabaciti umjesto postojećeg (koristim samo ENG, lokalizacija nebitna)? Bitno je samo da je maksimalno bez bloata.

-  Ima li sada problema kao prije sa notch notifikacijama, whatsapp porukama koje se ne prikazuju i slično. Jako mi je bitno da vidim nekakvu notifikaciju dok je lock screen.-  Radi li notifications led kako treba ili se dogodi da ignorira neke aplikacije bez obzira na postavke.-  Koji launcher preporučate a da ima "apps drawer" (volim koristiti 2 screena i ostalo u app draweru) - alternativno sve što ne koristim često trpati u jedan folder

 

Face unlock i gpay je nebitan trenutno.

 

Kamera:

-  Zvuk kod snimanja i dalje katastrofa na 10.2?

-  Gcam ispravlja i zvuk ili samo slike?

 

Pored mi8 sam gledao i neke druge uređaje i naravno otvoren za neki prijedlog u tom cijenovnom rangu.

 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Tinkili187 kaže...

Može li mi netko reći koliki je bio SoT na mi 8 prije zadnjeg većeg updatea? Odnosno, ima li šanse da se to popravi sljedećim? Ja sa svojih 5 sati baš i nisam happy 🙁

 

Osobno ne vidim neku razliku u potrošnji baterije u odnosu na prošlu verziju nadogradnje.

Tvom prikazu trajanja nedostaje podatak koliko je mob radio bez punjača kako bi se moglo komentirati trajanje baterije .. pola dana .. dan.. dva.. tri, bez punjača.

Sinoć kad sam pročitao tvoj post ,pogledao sam svoj SOt i uslikao  ,bilo je još ostalo 32% baterije .

Koristim rom : MI8 Global Stable_V10.2.2.0.PEAMIXM ... Tema -kod mene zadana tema ( ako je to važno tebi kao informacija )

Mislim da je baterija ok … ništa posebno ,ali ok .. pristojno trajanje da o njoj nemam potrebe razmišljati i zamarati se s istom.

Uvijek uključen wifi , data podaci , sinkronizacija, rotacija, vibracija s zvonom , GPS, automatska svjetlina,  koristim dvije sim katice stalno , obje kartice stalno na 4G ( 4G+ kod mene ne radi ).

U prilogu moj SOt pogledan sinoć  , plus a antutu score na toj verziji roma-a, odrađen prije par dana.

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.2.2019 13:18 (razjaren).
15 godina
online
Xiaomi Mi 8

Pozdrav jel tko od vas u zadnje vrijeme naručivao mi 8 SE? Ako je od kuda ste naručili? jer vidim da u Honoru nije niti jedan model dostupan....

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Frenkyca kaže...

Pozdrav jel tko od vas u zadnje vrijeme naručivao mi 8 SE? Ako je od kuda ste naručili? jer vidim da u Honoru nije niti jedan model dostupan....

 odavde sam uzeo neki dan jos jednog https://s.click.aliexpress.com/e/TYF0PQu

razlika izmedu 4 i 6 gb rama je 4 eura, znaci verzija s 6 gb rama i postarinom ispada cca 1800 kn sveukupno 

13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
sarakuzza kaže...

Trebam savjet u vezi kupnje ovog uređaja, plan je nabaviti sa:

https://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Mi-8-6GB-RAM-128GB-ROM-Mobile-Phone-Snapdragon-845-Octa-Core-Mi8-6/32882945761.html

 

  • -  Ide li na njega EU rom bez većih bugova i je li preporučljivo odmah ga nabaciti umjesto postojećeg (koristim samo ENG, lokalizacija nebitna)? Bitno je samo da je maksimalno bez bloata.

-  Ima li sada problema kao prije sa notch notifikacijama, whatsapp porukama koje se ne prikazuju i slično. Jako mi je bitno da vidim nekakvu notifikaciju dok je lock screen.-  Radi li notifications led kako treba ili se dogodi da ignorira neke aplikacije bez obzira na postavke.-  Koji launcher preporučate a da ima "apps drawer" (volim koristiti 2 screena i ostalo u app draweru) - alternativno sve što ne koristim često trpati u jedan folder

 

Face unlock i gpay je nebitan trenutno.

 

Kamera:

-  Zvuk kod snimanja i dalje katastrofa na 10.2?

-  Gcam ispravlja i zvuk ili samo slike?

 

Pored mi8 sam gledao i neke druge uređaje i naravno otvoren za neki prijedlog u tom cijenovnom rangu.

 

Ovo i mene zanima. Ako može netko pojasnit...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice