Xiaomi Mi 8

poruka: 883
|
čitano: 119.940
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, Danny_HR
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
2 mjeseca
Xiaomi Mi 8

Za korisnike Mi8SE, naručio sam si masku za mob ali mi se ne svidja :)
https://www.ebay.com/itm/Magnetic-Hybrid-Finger-Ring-Holder-Stand-Case-Cover-For-Xiaomi-Mi-8-6X-Mi-5X/123506686821?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&var=424056950460&_trksid=p2057872.m2749.l2649

Pa ako se svidja nekome neka se javi, prodajem 25kn koliko košta na ebay. mene izašla 30kn :)

0 0 hvala 0
4 godine
Xiaomi Mi 8

Pozz ekipa, danas mi je curi pao mob. Ekran nije pukao Al touch Screen pola radi, pola ne

Pa me zanima gdje uopce mogu dat mobitel na servis.Te koju cijenu mogu ocekivati za servis! Mob je kupljen u honorbuyu

0 0 hvala 0
10 godina
Re: Xiaomi Mi 8
Zadnja 3 dana baterija se brzo prazni. Maknuo ga ujutro u pol 7 s punjač i evo sad je na 23%. Koristim ga jednako kao u do sada.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
Jučer mi je kroz Trgovinu Play došao update za Mi Pay i pojavila se ikonica od aplikacije. Mobitel mi je postavljen na regiju Hrvatska (Mi8). Nisam upoznat s aplikacijom, nekakvo plaćanje od Xiaomija ali obično takve stvari rade samo u Kini i Indiji... Jel ima to nekakvu korisnu funkciju za nas tu?
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina

Isto i kod mene. Bloatware. Nista drugo.

Izgleda da ce trebati neki custom rom staviti gore..

9 godina
Xiaomi Mi 8

Pitanje, jel i dalje sljaka dhl preko goldwaya da ne opale carinu??

Kupio bih dragoj note 7 tamo..

R33mba#2892
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
Šljaka. Ja sam svoj Mi8 kupio od goldwaya bez carine
7 tjedana

Racunaj na cca 15 dana do dostave. Nema carine

2 godine
Xiaomi Mi 8

China verzija - ARB ne smeta za ić na EU rom ?

0 0 hvala 0
5 godina
Xiaomi Mi 8

sljaka, mi 8 je na putu upravo, prosao sve granice i danas bi trebao doci, tracking kaze da je u zagrebu u kombiju.

Kineska verzija s global romom. Sad da pitam vas budući da nisam flashao rom jos od samsung omnie (boze, kakva romantika) :) ... ovi youtube tutoriali snimljeni prije par mjeseci za custom ROM-ove tipa Havoc OS ili lineage OS na MI 8 uredaju, vrijedi li ista šema flashanja i za ove nove i updateane ROMove (jer proslo je 6 mjeseci).
Tipa mogu li koristiti najnoviju verziju TWRP iako je neka starija koristena za instaliranje tada jos nesluzbenog roma ili da se drzim te koja je na youtube-u.

1 0 hvala 0
9 godina

Ja sam dragoj bio kupio redmi note 4x (china ver)  koji nije bio prodavan Global al je imo global rom..

Nikad nista nisam diro i dan danas radi mb bez greske..

R33mba#2892
8 godina
Evo ja sam trenutno na havoc os-u. Prati xda forum za mi 8.

https://forum.xda-developers.com/mi-8/development/prepare-t3841106

Uglavnom ja sam instalirao prvo Xiaomi.eu rom weekly 14.3.19 pa onda ostatak kako je na xda forumu.

Zasad zadovoljan. Nisam ga još rootao, a dobiješ adaway predinstaliran.

Lp
8 godina
Da ne odgovaram samo na pp od kurjeoko, možda će i drugima koristiti

Da bi adaway radio treba prvo u magisku kliknuti settings/systemless host. To instalira modul systemless host... provjerite je li instaliran.
Restartjte mob. Tek onda u adaway stisnuti apply ad blocking.

@Kurjeoko...ne koristim Google pay tako da ne bih znao. Ali trebalo bi nekako moći preko magiska
Moj PC  
1 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice