Xiaomi Mi 9 izdvojena tema

poruka: 70
|
čitano: 6.068
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, Danny_HR
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
Re: Xiaomi Mi 9

imam ga ja.Miui je bugovit ali nema nekih vecih bugova osim battery draina..baterija ima 6 h SOT-a i tu sam malo razocaran,međutim wireless charging je tu i radi odlično..koristim 10w w charging od xiaomia i kroz 2 sata mi napuni mobitel.Do sada sam dobio vec 2 update-a.Ekran je odličan kao i kamera.Ako koga zanima neki detalj neka slobodno pita .

lp

11 godina
Xiaomi Mi 9

Kolko citam okolo, baterija bii trebala bit dobra.

Kakva je slusalica, vanjski zvucnik i ergonomija uredjaja?

Od svih silnih ovogodisnjih flagsipa trenutnih i nadolazecih, koji masno kostaju a ne nude nis extra spram Mi9 koji ima jako dobru cijenu i kolko tolko normalnu cijenu.

Fotic bi trebal jako dobar pogotovo dok se gcam stavi, eventualna mana je kaj nema stereo zvucnike.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina

nazalost baterija nije dobra,na forumu se ljudi dosta zale na nju.Slusalica i zvucnik su ok,s obzirom da sam koristio i mi note 3 te mi 8 i mi max 3 ne vidim neku razliku.Ali u principu jedino ta baterija nazalost mu je najveca mana.Mobitel je odlicno napravljen ,najkvalitetniji xiaomi po meni.

2 godine
Xiaomi Mi 9

6 sati SOT-a i losa baterija? Pa koliko bi trebala imat ako smijem pitat jer po meni je sve preko 5 odlicno. 

Ima netko ovdje 9 SE da napise nesto vise jer sam zainteresiran za taj uredaj.

3 0 hvala 0
10 godina

očekujem minimalno 8h SOT kao mi8

7 godina
Xiaomi Mi 9

Lol, Mi8 i 8h sot? Jedino sa powerbankom uštekanim, ne bulazni

I taj sot pokazatelj je još tu samo zato što ga ljudi poput pola ovog foruma hvataju zdravo za gotovo. Jbt ne postoje dvije osobe na svijetu koje će dobiti isti sot na mobu, niti imaju isti način korištenja. Evo ti imaš 8h odnekud jer upališ ekran, smanjiš brightness, upališ airplane mod i gledaš u crnu pozadinu koja ne crpi ništa struje. 

Dajte se urazumite, što prije taj totalno glupi pokazatelj izumre, tim bolje. 

Hearthstone: Maks0806#2960
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.4.2019 14:58 (maks0806).
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 mjeseca
Xiaomi Mi 9

Uzeo ga s Goldwaya, kolko je trebalo da vam posalju? Bojim se ovog Brexita, valjda bude stiglo sve to prije nego izadu

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
Ja sam uzeo Mi 9 SE Global od Goldwaya. Trebalo mu je 18 dana da pošalje. Za desetak dana nadam se da će biti na mojoj adresi.
3 godine
Ja sam narucia prije 7 dana i trenutno je u Njemačkoj i sutra bi triba biti u mojim rukama 🙂.

1 0 hvala 0
3 mjeseca

Moj isto, u Kolnu, pa ce u Uk i onda DHL-om do mene. Bilo bi najs da dođe do petlp :D

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice