Xiaomi A2

poruka: 39
|
čitano: 4.147
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, Danny_HR
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 mjeseci
Xiaomi A2
Nisam uspio preko mobitela naći ako već postoji tema o ovom mobitelu. Trenutno imam Mi 6 te sam spreman za novi mobitel ali sa stock androidom. Cijena mi se čini solidna u honorbuyu.

0 0 hvala 0
7 godina
Xiaomi A2

Stari ga moj ima...2 dana.

Pročitaj temu o Mi Note 3...samo je ovdje čisti Android u pitanju, sve ostalo je isto.

0 0 hvala 0
8 mjeseci
Re: Xiaomi A2
Izuzev procesora to su potpuno različiti uređaji. Veličina ekrana, različite kamere, kapacitet baterije, fizičke razlike, home button, različiti RAM i ROM kapaciteti (gledam jeftiniji model)..
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.9.2018 11:40 (love2ml86).
7 godina
love2ml86 kaže...
Izuzev procesora to su potpuno različiti uređaji. Veličina ekrana, različite kamere, kapacitet baterije, fizičke razlike, home button, različiti RAM i ROM kapaciteti (gledam jeftiniji model)..

Pričamo i nekom iskustvu korištenja.

Ovo što ti navodiš su sitnice...pričamo ono što je ispod haube a to sam i rekao - čisti Android., sve ostalo je za mene isto/slično kao i na Mi Note 3.

9 godina
Xiaomi A2

Razumijem li dobro da je trenutno na Honorbuy global version od 4 GB/32 GB 219$ sa EU skladišta?

Koliko naplaćuju za slanje u HR? 18$

0 0 hvala 0
8 mjeseci
Dobro si vidio, odi u košaricu pa ćeš vidjeti za dostavu..
2 godine
Xiaomi A2

Ima li itko problem s brzim praznjenjem baterije preko noci? Dvaput mi se dogodilo da od baterije preko 30ak % ujutro probudim na apsolutno ispraznjen iskljucen mobitel.

Hvala

0 0 hvala 0
3 mjeseca
Xiaomi A2

Nemam s tim,ali mi je u radu često smrzavao ekran pa sam ga vratio na tvorničke postavke pa sad radi super...

0 0 hvala 0
3 mjeseca
Xiaomi A2

Ako želite uređaj malo ubrzati imate tutorijal za razvojne programere na smartphone hrvatska,stavio sam sve tri postavke na 0,5 i radi ko metak...jednostavno je i nema nikakve štete...

1 0 hvala 0
7 godina
Cesare kaže...

Ako želite uređaj malo ubrzati imate tutorijal za razvojne programere na smartphone hrvatska,stavio sam sve tri postavke na 0,5 i radi ko metak...jednostavno je i nema nikakve štete...

😂😂😂😂

8 mjeseci
Cesare kaže...

Otkrio toplu vodu. Dobro došao u 2010. godinu.

7 godina
Xiaomi A2

Dajte Thumbs up momčiću za trud :)

Svi smo mi bili na njegovom mjestu

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are

0 0 hvala 0
3 mjeseca
Xiaomi A2

Baš šteta da takvi mladi stručnjaci poput vas idu u irsku pakirati cvijeće,kad ste već tako napredni recite vi meni gdje je barometar u mi a2 mobitelu...kad već svuda piše da ima a nijedna aplikacija i senzor test ga ne prepoznaju,isto važi i za pocophone.

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.10.2018 3:31 (Cesare).

0 0 hvala 0
3 mjeseca
Xiaomi A2

Što se te razvojne programerske opcije tiče  ako se dobro sjećam imao sam je na iphonu 3gs ,ne znam gdje je tad bio android....a od tad mi nije ni trebalo,a sad mi treba jer ovaj čisti android one šteka i zamrzava ekran na chromu desetak puta dnevno,ima sam dva huawei smartphona i u tri godine nisu zakašljali nijednom.

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.10.2018 3:26 (Cesare).

0 0 hvala 0
3 mjeseca
Xiaomi A2

😂😂😂

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.10.2018 3:22 (Cesare).

0 0 hvala 0
7 godina
Cesare kaže...

Što se te razvojne programerske opcije tiče  ako se dobro sjećam imao sam je na iphonu 3gs ,ne znam gdje je tad bio android....a od tad mi nije ni trebalo,a sad mi treba jer ovaj čisti android one šteka i zamrzava ekran na chromu desetak puta dnevno,ima sam dva huawei smartphona i u tri godine nisu zakašljali nijednom.

Inzenjeru daj samo javi ovima u Appleu za programske opcije na 3gs- u jer ni oni ne znaju da ih imaju.

Aj prestani se više sramotiti. 

3 mjeseca
Xiaomi A2

Poskupila drva jer ih nema ko više pilat,otišle drvosječe u inozemstvo...

0 0 hvala 0
3 mjeseca
Xiaomi A2

Xiaomi mi a2 šteka,zastajkuje,neispeglan softver,poluproizvod,huawei sam imao dva oba su bila bolja,nisu zaštekala nikad...

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.10.2018 19:35 (Cesare).

0 0 hvala 0
3 mjeseca
Xiaomi A2

Žao mi što sam prodao p9,u svemu bolji od ovog...

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.10.2018 19:53 (Cesare).

0 0 hvala 0
3 mjeseca
Xiaomi A2

Niste rekli ima li barometar mi a2,zato jer ne znate...

0 0 hvala 0
3 mjeseca
Xiaomi A2

Nisam na huawei i ostalim uređajima ni znao za programske opcije,jer sam na to zaboravio davno,dok nisam uzeo ovaj mobitečić...ostat če vječno pitanje ko je bolji..xiaomi ili doogee...a dotle vi pametujte..

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.10.2018 20:09 (Cesare).

0 0 hvala 0
3 mjeseca
Xiaomi A2

I ne želim se sramotiti dalje na ovoj temi jer mi se ne sviđate,a i ne trebate mi...

0 0 hvala 0
6 godina
Xiaomi A2

stari moj, doktoru po novu kuru lijekova..

2 0 hvala 0
3 mjeseca
Xiaomi A2

Volio bi i ti da si pametniji(kulturniji)

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.10.2018 1:00 (Cesare).

0 0 hvala 0
8 godina
Xiaomi A2

volio bi i ti da je nekog briga, al nikog nije briga ni za tebe ni za tvoj a2

0 0 hvala 0
7 godina
Xiaomi A2

jesu li to nekome izbrisani postovi ili se lik sam sa sobom vodi diskusiju koji je bolji telefon? 

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are

0 0 hvala 0
8 godina
Sam sa sobom protiv sebe.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
Kakva je trenutno situacija sa OS-om? Da li je bio kakav update i ima li i dalje problema? Kakva je kamera?

0 0 hvala 0
3 mjeseca
Xiaomi A2

Šteka,zamrzava,igraš se programera,dok ne bude nadogradnja,ništa od ovog,nije baš nešto ni brz,kamera odlična,baterija,ekran,izrada,softver nije optimiziran.

Najbolje od svega što imam instaliranih desetak aplikacija tako da neznam što ga koči,kažu da se drugima to ne događa što baš i ne vjerujem,mislim da se radi o korisnicima kojima je red mi serija vrhunska...ne znam jel xiaomi napravio nešto a da mu je baš sve super,uvijek ima bar nešto da nije baš nešto...

0 0 hvala 0
7 godina
Xiaomi A2

Dečki, kupio jučer A2.

Mobitel je bomba, samo ima jedan veliki problem (za mene).

4g izvan ZG je užasan. Sa P Smartom hvatam 50 MB/s, dok sa A2 12-20 MB/s.

Isto tako kad ga palim, 4g mi je odma nedostupan, pa ga moram šiftat na 3g i onda prebacit na 4g. Također, često signal pada.

Druga mana mu je baterija koja stvarno brzo curi. Što se tiče brzine i kamere tu je boli glava koliko me oduševio.

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.11.2018 14:53 (DarthMarkus).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice