Xiaomi Amazfit

poruka: 1.901
|
čitano: 692.059
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Amazfit
papinijanus kaže...

zolmajstor puno hvala

 

ridealong kad ti otpadne tj dio onda ti se sat ne želi pričvrstiti za dock, već moraš staviti neki teži predmet gore da se pinovi dovoljno dobro spoje. 

 

 

Evo slika kako izgleda kd otpadne. 

 

https://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/xiaomi-amazfit/249736.aspx?page=25&jumpto=5682762&sort=asc&view=flat

 Da sam to odmah vidio, a nisam, jer usprkos velikoj potrošnji vremena na internet ne mogu "uhvatiti" baš sve, vjerojatno ne bih kupio Stratos 2.

 

I kad već nisam vidio tu poruku o otpadanju, ovaj problem s punjenjem primijetio sam pri prvom punjenju i nije mi jasno zašto su to tako konstruirali. Stvarno su to loše odradili.

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.7.2018 10:42 (ridealong).
12 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
sibica kaže...

Danas sam se ugodno iznenadio kad sam usporedno mjerio otkucaje srca prvo na Omron tlakomjeru (jedni od najboljih tlakomjera) i nakon toga na Amazfit Pace satu.Rezultati isti u dlaku.U dva mjerenja u razlici od sat vremena pokazali su iste rezultate što bi značilo kako su sada otkucaji dosta dobro pogođeni.Što se za vožnju biciklom u nekim slučajevima ne može reći.

 Otkucaji u mirovanju ne znace bas nista za sportski sat. Na mojem Paceu je kod trcanja konstantno tuklo preko 190+ otkucaja, sta naravno da nije tocno.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
14 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
ridealong kaže...
papinijanus kaže...

zolmajstor puno hvala

 

ridealong kad ti otpadne tj dio onda ti se sat ne želi pričvrstiti za dock, već moraš staviti neki teži predmet gore da se pinovi dovoljno dobro spoje. 

 

 

Evo slika kako izgleda kd otpadne. 

 

https://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/xiaomi-amazfit/249736.aspx?page=25&jumpto=5682762&sort=asc&view=flat

 Da sam to odmah vidio, a nisam, jer usprkos velikoj potrošnji vremena na internet ne mogu "uhvatiti" baš sve, vjerojatno ne bih kupio Stratos 2.

 

I kad već nisam vidio tu poruku o otpadanju, ovaj problem s punjenjem primijetio sam pri prvom punjenju i nije mi jasno zašto su to tako konstruirali. Stvarno su to loše odradili.

 Neznam di si onda gledao jer na svakom youtube review koji sam ja gledao a bilo ih je barem 30 na svim mogucim jezicima svatko je naglasavao da je stavljanje na dock malo komplicirano. Ako nesto kupujes a da se ne informiras prije onda si sam kriv. Za otpadanje ovih ukrasa na kopci nitko nije znao jer je sat tek 3 mjeseca na trzistu. Da nema nikakve opcije popravka onda bi cak i bio ljut, ovako mi je cisto ok. Ja neznam sta ljudi ocekuju za 1000 kn. Kupi sat za 100 kn koji se reklamira na netu pa ces vidjet kad ti za pola dana rikne baterija. Vodotoporan sat sa gorilla glassom, gps om i poprilicno stabilnom aplikacijom koji se ne disconecta sa moba, uz minimalno 4 dana baterije uz koji ga sibam dva sata gps minimalno dnevno, uz promjenjive watchfaceove, remene kojih vec imam 4(2 kozna i dva sililonska) i s kojim ronim uredno i na bazenu i na moru dva tjedna u komadu na 5 metara i vise ovaj sat je bog bogova. Na stranu HR monitor neznam tko lud moze misliti da i jedan sat, a tu stvarno mislim i na fenix 5 pokazati tocan HR u treningu. Ns postoji takav senzor koji sa zapesca moze to ocitati kakl treba. Cak ni chest monitori nisu precizni. Da lezis u bolnici sa pulsmetrom na palcu imao bi jedino pravo stanje pulsa. 

14 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
ridealong kaže...
papinijanus kaže...

zolmajstor puno hvala

 

ridealong kad ti otpadne tj dio onda ti se sat ne želi pričvrstiti za dock, već moraš staviti neki teži predmet gore da se pinovi dovoljno dobro spoje. 

 

 

Evo slika kako izgleda kd otpadne. 

 

https://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/xiaomi-amazfit/249736.aspx?page=25&jumpto=5682762&sort=asc&view=flat

 Da sam to odmah vidio, a nisam, jer usprkos velikoj potrošnji vremena na internet ne mogu "uhvatiti" baš sve, vjerojatno ne bih kupio Stratos 2.

 

I kad već nisam vidio tu poruku o otpadanju, ovaj problem s punjenjem primijetio sam pri prvom punjenju i nije mi jasno zašto su to tako konstruirali. Stvarno su to loše odradili.

 Neznam di si onda gledao jer na svakom youtube review koji sam ja gledao a bilo ih je barem 30 na svim mogucim jezicima svatko je naglasavao da je stavljanje na dock malo komplicirano. Ako nesto kupujes a da se ne informiras prije onda si sam kriv. Za otpadanje ovih ukrasa na kopci nitko nije znao jer je sat tek 3 mjeseca na trzistu. Da nema nikakve opcije popravka onda bi cak i bio ljut, ovako mi je cisto ok. Ja neznam sta ljudi ocekuju za 1000 kn. Kupi sat za 100 kn koji se reklamira na netu pa ces vidjet kad ti za pola dana rikne baterija. Vodotoporan sat sa gorilla glassom, gps om i poprilicno stabilnom aplikacijom koji se ne disconecta sa moba, uz minimalno 4 dana baterije uz koji ga sibam dva sata gps minimalno dnevno, uz promjenjive watchfaceove, remene kojih vec imam 4(2 kozna i dva sililonska) i s kojim ronim uredno i na bazenu i na moru dva tjedna u komadu na 5 metara i vise ovaj sat je bog bogova. Na stranu HR monitor neznam tko lud moze misliti da i jedan sat, a tu stvarno mislim i na fenix 5 pokazati tocan HR u treningu. Ns postoji takav senzor koji sa zapesca moze to ocitati kakl treba. Cak ni chest monitori nisu precizni. Da lezis u bolnici sa pulsmetrom na palcu imao bi jedino pravo stanje pulsa. 

6 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Amazfit
zolmajstor kaže...

 Neznam di si onda gledao jer na svakom youtube review koji sam ja gledao a bilo ih je barem 30 na svim mogucim jezicima svatko je naglasavao da je stavljanje na dock malo komplicirano. Ako nesto kupujes a da se ne informiras prije onda si sam kriv. Za otpadanje ovih ukrasa na kopci nitko nije znao jer je sat tek 3 mjeseca na trzistu. Da nema nikakve opcije popravka onda bi cak i bio ljut, ovako mi je cisto ok. Ja neznam sta ljudi ocekuju za 1000 kn. Kupi sat za 100 kn koji se reklamira na netu pa ces vidjet kad ti za pola dana rikne baterija. Vodotoporan sat sa gorilla glassom, gps om i poprilicno stabilnom aplikacijom koji se ne disconecta sa moba, uz minimalno 4 dana baterije uz koji ga sibam dva sata gps minimalno dnevno, uz promjenjive watchfaceove, remene kojih vec imam 4(2 kozna i dva sililonska) i s kojim ronim uredno i na bazenu i na moru dva tjedna u komadu na 5 metara i vise ovaj sat je bog bogova. Na stranu HR monitor neznam tko lud moze misliti da i jedan sat, a tu stvarno mislim i na fenix 5 pokazati tocan HR u treningu. Ns postoji takav senzor koji sa zapesca moze to ocitati kakl treba. Cak ni chest monitori nisu precizni. Da lezis u bolnici sa pulsmetrom na palcu imao bi jedino pravo stanje pulsa. 

 Komentar ti je loš i uvredljiv. Ne samo da si popljuvao mene, nego i sve one koji su se ikada borili i bore se za prava potrošača, što god mi svi platili makar 1 lipu. Svi mi nemamo pojma ali svatko tko je gledao barem 30 reviewa na YT-u je mudrac. Nije ti palo na pamet da pojedinci rade, brinu o obitelji i imaju 101 brigu unutar 24 sata i da ne možemo svi visiti na YT-u i non stop gledati reviewe? Nije? Zato ljudi imaju toliko problema u svemu što rade. Jer su si sami krivi. I što očekuju da će dobit za 1000 kuna? Nevjerojatno.

 

Došlo je vrijeme da spakiram kofere i odem iz ove države. Sretan ti ostanak.

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.7.2018 23:22 (ridealong).
14 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
ridealong kaže...
zolmajstor kaže...

 Neznam di si onda gledao jer na svakom youtube review koji sam ja gledao a bilo ih je barem 30 na svim mogucim jezicima svatko je naglasavao da je stavljanje na dock malo komplicirano. Ako nesto kupujes a da se ne informiras prije onda si sam kriv. Za otpadanje ovih ukrasa na kopci nitko nije znao jer je sat tek 3 mjeseca na trzistu. Da nema nikakve opcije popravka onda bi cak i bio ljut, ovako mi je cisto ok. Ja neznam sta ljudi ocekuju za 1000 kn. Kupi sat za 100 kn koji se reklamira na netu pa ces vidjet kad ti za pola dana rikne baterija. Vodotoporan sat sa gorilla glassom, gps om i poprilicno stabilnom aplikacijom koji se ne disconecta sa moba, uz minimalno 4 dana baterije uz koji ga sibam dva sata gps minimalno dnevno, uz promjenjive watchfaceove, remene kojih vec imam 4(2 kozna i dva sililonska) i s kojim ronim uredno i na bazenu i na moru dva tjedna u komadu na 5 metara i vise ovaj sat je bog bogova. Na stranu HR monitor neznam tko lud moze misliti da i jedan sat, a tu stvarno mislim i na fenix 5 pokazati tocan HR u treningu. Ns postoji takav senzor koji sa zapesca moze to ocitati kakl treba. Cak ni chest monitori nisu precizni. Da lezis u bolnici sa pulsmetrom na palcu imao bi jedino pravo stanje pulsa. 

 Komentar ti je loš i uvredljiv. Ne samo da si popljuvao mene, nego i sve one koji su se ikada borili i bore se za prava potrošača, što god mi svi platili makar 1 lipu. Svi mi nemamo pojma ali svatko tko je gledao barem 30 reviewa na YT-u je mudrac. Nije ti palo na pamet da pojedinci rade, brinu o obitelji i imaju 101 brigu unutar 24 sata i da ne možemo svi visiti na YT-u i non stop gledati reviewe? Nije? Zato ljudi imaju toliko problema u svemu što rade. Jer su si sami krivi. I što očekuju da će dobit za 1000 kuna? Nevjerojatno.

 

Došlo je vrijeme da spakiram kofere i odem iz ove države. Sretan ti ostanak.

 Ok, ja sam muz, otac jednog djeteta i radim 6 dana u tjednu. Krivog si naso za usporedjivat. Ako si potrosio 1000 kn na sat za koji nemas pojma kako radi kao onj lik par postova iznad nezna za tap to wake opciju onda ovak sat nije za tebe. Nemoras biti geek da neke stvari kuzis bolje od drugih ali brate mili za sta si ti kupio stratos?

14 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
ridealong kaže...
zolmajstor kaže...

 Neznam di si onda gledao jer na svakom youtube review koji sam ja gledao a bilo ih je barem 30 na svim mogucim jezicima svatko je naglasavao da je stavljanje na dock malo komplicirano. Ako nesto kupujes a da se ne informiras prije onda si sam kriv. Za otpadanje ovih ukrasa na kopci nitko nije znao jer je sat tek 3 mjeseca na trzistu. Da nema nikakve opcije popravka onda bi cak i bio ljut, ovako mi je cisto ok. Ja neznam sta ljudi ocekuju za 1000 kn. Kupi sat za 100 kn koji se reklamira na netu pa ces vidjet kad ti za pola dana rikne baterija. Vodotoporan sat sa gorilla glassom, gps om i poprilicno stabilnom aplikacijom koji se ne disconecta sa moba, uz minimalno 4 dana baterije uz koji ga sibam dva sata gps minimalno dnevno, uz promjenjive watchfaceove, remene kojih vec imam 4(2 kozna i dva sililonska) i s kojim ronim uredno i na bazenu i na moru dva tjedna u komadu na 5 metara i vise ovaj sat je bog bogova. Na stranu HR monitor neznam tko lud moze misliti da i jedan sat, a tu stvarno mislim i na fenix 5 pokazati tocan HR u treningu. Ns postoji takav senzor koji sa zapesca moze to ocitati kakl treba. Cak ni chest monitori nisu precizni. Da lezis u bolnici sa pulsmetrom na palcu imao bi jedino pravo stanje pulsa. 

 Komentar ti je loš i uvredljiv. Ne samo da si popljuvao mene, nego i sve one koji su se ikada borili i bore se za prava potrošača, što god mi svi platili makar 1 lipu. Svi mi nemamo pojma ali svatko tko je gledao barem 30 reviewa na YT-u je mudrac. Nije ti palo na pamet da pojedinci rade, brinu o obitelji i imaju 101 brigu unutar 24 sata i da ne možemo svi visiti na YT-u i non stop gledati reviewe? Nije? Zato ljudi imaju toliko problema u svemu što rade. Jer su si sami krivi. I što očekuju da će dobit za 1000 kuna? Nevjerojatno.

 

Došlo je vrijeme da spakiram kofere i odem iz ove države. Sretan ti ostanak.

 I mozda ne visis na youtubu ali si bome ocito aktivan na ebayu, amazonu i slicnim stranicama. Sam sebi opovrgavas no nema veze, shatio sam zasto sam forume napustio davno prije. lp

16 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Amazfit

Umjesto da podizem tenzije, pokusat cu bit koristan  
Oni koji imaju problema s raspadajucim Stratosom, molim vas odite na facebook u ovu grupu: 
https://www.facebook.com/groups/HuamiAmazfit.Pace.Smartwarch/ 
Kontaktirajte Pavela Zeldina, necete biti prvi, do sada su ili pomagali ljudima da sami spoje taj dio, ili slali zamjenski s lijepilom.. U svakom slucaju, nemate sto izgubiti (Pavel je Community Manager za Huami).

Why so serious???
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.7.2018 11:44 (Cika Jova Zmaj).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Amazfit

Evo da se nadovežem: javio sam se čovjeku i sve lijepo dogovorili. Bez ikakvih problema, bez ikakvih pitanja: kako se to dogodilo.... Samo me pitao adresu i kaže da je poslao. 

A o ovome dal je to sat za nekog ili ne ja bi odgovorio da Xiaomi kao marka nije za svakog. Neki ga obožavamo, neki ga mrze. Jednostavno taj koncept da ne možeš otići iza ugla da ti neki servis to sredi za 5 minuta je nekome bitan, a drugima je nebitan kad stave u jednadžbu da su proizvod od 3000 kuna platili 1200 kuna.

 

Ili pak uživaju u npr. "sređivanju" da im neki Izraelac pošalje 4 komada plastike za držač remena. Npr. osjećam se kao da mi dolazi novi sat ili novi mobitel. I stvara mi osjećaj ugode to što sam eto tu postavio pitanje i neki lik kojeg ni ne poznajem mi je preporučio nekog drugog anonimusa iz izraela kojem se javim i on mi besplatno pošalje djelove. To mi je mindblowing. Nekome je to glupo i gubljenje vremena. 

 

100 ljudi, 100 želja. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.7.2018 14:59 (papinijanus).
 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Cika Jova Zmaj kaže...

Umjesto da podizem tenzije, pokusat cu bit koristan  
Oni koji imaju problema s raspadajucim Stratosom, molim vas odite na facebook u ovu grupu: 
https://www.facebook.com/groups/HuamiAmazfit.Pace.Smartwarch/ 
Kontaktirajte Pavela Zeldina, necete biti prvi, do sada su ili pomagali ljudima da sami spoje taj dio, ili slali zamjenski s lijepilom.. U svakom slucaju, nemate sto izgubiti (Pavel je Community Manager za Huami).

 eto baš kao što sam ja naveo par postova iznad 

 

 ima rješenje za to. zatraži pristup u ovu grupu https://www.facebook.com/groups/amazfit.stratos/permalink/1937773033181222/?hc_location=ufi , onda kad dobiš dozvolu kontaktiraj Pavela Zeldina koji je zaatupnik xiaomija za Ameriku i Eu. njemu se javiš PM i zamolit će te da poslikaš i pošalješ svoje podatke na njegov emaič. On šalje onda poštom iz Izraela 4 nove ukrasne "ušice" koje onda superljepilom zalijepiš. Meni je jedan bio skoro otpao ali pošto sam znao da se to može desiti na vrijeme sam ga skinuo i zalijepio ponovno. Kad ti Pavel pošalje dobiješ 4 nove "ušice" da imaš za rezervu. Naime problem je što su to loše slijepili i po promjenama temperatue najčešće nakon tuširanja ljepilo omekani i popusti. 

14 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
papinijanus kaže...

Evo da se nadovežem: javio sam se čovjeku i sve lijepo dogovorili. Bez ikakvih problema, bez ikakvih pitanja: kako se to dogodilo.... Samo me pitao adresu i kaže da je poslao. 

A o ovome dal je to sat za nekog ili ne ja bi odgovorio da Xiaomi kao marka nije za svakog. Neki ga obožavamo, neki ga mrze. Jednostavno taj koncept da ne možeš otoći iza ugla da ti neki servis to sredi za 5 minuta je nekome bitan, a drugima je nebitan kad stave u jednadžbu da su proizvod od 3000 kuna platili 1200 kuna.

 

Ili pak uživaju u npr. "sređivanju" da im neki Izraelac pošalje 4 komada plastike za držač remena. Npr. osjećam se kao da mi dolazi novi sat ili novi mobitel. I stvara mi osjećaj ugode to što sam eto tu postavio pitanje i neki lik kojeg ni ne poznajem mi je preporučio nekog drugog anonimusa iz izraela koje se javim i on mi besplatno pošalje djelove. To mi je mindblowing. Nekome je to glupo i gubljenje vremena. 

 

100 ljudi, 100 želja. 

 istina, ja nemogu reći da sam sretan što taj dio otpada. S druge strane očekuješ nikakvku ili minimalnu podršku od prodavača ako naručuješ preko neta jer eto svijestan si da te ispadne jeftinije proizvod i nadaš se zapravo da će biti sve ok. Sat po meni ispunjava sva moja očekivanja i vrlo sam zadovoljan. Daleko od toga da bi htio imati fenix 5 ali eto za ove novce is good as it gets.  

14 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Cika Jova Zmaj kaže...

Umjesto da podizem tenzije, pokusat cu bit koristan  
Oni koji imaju problema s raspadajucim Stratosom, molim vas odite na facebook u ovu grupu: 
https://www.facebook.com/groups/HuamiAmazfit.Pace.Smartwarch/ 
Kontaktirajte Pavela Zeldina, necete biti prvi, do sada su ili pomagali ljudima da sami spoje taj dio, ili slali zamjenski s lijepilom.. U svakom slucaju, nemate sto izgubiti (Pavel je Community Manager za Huami).

 e da jedna napomena, Pavel ne šalje ljepilo jer mu pošta ne dozvoljala slati zapaljive dijelove, tak da šalje samo dijelove bez ljepila a ljepilo ipak moramo kupiti sami. U mom sčučaju obično super ljepilo je poslužilo.

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.7.2018 12:29 (zolmajstor).
6 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Amazfit
zolmajstor kaže...

 Ok, ja sam muz, otac jednog djeteta i radim 6 dana u tjednu. Krivog si naso za usporedjivat. Ako si potrosio 1000 kn na sat za koji nemas pojma kako radi kao onj lik par postova iznad nezna za tap to wake opciju onda ovak sat nije za tebe. Nemoras biti geek da neke stvari kuzis bolje od drugih ali brate mili za sta si ti kupio stratos?

 Brate mili, da smo svi jednaki, bilo bi dosadno.

6 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Amazfit
zolmajstor kaže...

 I mozda ne visis na youtubu ali si bome ocito aktivan na ebayu, amazonu i slicnim stranicama. Sam sebi opovrgavas no nema veze, shatio sam zasto sam forume napustio davno prije. lp

Poznaješ me bolje nego ja sam sebe.

 

6 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Amazfit
zolmajstor kaže...

 istina, ja nemogu reći da sam sretan što taj dio otpada. S druge strane očekuješ nikakvku ili minimalnu podršku od prodavača ako naručuješ preko neta jer eto svijestan si da te ispadne jeftinije proizvod i nadaš se zapravo da će biti sve ok. Sat po meni ispunjava sva moja očekivanja i vrlo sam zadovoljan. Daleko od toga da bi htio imati fenix 5 ali eto za ove novce is good as it gets.  

 Nakon par tvojih loših poruka, evo jedne normalne.

 

1.) Nisam ni ja sretan ako taj dio sata otpadne. To znači da je kontrola kvalitete slaba i da proizvod nisu pošteno isprobali. Da su samo angažirali nekoga da gurne sat u dock za punjenje i potom ga makne 10 puta, već bi shvatili koja je slaba točka sata. Shvatili bi već nakon prvog puta. Poput mene - koji nemam pojma kako se sat koristi (C) zolmajstor.

 

2.) Ne očekivati podršku trgovca ako naručuješ putem interneta je - katastrofalan pristup. Kako se trgovina putem interneta stalno povećava, itekako je važno da trgovac ponudi i podršku. Ja sam tu podršku platio cca 3 dolara i ta firma čija je adresa bila na paketu sa satom, dobit će moj sat natrag ako sa satom ne bude sve u redu. EU ipak ima pravila za takve slučajeve. Evo primjera kako se ne treba ophoditi prema kupcu: https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/potrosacki-horor-bracnog-para-kupili-skupi-uredaj-dvaput-ga-vracali-na-servis-pa-ostali-i-bez-2557-kuna-i-bez-aparata-i-bez-isprike/7642485/

 

3.) Jeftiniji proizvod. Svakako. Ja sam uštedio 550-650 kuna u odnosu na cijene istoga proizvoda u domaćim trgovinama.

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit
zolmajstor kaže...
Cika Jova Zmaj kaže...

Umjesto da podizem tenzije, pokusat cu bit koristan  
Oni koji imaju problema s raspadajucim Stratosom, molim vas odite na facebook u ovu grupu: 
https://www.facebook.com/groups/HuamiAmazfit.Pace.Smartwarch/ 
Kontaktirajte Pavela Zeldina, necete biti prvi, do sada su ili pomagali ljudima da sami spoje taj dio, ili slali zamjenski s lijepilom.. U svakom slucaju, nemate sto izgubiti (Pavel je Community Manager za Huami).

 e da jedna napomena, Pavel ne šalje ljepilo jer mu pošta ne dozvoljala slati zapaljive dijelove, tak da šalje samo dijelove bez ljepila a ljepilo ipak moramo kupiti sami. U mom sčučaju obično super ljepilo je poslužilo.

 Meni danas otpalo i izgubio ga... Molim možeš li mi poslati poruku koju si slao Pavelu, pošto nisam baš na ti sa engleskim...

Hvala.

14 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
mkm kaže...
zolmajstor kaže...
Cika Jova Zmaj kaže...

Umjesto da podizem tenzije, pokusat cu bit koristan  
Oni koji imaju problema s raspadajucim Stratosom, molim vas odite na facebook u ovu grupu: 
https://www.facebook.com/groups/HuamiAmazfit.Pace.Smartwarch/ 
Kontaktirajte Pavela Zeldina, necete biti prvi, do sada su ili pomagali ljudima da sami spoje taj dio, ili slali zamjenski s lijepilom.. U svakom slucaju, nemate sto izgubiti (Pavel je Community Manager za Huami).

 e da jedna napomena, Pavel ne šalje ljepilo jer mu pošta ne dozvoljala slati zapaljive dijelove, tak da šalje samo dijelove bez ljepila a ljepilo ipak moramo kupiti sami. U mom sčučaju obično super ljepilo je poslužilo.

 Meni danas otpalo i izgubio ga... Molim možeš li mi poslati poruku koju si slao Pavelu, pošto nisam baš na ti sa engleskim...

Hvala.

 Moze javi mi se u privatne poruke da tu ne spamamo

6 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Ima tko ovdje amazfit bip ili ste svi na paceu i stratosu?

 

Ako ima tko nek kaže pokoju pametnu jer se nikako ne mogu odlučiti da li da uzmem mi band 3 ili bip.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Imas od mene kratku recenziju prije par mjeseci... Ako te još sto zanima, pitaj, prešao sam s mi band 2 na bip zbog ekrana/sunca...
6 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

Evo ovako.
Da li ok mjeri korake i da li mjeri korake bez da moram nešto tipkati po njemu?
Kakva je vibracija (radi alarma bi volio da bude ok)?

Da li si probao neki drugi remen jer mi onaj na njemu nekako neugledno izgleda. Ovaj remen mi ok izgleda. Ali me zanima da li dobro mjeri puls jer mi se čini da baš nije stegnuti jako s metalnim remenom tj. da li mjeri puls dobro kad nije stisnuti remen skroz?

Kako je amazfit aplikacija ili koristiš onaj mifit? Da li ubija bateriju na mobitelu? 

S obzirom da ga imaš jedno vrijeme da li se nešto oštetilo? Plastika ,staklo?

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.7.2018 13:28 (protest431).
12 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
protest431 kaže...

Evo ovako.
Da li ok mjeri korake i da li mjeri korake bez da moram nešto tipkati po njemu?
Kakva je vibracija (radi alarma bi volio da bude ok)?

Da li si probao neki drugi remen jer mi onaj na njemu nekako neugledno izgleda. Ovaj remen mi ok izgleda. Ali me zanima da li dobro mjeri puls jer mi se čini da baš nije stegnuti jako s metalnim remenom tj. da li mjeri puls dobro kad nije stisnuti remen skroz?

Kako je amazfit aplikacija ili koristiš onaj mifit? Da li ubija bateriju na mobitelu? 

S obzirom da ga imaš jedno vrijeme da li se nešto oštetilo? Plastika ,staklo?

 

 

EDIT: Ovo je za amazfit Pace, ispričavam se , sad sam vidio da pitaš za Bip :(

Ali pošto vjerojatno imaju sliče/iste algoritme i remene, nešto će ti koristiti.

 

Evo, da ti ja odgovorim.

 

1. Kao prvo, da se odma pomiriš da ni jedan sat ne mjeri savršemo korake. On ima neki algoritam po kojem "zna" kad hodaš. Npr micanje rukom naprijed natrag i kretanje prema naprijed. Meni npr. nije mjerio korake kad sam vozio kćer u kolicima.. tj je, ali otprilike duplo manje.

Žena ima Garmin za koji bi mogao kupiti 6-7 Amazfit Pace-a, pa joj je kod nošenja kišobrana sat računao da je na orbitreku :D

Poanta - ako iz nekog razloga trebaš točan broj koraka, morat ćeš kupiti brojač koraka koji se postavlja na cipelu.

Za obične smrtnike je i ovaj odličan. Kod normalne štenje, trčanja, hodanja po stepenicama broji korake. Čak i kad nešto nosiš.

Korake mjeri odma, bez tvoje intervencije.

 

2. Ja osjetim vibraciju uvijek i na srednjoj jačini, tako da bi na najjačem trebao uvijek biti budan.. Naravno, ovisi o tebi, ali mislim da bi trebalo biti OK.

 

3. Drugi remeni su nažalost za šminku i imat ćeš problema sa mjerenjem pulsa :( Ali, jako lako se mijenja, pa ga prebaciš prilikom sporta.

 

4. Korisim amazfit aplikaciju. OK je za ono što meni treba. Niš posebno. Ima jaaaako puno neiskorištenog potencijala, pogotovo jer imam Xiaomi bluetooth vagu koja bi se savršeno vezala uz podatke iz sata.... i onda ju aplikacija ne podržava :(

 

5. Moj je iz prošle godine, još nema oštećenja. (Imao sam jednu crticu kad sam pogodio rub kvake, ali ju sad ne mogu pronaći...)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.7.2018 16:22 (CyberDemonVZ).
9 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Slažem se s kolegom Cyberom, mogao bih dodati da mi je vibracija skroz ok, od kad ga imam mobitel je 24/7 na silent, a sve obavijesti od telefona mi dolaze kroz vibraciju na bip. Takoder ujutro alarm me ne budi na mobitelu, već vibracija na bipu. Reman imam original, od željenih bježim jer me čupaju i nisu za pod vodu, stavio sam prije link na mijobs remene koje sam kupio za mi band a ima ih i za bip i odlični su. Puls mjeri po senzorom i po nekim algoritmima, noj zaključak je da kad je niži je vrlo precizan, dok kod viših vrijednosti zna pogriješiti, no trebalo bi to bolje testirati, meni nije bitno toliko oa nisam. Koristim mi fit aplikaciju, koja mi vuče sve podatke još sa mi banda, pa imam već 1g podataka u njoj. Sa satom se kupam u slatkoj i slanoj vodi (nakon slane da dobro isperem u slatkoj, stavim u času 5-10 min), nemam nikakvu zaštitu i plastika mi pokazuje znakove nošenja i mislim da na ekranu imam jednu crticu, ali se ne vidi i nista mi to ne smeta...
Ako te još sto zanima, pucaj, imam ga 3 mjeseca i punio sam ga 3x do sad, trenutno sam ga podesio da mi troši cca 1,8% baterije po danu, pa bi pi ovome mogao više od 50 dana izvući... Uglavnom baterija i ekran su fantastični.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit
4. Mislim da bi ti u tom slučaju bilo dobro povezat sat s MiFit appom (mozes koristit obe paralelno). Tako bi mogao syncat podatke sata i ostalih xiaomi pametnih uredjaja..
Why so serious???
12 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Cika Jova Zmaj kaže...
4. Mislim da bi ti u tom slučaju bilo dobro povezat sat s MiFit appom (mozes koristit obe paralelno). Tako bi mogao syncat podatke sata i ostalih xiaomi pametnih uredjaja..

 Ima sve mogućnosti kao Amazfit (koraci, rute, watchface..)?

Ako da, zašto postoje dvije aplikacije?

Ako ne, onda ne bi prelazio na drugu aplikaciju.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
16 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit

Korake i rute ima.. vecinu vezanog uz sami sport.. Ono sto nema je konfiguracija sata i WF.. Zamisli MiFit kao Xiaomi verziju Google Fita, s kojim se mozei sinhronizirati, dok je Amazfit Watch aplikacija doslovno za upravljanje i rad sa satom.

Why so serious???
12 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

Hvala!

Ma dobro, imati ću obje, valjda će se kad tad sjetiti da ih sve objedine.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
9 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Koliko ja kužim, amazfit watch je app za pace i stratos, a mi fit za pace, bip, band, vage i razne druge đinđe...
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Jel ima tko iskustava sa reklamacijama na geekbuying-u?

Ja sam im poslao Stratosa nazad jer se nije punio, uredno mi poslali obrazac da popunim, pošaljem sat i kao dobit ću drugi. I sad me zavlače. Prije tjedan dana su ga primili i kad god pitam odgovor je da će mi poslati zamjenu čim budu u mogućnosti i kad prime ovaj. Al ono, nikakvog objašnjenja, samo kratki odgovor. Lagano se uzrujavam.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
A budi uporan i salji stalno upite
5 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Amazfit

Pozdrav ljudi, upravo se spremam naručiti Amazfit Stratos pa me zanima da li ste zadovoljni, vi koji ga imate, ili mi je bolje da se okrenem Ticwatchu pro ili nekom od dostupnih Samsunga S3 Frontier/sport.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice