Xiaomi Amazfit

poruka: 1.901
|
čitano: 691.528
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
sibica kaže...
davor333 kaže...
Daj koju sliku, da vidimo iz prve ruke ;)

 Evo😀

 hm ... kako to da ti se vidi ova kopča za skidanje remena ... zar ona ne bi trebala biti sa donje strane?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit
sibica kaže...
davor333 kaže...
Daj koju sliku, da vidimo iz prve ruke ;)

 Evo😀

 Mislim da ti je remen naopako stavljen. Ako ne cijeli remen onda barem zadnji dio. Jesi dobio onu mašinicu uz remen za regulaciju duljine remena? Ako jesi onda s njom izvadi taj zadnji dio i okreni ga naopako. Tako da ti ta srebrna kopča bude ispod. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.9.2018 8:04 (papinijanus).
16 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Niko bas ne komentira Amazfit Verge. Oled ekran neki bi rekli napokon.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
papinijanus kaže...
sibica kaže...
davor333 kaže...
Daj koju sliku, da vidimo iz prve ruke ;)

 Evo😀

 Mislim da ti je remen naopako stavljen. Ako ne cijeli remen onda barem zadnji dio. Jesi dobio onu mašinicu uz remen za regulaciju duljine remena? Ako jesi onda s njom izvadi taj zadnji dio i okreni ga naopako. Tako da ti ta srebrna kopča bude ispod. 

 Da,naopako sam stavio jer sam na brzinu stavio kako bi fotkao jer inače najviše nosim originalni remen koji je došao uz amazfit.

Moja greška:)

13 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
ukay1000 kaže...
Niko bas ne komentira Amazfit Verge. Oled ekran neki bi rekli napokon.

  Jedino dobro što mi se tu čini je da padnu cijene prvog i drugog .

12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Amazfit

Meni je Stratos s crnim metalnim remenom pun pogodak. I po karakteristikama i po izgledu. Rađe bi da ga malo softwareski dorade. Da bude više "mobitel". Pisanje na njemu....

Ovaj novi može biti konkurentan samo ako ga gledamo kao klasu ispod Stratosa i Pacea. Samo bi onda i cijenom trebao biti na 50% od njih.

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Amazfit
ukay1000 kaže...
Niko bas ne komentira Amazfit Verge. Oled ekran neki bi rekli napokon.

 Izgledom mi se ne sviđa. Cijenom će biti skuplji od prethodnika Stratosa 2 kojeg i sam imam na ruci. Kako Stratos 2 ima sve što mi treba (premda neki korisnici u svijetu tvrde da nije baš precizan u svojim mjerenjima - od pulsa, koraka i sl.) meni je sasvim ok. Dakle, Verge neću kupiti. Čekao san unaprijeđeni Stratos 2. Nisam to dobio. Barem ne s Vergeom.

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Imam Pace vec neko vrijeme i nadao sam se da ce ovo bit neki znacajan update.. Verge mi se cak cini korak unatrag :/
Why so serious???
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

nije korak unatrag, već korak u drugu stranu (AMOLED)

5 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Mogu li se očekivati neka značajnija sniženja u određena razdoblja tipa kineska Nova godina itd,za one koje prate duže razdoblje,sat baš i ne nosim zimi pa mi je za sljedeću sezonu...

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Vjerojatno bih išao na stratos,s obzirom da će Pace dogodine već biti prilično stariji...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

 Pa koliko sam ja vidio i skužio to sada, istu su manje više Pace i Stratos. Tako da, ako će Pace bit stariji dogodine, bit će i Stratos .

5 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Ne zanimaju me super amoled kičasti zasloni,kao gear 3 nego trajanje baterije i funkcionalnost  pa mi se čini amazfit kao dobar izbor...kako u amazfita funkcioniraju abc funkcije..barometar,visinomjer kompas...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Kad bi se Verge mogao očekivat na Honorbuyu ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

moj ti je savjet bez obzira kad dođe malo pričekati mjesec dva da se vidi kako radi. Ja sam relativno rano naručio stratos i na sreću nisam imao problema ali neki su imali problema sa propuštanjem vode, napuhavanjem baterije ili da uopće nemogu pokrenuti sat. Možda bi bilo pametno strpiti se do nekih dobrih recenzija iako neznam tko se može strpiti kad dođe neka nova stvar :D

5 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Verge je zasad za kinesko tržište..bar sam tako pročitao negdje...

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Na amazonu pace ima dosta kritika korisnika oko točnosti gps-a,brojača koraka,otkucaja srca kao i nemogućnost ažuriranja sata sa mobitelom koji je na androidu 8.0 odnosno potrebno je imsti stariji android mobitel a zna se desiti i prestanak rada nakon ažuriranja...kakva je situacija sa stratosom ako su isti...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Cesare kaže...

Na amazonu pace ima dosta kritika korisnika oko točnosti gps-a,brojača koraka,otkucaja srca kao i nemogućnost ažuriranja sata sa mobitelom koji je na androidu 8.0 odnosno potrebno je imsti stariji android mobitel a zna se desiti i prestanak rada nakon ažuriranja...kakva je situacija sa stratosom ako su isti...

 

Imam 8.1 i sve radi

15 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
orke kaže...
Cesare kaže...

Na amazonu pace ima dosta kritika korisnika oko točnosti gps-a,brojača koraka,otkucaja srca kao i nemogućnost ažuriranja sata sa mobitelom koji je na androidu 8.0 odnosno potrebno je imsti stariji android mobitel a zna se desiti i prestanak rada nakon ažuriranja...kakva je situacija sa stratosom ako su isti...

 

Imam 8.1 i sve radi

 a ne radi bas sve, zar ne?

 

koliko mi se cini ne možeš utišati dolazni poziv preko sata (mute opcija)... mozes ga odbiti i uitišati vibriranje sata ali ne možeš zaustaviti zvonjavu na mobitelu...

 

ovo mi je veliki minus na 8.1 ... ali nema pomoći :)

ostalo radi kako treba

 

13 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

Ja imam 8.1 i odbijanje odbija poziv, a utišavanje gasi zvono i na satu i na telefonu....

5 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Kupio sam amazfit,ali trenutno mi je kod prijatelja na ispribavanju,da li se može zakomplicirati nešto s obzirom da se on sa aplikacijom spojio na sat..neko je prije napisao da se zaboravio odspojiti sa mi fit aplikcije  prije deinstalacije pa da mu se mi band više ne može spojiti na aplikaciju...ima li neki postupak kod odjave sa aplikacije ili je dovoljno vratiti sat na tvorničke postavke..

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Iwa1001 kaže...

Ja imam 8.1 i odbijanje odbija poziv, a utišavanje gasi zvono i na satu i na telefonu....

 koji je mobitel u pitanju?

13 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
BoTiA kaže...
Iwa1001 kaže...

Ja imam 8.1 i odbijanje odbija poziv, a utišavanje gasi zvono i na satu i na telefonu....

 koji je mobitel u pitanju?

 OnePlus 5T, OxygenOS 5.1.5 (Oreo 8.1)

15 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

... kod mene je cisti google android ... mozda je u tome caka

5 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Kod mene mi a2,često smrzava ekran..na 5,6 sekundi..nije baš ispeglan softver..nadam se nadogradnji..

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

Tebi se smrzava mob taj ili sat ?

5 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Ma mobitel,riješio sam to vraćanjem na tvorničke postavke.

Što se tiče watch face da li se otvori novi folder pod nazivom watchface ili se file kopira u već postojeći folder watchface na satu.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

u postojeći

5 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Ima li neki savjet za uštedu baterije noću,odnosno po danu kad ne nosim sat...imam više satova..pa...

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Zna li neko kako  postaviti barometar,trenutno mi očitava oko 980 hpa a trebalo bi oko 1015 hpa

 
0 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice