Xiaomi Mi Max 3

poruka: 239
|
čitano: 73.011
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Xiaomi Mi Max 3

Ma nevjerovatno je to sto rade..

Kazu da ima u stocku a nema,klasicna fora..

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Max 3
To sam neki dan cital na xda, nemaju 6gb verzije na lageru.
Neg' da sam jos velim, selleri fleshaju svoj firmware koji radi jako lose i nazivaju ga global rom kojeg jos sluzbeno nema.
8 godina
offline
Xiaomi Mi Max 3

Ja sam dobio sa china stable MIUI 9 i radilo je ok.

jučer je izašao china beta MIUI 10 koji sam odmah stavio i radi odlično. Inače china verzije su mi uvijek bolje, a to što nema hrv jezik nije nikakav problem.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Max 3
Dosel mi mob danas i u usporedbi sa dvojkom je velika razlika.
Bez obzira sto je gore vendor rom (kojeg cu maknuti danas), mob radi fenomenalno, brzo i responzivno.
Ekran je bolji nego ikad.

Dok instaliram kineski (ili mozda sutra jer navodno izlazi global beta) cu se vise poigrat pa napisem mali osvrt.

Edit: Upravo stavil china stable i mobitel leti! Razlika nebo i zemlja.
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.8.2018 21:40 (ukay1000).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Mi Max 3

Možeš li staviti linkove? Jer ću sutra ako sve bude po planu uzeti ovaj mob, piše u oglasu global rom, ali po svemu što sam pročitao... službene verzije još nema.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Max 3
Odes na miui forum, mi max 3 podforum i tamo imas temu. Ne mozes fulati. Prvo upali mob dok ti dode i provjeri u postavkama za developere da li ti je otkljucan bootloader. Ako je, skines china stable, miflash i fleshas rom. Mozes zakljucati bootloader, ali i ne moras jer kad izadje globalna verzija (danas je kao izasla) lakse ces se prebaciti. Ja sam bio shlampav pa sam zakljucao i sad moram cekat 7 dana za otkljucavanje, ali nema veze. Mob je stravican (jer volim velike).
8 godina
offline
Xiaomi Mi Max 3

Global još nije izašao, ali može se staviti sa xiaomi.eu foruma MIUI 10 verzija sa hrv jezikom no za to treba staviti twrp na otključan bootloader. Preporučam MIUI 10 china 8.8.23. dok ne dođe službena verzija, a ne zna se kad će. I da, treba biti oprezan sa miflash jer ako se stavi Flash And lock može se dogoditi bootloop.

Treba paziti i na rollback jer se nalazi i na mi Max 3.

 
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Xiaomi Mi Max 3

Evo i mene u ovom klubu, obožavam ogromne telefone, a ovaj je stvarno po mojoj mjeri

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Max 3
Samo da pohvalim jos malo mob.
7 sati SoT-a, jos 51% baterije, nikakve battery save opcije ukljucene, autostart na skoro svemu, svjetlina na 35% i vecinom wifi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Mi Max 3

I ja sam ga uzeo sa Goldway-a. Gore je bio onaj kao fake rom - link

Out of the box nisam mogao zvati, primati pozive i SMS. Također, samo jedna SIM kartica je uopće našla mrežu.

Flashao sam mob po uputi sa linka i sada sve radi.

Uglavnom mob je prejeben, svakako preporučam kupnju svima koji vole velike.

Bit će!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi Max 3

...ja još čekam da ga uopće pošalju... jel tko uzeo 6/128 verziju?

EDIT: sve ostalo je došlo  

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.8.2018 14:00 (nex987).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Max 3
Ja sam maskicu uzel kad i ti i moja je tek sad krenula iz Singapura... Ahhh ti kinezi...
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Max 3

Evo, ja naručio jutros Global verziju (4/64GB + Mi Band 3 poklon) koja je kao na pre-saleu na Goldwayu od prije neki dan, a i poslao sam poruku pa mi javio tip da ga trenutno još nemaju na lageru, ali da bi trebao kroz par dana stići i da onda šalju. Nije mi žurba, Mi Max 2 trenutno radi kao urica, a mislim da se apgrejd po svemu viđenom i pročitanom isplati...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi Max 3

Imao sam max1,max 2 i sad 3

Trojka je bolja od dvojke za jedno 100 puta.

U svakom apsektu.Mob je zvijer samo takva.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Max 3

Koga zanima, na Honorbuy-u piše da počinju slati Global verziju Max 3 iz EU skladišta od "otprilike 3. rujna", cijena 2.200 kn s dostavom...

10 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Max 3

Da li zna netko gdje bi bilo dobro uzet Xiaomi Mi Max 3, a da nema fake Rom?

Svaki savjet je dobro došao. 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Max 3
Na kraju ispada da to nije fake rom vec neka rana verzija globalke do koje su ducani dosli i fleshali nama nekinezima. Posto ima bugova xiaomi ne zeli izbaciti sluzbeno dok ne poprave, a globakne verzije kaj se prodavaju u tajvanu i hong kongu imaju istu vreziju out of the box sealano. Bootloader mora biti otkljucan za fleshanje preko fastboota. Mozes traziti direktno od ducana da ti ne otvaraju kutiju, ali ja bi radje da prckaju jer onda bar znas da dela :)
8 godina
offline
Xiaomi Mi Max 3

Na honorbuy za 310$ je kineska verzija.

Tako je bila priča i za 5 plus i note 5 da je slučajno procurio global rom pa su ga povukli ali se najvjerojatnije radi o kineskom Romu koji su prodavači modificirali i stavili Google play i jezike. Ovaj puta im je to izgleda bolje ispalo nego kod 5 plus, jer je baš honorbuy prodavao 5 plus sa takvim Romom koji je brickao mobitel kad je išla prva nadogradnja, ili sada tzv global verzije ( koje to nisu jer još nema službeni global rom ) prodaju sa otključanim bootloader pa onda nije problem . Po meni je najbolje uzeti sa kineskim Romom, otključati bootloader službeno i onda staviti službeni global rom kad izađe. S tim da je na goldway 240$ "globalna verzija" pa sad kome je što isplativije... Također hardwarske razlike nema kod Max 3 kao kod npr note 5 i svi imaju b20.

Ovo što na honorbuy najavljuju kao global vjerojatno neće biti službeni global ili možda imaju informacije da službeni izlazi 3.9., mada sumnjam.

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.8.2018 21:46 (Z004).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Max 3

To što najavljuju je Global verzija s EU punjačem (ujedno i sa službenim Global ROM-om) ili nekad zvana International verzija koje još nitko nema na lageru jer ih Xiaomi tek sad počinje isporučivat dućanima - većina drugih dućana gdje sam gledao piše da će ih dobiti na lager oko 10. ili 12. rujna tako da i ja sumnjam da će ih Honorbuy već 3.9. počet slati. Tip s Goldwaya mi je u poruci odgovorio da Global verziju očekuju na lageru negdje idući tjedan te da će ih oko 10.9. počet slat kupcima...

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Max 3
Možda bude nešto... Tražio sam Chinese stable s otključanim bootloader
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Max 3

Počele stizati zalihe Global verzije, jučer unbox na Honorbuy-u: 

8 godina
offline
Xiaomi Mi Max 3

...i sad ostaje dilema da li dati 340$ za globalnu verziju na HB ili naručiti kinesku za 265 sa aliex ?

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.9.2018 21:08 (Z004).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Max 3

Ili naručit globalnu s aliex-a za 300$-20$ cashbacka=280$?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi Max 3

Mob je napokon na putu..došao do UK tako da bi trebao idući tjedan doći

Dolazi s chinese rom... što savjetujete, čekati global rom ili instalirati ovaj eu

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Max 3
Ako dolazi sa chinese moj savjet ti je. Nemoj raditi update china roma opce, pokreni postupak za bootloader otkljucavanje i cekaj globalku (izlazi uskoro). Ak nadogradis china aktiviral bus antirollback, a to komplicira stvari na kvadrat.
8 godina
offline
Xiaomi Mi Max 3

Ja sam stavio MIUI 10 beta, radi odlično, možda neću ni stavljati global jer uvijek kasni sa novim nadogradnjama.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Mi Max 3

Meni već drugi puta unazad dva dana izbaci da ima update, i onda kad kliknem na notifikaciju kaže da nema. Pošto mi je ovo prvi Xiaomi jel ima neka caka?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Xiaomi Mi Max 3

Vidi malo pod specifikacijama telefona koji rom imas. Moguce da imas xiaomi.eu rom ili neki vendor rom

 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Xiaomi Mi Max 3

Kaže:

 

MIUI Global 9.6 | Stable

9.6.4.0 (OEDMIFD)

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Mi Max 3

Kad vam dosadi mogli bi bacit trade za pocophone :) da probam i maxa 3 :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice