Xiaomi Mi Max 3

poruka: 239
|
čitano: 73.163
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Max 3
minarelli kaže...

Ekipa jel neko probao izmjeriti kapacitet baterije na maxu? Ja mjerio bzvz danas sa usb testerom koji pokazuje vrijeme punjenja, voltažu i amperažu. Od 6% do 100% pokazao je 4100mah ( točnije 4126 ). Na koju foru su kinezi izmjerili da je baterija kapaciteta 5500mah?

Evo noćas mjerio punjenje s nekim jeftinim usb testerom, pa iako je sve to relativno, ovo su vrijednosti pri punjenju: 6.33 V / 2.65 A - od 10% do 100% baterije izmjerio je 4.500 mAh...

7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Max 3
Charlie S kaže...

Ja sebi kupio preko gearbest.com sa 28% popusta. Izašao me 230€ sveukupno (sa 7$ osiguranja pošiljke + 10€ carini ispod stola).

 

Uzeo sam crni sa 4/64, Global. Jako dobar telefon. Imao sam prije Mi MAX (kec) verziju sa 3/32GB, zlatna boja.

 

Kako sam jako zadovoljan kupnjom, danas naručio redmi note 6 pro 4/64 

16 godina
offline
Xiaomi Mi Max 3

Jel netko dobio update (Global verzija) na android 9.0?

 

Vidim da je još u siječnju izašla već druga, doduše beta verzija.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Mi Max 3

Stigla maska i zastite za ekran 

 

 

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Mi Max 3

Momci kakav je dojam za max 3 nakon par mjeseci? Ja evo možda s kolegom zamjenim poco za max, čisto da malo probam :)

A

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Max 3
Bolji nego ikad. Ima Pie na beta global, gesture vise ne trokiraju, neke nove djidje badje...
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Max 3

Kod mene sve odlično radi i  na stock MIUI-u, tako da mi se čak ni ne da isprobavati custom ROM-ove...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Max 3

I meni je moj Max 3 ispunio sva očekivanja. 

Za ono za što ga ja koristim, a to nešto malo poziva i poruka i većinu vremena konzumacija razne multimedije i web surf (igre ne igram, kamere koristim kada nešto trebam dokumentovati na brzinu, za sve ozbiljnije imam DSLR), telefon je savršen. Veliki ekran, dugotrajna baterija, gdje ćeš bolje za tu lovu.

11 godina
protjeran
offline
Xiaomi Mi Max 3

Ocito jedino ja imam problema s tom baterijom, sot mi je pao na svega 5h kaj je socijalno za taj mobitel

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Max 3

Ima li netko preporuku za neke slušalice za Max 3 pošto ne dolaze uz njega?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Max 3

@minarelli

A možda ti nešto cucla bateriju u pozadini, jesi provjerio za wakelock-ove kakve? Koji ROM? Nemre bit 5 h SoT-a normalno, ja sad na 4.5 h SoT-a, a ostalo još 52% baterije...

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.3.2019 10:32 (frulex).
15 godina
offline
Xiaomi Mi Max 3

Konačno android 9 global stable Ota

Moj PC  
0 0 hvala 2
16 godina
offline
Xiaomi Mi Max 3

Gle stvarno, hvala za info :)

 

Update: sve prošlo bez problema, sad cemo vidjeti kako će se zvjerka ponašati.

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.3.2019 18:03 (Dardevil).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Xiaomi Mi Max 3

Jel vi radite hard reset posle updatea i jel to uopce potrebno radit? ja to nikad nisam ni na jednom mobu a citam nes po forumu da je to kao pozeljno napravit posle tak.nekog veceg apdejta

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Max 3
minarelli kaže...

Jel vi radite hard reset posle updatea i jel to uopce potrebno radit? ja to nikad nisam ni na jednom mobu a citam nes po forumu da je to kao pozeljno napravit posle tak.nekog veceg apdejta

 

 

nema potrebe,meni sve radi savršeno ..i više nema štekanja kad je full screen mode konacno

11 godina
protjeran
offline
Xiaomi Mi Max 3

to stekanje je i meni smetalo prilikom gledanja jutuba na full screenu, evo na 95% je skidanje bas me zanima kakvih novosti ima u piti

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Max 3
Imam dojam da mi još sporije curi baterija, ali za generalni zaključak treba pričekati jedno 2-3 punjenja.
 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Xiaomi Mi Max 3

Krasno, posle updatea nema vise signala, ne prepoznaje ni jednu sim karticu samo wifi radi :(

 

edit: znaci prilikom paljenja uredja pojavi se ono za unijet pin ali magicno nestane prije nego sam ga i upisao i uredaj se upali bez pina, i logicno signal nema posto nisam mogao unijeti pin :/ wtf

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.3.2019 11:30 (minarelli).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Max 3
Ja sam na beta global i nakon cca 7 updateova mi se mob blesiral. Napravil hard reset i sad sve ok s time da mi se dosta toga promenilo jer nije se vidlo u nadogradnjama bez reseta. Sad je sve ok i leti.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Xiaomi Mi Max 3

Hard reset je popravio stvar ali sad pak imam bug na Smart keyboard pro tipkovnicom koja je do prije updatea radila normalno.  Zasto ti xiaomiji moraju bit tolko zajebani :/ 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Max 3

Pozdrav

Kupila sam nedavno Mi Max 3 u Linksu, ali imam nekoliko problema pa me zanima ako je tako i kod drugih ili sam naletjela na loš primjerak.

 

Problem je najviše u zvučniku i mikrofonu.

 

To se najviše osjeti kod video poziva (Viber, Messenger) kad se čuje velika jeka i potpuno lomi moj glas pa me druga strana ili uopće ne čuje ili čuje ali isprekidano i izobličeno pa se ne razumije. Uglavnom je za to neupotrebljiv.

 

 

Ako stavim slušalice onda oni mene čuju ali ja njih jako slabo, pogotovo ako sam na otvorenom. 

 

Mobitel je bio na servisu, promijenili su matičnu ali sve je isto kao i prije servisa.

 

Ne znam da li tražiti povrat novca i kupiti nešto drugo ako je to inače problem sa ovim modelom ili tražiti drugi uređaj. Inače mi se mob sviđa, ali ne s ovako lošim zvukom.

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.3.2019 15:58 (MaryMary).
 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Xiaomi Mi Max 3

Meni pozivi i videopozivi na viberu rade savrseno, vjerovatno si dobila defektan mob, vrati ga nazad i nek ti daju drugi isti takav. Ja mislio da sam i ja dobio skart od moba al evo posle updatea na Pitu se baterija poboljsala i sve sad radi glatko :)

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Max 3

Zanimljivo, ja još nisam dobio novi update, kod ručne provjere kaže da nema novih ažuriranja...

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Max 3

Hvala na odgovoru.

 

U ponedjeljak ću ga odnijeti i zahtjevati zamjenu za drugi ili povrat novca, pa ga kupiti negdje drugo.

 

Ni meni nije stigao novi update.

11 godina
protjeran
offline
Xiaomi Mi Max 3

Jel se vama ostalima koji imate maxa desava da na Piti malo steka mob, npr u chromeu prebacivanje tabova bas se osjeti lag, isto tako iz aplikacije u aplikaciju? Cini mi se da to nije radio prije apdejta 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Max 3

Jbg, ja još nisam dobio apdejt, a znači mogu ga odmah i preskočit kad dođe 

15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Max 3

Ja sam dobio update prije nekoliko dana. Nema nekakvih očiglednih promjena, ali telefon je bio tip-top i prije updatea tako da je to dobra stvar. :)

16 godina
offline
Xiaomi Mi Max 3

Ja također nemam uopće problema, nisam radio nikakav reset nakon update-a.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Mi Max 3

Danas mi dolazi "malac". Malo mi poco dosadio pa eto da promjenim.

Eu rom i twrp skinuti ^^

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Xiaomi Mi Max 3

Koja je razlika izmedu global i eu roma? zakaj to ljudi masovno drkaju po mobu ja na svom ne primjecujem nista lose sa global romom pa neznam cemu to ic mjenjat. Moze neko malo pojasnit?

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.3.2019 8:26 (minarelli).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice