Xiaomi Max

poruka: 229
|
čitano: 56.744
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Max
Naajs, daj slikaj pokraj rn2 jer mislim da si rekao da imas pa da vidim
12 godina
offline
Xiaomi Max

Nemam RN2 kraj sebe sada ali skoro pa duplo veci haha,stvarno je mrcina od mobitela,pregledavanje medija je odlicno,gledao sam i film+slusao glazbu+igrice+fb,instagram itd a screen on time vrijeme je bilo 4h i 55 min,znaci od 40% baterije do 8% baterije je bilo skoro pa 5h SOT,a sad od 8% do 4% baterije sam ga koristio skoro 1h i 40 min u komadu.Baterija je cudo,4850 mah ak se ne varam,2-3 dana gazenja ce drzat sigurno :D

Dizajn,meni prekrasan,otisak prsta iza,naprijed 2.5D ekran,gorilla glass,vrhunski reagira i odlican po mom misljenju,otisak prsta otkljucava 20/20 puta i to u cca pola sekunde.

MIUI fluidan,vrlo brz,mocan hardver,pokrece gta s.a,Real racing,nove igre samo tako pokrece.

Nema kineskog bloatwara,to me poprilicno iznenadilo,znaci nijedna kineska app,sve na engleskom fino+google play i gmail odma gore.

Kamera jako dobra,video odlican,ima full HD+4K

 

Eto par rijeci o mobu..

 
1 0 hvala 2
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Max

ovaj mobitel dolazi i u verziji 2gb / 16gb , to sam na aliju pred malo vidio, cca 230 dolara

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Max
http://mob.hr/xiaomi-mi-max-recenzija/ . Evo i prva domaća recenzija
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Max

Nabavio itko ovu masinu?
nisam valjda jedini :)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Max
ZeeBlack kaže...
Bok ekipa.. danas sam narucio mi5 64 GB preko Alia iz Top One ducana... plati DHL shipping i javil mi se lik sa porukom da provjerim mrezu provjerim DHL dal dllazi do mene i naravno ne dolazi.. uplatio sam jos 30 USD.. dal sam tu pogronesio? I jos jedna stvar me muci... tj nije mi jasna stavka sa otpakiravanke uređaja, nekakvom kontrolom i instaliranjem google apps.. dal da to uzmem ili ne?

 Nisi trebao ništa dodatno plaćati. Na Top One ti lijepo u košarici navede sve troškove, i to je to. Žali se na to.

Što se tiče otvaranja, ako dodatno NAGLASIŠ da NE ŽELIŠ da ti se otvara, stići će ti mob s kineskim ROM-om, punim kineskog smeća i bez Play Storea.

Ako ništa ne javiš, po defaultu otvaraju, stavljau EU ROM, čiste mob od beskorisnog bloatwarea i stavljau Play tako da je na tebi samo da umetneš karticu i kreneš.

ROM doduše neće biti najfriškiji, ali preko Updater aplikacije ćeš ga odmah nadograditi na zadnji tako da problema nema.

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
14 godina
offline
Xiaomi Max

da li je tko probao otkljucati bootloader? kupio sam mobitel od top onea i ne mogu stavit ni jedan sluzbeni rom, ni china ni global, pise da je verification failed

da li onda uopce mogu otkljucati bootloader ako nemam china developer rom??

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Max

Nisam pokusavao ali ako ti ista znaci.. 14.8. stize  official MIUI 8 i bit ce bez kineskih app,bez bloatwera i navodno ce nuditi i hrv.jezik kao izbor...

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.7.2016 17:04 (nixa2210).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Max

Naručio sa honorbuy-a,jedva čekam da stigne.

Probati ću složiti neku mini recenzijicu kad mi dođe u ruke.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Max

Ja naručio sa Aliexpress, TopOne. Došao za 2 dana.

Prezadovoljan sam. Nećeš požaliti.

Bit će!
8 godina
offline
Re: Xiaomi Max

citam na nekim recenzijama da ima hrvatski jezik. ja imam MIUI verziju 7.5.6.0(MBCMIDE) i nema hrv jezik, pa ni pod Locale nema hrvatske, nego sam stavio cesku.

koju verziju MIUI imate i ima li hrv ?

hvala i pozdrav !

12 godina
offline
Xiaomi Max

Ja imam original 7.3 gore i ima hrv.ali od 14.8 pustaju MIUI 8 global po drzavama i bit ce hrvatski..

 

Jedva cekam da dode ta 8-ica :)

Poboljsat ce kamere,posto se kamere daju popraviti softverskim promjenama.

Jos malo poboljsati trajanje baterije i dosta ce bit zgodnih sitnica dodatnih.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.8.2016 10:54 (nixa2210).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Max

Ljudi, ne znam zašto jednostavno ne instalirate weekly 6.0 EU rom, s podrškom za hrvatski jezik, bez bloatwarea i kineskih gluposti, s Google Playem, te injektiranim TWRP-om?

A svaki petak izlazi patch s novim mogućnostima?

 

XIAOMI.EU:

https://xiaomi.eu/community/threads/6-8-4.33268/

 

DOWNLOAD LINK:

http://miuif.celogeek.com/6.8.4/

 

A file se zove:

xiaomi.eu_multi_MIMAX_6.8.4_v8-6.0.zip

 

??

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Max

Jel ga se može flash-at ako je bootloader zaključan?

EDIT: sad vidim da ne može...

Bit će!
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.8.2016 12:00 (unique83).
16 godina
offline
Re: Xiaomi Max
unique83 kaže...

Jel ga se može flash-at ako je bootloader zaključan?

EDIT: sad vidim da ne može...

 Ispod ti je link na kako otključati bootloader.

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
8 godina
offline
Xiaomi Max

jel netko narucivao i od kuda punjac za brzo punjenje ?

koja je razlika između 7.5.6.0(MBCMIDE) verzije i 6.0 EU rom, s obzirom da je prva 7 a druga 6 ili nema nikakve veze ?

i isplati li se uopce instalirati posto 14.8. dolazi miui 8 ?

 

hvala

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.8.2016 12:08 (Z004).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Max
CrnaBitanga kaže...

Ljudi, ne znam zašto jednostavno ne instalirate weekly 6.0 EU rom, s podrškom za hrvatski jezik, bez bloatwarea i kineskih gluposti, s Google Playem, te injektiranim TWRP-om?

A svaki petak izlazi patch s novim mogućnostima?

 

XIAOMI.EU:

https://xiaomi.eu/community/threads/6-8-4.33268/

 

DOWNLOAD LINK:

http://miuif.celogeek.com/6.8.4/

 

A file se zove:

xiaomi.eu_multi_MIMAX_6.8.4_v8-6.0.zip

 

??

 Pa mobitel dolazi s hrv.jezikom,bez bloatware-a i kineskih app i s google playom 

8 godina
offline
Re: Xiaomi Max

na mojem je bila verzija prije 7.5.6.0(MBCMIDE), nije bilo bloatware-a ni kineskih app, ali ni hrv jezika, a niti pod locale se ne moze staviti hrv.

bio je google play, ali se ne mogu deinstalirati google aplikacije, npr hangsout, play msic i slicno...

16 godina
offline
Xiaomi Max

Posto mi je vrijeme za novi mob, planiram si uzeti bas ovaj cisto jer mu je ekran ogroman sto meni coravcu puno znaci.

Vi koji ga imate malo dulje tj. ono, od samih pocetaka, jel moze par utisaka (makar ih ima ali me primarno zanimaju mane)?

Velim, zanimaju me nekakve mane vise od pozitive jer sve recenzije imaju samo pozitive a skoro nula mana.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Max
ukay1000 kaže...

Posto mi je vrijeme za novi mob, planiram si uzeti bas ovaj cisto jer mu je ekran ogroman sto meni coravcu puno znaci.

Vi koji ga imate malo dulje tj. ono, od samih pocetaka, jel moze par utisaka (makar ih ima ali me primarno zanimaju mane)?

Velim, zanimaju me nekakve mane vise od pozitive jer sve recenzije imaju samo pozitive a skoro nula mana.

 To ti sve govori :D
Gle baterry life je fantastican,meni zna izdrzat 5 dana ako ga koristim dnevno :cca. 1h interneta,par poziva i poruka,malo glazbe.

Cak i ako si heavy user bez problema drzi 2 dana,a ne da moras punit mobitel svaku vecer i cesce.

Ekran po meni odlican,cist i ostar,kamere dobre ali mogle su i bolje,tj.ako su uvjeti za slikanje dobri,fotke ispadnu odlicne ali navodno da ce se kamere poboljsati s novim softverom,isplati se uzeti mob definitivno.

Gust je biti na mobitelu zbog velicine ekrana koja je taman.Cak sam razmisljao uzeti 6.8 incha ali to je mozda stvarno malo previse tako da drzim se 6.44 :)

 

16 godina
offline
Xiaomi Max

Se isplati uzeti sa Top One? Gledam dosta negativnih recenzija za Top One tak da mi je mala frka uzimati od kineza jer ak te odluci zaebat ostanes bez love 100%.

Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Max
Uzeo sam vise od 10 mob od top one. Nikada nisam imao problema.
12 godina
offline
Re: Xiaomi Max

Pa ima zastita kupaca,imas zalbe sim tam,vracaju novac u 99.99 slucajeva ako te stvarno zezne ali to su sanse stvarno minimalne,pa nije to plac.

Negativnih recenzija?
Prodavac ima ocjenu 4.9/5 i jedno 20 000 prodanih mobitela bez problema..

 

Takoder sam uzeo jedno 3-4 mobitela i nikada nikakav problem,savrsen prodavac.

 

Malo se educirajte ljudi prije kupnje gdje i kako itd.

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.8.2016 14:23 (nixa2210).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Max
ukay1000 kaže...

Se isplati uzeti sa Top One? Gledam dosta negativnih recenzija za Top One tak da mi je mala frka uzimati od kineza jer ak te odluci zaebat ostanes bez love 100%.

 Top One radi u skladu sa svojim imenom tako da nemoras niti trenutka razmisljati....uzimaj

Ja sam preko njih uzeo 50+ telefona i nikad nikakvih problema

Xiaomi Mi5,Mi4,Mi Pad2,MiTV 49,WiFi Router,Power strip,Piston 3 Youth edition,Hybrid earphone,Bluetooth earphone,Mi Band,Xiaomi Little bee
8 godina
offline
Re: Xiaomi Max
Danas mi je došla nadogradnja na 7.5.7.0 mbcmide, ali ne vidim neku razliku, a na web-u stoji još 7.5.3.0 pa se ne vidi što su promijenili.
12 godina
offline
Re: Xiaomi Max

Meni je 7.3.11.0 i nikakav update jos nije dosao

12 godina
offline
Xiaomi Max

Netko dobio MIUI 8 update?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Max
Još nije izašao miui 8 za mi Max. Ja sam stavio beta 6.8.18 i odlična je
15 godina
offline
Re: Xiaomi Max

Izašao je danas 6.8.25.

Upravo ga flasham.

Bit će!
12 godina
offline
Xiaomi Max

Ja cekam OTA update,valjda ce uskoro :)

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice