Xiaomi Max

poruka: 229
|
čitano: 56.825
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Xiaomi Max

Po svim specifikacijama izgleda kao Redmi note 3 pro s vecim ekranom (trebao se zvati Redmi note 3 pro max?). 

Moze li se raditi (npr. tipkati poruka) s jednom, prosjecno velikom rukom ili je iskljucivo za rad s dvije ruke?

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.8.2016 17:45 (goldfinger).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Max
goldfinger kaže...

Po svim specifikacijama izgleda kao Redmi note 3 pro s vecim ekranom (trebao se zvati Redmi note 3 pro max?). 

Moze li se raditi (npr. tipkati poruka) s jednom, prosjecno velikom rukom ili je iskljucivo za rad s dvije ruke?

Po svim specifikacijama izgleda kao Redmi note 3 pro s vecim ekranom - NIJE

Moze li se raditi (npr. tipkati poruka) s jednom, prosjecno velikom rukom ili je iskljucivo za rad s dvije ruke -imaš opciju Screen resize, klizni po kapacitivnim tipkama s desna na lijevo.

Ali ovakav mob se kupuje s pretpostavkom da ćeš ga koristiti s obje ruke. Iluzorno je očekivati ikakav fluidan rad s jednom rukom na 6,44'' ekranu. 

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
12 godina
offline
Xiaomi Max

Mislim mobitel ima 6.5 incha pa ne mozes ocekivat lako radit s jednom rukom na njemu

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Max
5 je idealno za jednu ruku a 5.5 vec sa malim poteskocama koristis za pisanje ali za ostalo je ok osim ak moras gornju lijevu stranu dirat (ak si desnjak)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Max

neznam sta se javljate vi kojima je ovo velik mobitel.

 

ima ljudi kojima je to taman kao meni npr.normalno da ga nemozes koristit sa jednom rukom ali nije tome ni najmjenjen

 
2 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Max
Zbog cega se nebi javljali i govorili cinjenicu da je nemoguce koristenje sa jednom rukom kad je to istina?
12 godina
offline
Xiaomi Max

Zato sto mobitel ima 6.5 incha i doslovno se zna da se ne moze koristiti s jednom rukom,svaki review na internetu to govori?

 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Max

Naručio sa Top One. Drž'te fige da ne dobijem ciglu kineskog zida :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.9.2016 17:19 (ukay1000).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Max

koliko ? sa svim davanjima ? koji model ?

16 godina
offline
Re: Xiaomi Max
Z004 kaže...

koliko ? sa svim davanjima ? koji model ?

 1363kn. 2GB/16GB verzija sa DHL (ne treba mi vise, zelim samo ekran). E sada, neki spominju UK DHL za koji ja nemam pojima kako staviti prilikom narudzbe kad imam samo DHL dostupan. Valjda treba napomenuti u poruci njima tamo (sto i jesam ucinio). Vidjet cemo kak ce sve ispasti.

15 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Max

Dal znade netko koji Quick Charge 3.0 adapter radi sa Xiaomi Mi Max tojest ako netko ima eBay link ili aliexpress a da sigurno podržava mobitel bio bi jako zahvalan

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Max

koliko sam ja shvatio brzo punjenje podrzavaju samo oni modeli koji imaju Snapdragon 652 i to bi trebalo raditi sa punjacem koji dolazi sa njime

nek me netko ispravi ako sam u krivu

16 godina
offline
Re: Xiaomi Max
Stigel mob ekipa. Imam pitanje sada (moze i neko u PP), dosel mi je neotvoreni sa kineskim drekecima. Kak da frknem najbezbolnije global rom. Verzija nije bitna samo da je stabilno i da po defaultu ima google.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Max
Global stable je sve sto trebas. Nakon sto ga instaliras, to je to - svi updatei su ota.

http://en.miui.com/type-94-736.html

Klikni na global stable thread, ne mogu paste preko moba
12 godina
offline
Re: Xiaomi Max

Ja nisam dobio OTA Miui 8 to znaci da trebam ovako "rucno" to napraviti?

13 godina
offline
Re: Xiaomi Max
Ako vec imas global stable, doci ce kad bude spreman :)

Ne izlaze sve verzije za sve mobitele istovremeno, i ne dolaze svima istovremeno - tipa moj rn3 je dobio nadogradnju pred 3 dana, frendov isti mob jos nije.
8 godina
offline
Re: Xiaomi Max

jel probao netko staviti kineski miui8 na 64 ?

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.9.2016 7:24 (Z004).
15 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Max

Bok ekipa,

 

Prodao sam mobitel u želji da kupim ovo čudovište, pa htjedoh pitati, ima li još neki dućan osim Top One gdje bi se moglo kupiti, a da se izbjegne carina?

 

Našao sam u Geekbuyingu u ES skladištu, ali oni šalju u sve moguće zemlje EU osim u Hrvatsku 

 

Znate li za neko EU skladište u kojemu ga ima?

 

Pričekati ću 11.11., možda budu neki popusti na Top One, pa ću u zeti tamo ako ne nađem negdje u EU prije toga.

 

Mogu li se znati iskustva koliko treba da dođe kod nas DHL-om? Tamo piše nešto 11-23 dana?!?! To mi je malo puno za DHL...

 

I da li se možda desilo da nekome ipak presretne Carina i sa DHL-om?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Max

Dva puta sam uzimao od njega mobitel...prvi puta došao za 3 dana. poslan u srijedu, stigao u subotu.

Drugi puta je trebalo nešto duže...nekih 10 dana.

Oba puta bez carine tak da tu nemaš brige.

Bit će!
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi Max
A gle, ovisi kakva im je guzva, a sad za praznike ce velika bit..

Na carinu ne ide jer ide prvo u uk, po trackingu ide vise komada pa je valjda veliki paket, tam covjek preuzme, plati vat ili kaj vec i salje dhlom dalje k kupcu
9 godina
offline
Xiaomi Max

Imas na honorbuy, dolazi za 4-5 radnih dana bez carine ali je skupa postarina: http://www.honorbuy.com/853-mi-max-16gb-smartphone-silver.html

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Max
Foz-matija kaže...
5 je idealno za jednu ruku a 5.5 vec sa malim poteskocama koristis za pisanje ali za ostalo je ok osim ak moras gornju lijevu stranu dirat (ak si desnjak)

 

Budimo iskreni i recimo da je za jednu ruku idealno 4 inča (da, to se nekad proizvodilo). Na 5 su moguće kojekakve egzibicije i rastezanja, ali nije to to. Uvijek se mobitel klati pomalo i prijeti da ispadne.

 

Ovaj Mi Max mogao bi biti moj sljedeći tablet. Idealan za sve igre sa sitnim zakućastim tekstom tipa Baldur's Gate, a još uvijek stane u pederušu. I super za multimediju.

15 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Max

Kupio na kraju danas u Grossoshopu 3GB/32GB za 203 € sa poštarinom (SF), navodno bez carine.

 

Najjeftinije što sam našao. Nije mi se dalo čekati 11.11. imam osjećaj da baš neće biti nekih ponuda.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Max

Pozdrav, pridružujem se klubu vlasnika.
Stigao mobitel prekjučer , 2 dana od narudžbe putem Honorbuya, 248$ sve skupe bez carine...a o mobitelu - brutalan je preporodio sam se
Gore je verzija miui 8 global 6.10.20 beta
edit: zaboravio sam navesti model 3/32 gb

ima ko kakvih savjeta tweakova ili fetaurea za isprobati slobodno napise

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.10.2016 13:40 (mazy651).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Max
mazy651 kaže...

Pozdrav, pridružujem se klubu vlasnika.
Stigao mobitel prekjučer , 2 dana od narudžbe putem Honorbuya, 248$ sve skupe bez carine...a o mobitelu - brutalan je preporodio sam se
Gore je verzija miui 8 global 6.10.20 beta
edit: zaboravio sam navesti model 3/32 gb

ima ko kakvih savjeta tweakova ili fetaurea za isprobati slobodno napise

 Daj koju sliku.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju.. PSN: ROZNER_GT
12 godina
offline
Re: Xiaomi Max
x18x05x kaže...
mazy651 kaže...

Pozdrav, pridružujem se klubu vlasnika.
Stigao mobitel prekjučer , 2 dana od narudžbe putem Honorbuya, 248$ sve skupe bez carine...a o mobitelu - brutalan je preporodio sam se
Gore je verzija miui 8 global 6.10.20 beta
edit: zaboravio sam navesti model 3/32 gb

ima ko kakvih savjeta tweakova ili fetaurea za isprobati slobodno napise

 Daj koju sliku.

 Evo

14 godina
offline
Xiaomi Max

Bok,planiram uzeti ovaj mob  ovdje http://www.honorbuy.com/955-mi-max-32gb-smartphone-gray.html#/option-332gb_gray   i vidim da je DHL iz eu werhause 39usd,znaci platim tih 258 usd i dodje mi mob bez carinjenja?i jos jedno pitanje,kako znati jel ce imati na njemu blotwera i cajna appa,jel ne bih bas zelio,mislim prije kupnje,pozzz

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Max
OŽUJSKO PC kaže...

Bok,planiram uzeti ovaj mob  ovdje http://www.honorbuy.com/955-mi-max-32gb-smartphone-gray.html#/option-332gb_gray   i vidim da je DHL iz eu werhause 39usd,znaci platim tih 258 usd i dodje mi mob bez carinjenja?i jos jedno pitanje,kako znati jel ce imati na njemu blotwera i cajna appa,jel ne bih bas zelio,mislim prije kupnje,pozzz

 Prek toga sam i ja naručio. Carine nema 100 posto ,meni mob za 2 dana došao ! I gore nema nikakvih kineskih aplikacija vec google trgovina i osnovno kao i na svakom androidu ! LP

16 godina
offline
Re: Xiaomi Max
Uzel sam si Aixuan maskicu. Odlicna je. Hard case je i ima texturu smirgl papira i nema sanse da mob sklizne, plus ne vide se otisci uopce. Sad mi je Max kompletiran.
12 godina
offline
Re: Xiaomi Max
mazy651 kaže...

 Prek toga sam i ja naručio. Carine nema 100 posto ,meni mob za 2 dana došao ! I gore nema nikakvih kineskih aplikacija vec google trgovina i osnovno kao i na svakom androidu ! LP

 Koja je to verzija mobitela (china ili international) i podržava li tvoj mob nadogradnju sistema preko OTA.

Naime i ja sam zainteresiran za kupnju ali koliko vidim više nema international verzija nego samo china.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice