Xiaomi Mi Mix 2s

poruka: 196
|
čitano: 61.409
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 2s

Imam ponudu "za Mi Mix 2" za oko 3.200.00 kuna 64GB interne memorije?! 

Dali je to u redu cijena, ili da ipak pitam može li se nabaviti Mi Mix 2S sa više interne memorije ?! 

 

BTW; dali je Mi Mix 2S najbolji XIAOMI mobilni gadgeta "danas" ?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 2s
A nisi rekao novi ili rabljeni?! Mene je dosao oko 3600 sa geekmaxi, al je bila prednarudžba pa sam cekao oko 3 tjedna.
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 2s
davor333 kaže...
A nisi rekao novi ili rabljeni?! Mene je dosao oko 3600 sa geekmaxi, al je bila prednarudžba pa sam cekao oko 3 tjedna.

Apasolutno novi, onako elegantno zapakiran "vakumiran" 

 

Ona crna plosnata kutija stvarno opako uživo izgleda! 

ATJ Lučko
13 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 2s
Ako dobro pratim, Aliexpress Goldway isti model sa dostavom i bez davanja 409$.
Za cijenu koju si naveo ide noviji Mix 2s kao i Mi 8 koji je trenutno naj Xiaomi uređaj
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 2s
Pozdrav iz Varsave :-)
Xiaomi kolekcija- http://en.miui.com/thread-506495-1-1.html
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 2s
Uh, sad vidim da si pitao za 2, ja kupio za one novce 2S... Mislim da se isplati dodati 400 kn za S model.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 2s

Ne isplati se Mix 2 za tu lovu, 2s da

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Mix 2s

Moze li mix 2s izdrzati 4,5 dana ako je jacina zalona na 40% i ako se nista na mobitelu ne radi?

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Mix 2s

https://www.geekmaxi.com/en/smartphones-xiaomi-mi-mix-2s-599-inch-6gb-64gb-120mp-qualcomm-snapdragon-845-octa-core-miui-9-4g-lte-smartphone-type-c-black-718.html?

Kupon: NEPUL4DK za 20 eura.

dostava iz Njemačke, Globalna verzija, 2 godine jamstva, lokalni centar za popravak.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 2s
razor1234 kaže...

Moze li mix 2s izdrzati 4,5 dana ako je jacina zalona na 40% i ako se nista na mobitelu ne radi?

 Veoma nategnuto, ako ga baš ne koristiš, ali što će ti onda taj mobitel sa tim komponentama ako ga ne misliš koristiti, ne kužim...

Hearthstone: Maks0806#2960
11 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Mix 2s

Treba mi mob sa dobrom kamerom, a ovaj mi se cini odlicnim, a ne volim puno puniti mobitel

jer sam se navikao na redmi 4x kojem baterija bez problema izdrzi tjedan dana, ali nema brzo

punjenje pa se puni 4 sata.

Ili cu uzeti ovaj mix 2s ili mozda pricekam s3.

 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 2s
Pa onda provjeri i Mi Note 3 koji ima i dobru bateriju, a i kameru, uz to je poprilično jeftiniji
16 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 2s

Kupon za 20€ popusta kod Geekmaxi (DE skladište bez carine): LLQR

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 2s

Pozdrav,

 

namjeravam kupiti Mi Mix 2s.

 

Bitno mi je trajanje baterije da izdrži čitav dan.

 

30-ak poziva dnevno, mailovi i stalno ukljućena bluetooth veza...

 

Molio bih da mi postojeći vlasnici kažu mišljenje da li će izdržati baterija čitav dan.

 

Zahvaljujem unaprijed.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 2s

Hoće, morati će na punjač, ali hoće. 

Hearthstone: Maks0806#2960
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 2s

Na kraju dana nije problem da ide na punjač prije spavanja....

 

Tnx

 

10 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 2s

I još jedno pitanje: boja

 

Bijela ili crna ?

 

Hm

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 2s

Osobno, crna. Bijeli mobiteli mi izgledaju seljački i jeftinije od crnih. Moje mišljenje, te ovisi o modelu. Mix2s crni zapravo nije baš crni nego sjajno smeđi i kul mi izgleda. Mix2 koji koristim je jedan od najljepših komada hardvera što sam držao u ruci, a držao sam gotovo sve na tržištu. Osim naravno oppo find x i viva nex

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 2s

Zahvaljujem.

Onda idrmo na crnu tj. sjajno smedu.

 

15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 2s

Uzmi si bijeli, puno je ljepši što možeš vidjeti i na slikama i recenzijama, barem meni osobno :D, i ono najbitnije riješava ti problem groznih otisaka prstiju na poleđini koja ti je keramička.

12 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 2s

Pogotovo kad ga stavi u maskicu odmah, jer kad ti jednom ispadne *KRC

I bijeli ima crni obrub oko ekrana koji se na crnom ne kuži

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 2s
Mix 2S
MIUI 10 China Closed Alpha - Android 9.0 Pie
http://bigota.d.miui.com/8.8.7/miui_MIMIX2S_8.8.7_1593b78a0e_9.0.zip
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Mix 2s

Bok.

Može pomoć...

Već nekoliko dana čitam XIAOMI teme i izbor mobitela je pao na ova 3:

Mi 8

Mi Max 2S

Mi A2

 

Što je vaš savjet za odabir i zašto?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 2s

Ako ne zelis previse potrositi bit ce ti dobar i Mi A2.

Ova druga dva su atraktivniji naprijed, modernije izgledaju, imaju najjaci moguci hardware, tele kameru.

S druge strane Mi A2 ima cisti Android i odlicnu kameru za jako malu cijenu.

Ima nesto slabiji proc iako je i taj vrlo jak i pokrece sve sto ti moze zatrebati u nekom narednom periodu, a opet je i izuzetno stedljiv.

Realno kupnjom M1 A2 se neces za nista pretjerano zakinuti u odnosu na ostala 2, a ustedjet ces minimum 1000 Kn.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 2s
ocean77 kaže...

Ako ne zelis previse potrositi bit ce ti dobar i Mi A2.

Ova druga dva su atraktivniji naprijed, modernije izgledaju, imaju najjaci moguci hardware, tele kameru.

S druge strane Mi A2 ima cisti Android i odlicnu kameru za jako malu cijenu.

Ima nesto slabiji proc iako je i taj vrlo jak i pokrece sve sto ti moze zatrebati u nekom narednom periodu, a opet je i izuzetno stedljiv.

Realno kupnjom M1 A2 se neces za nista pretjerano zakinuti u odnosu na ostala 2, a ustedjet ces minimum 1000 Kn.

 Hvala na brzom odgovoru.

Prvo sam bio zapeo za Mi A2 pa sam čitao malo po portalima i dosta se ljudi žale na mali kapacitet baterije.
Što se tiče 1000kn, bitna je ušteda ali nije presudno, jer radije bih u ovom trenu dao +1000 pa da sam zadovoljan nego da nešto fali...

Sad vidim da je Mi Mix 2s 6/64 na Honorbuy stranici za 509$ što je po meni OK, ne znam ima li gdje jeftinije...

Nisam upoznat s MiUi i kakav je...hoće li mi biti kompatibilan s aplikacijama za internet bankarstvo (PBZ, OTP i Erste koristim...) ? Tu mi je možda malo draži Mi A2 zbog čistog androida, no možda se varam pa zato i pitam :)

13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 2s
stype_zd kaže...

Nisam upoznat s MiUi i kakav je...hoće li mi biti kompatibilan s aplikacijama za internet bankarstvo (PBZ, OTP i Erste koristim...) ? Tu mi je možda malo draži Mi A2 zbog čistog androida, no možda se varam pa zato i pitam :)

 Koristim PBZ internet bankarstvo i mogu ti reći da na Global stable ROM-u internet bankarstvo radi, i staro i novo, a Visa wave2pay tek od nedavno sa zadnjom nadogradnjom (Xiaomi Mi5). Ne znam kako je na drugim ROM-ovima.

15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 2s
display name ivo kaže...
stype_zd kaže...

Nisam upoznat s MiUi i kakav je...hoće li mi biti kompatibilan s aplikacijama za internet bankarstvo (PBZ, OTP i Erste koristim...) ? Tu mi je možda malo draži Mi A2 zbog čistog androida, no možda se varam pa zato i pitam :)

 Koristim PBZ internet bankarstvo i mogu ti reći da na Global stable ROM-u internet bankarstvo radi, i staro i novo, a Visa wave2pay tek od nedavno sa zadnjom nadogradnjom (Xiaomi Mi5). Ne znam kako je na drugim ROM-ovima.

 OTP i PBZ rade i na Global Dev sa Magiskom.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.8.2018 8:28 (mind_challenge).
12 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 2s

Na aliexpressu ti je oko 3k kn sa dostavom globalna verzija. Nemaš problema ni sa čime, mobitel je puno bolji od MiA2 po apsolutno vemu, a ako ti se ne svidi izgled MIUI-ja, lako staviš u minuti nova launcher i pixel free icon pack. Ostatak sučelja je stvarno dosta estetičan i svidjeti će ti se funkcionalnost koju miui pruža.

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 2s

Na Honorbux ti je oko 3100kn s dostavom. Odlična cijena za odličan mobitel. Mi 2s je ono što je nekad bio OP.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 2s

Mi 2s mi ima dašak originalnosti sa tim kućištem i tim ekranom, a sve to za 3k kn. Jedino je ljudima dealbreaker ta prednja kamera

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice