Xiaomi Mi Mix 2s

poruka: 188
|
čitano: 21.766
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, Danny_HR
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
Xiaomi Mi Mix 2s
Meni je najveći nedostatak što ima samo 1 godinu garancije i to se nadaj da se ništa ne desi. Tu je OP u velikoj prednosti iako 100€ skuplji.
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
Xiaomi Mi Mix 2s

Moj mix 2s je 3 mjeseca i gotovo ga ne koristim vev duže vrijeme. Ako je netko zainteresiran prodajem ga. Tel. 099 746 74 98

0 0 hvala 0
3 godine
Xiaomi Mi Mix 2s

U 9 mjesec bi trebao izac mi mix 3,jel neko ima neke informacije kako bi trebao izgledat, specifikacije .. 

0 0 hvala 0
3 godine
Xiaomi Mi Mix 2s

0 0 hvala 0
3 godine
Re: Xiaomi Mi Mix 2s
Nikola_Cro kaže...

lijepo izgleda ali skeptičan sam oko tog mehanizma, pogotovo manualni koji se može u džepu otvorit + dugotrajnost npr prašina dođe između + ako ti mob padne lako bi mogao završit s mobom u dva dijela koje ne možeš baš samo tako sastavit. skočna selfie kamera kao na vivo nex-u se čini kao bolje rješenje, ali vidjet ćemo što će od svega toga uopće biti. 

2 godine
Xiaomi Mi Mix 2s

Pozdrav svima,

Neka preporuka za kaljeno staklo? Uzeo sam "Mocolo" jer mi na mi5 bilo odlično, ovo za mix 2s ima "dugin efekt", vide se pod nekim kutom i osvjetljenjem pravilno rasporedjene točkice, nemoguće privlači otiske prstiju i masnoću. Inače izgleda ok - lijepo i točno obradjeno i ne odljepljuje se po krajevima.

Original maskica dobro  izgleda i savršeno pristaje na telefon ali mi se čini da nije neka zaštita. Tražio sam Ringke fusion koju sam isto imao na mi5 ali nema za mix 2s, koristi netko nešto slično?

Inače telefon ok, u početku mi bio pretežak. Malo smeta položaj prednje kamere ali ne koristim je često pa je za mene ok. Cijena malo previsoka, vjerojatno će pasti...

ib
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
Re: Xiaomi Mi Mix 2s
ivo99 kaže...

Pozdrav svima,

Neka preporuka za kaljeno staklo? Uzeo sam "Mocolo" jer mi na mi5 bilo odlično, ovo za mix 2s ima "dugin efekt", vide se pod nekim kutom i osvjetljenjem pravilno rasporedjene točkice, nemoguće privlači otiske prstiju i masnoću. Inače izgleda ok - lijepo i točno obradjeno i ne odljepljuje se po krajevima.

Original maskica dobro  izgleda i savršeno pristaje na telefon ali mi se čini da nije neka zaštita. Tražio sam Ringke fusion koju sam isto imao na mi5 ali nema za mix 2s, koristi netko nešto slično?

Inače telefon ok, u početku mi bio pretežak. Malo smeta položaj prednje kamere ali ne koristim je često pa je za mene ok. Cijena malo previsoka, vjerojatno će pasti...

Meni je originalna maskica bila odlična ali je trajala mjesec dana, sva je popucala. Uzeo sam si ovu i već dva mjeseca prijanja besprijekorno.

https://www.ebay.com/itm/For-XiaoMi-Mi-Mix-2s-Genuine-Nillkin-Flexible-Slim-Soft-TPU-Cover-Clear-Case/202296902435?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&var=502266205696&_trksid=p2057872.m2749.l2649

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice