Xiaomi Mi Mix 3

poruka: 129
|
čitano: 30.053
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 3
Ja ti preporučujem gledati youtube tutoriale, više njih o tome kako se flasha mi mix3 upravo iz razloga da se ispraksaš :)
9 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 3

Ok, vidim da se ne razumijemo... Stavit cu tutorial kad stigne mob isto kao sto sam stavila i za RN3 pro

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 3
Ekipa, jel ima tko kakve maskice? Dok mi ne stignu sa AliExpressa :)
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 3
Kako vam radi bežično punjenje, dali se treba točno namjestit na podlogu, jeste li pokušavali sa aplikacijom ampere da vidite koliko jako puni u bilokojem polozaju na poleđini.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 3
Radi odlično, doma imam original a na poslu sam uzeo xiaomi 10w prek ali expressa. Nikad mi jos nije odbio puniti, kak god sam ga stavio u sekundi krene punjenje. Nisam ga jos niti jednom punio sa kablom. Za mene otkrice jer op 6t nije imao tu mogucnost.
12 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 3

Samo ga staviš i puni se, s obzirom da mobitel prekrije skoro pa taj cijeli krug meni se puni kako god da ga stavim osim baš skroz na samom rubu.

Pokrenuo sam aplikaciju, meni  izbacuje 1470 mA kada punim (ali je baterija trenutno na 94%). Trebao bi isprobati kada spustim bateriju na ~5% ako se sjetim

Xiaomi Mi Note 3 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 3

Meni isto radi bez problema, cak sam mislila da cu morati skidati maskicu da bi ga punila, ali radi i preko nje. Uzela sam nillkin maskicu na honorbuy skupa s mobitelom

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 3

Bok svima! 

Pitanje za sve koji imaju globalnu verziju mobitela. Da li je netko od vas dobio 10.2.1. Stable update? Vidim po stranim forumima da je izašao prije više od mjesec dana, ali ja sam još uvijek na 10.0.11.0. 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 3

Koliko vidim na http://en.miui.com/download-357.html

ovo je zadnja verzija: Version: V10.0.11.0.PEEMIFH (MIUI10) 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 3

10.2 Beta Global Stable je dostupan za sada samo nekim ljudima a uskoro će biti dostupan svima kroz updater.

Xiaomi Mi MIX3 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 3
Kod mene je 10.2.1.0 global stable (PEEMIXM)
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 3
Najavljena i 5G verzija s 3800 mAh. Čekamo rezultate testova i možda baš zamijeni sada već malo ostarjeli Mate 9...
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 3

Da sam prije pitao za update, prije bi došao :) 

Dobio sam danas OTA 10.2.1.0. Stable. Velika novost je da sada AOD podržava sve notifikacije. Osim toga, novost je i edge lightening,  zaključani zaslon zasvjetli po rubovima kad dođe poruka.

Nadao sam se da će riješiti i problem sa Do not disturb, koji kada je uključen propušta zvukove notifikacija za kontakte kojima je dozvoljen zvuk zvona. Na svim ostalim androidima kad je DND uključen čuje se samo zvuk zvona za dopuštene kontakte, a notifikacije su ili utišane ili postoji opcija da ih uključiš ili isključiš

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 3

Ovo za AOD je plus. Huawei dan danas nije uspio to napravit.

 

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 3
Da, ja taj stable imam vec dosta dugo.
Whatsapp,gmail i ostale notifikacije pokazuje normalno na AOD-u.
OP 6t nije imao AOD tak da mi je ovo super stvar.
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 3
Jel netko koristi g cam? Koji port ste stavili?
 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 3
Xiaomi Mi MIX3 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 3
Evo i mene u klubu.
Dark theme će doći kasnije ili je dobro skriveno da ne mogu naći?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 3

Za sada je službeno dostupan na Mi 9 samo, ali se može aktivirati kroz "Messaging" aplikaciju od Googlea.

Skini apliakciju i uključi "Dark mode" u njoj i aktvirat ćeš ga i na MIUI.

 

Ako nije jasno mogu priložiti screenshotove nakon posla.

Xiaomi Mi MIX3 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 3

Ali to je samo u toj aplikaciji.
Još neke stvari me zanimaju. Jel moguće staviti 5 ikona u redu? Kad povučem sa početnog zaslona prema gore, otvori mi se Google, kako to isključiti?

 

I kad imam spojene bluetooth slušalice, ne mogu glasnoću "ujediniti", nego moram posebno korigirati glasnoću na mobu i na slušalicama. Malo frustrirajuće moram priznati. Na S9 je to šljakalo bez beda

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.3.2019 18:48 (zuper).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 3

Imaš Stable ROM?

Na Dev ROM-u radi dark mode kad se aktivira preko messages app.

Xiaomi Mi MIX3 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 3
Global Stable 10.2
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 3

Par screenshotova dark mode-a.

Xiaomi Mi MIX3 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
4 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 3
Cromaki kaže...

Par screenshotova dark mode-a.

 Udjeli nam te fotografije slikane dronom, izgledaju odlično 

Trust nobody, become the best !
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 3

 Skinuo sam ovaj port. Jel se mogu kako maknuti slide postavke na početku?

Koje parametre koristiš? Ja zasad ništa nisam dirao. U uvjetima dobrog svijetla nema razlike u odnosu na stock, ali low light, night mode ima razlike.

I nevjerojatno da je prednja kamera bolja na Gcam, iako ju smanji na 6 mpx

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 3
Mr.ddevil kaže...

 Udjeli nam te fotografije slikane dronom, izgledaju odlično 

 Nisu to ništa posebne fotke vrijedne dijeljena, samo za moj gušt kad se šetam uokolo 

zuper kaže...

 Skinuo sam ovaj port. Jel se mogu kako maknuti slide postavke na početku?

Koje parametre koristiš? Ja zasad ništa nisam dirao. U uvjetima dobrog svijetla nema razlike u odnosu na stock, ali low light, night mode ima razlike.

I nevjerojatno da je prednja kamera bolja na Gcam, iako ju smanji na 6 mpx

 Na ovoj verziji se ne mogu maknut slideri, ako pronađem još koju da radi dobro podijelim.

Config: Pixel2018 ZslR Hdr+, modeli oboje na Pixel III XL i pod HDR+ parameters sam stavio Min i Max frames na 20-25 ostalo ništa nisam dirao.

Jedino to što kažeš da vrijedi samo za po noći ako se koristi night sight, za sve ostalo koristim stock cam.

Xiaomi Mi MIX3 - MIUI Super Moderator
13 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 3
Kamera je odlična. Danju je bolja od S9, skoro bez ikakvog noise-a, detaljna i odličnog dinamičnog raspona. I low light fotke su jako dobre, ali pošto postoji Gcam, čija instalacija ne može biti jednostavnija, bolje se njega držati. Kao i selfie.

A sam mob je fenomenalan. Ekran odličan, bez distrakcije od notcha, milina za surfanje i gledanje videa. Baterija bolja nego S9+ i tek sad vidim koliko je Exynos gutao kod 4G. 845 je tu jako štedljiv. Izrada mislim da ne može biti bolje premium. Keramika baš daje tu težinu i mogu razumijeti da je nekima pretežak.
Geste su super, ali jedna stvar mi smeta što se kod promjene orijentacije i njihova pozicija mijenja pa nerijetko dok sam u landscape, umjesto stranica dolje, izađem van. Nedostaju mi neke stvari od S9 (3.5 jack i stereo zvučnici najviše), ali fizički zbog slajda tu nisu mogli staviti. Mada i da su mogli, ne bi stavili poznavajući Xiaomi
Uglavnom, iznimno zadovoljan mobom i definitivno jedan od boljih modela koji se može dobiti za malo manje od 500€.
I uz njega dolazi kvalitetan bežičan punjač, što je neviđeno kod moba, a pogotovo koji košta upola manje nego trenutni flagship modeli.
Moj PC  
6 0 hvala 2
10 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 3

Ekipa jel netko koristi EU rom , da malo napiše o usporedbi sa Globalom.

Da li se isplati prelazit?

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 3

Kakav case koristite? Onaj kaj dolazi sa njim mi se ne sviđa nimalo. Labav je, sklizak i jeftin na osjećaj. Trenutno ga koristim bez casea i koliko god feels good in the hands, ladies   postoji onaj strah od najgorega, znam da je keramika krhka. Naručio sam jedan Mofi case sa tepihom iza i neki generički prozirni. Da bar Spigen napravi barem rugged armor verziju...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 3

Za sad koristim stock case meni je sasvim okej, nisam naišao na neki zanimljiv na Aliexpressu još ali nabacim oko tu i tamo pa ako šta ulovim podijelim iskustva

Xiaomi Mi MIX3 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice