Xiaomi Pocophone F1

poruka: 1.535
|
čitano: 383.209
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

novi update 9.0 pie radi bez greške, poboljšana je kamera dodane su notifikacije ne prikazuju se cijelo vrijeme ali dok se uključi ekran ili dođe obavjest pokažu se obavjesti kao na slici, moja jedina zamjerka na novome update je što su maknuli notch više se ne može isključiti 

 

 

PSlamnik
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1

Kakav je score na Antutu benchamrku sa novim update-om? Bolji, isti, lošiji?

PSN - DeniZg80
12 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
DeniZg kaže...

Kakav je score na Antutu benchamrku sa novim update-om? Bolji, isti, lošiji?

 Kog boli qrac... Ionako nije nikakav pokazatelj, te nikad nije rezultat identičan kad pokreneš...

Hearthstone: Maks0806#2960
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.12.2018 13:47 (maks0806).
13 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
DeniZg kaže...

Kakav je score na Antutu benchamrku sa novim update-om? Bolji, isti, lošiji?

 Marginalno bolji, 290500. Upravo izvrtio, Pita leti.

11 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1

Upravo skidam system update file sa xda stranice.

Kako ste ga pokrenuli da ažurira sustav?

 

EDIT: Nema veze, skužio sam.

 

EDIT 2: Instalirao. Sve radi. Antutu su dodatno nasvirali sa ovim ažuriranjem. Sa 285 tisuća sam došao na 295 tisuća.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.12.2018 15:53 (DeniZg).
12 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Pero1998 kaže...

novi update 9.0 pie radi bez greške, poboljšana je kamera dodane su notifikacije ne prikazuju se cijelo vrijeme ali dok se uključi ekran ili dođe obavjest pokažu se obavjesti kao na slici, moja jedina zamjerka na novome update je što su maknuli notch više se ne može isključiti 

 

 

Pa ja ne razumijem. Toliko je vremena prošlo i još uvijek nisu uspjeli srediti notifikacije. Kakva je svrha ako ih ne prikazuju cijelo vrijeme, nego samo prvi put? 

I ja sam instalirao danas novi update. Mobitel radi dosta brže i dodali su nove (malo ljepše) animacije za geste. Ali kažem, ovo s notifikacijama je stvarno smiješno. 

5 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Cordas kaže...

Pa ja ne razumijem. Toliko je vremena prošlo i još uvijek nisu uspjeli srediti notifikacije. Kakva je svrha ako ih ne prikazuju cijelo vrijeme, nego samo prvi put? 

I ja sam instalirao danas novi update. Mobitel radi dosta brže i dodali su nove (malo ljepše) animacije za geste. Ali kažem, ovo s notifikacijama je stvarno smiješno. 

 Ja sam ih osobno isključio. Uopće ne služi svrsi, tako da ako koristite aplikaciju Mi Fit, Messenger chatheads i uz to ako Google odluči poslati obavijest o vremenu a niste ju 'clearali' iz notification bara, umjesto nove notifikacije prikazati će vam se kupus notifikacija iz kojeg baš ne možete razaznati o čemu se radi i koja je notifikacija nova. Puno bi bolja i jednostavnija solucija bila da se prikaže samo najnovija, odnosno koja je neposredno stigla. 

Hvala Bogu pa imam Mi Band 2 koji mi na satu prikaže novu notifikaciju 

 

Uz to, događa mi se da kada slušam glazbu na slušalice i pošaljem poruku ili zaključam uređaj glazba se na sekundu prekine. Vrlo iritantno. 

15 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Evo skidam i ja .. nitko ne spominje jeli riješen lag u tipkanju. Pošto je to jedini problem koji ja imam. Dok tipkam spor je odziv kao da imam 10 godina star uređaj. Jako iritantno. Dok one stvari tipa problem u pubgu nemam... Jedino notch problem u pubgu...

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Pozdrav svima. Vlasnik sam Poco F1 mobitela, sa 6GB/64GB opcijom, pa me zanima, da li se netko od vas susreo sa opcijom da se uređaj random "gasi". Točnije, napravi restart sam od sebe. Sve aplikacije su ažurirane, sve je ažurirano, rađen je tvornički reset nekoliko puta, i flashan je najnoviji firmware.. Imate li neke preporuke ili najbolje da uređaj pošaljem u servis? Hvala :)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011 David Bowie 1947-2016
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Dakle touch problem sa tipkanjem je sveden na skoro pa da ga ni nema. Malo pri rubovima.
Mene hebe automatsko osvjetljenje što se blesira pa spušta nisko.. nikako da nauči kako treba.
Prije je zezalo samo kod restarta. No brzo bi ga naučio.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

I kod mene stalno spušta... Ide mi na živce... Nego, nàvikao sam imati gsam battery monitor... Na svim prijašnjim telefonima mi je radio uredno a na pocu ne... Ne očitava app usage... Jel netko možda ima isti problem?

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.12.2018 0:10 (acarnoje).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Čovjek iz mojeg grada prodaje pocophone 6/64 uzet na aliexpressu za 2100kn novi zapakirani.

 

Kako mi ispada gotovo isti iznos ako ga sam naručujem uzeo bi od njega.

 

E sad što i kako s garancijom? Jel mi dosta njihov račun pa ako nešto ne valja da se javim njima mailom ili?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Stalno mi puca Bluetooth veza u autu. Ima li tko sličnih problema?

PSN - DeniZg80
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Koja čuda radi gcam pixel 3 pie... pogotovo u nightsightu... čudo neviđeno.

Xiaomi je promjenio neke libraryes sa zadnje bete u stable pie pa je potrebno flashati fix kroz twrp da bi trenutno zadnji gcam radio, ali... isplati se, 10x svjetlije slike i čišće radi u lošim uvjetima... pa i kompletnom mraku.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Kupio sam mob na Aliexpresu za Crni petak. Dostava iz Singapura. Davanja, obračunata od carine, 525 kn. Tako da sam došao na svotu kao da sam ga kupovao sa skladišta u Europi.

 

O mobu nisam meritoran puno pričati jer sam do ovoga koristio Samsung Galaxy I, te potom Samsung A 2015. Tako da sam i više nego zadovoljan.

Iz toga proizlazi i problem prebacivanja Zabilješki sa Samsunga na pocophone. Vidjeti ću da li to riješiti kroz slanje poruka (neke Zabilješki su mi malo veće) ili probati kroz Outlook.

 

Najveći problem su notifikacije a i nije pregledan prikaz poziva - razlikovanje primljenih od poslanih.... 

Ne sviđa mi se ni kako sat u kombinaciji s ikonama i prikazom vremena "leži" na ekranu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.12.2018 23:51 (fijaker).
 
1 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
A čuj kockao si i nije prošlo.
Sa Alija iz kina warehousa se uzima samo ako ima opcija DHL tax free.

Neke kvazi notifikacije imaš u pie stableu koji će ti sad doći, ako još nije.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

izbrisano

PSlamnik
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.12.2018 12:51 (Pero1998).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Nedavno mi je došla nadogradnja na Android 9. Sad više ne mogu naći opciju za skrivanje onog zuba gore na ekranu. Prije sam ga imao isključenog, sakrivenog, tako mi je bilo zgodnije.
Je li tako i kod vas, ili samo ja ne mogu pronaći tu opciju?
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Osa kaže...

16.11. sam na aliexpresu narucio pocophone za brata. Još uvjek nije poslan i imam opciju za prekinuti naruđbu. Ako prekinem, onda mi se normalno refunda sav novac?

 Isto sam bio naručio preko Zealera Poca i kad mi ga nije poslao 14 dana (!) otkazao sam narudžbu. Novac mi je vraćen od Alia doslovce isti dan, ali na svom sam ga računu vidio 2 dana nakon toga. Ne brini, vratit će ti novac. Prekini narudžbu i nakon toga moraš pričekat da ti Zealer odobri povrat. Meni su odmah odobrili.

5 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Na njuškalu već ima dosta pocophonea koje su kupci dobili besplatno 1 za 1,prilikom otvaranja mi store trgovine u zagrebu,neki prodaju i više komada...

 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Darko150 kaže...
Nedavno mi je došla nadogradnja na Android 9. Sad više ne mogu naći opciju za skrivanje onog zuba gore na ekranu. Prije sam ga imao isključenog, sakrivenog, tako mi je bilo zgodnije.
Je li tako i kod vas, ili samo ja ne mogu pronaći tu opciju?

Nema te opcije više, skini app notch disabler.

11 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Meni je ovaj mobitel nadmašio sva očekivanja.
Nevjerojatno fluidan, čak i u usporednom radu sa sa poslovnim aplikacijama (Outlook, Word, Excel), a o igrama da ne pričam
Procesor je tako jak da RAR fileove žvače brzo kao desktop PC.
Geste su odlične, oslobađaju dio ionako velikog ekrana i koristim ih od prvog dana.
Face unlock i fingerprint sensor rade vhunski i bez zadrške.
Čak i futrola koja dolazi s njim odlično paše, tanka je i neprimjetna tako da ne znam bih li uopće stavljao drugu koju sam naručio.
Ekran dovoljno svijetli čak i na pola jačine pri dnevnom svjetlu na otvorenom.
Jedini minus mi je zvučnik koji nema trunke srednjih i dubokih tonova i djeluje loš čak i za gledanje Youtuba nevezano uz glazbu.
Eh da i Bluetootoh veza u autu me zeza od zadnjeg ažuriranja. Valjda će to riješiti zakrpom.
PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.12.2018 14:59 (DeniZg).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Izgleda da je Poco smaknuo OnePlus sa trona "smartfon killera" te mi se nekako čini da je OnePlus pao po popularnosti

Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

6t je skuplji od poco f1 ali i ima razloga; OIS, amoled, jedno od najbržih punjenja,čitač otiska ispod ekrana, kvaliteta izrade... logično je za oneplus što su bliže top flagshipovima po hardware-u(i po cijeni) jer da su ostali u 300-350$ kategoriji nebi mogli ponuditi ništa više od konkurencije i sigurno nebi bili tu gdje jesu sada. 6T je i dalje dobar deal, od top specifikacija fali mu jedino IP68 i bežično punjenje ali realno bežično punjenje je još dosta sporo a IP68 certifikat je skup. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
6t prvo fale stereo zvučnici IMHO.

Poco sam primio prije par dana i odmah vidio da se radi o budget telefonu na dodir i pogled. Ima dobru bateriju i top performanse i tu priča staje.
 
3 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
DeniZg kaže...
Meni je ovaj mobitel nadmašio sva očekivanja.
Nevjerojatno fluidan, čak i u usporednom radu sa sa poslovnim aplikacijama (Outlook, Word, Excel), a o igrama da ne pričam
Procesor je tako jak da RAR fileove žvače brzo kao desktop PC.
Geste su odlične, oslobađaju dio ionako velikog ekrana i koristim ih od prvog dana.
Face unlock i fingerprint sensor rade vhunski i bez zadrške.
Čak i futrola koja dolazi s njim odlično paše, tanka je i neprimjetna tako da ne znam bih li uopće stavljao drugu koju sam naručio.
Ekran dovoljno svijetli čak i na pola jačine pri dnevnom svjetlu na otvorenom.
Jedini minus mi je zvučnik koji nema trunke srednjih i dubokih tonova i djeluje loš čak i za gledanje Youtuba nevezano uz glazbu.
Eh da i Bluetootoh veza u autu me zeza od zadnjeg ažuriranja. Valjda će to riješiti zakrpom.

 Ako imate polarizirane naočale,onda vidite samo crn ekran....

5 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
saintmarcus9 kaže...
6t prvo fale stereo zvučnici IMHO.

Poco sam primio prije par dana i odmah vidio da se radi o budget telefonu na dodir i pogled. Ima dobru bateriju i top performanse i tu priča staje.

 No mobitelu vidim samo ekran,nosim ga stalno u masci,bitna mi je kamera,ekran i perfomanse,dizajn i materijal kućišta ionako ne vidim..

10 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Oneplusu sve mogu oprostit, al nedostatak notifikacijske ledice u 2018 ne mogu. 

Moj PC  
7 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1

Držim u lijevoj ruci S8 a u desnoj Poco i ja ne vidim da je Poco jeftinjara naspram Samsunga.

Možda se i S8 danas smatra budžetnim telefonom...

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.12.2018 17:17 (DeniZg).
Moj PC  
2 4 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Meni vec svi u drustvu govore da sam lud.

 

Poco mi dosadio:

Note 9 uzeo - iritiralo me sto mu je volumen tipka lijevo, power tipka desno. fingerprint previsoko, otkljucavanje lica ocima ili licem tromo.

p20 pro uzeo - iritiralo me sto je fingerprint na prednjoj strani

Narucio sad mi8, kontam najslicniji pocu + amoled, al ako me bude nervirala baterija ili ako ne bude kompatibilnog gcama, odo ja nazad na poco.

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice