Xiaomi Pocophone F1

poruka: 1.535
|
čitano: 382.795
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Pa da, dobijes sve moguce opcije i svaka nova funkcija koja izađe dobijes je prvi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Ima na zadnjem stable, pod Display,Double tap screen to wake
Sat fan
8 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Roko B kaže...
Ima na zadnjem stable, pod Display,Double tap screen to wake

 

To je uvijek imao. Ali bilo je i double tap to turn off screen.

 

12 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Alfa_R kaže...

Ekipa, trenutno sam na zadnjem stable/rootan sa rwrp... mi se isplati zezancije sa štelanjem i sve da se prebacim na EU rom?

Volim imati sve opcije a vidim da dosta ograničenja tamo maknu...

 

Npr nanerviralo me što je bila prije u jednom od stablea opcija lock double tap i sad kad mi je sa maskice otpao gumb me nervira što je ne mogu više naći.

 

 Tu opciju imaš na POCO Launcheru.

Xiaomi Mi MIX3 - MIUI Super Moderator
8 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
E hvala ti. :)

Znam da su je jednom uveli, ja testirao no tko bi se sjetio gdje sam je vidio...

Mislio sam da su je ukinuli. Ne bi bilo prvi put da skidaju fičrse.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Bilo bi dobro da ju ukinu, stalno mi se u džepu pali/gasi. Čudno mi je što je LG G2 to 2013-e riješio bolje nego poco u 2019....

 

I pitanje, kada pišete jednom rukom, ako imate gesture-based UI navigation i koristite swiftkey, jel i Vama stalno registrira Enter/prebacivanje u drugi red kod pisanja?

Kada su onscreen UI tipke, onda ne, ali jako mi je nezgodno pisati jednom rukom na njemu jer poruku pošaljem u 5 redova...

Hearthstone: Maks0806#2960
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.3.2019 10:51 (maks0806).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Evo prebacio sam se na EU stable. Dirty flash sa global stable. Ugasio sve šifre, Flash kroz twrp, clear cache, magisk I bootnuo. Jedini problem bio updater kojega sam clear data I to je to.
Čak sam zaboravio prvo sve modules u magisku pogasiti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1

iskreno, mene samo jedna stvar jako nervira na poco..a to je da su po meni totalno fulali stranu na kojoj je 3.5mm priključak za slušalice.

totalno naopako, i svaki put kad stavljam mobitel u džep (ili ga vadim iz džepa) poludim jer ga moram okretat

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
12 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
MasterG kaže...

iskreno, mene samo jedna stvar jako nervira na poco..a to je da su po meni totalno fulali stranu na kojoj je 3.5mm priključak za slušalice.

totalno naopako, i svaki put kad stavljam mobitel u džep (ili ga vadim iz džepa) poludim jer ga moram okretat

 kako naopako, meni je nekako najprirodnije kad je na vrhu, kad je na dnu jack, uvijek mi se kabal spetlja

 

hvala Bogu pa mi je svaki telefon do sada imao hj na vrhu, samo ovi privremeno telefoni koje sam imao su imali na dnu

 

i razumijem frustraciju svakako :)

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
8 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Kako stavljate telefon u dzep? Na glavu ili na noge?
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Umbel kaže...
Kako stavljate telefon u dzep? Na glavu ili na noge?

Na glavu naravno

12 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Kad se već žalimo na hp jack, da, najprirodnije je dolje jer kad uzimaš mob iz džepa ne moraš ga rotirati okolo, samo ga zgrabiš. To na trećem nexusu (i9250 ako se ne varam) kada sam imao mi je bio veliki plus.

 

Doduše danas se žaliti na headphone jack je poprilično bahato pošto će prije Bandiću dati doktorat nego ugraditi jack u mob 

Hearthstone: Maks0806#2960
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.3.2019 9:38 (maks0806).
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Budite sretni sto uopce ima hp jack.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
maks0806 kaže...

Kad se već žalimo na hp jack, da, najprirodnije je dolje jer kad uzimaš mob iz džepa ne moraš ga rotirati okolo, samo ga zgrabiš. To na trećem nexusu (i9250 ako se ne varam) kada sam imao mi je bio veliki plus.

 

Doduše danas se žaliti na headphone jack je poprilično bahato pošto će prije Bandiću dati doktorat nego ugraditi jack u mob 

 ne rotiram ga uopste kad je hj na vrhu, telefon kad vadim obicno ga povucem s dva prsta, odnosno uzmem ga za gornji dio, tako da mi na isto dodje. kao sto rekoh, iz nekih razloga kabal mi se vise petlja kad mi je hj na dnu kod telefona i onda ga vadim, dok kad je na vrhu ne petlja, iste slucalice koristim, one sto su dosle uz samsung galaxy s8.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
10 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1

ja sam to spomenuo jer mi je totalno neprirodno kad držim mobitel i tipkam po njemu, logički odmah "na glavu" stavljam u džep jednom rukom...a sad moram zarotirati telefon stavit ga na "noge" i opet rotirati kad ga vadim van. Po meni totalni fail.

Iako nije sad dealbreaker, mobitel općenito leti i nije mi niti jednom zakihnuo, a bogme sam instalirao gore stvari da ni sam više ne znam što će mi neke. Slike i video mi doduše zauzimaju najveću porciju od 12GB, za sada.

 

Jel vi radite sync za slike i video? google? MI?

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
16 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Na Pocu radi USB na 3.5mm adapter ako niste znali. Probali kolega i ja.

Znači ne morate stekati slušalice na glavu.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
Moj PC  
4 0 hvala 2
10 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1

Hm, jel netko od danas ima problema sa pokazivanjem koliko je sati? Od kad smo po maknuli jedan sat unaprijed, sat mi u stand-by modu pokazuje sat manje...kad kliknem tj probudim ga piše normalno kako bi i trebalo. Opet ode u stand-by I opet sat manje pokazuje haha 😂

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
11 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Ocito ima istu bolest kao i moj amazfit pace. Imam ga vec dvije godine i svaki put ista stvar. Samo napravi restart i problem bi trebao biti rijesen. Meni na satu upali svaki put.

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
191x7 kaže...

Na Pocu radi USB na 3.5mm adapter ako niste znali. Probali kolega i ja.

Znači ne morate stekati slušalice na glavu.

 znaci moze i pod noge :)

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
10 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Ako sve bude po planu do kraja ovog tjedna imamo hcam 6.2, dosta brza obrada hdr+ i nightsighta

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Koji ROM i CAM koristite?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
PraskaviRepan kaže...

Koji ROM i CAM koristite?

 Evo

16 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Vise me AOSP romovi zanimaju. Dugo sam na MIUI pa ocu koji AOSP/LOS isprobat.

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.4.2019 21:10 (PraskaviRepan).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Novi update je dosao 10.3.4.0 sa widevine L1 support i jos dosta toga upravo skidam.

Moj PC  
1 0 hvala 2
14 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1
Update
 
2 0 hvala 2
8 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
chewa kaže...
Update

 

Njah, sad sam na stable EU romu pa moram čekati da oni izdaju.

 

Stavio sam Franco kernel..  r22. Sad napokon mogu reci da je touch istant dok tipkam. Čak i na rubovima. Nema laga ni najmanje.

Ne igram igrice pa neznam kako je u pubg ili sličnoim...

 

 

10 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Alfa_R kaže...
chewa kaže...
Update

 

Njah, sad sam na stable EU romu pa moram čekati da oni izdaju.

 

Stavio sam Franco kernel..  r22. Sad napokon mogu reci da je touch istant dok tipkam. Čak i na rubovima. Nema laga ni najmanje.

Ne igram igrice pa neznam kako je u pubg ili sličnoim...

 

 

 Izišao ti je jucer :)

 

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv10/xiaomi.eu_multi_POCOF1_V10.3.4.0.PEJMIXM_v10-9.zip/download

 

Ja preferiram weekly radi konstantnih notifikacija kraj sata i još par pizdarije.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Dobio sam obavijest za navedeni, i kad sam ga započeo skidati, odjednom nestao. Probao 10 puta provjeru ažuriranja ali ne pojavljuje se. Trenutno mi samo ovo dolje prikazuje.
9 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Tako se i kod mene desilo.
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Isto.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice