Xiaomi Pocophone F1

poruka: 1.535
|
čitano: 383.188
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1

Nema notifikacija pored notcha u zadnjem stableu 10.0.6.0. To dolazi u sljedećem valjda. Beta rom je to dobio.

ako pitaš za postotak baterije, tu opciju su stavili. Iako je to po meni minoran problem bio prema notifikacijama.. imao si i prije grafički i u shadeu postotak...

 

13 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Alfa_R kaže...

Nema notifikacija pored notcha u zadnjem stableu 10.0.6.0. To dolazi u sljedećem valjda. Beta rom je to dobio.

ako pitaš za postotak baterije, tu opciju su stavili. Iako je to po meni minoran problem bio prema notifikacijama.. imao si i prije grafički i u shadeu postotak...

 

Da da, na to sam mislio. No dobro, nadam se da će uskoro dodati tu opciju za notifikacije, ipak je to bitnije nego postotak baterije. Hvala svakako još jednom, nadam se da neću požaliti što sam naručio uređaj

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011 David Bowie 1947-2016
8 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
alen4430 kaže...
Alfa_R kaže...

Nema notifikacija pored notcha u zadnjem stableu 10.0.6.0. To dolazi u sljedećem valjda. Beta rom je to dobio.

ako pitaš za postotak baterije, tu opciju su stavili. Iako je to po meni minoran problem bio prema notifikacijama.. imao si i prije grafički i u shadeu postotak...

 

Da da, na to sam mislio. No dobro, nadam se da će uskoro dodati tu opciju za notifikacije, ipak je to bitnije nego postotak baterije. Hvala svakako još jednom, nadam se da neću požaliti što sam naručio uređaj

 

Sigurno nećeš osim ako ne očekuješ isti note 9/iphone xr za te pare....

Uređaj je definitivno sa najvećim price/performanceom na tržištu. 

 

5 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

S koje stranice je najbolje naručiti xiomi pocophone f1?? gdje je najbolja kvaliteta i nema dodatnih nameta??

geekbuying 359,99$  ship from poland

giztop 369$

honorbuy 359,99$ eu warehouse

gearbest 369,99$

 

Možda neki drugi prijedlog?? Hvala

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
filipblazek kaže...

S koje stranice je najbolje naručiti xiomi pocophone f1?? gdje je najbolja kvaliteta i nema dodatnih nameta??

geekbuying 359,99$  ship from poland

giztop 369$

honorbuy 359,99$ eu warehouse

gearbest 369,99$

 

Možda neki drugi prijedlog?? Hvala

Mi Zealer na Aliexpress (šalju iz Italije) možda? https://www.aliexpress.com/store/3209109

Čeka se dok pošalju (nekome za par dana, nekome i do 15 dana), ali nakon slanja tu je za 3-5 radnih dana.

Twitter: @191x7
5 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1

Nije mi problem počekati, ali imam neugodna iskustva s aliexpress, jednom kupio huawei i bila je to nekakva žnj kvaliteta..i ne prihvaća paypal

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.11.2018 14:49 (filipblazek).
5 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
filipblazek kaže...

Nije mi problem počekati, ali imam neugodna iskustva s aliexpress, jednom kupio huawei i bila je to nekakva žnj kvaliteta..i ne prihvaća paypal

 Plaćaš preko njihovog servisa Alipay. Ne moraš se bojat, jako pouzdan servis, meni i bolji od paypala.

A kaj se tice lošeg proizvoda; dobiš kaj si naručio, nema tu lošije kvalitete i bolje. do sad sam ih kupio 7 prek Aliexpressa i nikad problema

5 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
samo što ovaj iz Italije trenutno nije moguće naručiti, 128/6gb..
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1

imas na geekmaxi cybermonday 15€ kod za popust tako da 128GB ispadne 315€ s postarinom

10 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Stavio sam Xiaomi eu 8.11.23 (android 9) i plesnuo na njega najnoviji gcam koji podržava night sight. Rezultati su nevjerojatni. Dakle samo iz ruke point and shoot.

 

 

 

 

Moj PC  
10 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1

11 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1

Kako nije bilo nekih flagship akcija na Amazonu, prelomio sam i uzeo crni 6/64 Gb na Aliexpressu.
Slomila me dodatno snižena cijena od 288 $ - dodatni bon 5 $ Monday.
Sveukupno 310$ sa DHL shippingom.

Ak je upola dobar kao što svi pričaju, isplatit će se.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.11.2018 23:59 (DeniZg).
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Evo i ja narucio preko Geekmaxi stranice posto je moj S5 poceo lagano izdisat nakon preko 3 godine koristenja, narucen u subotu javljeno da dolazi danas do kraja dana izasao me oko 292 Eura s postarinom 64 Gb verzija placeno PayPalom. Hvala svima koji su sudjelovali na ovoj temi.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
thebatman kaže...

Stavio sam Xiaomi eu 8.11.23 (android 9) i plesnuo na njega najnoviji gcam koji podržava night sight. Rezultati su nevjerojatni. Dakle samo iz ruke point and shoot.

 

 

 

 

 Pitanjce, kako svima budu bolje fotografije sa gcam, imam stable 10.0.6 i skinuo i B S G aplikaciju za gcam sa xda, kao ne treba root itd i puno su gore fotografije nego original kamera? hvala

10 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
JuXo kaže...
thebatman kaže...

Stavio sam Xiaomi eu 8.11.23 (android 9) i plesnuo na njega najnoviji gcam koji podržava night sight. Rezultati su nevjerojatni. Dakle samo iz ruke point and shoot.

 

 

 

 

 Pitanjce, kako svima budu bolje fotografije sa gcam, imam stable 10.0.6 i skinuo i B S G aplikaciju za gcam sa xda, kao ne treba root itd i puno su gore fotografije nego original kamera? hvala

 koju si verziju skinuo

14 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1

6.1.021 kaze u postavkama

Bila je najnovija tamo na xda stranici, sad vidim je uopce nema vise, nego 6.1.009

Naravno gledam android 8

11 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Pozdrav,

 

Evo kupio sam Pocophone f1 prije nekih tjedan dana i pre zadovoljan sam s njime prije sam koristio lg g5 bio na servisu previse i kihnuo je i odlucio se za ovaj mob, sve radi savrseno, baterija drzi s razgovorima, drustvenim mrezama, igricama po 2 dana, ekran cist solidan, maskica koja se dobije za prvu ruku je super malo pre tanka, kamerom sam se ugodno iznenadio i prednjom i straznjom, zvucnik je dosta glasan i cist okej za slusanje muzike, u ruci izgleda lijepo, dobro radi tipkovnica i cijeli poco sustav, jedini minus bi dao ledici za notifikacije na dnu i sto u lijevom kutu ne dolaze obavjesti za wapp i ostale app, nadam se da ce se za obavjesti srediti u nadolazecem updatu, za ove novce koje sam dao za uredaj prezadovoljan neka izdrzi 3 godine i odradio je svoje 

PSlamnik
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Da se i ja javim, nakon tjedan dana korištenja, same pohvale za uređaj, baterija nenadjebiva, znači bez ikakvih problema dobije se prek 10 sot-a sa dual sim upotrebom. Nakon note-a 8 na kojem sam jedva navukao kakvih 4 sata sota ovo je preporod. 

Nema trzanja, trokiranja, sve radi ko mina, sve se otvara instantno i bez trunke laga, prekrasan miui 10,animacije, top.

Nema zagrijavanja, ima naravno mlakog zagrijavanja ali ni u tragovima zagrijavanja kakvog je bilo na note-u kod kod jačeg korištenja.

Fale notifikacije, da, ali preživit ćemo. Meni notch izgleda skroz ok i neznam zašto se svi bune protiv njega, ako ništa drugo, malo je promjena od standardnog oblika ekrana i razbije monotoniju izgleda. Da je funkcionalan, nije, ali je neka promjena. Naravno, samo moj stav oko toga. Sad bi baš htio vidjeti i isprobati recimo op6t i njegov notch koji je puno manji.

Ekran skroz solidan prikaz za LCD, touch radi bez greške. 

Kamera prihvatljiva u dobrom osvjetljenju, ništa ekstra. U slabijem dosta lošija. Govorim za stock app. Instalirao sam neki gcam ali ne vidim nekog pomaka u kvaliteti slike a i blic mi ne radi na njemu. Ocito sam instalirao krivu verziju. Eh, jedina stvar koja mi fali sa note-a je kamera. Upali-opali i rezultat u 95% slučajeva dobar. 

I za kraj, jedva čekam F2:) 

Moj PC  
6 0 hvala 1
11 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Evo i da ja javim svoje dojmove, kupio sam Pocophone prije nekih 5-6 dana i zadovoljan sam s njime jer sam presao sa Samsunga S5 i mobitel je stvarno napredak spram njega ne kazem da je S5 los mobitel al je ipak izasao 2014 godine i poceo je pomalo posustajati iako cu ga zadrzati kao backup.

Na Pocophonu sve radi savrseno, baterija drzi oko 2 dana, ekran je dobar ocekivao sam da je losiji nisam vidio nikakav screen bleeding ni lag prilikom pisanja jedino dok sam ga iskusavao u pojedinim igrama osjetljivost ekrana na rubovima je nesto losija treba jace stisnuti nego po sredini, maskica koja se dobije ne drzi bas nesto mobitel, previse je mekana i imam osjecaj da ce ispast iz nje tako da sam narucio novu masku to bi preporucio svakome iako je solidno napravljen ne izgleda mi bas previse otporan na padove , obje kamere dobre, u ruci izgleda lijepo cak i plastika na poledjini je jako dobre kvalitete i uopce se ne primjecuje da je plastika. 

Minus bi dao kao i prijasnji post ledici za notifikacije na dnu koja je i pre mala jedva se vidi i sto u lijevom kutu ne dolaze obavjesti, koliko pratim ce srediti u nadolazecem updatu. 

Velicina ja skroz Ok nije previse velik stane u straznji djep od hlaca(meni jako bitno). Trazio sam na mobitelu dobru bateriju, kameru i da sve fluidno radi i to Pocophone isporucuje tako da sve u svemu za cijenu po kojoj se prodaje meni je Best Buy.

Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Koliko vam je trebalo da vam stigne sa Aliexpressa/Mi Store?
Meni su šipali 2 dana nakon kupovine, ali poslije toga, prema DHL trackingu već 4 dana roba stoji na UK/Gatwick.
Thanks.
PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.12.2018 14:12 (DeniZg).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

meni je bio za 11 dana na adresi od naruđbe.

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
DeniZg kaže...
Koliko vam je trebalo da vam stigne sa Aliexpressa/Mi Store?
Meni su šipali 2 dana nakon kupovine, ali poslije toga, prema DHL trackingu već 4 dana roba stoji na UK/Gatwick.
Thanks.

 Nisu ti stari ništa shipali... Tako je i meni bilo. Pisali preko 10 dana Gatwick a onda rekli da je DHL zauzet pa da switchaju na ups. I tek onda je zapravo krenulo iz Kine... tako da sam zapravo čekao oko 2 tjedna sve skupa....

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
11 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1

Meni je preko Geekmaxi-ja dosao za 4 dana narucio ga u petak kasno navecer i dosao je u utorak poslijepodne

5 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Pocophone i sa gcam kamerom vidljivo lošiji od mi a2 stock kamere u uvjetima slabijeg osvjetljenja...

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
E-Skusa kaže...

Meni je preko Geekmaxi-ja dosao za 4 dana narucio ga u petak kasno navecer i dosao je u utorak poslijepodne

 Meni putuje od prošlog ponedjeljka te se i dalje nalazi u Njemačkoj, isto preko Geekmaxi-ja

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011 David Bowie 1947-2016
13 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Osa kaže...

16.11. sam na aliexpresu narucio pocophone za brata. Još uvjek nije poslan i imam opciju za prekinuti naruđbu. Ako prekinem, onda mi se normalno refunda sav novac?

 Strpljen spašen. Naručeno 16.11., poslano tek 27.11. i evo danas stiglo u ruke :)

11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1

 Meni putuje od prošlog ponedjeljka te se i dalje nalazi u Njemačkoj, isto preko Geekmaxi-ja

 Meni je danas stigao s Geekmaxi-a iz Poljske, narucen je prije 7 dana, poslan je u srijedu...

13 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
pero_2 kaže...

 Meni putuje od prošlog ponedjeljka te se i dalje nalazi u Njemačkoj, isto preko Geekmaxi-ja

 Meni je danas stigao s Geekmaxi-a iz Poljske, narucen je prije 7 dana, poslan je u srijedu...

 Ja ne znam gdje je nastao problem sa mojim paketom, odabrao sam GLS, tako da je to očito problem. U svakodnevnom kontaktu sam sa Geekmaxi-jem i oni su u kontaktu sa GLS-om u vezi paketa..

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011 David Bowie 1947-2016
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Pocophone F1

Problem je u dostavnim službama, naručio 23.11 poslan 26.11 danas došao.

Dostava GLS , narucen na geekmaxi. Nažalost to je tako, iz kine sa alija dolazi cca 2-3 tjedna a sa nekim dostavnim službama unutar Eu je loše.

Mob je za te novce stvarno ok, mislim samsung za 2100kn dobiješ puno lošiji telefon.

Da mogu birati da mi netko kupi telefon, dakle da nemoram ja dati novac kupio bih najskuplji iphone, ovaj mob je obilježio 2018....pozdrav

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Meni je isto poslano iz Poljske iako je stajalo skladiste DE sad to mjesto koje je slano iz Poljske je blizu granice sa Njemackom pa... jedino za dostavu sam izabrao UPS jer je razlika od 2 Eura bila izmedju 2 dostave pa sam uzeo skuplju i doslo je za 4 dana.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice