Xiaomi Pocophone F1

poruka: 1.535
|
čitano: 382.983
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Nemam problema s obavijestima,možda da vidite u podešavanjima,meni dođe obavijest ako želim neku fotku sigurnosno kopirati..ili tako nešto..nema lažnih obavijesti...

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Danima gledam poco na oglasnicima, nema ništa ispod 2000kn.

Danas naručio 6/64 za 2380 kn na sancta Domenica webshopu.
Promocija jučer počela, traje do 28.2.
2550 kn je 6/128 verzija.
 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
NeoOS kaže...
Danima gledam poco na oglasnicima, nema ništa ispod 2000kn.

Danas naručio 6/64 za 2380 kn na sancta Domenica webshopu.
Promocija jučer počela, traje do 28.2.
2550 kn je 6/128 verzija.

 Wow, odlicna cijena.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
NeoOS kaže...
Danima gledam poco na oglasnicima, nema ništa ispod 2000kn.

Danas naručio 6/64 za 2380 kn na sancta Domenica webshopu.
Promocija jučer počela, traje do 28.2.
2550 kn je 6/128 verzija.

Je, ja sam ga kupio na toj akciji i moram reci da sam super zadovoljan. Radi kao podmazan,

aplikacije se otvaraju i vrte fluidno. Zaslon uopce nije los, dolazim s AMOLEDA i Samsunga, ne primjecujem

znacajnije razlike, osim kod vecinski crnih slika. Kvaliteta izrade je isto zadovoljavajuca, dobro lezi u ruci i nemam

osjecaj da ce mi lako kliznuti i ispasti. MIUI mi je bio najveca prepreka kupnji, ali me i on ugodno iznenadio, nemam 

osjecaj da je pretezak skin u odnosu na stock. Ima pregrst opcija koje se mogu podesavati i customizirati po zelji.

Baterija je takoder izvrsna, buduci da je velikog kapaciteta i zahvaljujuci Pie opcijama za stednju, moze trajati i po 3 dana

uz umjereno koristenje. U svakom slucaju, svakako preporuka za kupnju, omjer ulozenog i dobivenog je vise nego isplativ!

11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Ma kad se navikneš na MIUI bit će ti odličan.
Koristio sam redmi note 3 prethodno, prezadovoljan bio, prodao ga i tražio isključivo poco.
Mob je zvijer, za te novce odličan. Planiram ga koristiti duže vrijeme, a vjerujem da će skroz opravdati očekivanja.
Jutros mi je stigao i cijedim ga cijeli dan, od 9h jutros kad je bio na 60%, sad je na 16%.
12 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Pozz ljudi, imam veliki problem odnosno moj brat ima veliki problem. Naime od danas kada se brat sa svojim Pocophone F1 spoji na wifi kod kuce, cijeli internet pocne stekati, spor je, ne zeli otvoriti stranice. Također kada igram nesta online kao sto je Rocket League ping mi skoci na 150+, sve lagga znaci ne igrivo, kad se skine s wifija odnosno iskljuci ga, sve se vraca u normalu. Par puta smo testirali (browser i igra), da budemo sigurni da njegov Pocophone radi probleme svima u kuci. Znaci steka i na racunalu koji je zicno spojen s ruterom. Dok ja sa svoj RN5 i sestra sa svojim RN4X mozemo biti spojeni na wifi cijelo vrijeme i nista nece stekati niti biti spor internet. Ovo mi se jos nikad nije desilo da neciji mobitel doslovno "ugasi" internet za ostale.

 

Da li je neki virus? Da li ima veze sto je brat jucer ukljucio neku glanc tarifu preko t-mobile, ali cisto sumnjam da to ima veze s wifijem ista. Pomozite da rijesim ovaj problem sto prije. Hvala unaprijed i ispricavam se ako  nisam postao u dobroj temi ovaj problem, ali posto se radi o Pocophone F1 koji radi probleme.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Ima netko da se sjeća kada je kupio mob, tj kada su tek počeli ciklusi punjenja, kako je izgledalo?

Do sada sam ga punio 3 puta. Kada spojim mob na punjač (na 10-15%), ne prikazuje mi informaciju koliko je preostalo do kraja punjenja. Inače sam to imao (na RM N3 Pro).
Problem je možda veći u toliko što mi ujutro (punim mob preko noći) ispiše informaciju da je do kraja punjenja preostalo 23h (ili 26h), a na 100% je baterija.

Baterija mi traje OK (dan i pol, dva), ne prazni se neobično brzo.. pretpostavljam da je do kalibracije možda. Na koji način to riješiti ?

Možda da ga pustim na 0% pa da se ugasi, pa puniti do 100%, ili?

Najviše me zanima to jer sam ga kupio preko weba, pa ako nije nešto ok (baterija), možda bih ga vratio unutar 14 dana. Iako je ovo slab razlog za tako nešto, obzirom da ništa drugo nije problem.
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
To je do softwera, probaj factory reset ili eu. rom.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Pocophone F1

@NeoOS Nije pocophone ali ista stvar na redmi note 5. Nisam do sada obraćao pažnju ali imam isti "problem". Mislim da se pojavilo nakon što sam napravio downgrade sa miui10. Baterija dobro drži, to mi je najbitnije 

 Edit: slika 

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.2.2019 17:54 (majstorSZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Dostupna Widevine L1 podrška za poco ako je kome to bitno.

Moj PC  
1 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Isti slucaj sam imao i ja, ali nije poco nego redmi 4a, uzeo klincima. I kad je mladjem upaljen wifi nemoze nitko normalno se spojiti, vracao na tvornicke, brisao aplikacije i nakon nekog vremena prestalo samo od sebe
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Ma ako je do softvera, najmanji problem. Nije mi od životne važnosti znati koliko treba do pune baterije, a ujedno mi se ne da raditi factory zbog aplikacija, bankinga, posla itd. Nek stoji.
Popraviti će taj bug.

Hvala ljudi na osvrtu!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
thebatman kaže...

Dostupna Widevine L1 podrška za poco ako je kome to bitno.

Kao nekakav update paket ili?

Link?

9 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Zar ovaj slow motion nije ranije došao?
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Ma je nego updateaju taj clanak samo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Pocophone F1

Mobitel je sve pet , za svaku preporuku... Ali,

 

Ja svakih tjedan dana nadem novu ogrebotinu na ekranu,a ni sam neznam kako sam ih dobio. Mobitel mi ne ispada ,ima maskicu ali nema nikakvu zaštitu za staklo. Ali koristim ga jednako.ko prethodne mobitele ,i s tim nisam nikad imao problema... 

 

Jel moguća izmjena samo stakla? Jel me ovo stvarno živcira ,i koliko ti košta otprilike?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Jel nekom radi VOLTE?

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Nijedan mobitel mi se nije ogrebao na zaslonu,tako da sam kaljeno staklo imao samo na pocu nekoliko dana i jedva ga čekao skinuti.Sasvim je druga stvar ako neko ima takav posao da mu treba dodatna zaštita.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Mozda nije prava tema, no moja je dilema Poco F1 ili Mi Mix 3?

Mi Mix 3 je skuplji, vrijedi li zaista razlika od 150 dolara u cijeni tj pokriva li realno cijena tu razliku (super AMOLED, NFC, kamera). Razlika je sami hardver, no nfc je slabo zastupljen u hrvatskoj, a kamera od f1 poco je korektna

Nekako osjecam da je pocophone bolje sjeo ljudima i da ce "dulje" trajati kada govorimo o xda zajednici i nadogradnjama kada dodu neki buduci flagshipovi.

Hvala na pomoci

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
kurjeoko kaže...

Mozda nije prava tema, no moja je dilema Poco F1 ili Mi Mix 3?

Mi Mix 3 je skuplji, vrijedi li zaista razlika od 150 dolara u cijeni tj pokriva li realno cijena tu razliku (super AMOLED, NFC, kamera). Razlika je sami hardver, no nfc je slabo zastupljen u hrvatskoj, a kamera od f1 poco je korektna

Nekako osjecam da je pocophone bolje sjeo ljudima i da ce "dulje" trajati kada govorimo o xda zajednici i nadogradnjama kada dodu neki buduci flagshipovi.

Hvala na pomoci

 

Ja imam poco i mislim se uzet mix samo da promjenim malo

 

Poco nad Mix 3:

- custom romovi

- odlicna gcam podrška

- 72h za otkljucavanje BL

- manji i lakši

- bolja baterija

- fm radio

- ir otkljucavanje lica

- nema potrebe za slide mehanizmom

- cijena

- microSD

- 3,5mm

 

Mix 3 nad poco:

- prostraniji ekran

- nema prokleti notch

- amoled

- ois na kameri

- svjetlija kamera

 

 

11 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

https://www.gsmarena.com/pocophone_f1_latest_update_brings_widevine_l1_support-news-35722.php

Pocopohne na beta rom-u dobiva Widevine L1 podršku, što znači da će ubrzo doći za sve korisnike.

https://www.gsmarena.com/pocophone_f1_gets_4k_60_fps_video_recording_with_latest_beta_update-news-35832.php

Uz to dolazi i 4k 60fps snimanje

404 Greške a nema ih nigdje
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Ja imam neku dijagnozu.

 

 - Prodao poco jucer ujutro.

 - sjednem za pc, gledam sto cu uzet.

 - usporedim mi8, mi max 3, mi mix3

.....

 - kupim poco armored edition. 

 

Jednostavno koji god usporedim nađem ono što mi ne valja i eto. 

 

Moj PC  
7 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
thebatman kaže...

Ja imam neku dijagnozu.

 

 - Prodao poco jucer ujutro.

 - sjednem za pc, gledam sto cu uzet.

 - usporedim mi8, mi max 3, mi mix3

.....

 - kupim poco armored edition. 

 

Jednostavno koji god usporedim nađem ono što mi ne valja i eto. 

 

Hahahha, Poco je čudo.

Ja osobno nikad nisam bio zadovoljniji nego sada, nema bolje za nikoje pare, ovolika baterija, kamera, brzina, svakim updateom sve bolji i bolji.

Naručio sam još pet komada, malo za svoje kući i malo za prodaju.

16 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
chewa kaže...

Jel nekom radi VOLTE?

 Radi mom kolegi na BonBonu.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
10 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Dodao zadnji GCAM i postavke za njega u prvi post.

Moj PC  
5 0 hvala 5
5 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Xiaomi će se okrenuti skupljim i kvalitetnijim modelima tako najavljuju,meni bolji od poca ne treba a ni skuplji..pa će se kupci okrenuti tamo gdje je za njih najbolje.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Ako krenu one plus stopama - uvijek ima drugih proizvođaća... 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Još uvijek u rezervi imam samsung s5 s plastičnim tankim poklopcem i ništa mu ne fali...najmanje keramika,staklo i ostali papilova premium materijali.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Update

 
3 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice