Xiaomi Pocophone F1

poruka: 1.535
|
čitano: 383.084
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Bome SD usporava. Pa zbog cega je tako, pa ona je non stop unutra i upaljena, nije da se upali kao prijenosni disk samo kad zatreba...

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Kako su ti proradile notifikacije?
8 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
acmilan2 kaže...

Bome SD usporava. Pa zbog cega je tako, pa ona je non stop unutra i upaljena, nije da se upali kao prijenosni disk samo kad zatreba...

 

Ja sam na EU Stable i franko kernel pa nisam toliko relevantan, ali meni ne usporava.

Kartica mi je 128 gb Samsung Evo....

 

11 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Grom kaže...
Kako su ti proradile notifikacije?

 Ugasio i upalio mobitel i pokazuje ih. Ne uvijek, ali vecinoma da.

Kovačić
11 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
acmilan2 kaže...
Grom kaže...
Kako su ti proradile notifikacije?

 Ugasio i upalio mobitel i pokazuje ih. Ne uvijek, ali vecinoma da.

 Čudno.. meni sve prikazuje. WA, Viber, Gmail, Outlook, aliex ..

14 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Znam da na stable romu bez 3rd party moda ili aplikacije ne radi, dok su to trenutno ubacili u Beta rom i trebalo bi na stable doci u iducem velikom updateu
16 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
ante2404 kaže...

Ja upravo narucio placanje pouzecem gotovinom sa tim kodom.

Javim vam kako je proslo, jer mislim da ne ide jeftinije od 2160kn s obzirom da jos dobijes garanciju 

 Jel ti prošlo za gotovinu? Koliko se čekao uređaj?

 

Imao sam nekad poco, prodao ga radi ne dobivanja notifikacija, a poštom vidim da su to sredili bi ga uzeo opet čisto radi performansi.

 

Na oglasnicima ko za inat ništa od 2000kn ili niže sa hr jamstvom :)

5 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Meni notifikacije rade od prvog dana, kao kod svakog androida,ima zvučni signal pa kod aplikacije na koju se odnosi ima broj nepročitanih obavijesti,ne znam zašto se toliko piše o tome....nikad ništa nisam propustio

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.4.2019 11:13 (Cesare).
 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Zapravo jedini nedostatak poca je neprilagođenost zaslona polariziranim naočalama...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Cesare kaže...

Zapravo jedini nedostatak poca je neprilagođenost zaslona polariziranim naočalama...

 Imam kaljeno staklo žnj,polarizirane naočale i nemam problema.Probaj staviti druge polarizirane naočale,nemaji sve isti kut.

Sjedi 1
11 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Cesare kaže...

Meni notifikacije rade od prvog dana, kao kod svakog androida,ima zvučni signal pa kod aplikacije na koju se odnosi ima broj nepročitanih obavijesti,ne znam zašto se toliko piše o tome....nikad ništa nisam propustio

 A pise se zato sto je stvarno vecini radilo probleme. Sad sa zadnjim updateom je meni proradilo, no uvijek se vidi kod aplikacije onaj mali obojani kruzic pa znam da imam neke obavijesti onda.

Kovačić
16 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Cesare kaže...

Meni notifikacije rade od prvog dana, kao kod svakog androida,ima zvučni signal pa kod aplikacije na koju se odnosi ima broj nepročitanih obavijesti,ne znam zašto se toliko piše o tome....nikad ništa nisam propustio

 Pa ne prikazuje na notifikacijakoj traki da si dobio tipa sms ili poruku na whatsupu ili viberu. Jer ne stanu sve ikone gore. Barem meni nije prikazivalo. Navodno je sad to popravljeno. 

5 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1

U postavkama promijeni kružić u brojke,tako ćeš znati koliko obavijesti nisi pročitao u toj aplikaciji.i stavite važnije aplikacije na početni zaslon.

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.4.2019 13:38 (Cesare).
5 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Što se tiče ray ban polarizacije na zelenim lećama,na pocu se vidi samo crni ekran,dok na police polariziranim žutim lećama se ipak nešto vidi,nemam kaljeno staklo na ekranu..

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Cesare kaže...

U postavkama promijeni kružić u brojke,tako ćeš znati koliko obavijesti nisi pročitao u toj aplikaciji.i stavite važnije aplikacije na početni zaslon.

 Gdje se to moze naci u postavkama? Hvala na pomoci.

Kovačić
14 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

meni kod naočara radi normalno kada zarotiram za devedeset stepeni

Dirty dosen
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Imaš dva načina za doći do tih postavki za mijenjanje kružića u brojeve,prvi da stišneš nekoliko sekundi na prazno mjesto u početnom zaslonu,ako nemaš na početnom zaslonu mjesta pomakni udesno na slijedeći zaslon i tu stisni pokazat će se ikona postavke pa značke obavijesti,tu izabereš krug ili brojevi.

Drugi način je da sa početnog zaslona spustiš u zaslon gdje su sve aplikacije i na vrhu zaslona desno imaš tri vodoravne crtice kad to stisneš opet se pojave postavke i za značke obavijesti odabereš krugove ili brojeve.

Ovo koristim od prvog dana i nemam problema sa obavijestima.o

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1

Hvala, promijenjeno!

Kovačić
5 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Mislio sam da ovo svi znate,pa nisam spominjao..eto sad piše kome treba...

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Update ne dolazi pa sam napravio ručno...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Ako tko prodaje pocophone neka mi se javi... hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Pocophone F1

Stock 10.3.4.0 odlicna baterija

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Pocophone F1

Koji ROM koristite na F1?

- stock

- EU Rom

- Pixel Expreinece

Lineage

....

 

da se moze staviti GCAM, da radi face unlock te da nema nekih problema/ogranicenja...

 

Hvala

19 stock
3 EU Rom
0 Pixel Experinece
1 Lineage
1 drugo
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.5.2019 21:55 (cdark).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Pocophone F1

Btw dal netko zna kako fix echo na 10.3.4.0, gornji mikrofon hvata callera i oni mogu sami sebe cuti i ima pulo jeke/echo

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Svi hvale taj Gcam na Pocophonu, ali meni jako sporo okida i uvijek mi slike ispadnu mutne.

Ima li neko rješenje za to? Thanks.

PSN - DeniZg80
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Pocophone F1

I mene zanima koje su postavke za Gcam, il ja nesto krivo radim.

 

Jel itko zna kako rijesit fingerprint sensor, trenutno ne koristim nikakav lock sistem, al svaki put kad podignem mob, ako taknem senzor, ekran se upali. Nije bitno koji prst, jedini nacin koji sam otkrio da prestane je stavljanje pina/locka.

 

Preporuke neke dobre SMS aplikacije? Ova stock je uzas, nema nikakvih opcija, vise sam imao na stock appu na starom HTCu.

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Imam 1000 besplatnih poruka,najčešće iskoristim dvije...tri maximalno..

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
gsdavid kaže...

Btw dal netko zna kako fix echo na 10.3.4.0, gornji mikrofon hvata callera i oni mogu sami sebe cuti i ima pulo jeke/echo

 

Hvala

 Neki kazu da im je ovo pomoglo, meni nije. Doduse ja imam problem samo kad zovem jednu osobu preko Whatsappa, nitko drugi mi se ne zali na to.

Pomaze kad skinem maskicu iz nekog razloga. Moguce da zvuk odjekuje nekako od rupe koja je na njoj za taj gornji mikrofon.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova
13 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

1. Unlock BL-a(ne radi na Ryzenu, neznam iz kojega razloga ali ne radi, tako da znate vi s Ryzen sistemima kao ja :))

2. Flash TWRP-a

3. Flash Xiaomi EU-a, zadnja verzija

4. Instalacija GCAMA unutar prvoga posta ove teme, automatski povlači postavke, ne dirajte ih

 

Touch lag nestao, sve radi instant pa tako i tipkanje, baterija nešto lošija ali ne znatno, očito je perfomance mod malo viši nego kod globala, okida slike momentalno, nema reklama.

Telefon je raketa, prvi koji ću zadržati duže od godinu dana.

PS. kernel je stock, i sve štima tako, uredno ažuriram sustav OTA preko TWRP-a.

 

Dakle, radi sve, GCAM, face unlock, finger, apsolutno sve i nema nikakvoga laga.

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.5.2019 14:51 (zoharbizo).
 
2 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pocophone F1 od Xiaomija

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.5.2019 15:10 (cdark).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice