Xiaomi Redmi Note 2

poruka: 4.472
|
čitano: 703.161
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
Vapor kaže...
babobabo kaže...

Vapor ajde objasni malo taj optimizirani ROM koja je razlka?

Dali je to stock i zasto bi seller stavljao neoptimizirani rom na note 2 ili sam sve krivo skuzio?

 Znači seller instalira MultiLanguage MIUI Global ROM. To je dosta starija verzija ROMa, ne dobije se MIUI Remote na tom ROMu i nije ROM od Redmi Note2.

 

Ovaj stable što sam instalirao, on je baš za Redmi Note 2 i na njemu se ispravljaju bugovi specifični za Note2.

 

Jedan od razloga zašto sam makao sellerov ROM je taj da mi je flasha Google Appse sa prastarom YouTube verzijom, a taj YouTube se nije mogao updateat.

 

Kad MIUI7 izađe iz Bete onda će doć i MIUI7 stable za Note2.

 molim te link na doticni stable za note 2

13 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 2

http://en.miui.com/download-274.html zadnji stable. Ako ti ne želi downloadat dodaj o ispred bigota u linku. Znači obigota.d.miui i radit će download.

 

Što se tiče ekrana, namjestite u settings -> additional settings -> display i tamo imate colors. Stavite na cool i bijela je hladna kao A4 papir, standard prikaz ima malo topliju bijelu.

 

Pokušat ću vam iskombinirat za danas sampleove kamere na dropboxu, znači bez ikakvih kompresija.

 

Pingu ;)
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.8.2015 12:44 (Vapor).
Moj PC  
2 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 2

ako sam dobro shvatio xiaomi u tvornici stavi stable koji je bas za note 2 a onda seller, posto ide van kine stavi losiji MultiLanguage MIUI Global ROM.

 

a onda mi trebamo staviti nazad ovu bolji stable rom (koji je stock ili?) sa rootanim mobom na kojem je stavljen twrp recovery.

 

tko je tu lud

 

a kad izadje MIUI7 stock za note 2 dali ce to onda biti bas za note 2 ili sta?

 

 

 

sta je od svega toga stock a sta nije?

 
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 2

Bit će za Note2 stable, već ima developer MIUI7 koji masu ljudi koristi i OK je.

 

Nemora mobitel bit rootan, niti sa twrpom.

 

Znači sve šta je potrebno je skinit ovaj stable rom, ubacit u phone storage pod update.zip nazivom, bootat mobitel u recovery(power + volume UP i nakon šta mobitel zavibrira pustit power i držat volume up) (MI-recovery koji je već instaliran), i u recovery izabrat install update.zip. Flashanje traje cijelih 5min.

 

Google Appsi se mogu instalirat sa MI App storea, ja sam instaliravao TWRP recovery da mogu flashat Gapps Nano Package (samo Play Store, Google Now i Calendar sync service).

Pingu ;)
Moj PC  
2 0 hvala 4
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 2

monogo jasnije sada

 

ali to je stock ili nije?

 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 2

Engineer mode  *#*#3646633#*#*  ako netko zeli provjeriti hw  :)

 
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 2

Ovaj stable ROM je stock. MIUI7 Global za Note2 kad izadje ce bit sa predinstaliranim Google Appsima

Pingu ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
miner kaže...
SHELBY_09 kaže...
Bas kad sam se odlucija moraju izaci ovakvi clanci ... https://www.telekineza.com/xiaomi-redmi-note-2-obmana-godine/

 Naletio sam i ja na nesto o tome, medjutim u komentarima su brzo zakljucili da su optuzbe lazne.

 

Ovi s Telekineze su dobili sto su trazili. Par klikova vise...

 

Jel znaš možda gdje mogu naći izvor informacija o tome? Jer ovo što je kao linkano na telekinezi, kad kliknem ništa se ne događa. Zanima me i gdje je opovrgnuto isto.

10 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 2

Ima tko problema s grijanjem? Malo je topliji kod punjenja na 2A ali to je valjda normalno (plus radi hotspot na njemu) :)

Koliko se brzo puni?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
Vapor kaže...

Ovaj stable ROM je stock. MIUI7 Global za Note2 kad izadje ce bit sa predinstaliranim Google Appsima

 sve mi jasno nasao ovo http://en.miui.com/thread-24860-1-1.html

13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
srcipesak kaže...

Ima tko problema s grijanjem? Malo je topliji kod punjenja na 2A ali to je valjda normalno (plus radi hotspot na njemu) :)

Koliko se brzo puni?

 Ugrije se tokom punjenja i meni, jedno 2h meni treba za 100%.

 

Šteta što nema quick charge, ali meni je i ovih 2h vrh jer sam stare morao puniti po 4,5 h najmanje.

Pingu ;)
14 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 2

Super ste sve objasnili o ROM-ovima.. Sta preporucate developer miui 7 ili stable ovu 6icu?

Jezik hrvatski mi nije bitan.

Ispravak: Idem na sigurno i stable, nasa verzija roma je bas stara nema je ni za skinut na miui :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 31.8.2015 22:14 (ToNi185).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
Sunbriel kaže...
miner kaže...
SHELBY_09 kaže...
Bas kad sam se odlucija moraju izaci ovakvi clanci ... https://www.telekineza.com/xiaomi-redmi-note-2-obmana-godine/

 Naletio sam i ja na nesto o tome, medjutim u komentarima su brzo zakljucili da su optuzbe lazne.

 

Ovi s Telekineze su dobili sto su trazili. Par klikova vise...

 

Jel znaš možda gdje mogu naći izvor informacija o tome? Jer ovo što je kao linkano na telekinezi, kad kliknem ništa se ne događa. Zanima me i gdje je opovrgnuto isto.

 Fejk...od Telekineze nista cudno..

15 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 2

Naručen 32Gb model + glass pa šta bude

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 2

Zajebo me DHL, pisalo je da ce danas do kraja dana biti dostavljeno ali nije. 3 dana je trebalo da dode iz Kine u Zagreb i onda danas tamo u Zagrebu cijeli dan stajalo. Naravno da smo mi najneorganiziraniji. Nista, sutra bi trebo biti dostavljen onda.. ako im se bude dalo

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 2 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 2

Moje je doslo u subotu u UK i od tamo se ne mice. Znaci 3 dana vec.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 2

Šta mislite hoće li mu cijena pasti kad dođe u prodaju kod svih ostalih webshopova (pa konkurencija bude veća)?

 

Kako to inače ide sa Xiaomi mobitelima?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2

Stigo danas u UK, ali nije ni isporučen liku koji to treba poslat ponovo prema HR, samo stoji od jutra ovako.

DHL CN-UK DHL CN-UK
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.8.2015 20:20 (PC - stručnjak).
12 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 2

Al se ovo čudo danas grije. Po Cpu-z 10 stupnjeva mu je proc u prosjeku topliji nego na meizu m2 a koji stupanj 5-7 barem je topliji od Asus Zenfone 2 ze550ml... Srećom stigla maska pa se ne osjeti odmah toliko. No istina brzo radi za sada...

Pucaaaajjjj :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
PC - stručnjak kaže...

Stigo danas u UK, ali nije ni isporučen liku koji to treba poslat ponovo prema HR, samo stoji od jutra ovako.

 Isto je i meni, a i ista slika ;)

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
el moguce da je njih vise komada doslo zajedno u istom paketu
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
PC - stručnjak kaže...
el moguce da je njih vise komada doslo zajedno u istom paketu

 a izgleda da je 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
PC - stručnjak kaže...
el moguce da je njih vise komada doslo zajedno u istom paketu

 Da, i moj je s vasima u paketu...

 

 Tako i pise pored, 6 pieces...

 

 Naplati nam svima DHL odvojeno, posalje jednim paketom, i eto dodatna zarada... :D

 

Nadam se da ce biti dostavljen u srijedu... Ako sutra stigne u HR, onda bi mogao biti.

15 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 2

Ima li double tap to wake opciju i FM radio?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 2

Predlažem novu temu *isčekivanje paketa iz kine* ono kad ja primim svoj da mogu i dalje uživat u čekanju.

Ali šalu na stranu, dali radite video unboxinga za slučaj da nešto nije kako treba?

God save flat rate
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
Wh1T3L10n kaže...
PC - stručnjak kaže...
el moguce da je njih vise komada doslo zajedno u istom paketu

 Da, i moj je s vasima u paketu...

 

 Tako i pise pored, 6 pieces...

 

 Naplati nam svima DHL odvojeno, posalje jednim paketom, i eto dodatna zarada... :D

 

Nadam se da ce biti dostavljen u srijedu... Ako sutra stigne u HR, onda bi mogao biti.

 I ja sam s vama unutra. Sad gledam i jos stoji u UK

9 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 2

Ova tema ce biti zatrpana iscekivanjima mobitela, pa bilo koje pitanje ili savjet ne moze doci do izrazaja. Molim malo strpljenja za one koji su narucili mobitele...doci ce...dan-dva prije ili kasnije, nebitno :)

 

Potanje opet...dali fon dodje sa EU adapterom za punjenje ili sa kineskim+dodatak? Ima li double tap za budjenje i zakljucavanje?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 2

Evo i meni je jučer doša RN2. Za sad pari super ;-) 

@Shelby FM Radio ima, ali tap to wake nisam pronašao.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.9.2015 9:35 (Neo dD.).
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
evo jedne obavijesti, kolega zvao DHL HR malo prije i kaze mu zena sa su predali posiljku HP Expressu i do njegace HP-om.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
10 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
robee1 kaže...

Ova tema ce biti zatrpana iscekivanjima mobitela, pa bilo koje pitanje ili savjet ne moze doci do izrazaja. Molim malo strpljenja za one koji su narucili mobitele...doci ce...dan-dva prije ili kasnije, nebitno :)

 

Potanje opet...dali fon dodje sa EU adapterom za punjenje ili sa kineskim+dodatak? Ima li double tap za budjenje i zakljucavanje?

 Kineska ciglica od 2A + bijeli okrugli EU adapter. Barem je tak meni stiglo. Double tap info ne znam, nije vise mob kod mene :)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice