Xiaomi Redmi Note 5 Pro

poruka: 2.739
|
čitano: 774.929
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Čudno jer u njima je tić goliš android one ...
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Zupy kaže...
Čudno jer u njima je tić goliš android one ...

Ima nešto i u implementaciji!

 

U svakoj krempiti su brašno, jaja i vanilija, a nije baš da su sve iste!

16 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Zupy kaže...
Čudno jer u njima je tić goliš android one ...

 

Vjeruj mi čisti odron. Petica još nekako ali trojku bi ja definitivno zabranio zakonom.

 

Otvaranje imenika zna trajat i po 10 sekundi :D

10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
amd freak kaže...
Zupy kaže...
Čudno jer u njima je tić goliš android one ...

 

Vjeruj mi čisti odron. Petica još nekako ali trojku bi ja definitivno zabranio zakonom.

 

Otvaranje imenika zna trajat i po 10 sekundi :D

 Možda nisu dovoljno radili na optimizaciji. Hmm a kako radi custom rom ?

 

7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Bumo vidjeli , valjda će biti koji uspredni test - ali ako to bude tako onda će biti RN5 all day long..

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.5.2018 7:45 (Zupy).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Inače Goldway mi je davno dao dva tracking broja, jedan za UPS koji ide iz Kine do Velike britanije i naravno jedan za DHL koji ide iz britanije do Hrvatske.

Jučer je stigao iz Kine u Britaniju, znam jer sam dobio na mail dojavu da je paket stigao itd. Oni su poslali jedan veliki paket težine 10 kila, pun smartphonea :D Sada ga moraju u Velikoj britaniji rasparkirati i preparkirati u manje paketiće i naravno adresirati.

Sada cekam da krene DHL dostava.

 

Neznam za vas ostale, ali čini mi se da smo od svih smarthonea mi najgore prošli, jer smo dugo ćekali da dođe u prodaju, onda ćekamo da dođe global verzija i onda još ćekamo da krene dostava jer je u prednarudžbi bio duže vrijeme tj iz nekog razloga je isporuka zapinjala. Ovo si više neču dozvoliti :D jer ču inaće završiti u vrapču :D

 

 

16 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Ma da katastrofa im je taj proizvodni proces...ne kuzim kaj im treba tolko dugo..

 

Najbolje je pricekat pocetak lipnja kada ce eu warehousi imat na stanju i dode kroz 3 dana.

 

Nista puno prije necete vi dobit...a vidim da i cije a varira dosta..prije par dana je na aliju bilo 1700, jucer 1600 sa dostavom...ici ce to i na 1500...

Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Evo rezultati baterije kod mene nakon par punjenja i pražnjenja. Stvarno zadovoljan. Kad pogledas da 3000mah ti daje do max 5h ekrana a 4000mah ti daje 10h ekrana...

 
2 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Markić7 kaže...

Inače Goldway mi je davno dao dva tracking broja, jedan za UPS koji ide iz Kine do Velike britanije i naravno jedan za DHL koji ide iz britanije do Hrvatske.

Jučer je stigao iz Kine u Britaniju, znam jer sam dobio na mail dojavu da je paket stigao itd. Oni su poslali jedan veliki paket težine 10 kila, pun smartphonea :D Sada ga moraju u Velikoj britaniji rasparkirati i preparkirati u manje paketiće i naravno adresirati.

Sada cekam da krene DHL dostava.

 

Neznam za vas ostale, ali čini mi se da smo od svih smarthonea mi najgore prošli, jer smo dugo ćekali da dođe u prodaju, onda ćekamo da dođe global verzija i onda još ćekamo da krene dostava jer je u prednarudžbi bio duže vrijeme tj iz nekog razloga je isporuka zapinjala. Ovo si više neču dozvoliti :D jer ču inaće završiti u vrapču :D

 

 

Evo ti kako je kod mene izgledalo: http://www.dhl.hr/en/express/tracking.html?AWB=3618153906&brand=DHL

samo što eto meni mob još nije stigao jer dhl navodno ima ugovor sa našom poštom pa oni dostavljaju unutar HR..... a za što će očito trebati više vremena nego da se dostavi iz Britanije u HR

 

Ali zanimljivo je da nema nikakvog broja da se prati paket unutar Hrvatske....baš se pitam zašto

 

Battlelog: [G] pijana_carapa
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro

to ti znaci da ti dhl ne dostavlja u manje gradove u HR vec preda paket HPekspressu, mozeš nazvat DHL pa ce ti oni dati tracking broj paketa od HPekspressa, vjerojatno ce ti danas stici

13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
BlackEagle kaže...

to ti znaci da ti dhl ne dostavlja u manje gradove u HR vec preda paket HPekspressu, mozeš nazvat DHL pa ce ti oni dati tracking broj paketa od HPekspressa, vjerojatno ce ti danas stici

 Stigao prije 10-ak minuta

 

Zasad veoma dobri dojmovi, ali treba sad sve posložiti i prebaciti sa sad već ostarjelog 4s.

 

Mob izgleda super a i kvaliteta izrade zasad izgleda dobro, nema nikakvih čudnih zvukova niti trzanja niti kakvih problema.

 

Mob dolazi za miui Global 9.5 stable verzijom (9.5.6.0 oeimifa) koji se zasniva na oreo 8.1 i ima security patch level iz 3 mjeseca.

 

 

Budem probao iskopati koje se verzije kamere koriste (nisam dugo bio na androidu :/ )

 

EDIT:

https://imgur.com/a/82AWzJo

Camera i display info

Battlelog: [G] pijana_carapa
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.5.2018 17:19 (Granzon).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
amd freak kaže...

 

 

Nista puno prije necete vi dobit...a vidim da i cije a varira dosta..prije par dana je na aliju bilo 1700, jucer 1600 sa dostavom...ici ce to i na 1500...

 Evo ja cu ti rec cijene po datumima na goldwayu jer me zanimalo koliko i u kojem periodu ce se spustit :)

 

https://imgur.com/a/N0sZQJq

 

evo :)

12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

evo i ja naručio upravo...goldway, crni 3/32, ukupno 1375 kn mi napravilo rezervaciju na računu...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Da, baterija jako dobra. Kamera na kraju uopce nije tako losa, cak pristojna. Isorobavao sa frendovim s7, isti motiv u low lightu. S7 malo softverski dodaje boje/saturacije pa vecernja slika izgleda zivlje, ali sama kolicina detalja izgleda isto, na rn5 je bila prirodnija fotka. Ulgavnom odlicno za svoju cijenu.
 
1 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Deutsch kaže...
amd freak kaže...

 

 

Nista puno prije necete vi dobit...a vidim da i cije a varira dosta..prije par dana je na aliju bilo 1700, jucer 1600 sa dostavom...ici ce to i na 1500...

 Evo ja cu ti rec cijene po datumima na goldwayu jer me zanimalo koliko i u kojem periodu ce se spustit :)

 

https://imgur.com/a/N0sZQJq

 

evo :)

 Na trenutak sam pomislio da su to dolari pa mi umalo odletila tipkovnica u monitor 

Vidim da nitko nije naručivao s geekmaxi. Meni rekli pred dva - tri dana da su im poslali iz kine i da sad treba čekati tjedan dana da dođe u EU pa da oni dalje pošalju. 

 

mcf kaže...
Da, baterija jako dobra. Kamera na kraju uopce nije tako losa, cak pristojna. Isorobavao sa frendovim s7, isti motiv u low lightu. S7 malo softverski dodaje boje/saturacije pa vecernja slika izgleda zivlje, ali sama kolicina detalja izgleda isto, na rn5 je bila prirodnija fotka. Ulgavnom odlicno za svoju cijenu.

 Riješio si one probleme s početka hard resetom samo?

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.5.2018 20:47 (protest431).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Mahjongg kaže...

evo i ja naručio upravo...goldway, crni 3/32, ukupno 1375 kn mi napravilo rezervaciju na računu...

Jao, pala cijena 

 

Već ga škicam mjesec dana, budem pričekala još malo pa ga ugrabim 

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
megan2711 kaže...
Mahjongg kaže...

evo i ja naručio upravo...goldway, crni 3/32, ukupno 1375 kn mi napravilo rezervaciju na računu...

Jao, pala cijena 

 

Već ga škicam mjesec dana, budem pričekala još malo pa ga ugrabim 

 

 i ja sam ga škicao mjesec dana, mislim da neće baš nešto više spuštat cijenu uskoro jer ima sada i s2 koji je jeftiniji od njega i r5+ još jeftiniji i mislim da neće cijenu približavat njima...stoga sam potegnuo sada... 

 

edit: ipak evo način za još jeftinije na goldway hrvatska facebook stranici...

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.5.2018 22:51 (Mahjongg).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Inaće ljudi, meni krenula dhl dostava, predviđam da mi stiže u ponedjeljak jer sam usporedio podatke mojeg tracking broja sa drugim dostavljenim i eto približno očekujem tad dostavu ;)
11 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Da li je netko uzimao Tempered Glass i kako mu odgovara na ekranu? Neka preporuka?

U slucaju da netko ima viska jednu neka se javi, naravno platim mu :)

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Meni je isto kad i tebi došlo u Englesku, isto je pisalo da je u paketu od 10kg. Na DHL-u mi pise da je predviđeno vrijeme dostave u Ponedjeljak tako da će i tebi onda tada vjerojatno stici.

9 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Tražim zamjenu za Mi 4c koji me dobro služi već 2 i pol godine ali ga je vrijeme lagano pregazilo pa mi je zapeo za oko ovaj model, vidim da ga svi hvale. Razmišljao sam o verziji sa 6 GB RAM-a i najjeftinije što sam našao je na Mi Global Storeu na Aliexpressu(271 dolar s DHL dostavom) pa me zanimaju iskustva s tim prodavačem, dolazi li u nekim urednim rokovima, ima li problema s carinom i i slično. Unaprijed zahvaljujem.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Imam i ja mi4c već 2 godine, također razmišljam o note 5 kao sljedećem mobitelu,samo me malo brine veličina u odnosu na kompaktni mi4c...
And I assure you, I did not have sexual relations with that woman!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
protest431 kaže...
Deutsch kaže...
amd freak kaže...

 

 

Nista puno prije necete vi dobit...a vidim da i cije a varira dosta..prije par dana je na aliju bilo 1700, jucer 1600 sa dostavom...ici ce to i na 1500...

 Evo ja cu ti rec cijene po datumima na goldwayu jer me zanimalo koliko i u kojem periodu ce se spustit :)

 

https://imgur.com/a/N0sZQJq

 

evo :)

 Na trenutak sam pomislio da su to dolari pa mi umalo odletila tipkovnica u monitor 

Vidim da nitko nije naručivao s geekmaxi. Meni rekli pred dva - tri dana da su im poslali iz kine i da sad treba čekati tjedan dana da dođe u EU pa da oni dalje pošalju. 

 

mcf kaže...
Da, baterija jako dobra. Kamera na kraju uopce nije tako losa, cak pristojna. Isorobavao sa frendovim s7, isti motiv u low lightu. S7 malo softverski dodaje boje/saturacije pa vecernja slika izgleda zivlje, ali sama kolicina detalja izgleda isto, na rn5 je bila prirodnija fotka. Ulgavnom odlicno za svoju cijenu.

 Riješio si one probleme s početka hard resetom samo?

 

 

 

 Ja sam poručio sa geekmaxi početkom mjeseca i poslali ga u utorak iz DE. U četvrtak večer već došao na adresu. 

6 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
MRSKI kaže...
protest431 kaže...
Deutsch kaže...
amd freak kaže...

 

 

Nista puno prije necete vi dobit...a vidim da i cije a varira dosta..prije par dana je na aliju bilo 1700, jucer 1600 sa dostavom...ici ce to i na 1500...

 Evo ja cu ti rec cijene po datumima na goldwayu jer me zanimalo koliko i u kojem periodu ce se spustit :)

 

https://imgur.com/a/N0sZQJq

 

evo :)

 Na trenutak sam pomislio da su to dolari pa mi umalo odletila tipkovnica u monitor 

Vidim da nitko nije naručivao s geekmaxi. Meni rekli pred dva - tri dana da su im poslali iz kine i da sad treba čekati tjedan dana da dođe u EU pa da oni dalje pošalju. 

 

mcf kaže...
Da, baterija jako dobra. Kamera na kraju uopce nije tako losa, cak pristojna. Isorobavao sa frendovim s7, isti motiv u low lightu. S7 malo softverski dodaje boje/saturacije pa vecernja slika izgleda zivlje, ali sama kolicina detalja izgleda isto, na rn5 je bila prirodnija fotka. Ulgavnom odlicno za svoju cijenu.

 Riješio si one probleme s početka hard resetom samo?

 

 

 

 Ja sam poručio sa geekmaxi početkom mjeseca i poslali ga u utorak iz DE. U četvrtak večer već došao na adresu. 

 Javili ti na mail za tracking prije? Ja sam 11. naručio mi se čini. Moguće da po redu šalju kako je tko naručio onda.

12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
protest431 kaže...
MRSKI kaže...
protest431 kaže...
Deutsch kaže...
amd freak kaže...

 

 

 

 Ja sam poručio sa geekmaxi početkom mjeseca i poslali ga u utorak iz DE. U četvrtak večer već došao na adresu. 

 Javili ti na mail za tracking prije? Ja sam 11. naručio mi se čini. Moguće da po redu šalju kako je tko naručio onda.

 Javili mi kad je paket krenuo iz Njemačke. Za nepuna dva dana došao u Beč. Sad čekam da mi ga proslijede iz Beča a to neće biti prije srijede

10 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Sto vas osim vece baterije i cijene motivira da kupite ovaj mob, a ne Mi 6X koji ima ljepse i kvalitetnije kuciste, USB-C, bolju kameru, bolji i stedljiviji procesor?

 

Bas sam malo gledao i uzeo bih prije 6X...kada vidim ono kuciste iz 3 dijela to mi tako jeftino izgleda.

Gledao sam i kameru na 6X koja izgleda jakoo dobro.

Vidim da je 6/64GB oko 2300 Kn sa dostavom odnosno 2000 Kn sa Goldway 4/64.

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.5.2018 18:03 (ocean77).
 
0 1 hvala 0
6 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
ocean77 kaže...

Sto vas osim vece baterije i cijene motivira da kupite ovaj mob, a ne Mi 6X koji ima ljepse i kvalitetnije kuciste, USB-C, bolju kameru, bolji i stedljiviji procesor?

 

Bas sam malo gledao i uzeo bih prije 6X...kada vidim ono kuciste iz 3 dijela to mi tako jeftino izgleda.

Gledao sam i kameru na 6X koja izgleda jakoo dobro.

Vidim da je 6/64GB oko 2300 Kn sa dostavom odnosno 2000 Kn sa Goldway 4/64.

 50 eura razlike za početak? Nema jack , USB-C mi apsolutno ne treba i svejedno je ima li ga ili nema. Koliko god je procesor štedljiviji (što ne vjerujem da nešto previše je) opet note ima veću bateriju.

 

Za 2000+ kn si mogu gledati Samsung S7 ili LG G6 ili nešto od starijih flagshipa što će opet biti bolje od bilo kojeg xiaomija za tu cijenu koliko god netko tvrdio suprotno.

8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
ocean77 kaže...

Sto vas osim vece baterije i cijene motivira da kupite ovaj mob, a ne Mi 6X koji ima ljepse i kvalitetnije kuciste, USB-C, bolju kameru, bolji i stedljiviji procesor?

 

Bas sam malo gledao i uzeo bih prije 6X...kada vidim ono kuciste iz 3 dijela to mi tako jeftino izgleda.

Gledao sam i kameru na 6X koja izgleda jakoo dobro.

Vidim da je 6/64GB oko 2300 Kn sa dostavom odnosno 2000 Kn sa Goldway 4/64.

 to i mene interesira,čini mi se da xiaomi ima previše sličnih modela pa se teško odlučiti. ali to je s jedne strane ok,jer ako se nekome ne sviđa nešto kod nekoga modela može se odlučiti za drugi slični model. kad smo već kod ovog cijenovnog ranga tu još ulazi i mi note 3 koji ima isti procesor kao i 6x,ako se ne varam kamera je bolja ali je ekran 5.5 sa debljim okvirom gore i dole pa izgleda zastarijelo za 2018 i baterijom između note 5 pro i 6x(3500mAh). 

10 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Ma kakav crni S7...2 godine star mob sa preko 500 ciklusa punjenja baterije,malim ekranom i zastarjelim dizajnom nebi uzeo nikada prije ovoga...jos uvijek imam i S7 uz Pixel 2XL pa znam sto govorim.
 
1 2 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
I jos uz to s7 ima amoled koji nakon 2 god moze dobiti burn in, one roze linije...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice