Xiaomi Redmi Note 5 Pro

poruka: 2.739
|
čitano: 772.703
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5
Miki_16 kaže...

ja baš mob gledam koji kupiti, pa sada ovo vidila.. šta mislite kada bi mogao doći u prodaju?

 Nekoliko poruka prije piše da bi predstavljanje moglo biti 6. 

Onda bi mogli znati više.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 5

malo mi dizajnom podsjeca na ovaj mob (s prednje strane) iako ajde to je sve vise manje isto sada

mislim da ce bit uskoro predstavljen jer bas ima dosta leakova, a na prodaji ce bit ono krajem desetog mjeseca ili polovicom

 

 

sd 660 , ovakav dizajn, kamere, baterija cca 3800mah  = best buy 

 
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 5

uuh..

 

kimovil kaze 630 :/

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.10.2017 21:33 (Deutsch).
 
3 0 hvala 1
12 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5

pa posto je SD 630, nasljednik 625, onda je i SD 630 logično za očekivati, 660 je već previše za ovaj cjenovni rang, Mi Note 3 ima SD 660

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5
Deutsch kaže...

uuh..

 

kimovil kaze 630 :/

 

 Ako je ovaj omjer stranica naspram ekrana, onda je to odlično, neka zadrže veličinu mobitela(može i malo veči), samo da je ekran veči.

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
10 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5
Ja cekam da ga vise puste u prodaju, evo 10. Mjesec jos nista.
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 5

https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_5-8893.php

 

mozda bi stvarno ovo mogao biti finalni dizajn :D

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5

Ovo sam našao na giztop-u, pitanje je da li je ovo finalni dizajn ili ...

 

https://www.giztop.com/phones/xiaomi/xiaomi-redmi-note-5.html

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5
njofra13 kaže...

Ovo sam našao na giztop-u, pitanje je da li je ovo finalni dizajn ili ...

 

https://www.giztop.com/phones/xiaomi/xiaomi-redmi-note-5.html

 

Radije da je ovo nego kao sa gsmarene. 18:9 omjer displaya su preuski a dugački mobiteli. Naravno biti će i snapdragon varijanta. I po meni će ostati kapacitivne tipke dole, a ne kako neke novije slike pokazuju, bez tih tipki.

 

  Na ovom youtube videu od 06:10 je lijep test zvuka tipki dok ih se pritišće, usporedba meizu m6 note i redmi note 4. Odlično kod meizua. Ovi detalji su mi fini znakovi kvalitete.

 

Taj Meizu M6 note ima meni manu u tome što je malo duži i još malo teži od Redmi 4X Note, šteta, inače po kameri pa i trajnosti baterije je i bolji od tog xiaomi-a. Također displey je življih boja i vjerovatno kvalitetniji od xiaomia koji ima problema sa zaglavljivanjem piksela. 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5
ALVIN kaže...

Radije da je ovo nego kao sa gsmarene. 18:9 omjer displaya su preuski a dugački mobiteli. Naravno biti će i snapdragon varijanta. I po meni će ostati kapacitivne tipke dole, a ne kako neke novije slike pokazuju, bez tih tipki.

 

  Na ovom youtube videu od 06:10 je lijep test zvuka tipki dok ih se pritišće, usporedba meizu m6 note i redmi note 4. Odlično kod meizua. Ovi detalji su mi fini znakovi kvalitete.

 

Taj Meizu M6 note ima meni manu u tome što je malo duži i još malo teži od Redmi 4X Note, šteta, inače po kameri pa i trajnosti baterije je i bolji od tog xiaomi-a. Također displey je življih boja i vjerovatno kvalitetniji od xiaomia koji ima problema sa zaglavljivanjem piksela. 

 slazem se sa tobom u ovome. rn5 bi bio super i samo da su manji rubovi jer je puno lakse naci tempered koji ce pristajat mobitelu..

 

 

13 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5

Sto se tice kamere, nemojte se nadati nekom vecem poboljsanju. To je sve lutrija kakav ce unutra senzor ici, u pocetku stavljaju kako je reklamirano, a kasnije sta prvo ima u ponudi. Tako je bilo i za note 4, prvo su stavljali sony senzore koji su se pokazali najboljima, onda samsungove senzore, koji su opet bili okej, i onda su sad poceli stavljati omnivision senzore, moj i mediatek i sd note ima omnivision senzor koji su se pokazali nikakvi... Nemam ocekivanja po pitanju toga

To na stranu, ako bude manje mesa oko ekrana, odmah kupujem peticu bez razmisljanja

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.10.2017 23:36 (Strm).
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5

Novo izašli MI Note 3  --- i youtube recenzija

Ovako nekako smo se otprilike nadali da će biti Redmi Note 5, ali pošto su izdali ovoga ne vjerujem da će izbaciti još jednog sličnog, i to sa 120 eura nižom cijenom, jer ovo je skuplje nego li je redmi serija.

 

Ovaj Mi Note 3 je dokaz da se i sa 3500 mAh baterijom može imati 10+ sati SOT-a. Sviđa mi se da je tanak, a veličina i težina su skoro isti kao i redmi note 4x. Šteta što nema posebnu rupicu za slušalice nego ide valjda preko dodatnog adaptera dole gdje se i puni. Ljepše mi je kada je kamera na sredini nego na ćošku, ali ok, to je manje bitno. Dobro je što je cijeli mob u gorilla glass staklu. Kamere se uvijek malo poboljšaju kada dođu noviji romovi, da nije baš prvi kao u ovom slučaju.

 

Sad nakon ovog je za očekivati kod Note 5 SD 630, i bez gorilla zaštite, ali još bolja autonomija. Što se mene tiče može biti i neka plastika za kučište, samo da ne bude teži od redmi note 4x

 
2 1 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5

Oče li više taj mobitel izaći, nemogu dočekati :D

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5
Mi note je uvijek imao najjači procesor iz serije i sad su ga odlučili unakaziti, a cijena je ostala ista, za tu lovu se bolje uzme mi6 koji je puno jači mob. Koliko znam izašao je redmi note 5a sa sd435 procesorom
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 5

http://www.gizchina.com/2017/10/17/redmi-note-5-powered-snapdragon-636-soc/

 

http://www.bug.hr/vijesti/predstavljen-snapdragon-636/162698.aspx

 

"Snapdragon 636 ima osam Kryo 260 jezgri brzine 1,8 GHz koje mu osiguravaju 40% bolje performanse u odnosu na Snapdragon 630. Novi SoC dobio je i novu grafiku –Adreno 509 koja prema navodima proizvođača donosi 10% bolje performanse u odnosu na Adreno 508."

 

ovo je onako bas taman, negdje u sredini sa 630 i 660 :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.10.2017 9:05 (Deutsch).
 
1 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 5

mali update...

5.99″ 1080×2160

+ 8×2.0GHz

+ 3/4GB + 32/64GB

+ 12MP rear + 5MP front

+ 4000mAh,

Android 7.1.2
158.5 x 75.45 x 8.05mm
179.5g

 

 

 
3 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5
Deutsch kaže...

mali update...

5.99″ 1080×2160

+ 8×2.0GHz

+ 3/4GB + 32/64GB

+ 12MP rear + 5MP front

+ 4000mAh,

Android 7.1.2
158.5 x 75.45 x 8.05mm
179.5g

 

 

 

Još kada bih izašao što prije :D

12 godina
offline
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5

 Malo previše mesa ima, mogli su ga još gore i dolje malo stanjiti, sa strana nije toliko strašno. Samo sve mislim da ako bude ovaj dizajn da neče više biti kapacitivne tipke nekgo na ekranu kojih nisam neki ljubitelj. a ni ovaj okrugli ekran mi nije neki  :-/

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5
Ne znam zast forsaju taj 2:1 ekran... Nek ostave 5.5 i 16:9 sa manjim rubovima i to je to bolje da podebljaju batku i dodaju quickcharge.
What could possibly go wrong?
 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5
Ne znam zast forsaju taj 2:1 ekran... Nek ostave 5.5 i 16:9 sa manjim rubovima i to je to bolje da podebljaju batku i dodaju quickcharge.
What could possibly go wrong?
 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5
LG G2 sa eventualno još malo skidanja bezela na vrhu i dnu i to je to...
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 5

 

najbolji dizajn ove godine, jos samo da ima tipke na ekranu i savrsen!

 

" Redmi Note 5 Or Redmi 5
Leak Reveals Xiaomi Will Release Three Full-Screen Redmi Phone. #RedmiNote5#Redmi5 and #Redmi5x or 5plus

MTK Variants Come With Helio P25 Soc, Snapdragon Variant Come with sd625 4GB and sd636 3GB Variants."
 
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5

Znaci izac ce i obicni redmi koji nebi trebao bit veci od 5"?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5
Uf, ja preferiram fizicke tipke :(
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5
Deutsch kaže...

 

najbolji dizajn ove godine, jos samo da ima tipke na ekranu i savrsen!

 

" Redmi Note 5 Or Redmi 5
Leak Reveals Xiaomi Will Release Three Full-Screen Redmi Phone. #RedmiNote5#Redmi5 and #Redmi5x or 5plus

MTK Variants Come With Helio P25 Soc, Snapdragon Variant Come with sd625 4GB and sd636 3GB Variants."
 

 Previše mesa na rubovima, mogli su ugurati tipke dolje, dobijem "veči" ekran al za zamjenu stavim tipke na njega pa sam na istom :-/

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5
domac5 kaže...

Znaci izac ce i obicni redmi koji nebi trebao bit veci od 5"?

 vjerojatno

ivan262 kaže...
Deutsch kaže...

 

najbolji dizajn ove godine, jos samo da ima tipke na ekranu i savrsen!

 

" Redmi Note 5 Or Redmi 5
Leak Reveals Xiaomi Will Release Three Full-Screen Redmi Phone. #RedmiNote5#Redmi5 and #Redmi5x or 5plus

MTK Variants Come With Helio P25 Soc, Snapdragon Variant Come with sd625 4GB and sd636 3GB Variants."
 

 Previše mesa na rubovima, mogli su ugurati tipke dolje, dobijem "veči" ekran al za zamjenu stavim tipke na njega pa sam na istom :-/

 samo se salim, odvratno izgleda :D

9 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5

Zasto, xiaomi, zasto???? 😥😥😥

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5

Zar zaista će izgledati onako? Užas ako je tako...

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5
Teško da će tako izgledati
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice