Xiaomi Redmi Note 5 Pro

poruka: 2.739
|
čitano: 772.644
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Ima li tko prodati viška kaljeno staklo područje Zagreba po normalnoj cijeni ?
2 pošiljke nikako mi da stignu sa staklima,a na ovome već režem vene kako je sve smrskanije 😂😂
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Nabacio sam novi xiaomi eu rom  MIUI 10.3 9.3.28 koji u sebi sadrži android 9.

Ima par bugova, tipa meni nije prepoznao sd karticu pa sam je morao formatirati. Nakon toga sve je bilo ok.

Ima još par bugova al valajda će to popeglat.

 

Neke specijalne dobitke s androidom 9 nisam primjetio zato nemojte biti nestrpljivi. Bolje stabilan i fluidan 8 nego 9 s bar bugića

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Trebam kupiti neki Xiaomi za poklon pa ne znam sta je najbolje jer su svi navedeni skroz ublizu sa cijenama:

-Redmi Note 5 (4/64)
-Redmi Note 7 (3/32)
-Mi 8 Lite (4/64)
-Mi A2 (4/64)
-Mi A2 Lite (4/64)

Šta je najbolje izabrati?
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Buduči da je redmi i mi serija na listi, prije bi uzeo mi seriju jer je bokja klasa.
Pored ostalih uzeo bi mi 8 lite.

12 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Mi 8 Lite mozda sto je bolji u par deka, zavisi koliko znace te razlike toj osobi, ti znas to najbolje.

Vamo A2 dolazi sa Android One

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.4.2019 0:41 (Indestructible).
 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
protest431 kaže...

Jučer sam stavio notifikacije u wappu na zvuk (prije su bile silent).

 

I sad vratim na silent. U opcijama od wappa i preko settingsa u MIUI(pod installed apps , notifications).

 

Nikako i nikako da utišam notifikacije za poruke od whatsappa . Imao tko sličan problem? Već mi malo ide na onu stvar ovaj MIUI njihov.

 Ja sam pak utišao Gmail notifikacije za e-mailove i sad ju nikako ne mogu uključiti.

Izgelda da je to još jedan bug u samom MIUI-v10. 

Moram reći da mi se MIUI v9 više sviđao. 

 

Usput, da li bude uskoro nadogradnja na Pie i VoLTE+VoWiFi?

Bolje 5 do 12 nego ni jedna poslije 1! :)
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.4.2019 11:06 (mali.ivica87).
6 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Prošlo je neko vrijeme od toga meni, uglavnom, na tri mjesta sam ih trebao naštimavati .

Prvo u aplikaciji (wapp u mom slučaju) , i onda na dva mjesta u settingsima , tamo gdje su instalirane aplikacije i još negdje , ne znam sad točno napamet, onaj njihov security center ili tako neka glupost.

11 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro
šta nije bila neka opcija u MIUI 10 za snimanje razgovora. Prije sam koristio developer rom ali sam sada na stable 10.2.2.0.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Mislim da smo dobili relativno funkcionalan P3 gcam.

Ja sam se sad malo igrao i radi mi hdr na prednjoj kameri, kao i portrait mode (samo stavite rezu prednje kamere na 5mp).

https://forum.xda-developers.com/redmi-note-5-pro/themes/android-9-gcam-por-global-whyred-t3898879

Ove linkove za v2 skidate, morate samo imati Telegram.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Vrijedi li zamijeniti Note 5 sa Samsung A50?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Ovisi koliko moras doplatiti. 

7 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
@speedy56
A koji ROM imaš? I treba li dodavati ikakve patcheve preko magiska?
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Aosip zadnju Pie verziju, jako sam zadovoljan s njim jos od oreo verzija.

Da, pise na linku koji patchevi se stavljaju za koju verziju. 

7 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
@speedy56

A vidim da ne mogu instalirati tu Gcam verziju, zato te i pitam... Vjerojatno ne može ni na jedan Rom koji nije na android 9.
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro

A da, većina ljudi na xda je na romovima, pa za to i ima najviše stvari. Napisao je i op na linku da ne znaju dali radi na miui i oreu.

 

Postoji još i ovo ( https://forum.xda-developers.com/redmi-note-5-pro/themes/gcam-version-6-1-021-220943556-marlin-ku-t3926878 ), nisam probao, ali sam naišao na to kad sam našao ovu verziju koju sam linkao. Probaj s tim, možda to radi.

7 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
speedy56 kaže...

Mislim da smo dobili relativno funkcionalan P3 gcam.

Ja sam se sad malo igrao i radi mi hdr na prednjoj kameri, kao i portrait mode (samo stavite rezu prednje kamere na 5mp).

https://forum.xda-developers.com/redmi-note-5-pro/themes/android-9-gcam-por-global-whyred-t3898879

Ove linkove za v2 skidate, morate samo imati Telegram.

 Skidam ovaj zip i koristim patch i apk iz zipa ili moram na telegramu naci nesto novije?

12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Ja sam u telegram grupi skinuo točno ovu verziju patcha koja je istaknuta u uputama.

Dali postoji nešto novije i bolje, ne znam.

7 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
speedy56 kaže...

Ja sam u telegram grupi skinuo točno ovu verziju patcha koja je istaknuta u uputama.

Dali postoji nešto novije i bolje, ne znam.

 Koji GCam koristis? Mislim, koju verziju tacno? Posto meni ne radi na par verzija gcam-a 6?

12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Ovu verziju imam skinutu "gc_6.1.021_whyred_04", ne znam više s kojeg linka. Bio je u onoj xda temi koju sam linkao, sad je editirana.

9 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Meni taj apk ne želi ni instalirati, kaže da je problem "parsing the package". Imam Xiaomi.eu rom 10.3, Android 8.1.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Hmm, mozda zato jer si na Oreu, nisam siguran. 

Velim, nisam puno prckao po mobu u zadnje vrijeme bas, niti citao xda. Naišao sam na ovo gore kaj sam linkao, isprobao i vidio da mi radi ok.

11 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

jel imao tko kakvih problema sa gumbima na rn5
meni je gumb za dolje zablokirao,kad ga pritiscem ne osjetim nikakvo skljocanje pod prstom, dok na gumbu za paljenje i gasenje osjetim skljocanje ali nema nikakve reakcije

sta mi je ciniti, mobitel sam narucio pocetkom godine sa geekmaxi, dali ovo ide pod jamstvo, kakva je procedura kad bi ga slao nazad njima, isplati li se uopce slati ili da pokusam sam rastavit mobitel pa vidit kakvo je stanje ispod poklopca na tom dijelu, nesto trece?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Ako si s geekmaxija naručivao, imas 2god garancije. Sumnjam da ce ti ju priznati nakon kaj ga sam krenes rastavljati, tak to ne bih preporučio.

Prouči malo kako ostvariti garanciju i probaj to tako riješiti, ako je stvarno neki kvar u pitanju. 

 

Mozda nebi bilo lose i da se proseces tu kod nas do nekog servisa koji ih (xiaomi) malo cesce sarafi, mozda su se ljudi susreli s time pa znaju o cemu se radi. Dobis mozda neku informaciju tak.

 

Inace, kod mene rade ok tipke, kao prvi dan. Nije da se bas cuje kad ju stisnes, ali osjeti se onak "force feedback"  pod prstima

12 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Došo' 10.3.1.0. Za sad manja tipkovnica za otključavanje uređaja (umjesto otiskom prsta)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Odeš u mobis servis i riješiš kvar za neku sitnu lovu.
Bolje 5 do 12 nego ni jedna poslije 1! :)
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Imao sam ja jedan slucaj stim gumbom, u bijelicu su ga zamijenili za 20 kn i uzeli 50kn za ruke, tako da nije strasan trosak ako nemas pravo na garanciju
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
tomislav10 kaže...

Došo' 10.3.1.0. Za sad manja tipkovnica za otključavanje uređaja (umjesto otiskom prsta)

 Da, dosao i odma skuzio "greskice". "Anzuriram MIUI" "Restartiranje" 

14 godina
protjeran
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Stigao je Android 9.0 update!

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

ja to nisam mogao instalirati. Krenulo s downloadom preko wifi mreže. Krepala mi veza i sada više nema updatea.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Meni popodne na poslu dosla obavijest za update od 1.6gb ali sam to odgodio za navecer kad dodjem doma. Al sad mi vise ne nudi...

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.5.2019 20:41 (myroman).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice