Xiaomi Redmi Note 5 zaključana tema

poruka: 11
|
čitano: 4.687
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 5

Pozz,zanima me da li neko ima taj mobitel i dal se isplati kupiti sad msm da je na akciji u linksu 1600kn (4/64) Inače xiaomi redmi 5 PLUS ...nije stalo plus u temi...

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.6.2018 16:11 (Arci5).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5
Uzeo sam u Neutrino mobile u Zagrebu dva komada 3/32 prije dva mjeseca, sad koštaju 1350 kuna. Dolaze s 2 godine jamstva.

Bez obzira na 3 gb rama rade bez greške, nemam baš nikakvih primjedbi, za te novce telefon je po mom mišljenju izvrstan.
Tempus fugit
6 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 5

Znam a nema nikakvih bagova ili tako nešto slicno? Kakva je baterija,kako se dugo puni? :) Ja namjeravam kupiti sa 4 gige rama 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5

Bunis ljude, tebe zanima Redmi 5 PLUS a ne Redmi NOTE 5, to su dva razlicita aparata, Note 5 je 2100 kn u Linksu i Nutrinu

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.6.2018 15:58 (jaZey).
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 5

E da hvala što si me ispravio :D Zamislio sam si da je note 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5
Bateriju punim svaki drugi dan, još nisam doživio da se skroz ispraznila.

U zadnje vrijeme je povezan s "pametnim" satom preko Bluetootha, cijeli dan, to iziskuje veću potrošnju ali svejedno baterija dobro drži.

Čini mi se da se od 15 posto do 100 puni oko 2 sata, ali nemoj me držati za riječ jer ne pratim uopće. Iako piše na zaslonu koliko mu treba da se napuni kad ga spojiš na punjač.

Nikakvih bugova nemam za prijaviti. Ženi mojoj također radi bez ikakvih problema. Znam još nekoliko ljudi koji su zadovoljni, nezadovoljnike nisam još upoznao.

Prvi Xiaomi telefon ali siguran sam da od sada uvijek Xiaomi, eto toliko sam zadovoljan
Tempus fugit
6 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 5

Hvala ti puno :)) Nego ima li trg play? haha glupo pitanje al nekoji nemaju...takoder dal se mobitel moze stavit na hrvatski i dal ima kakvih problema kad te neko zove? pošto neki kazu da samo vibrira

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5
U Neutrinu su global verzije, znači Google play, hr jezik, sve podržane frekvencije... Ne mogu ti reći za druge trgovine jer nisam pratio, u Neutrinu sam i ranije kupovao pa sam se opet odlučio za njih.

Vibrira i zvoni za sve pozive i obavijesti aplikacija, ne mogu ti reći doduše za Viber jer ne koristim.

Ako ne zvoni kad poziva znači da je neispravan.

P.s. ne dobiješ slušalice s njim, za razliku od nekih drugih proizvođača u kutiji je samo punjač i zaštitna maska.
Tempus fugit
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5
Imamo i drugu temu za ovaj model.
Xiaomi redmi note 5 pro
Preporučujem čitati nekoliko posjednjih stranica jer tako čitas i upoznajes iskustva drugih ljudi. Nije problem napisati opet ali toliko toga ima da čak mozes pročitati upute gdje kupiti i kako koja pošta itd.
14 godina
moderator
offline
Xiaomi Redmi Note 5

Postavio si već pitanje u temi za odabir mobitela i nema potrebe otvarati novu temu.

 

Postoji tema Redmi 5 koja je prigodna i za Redmi 5 Plus.

https://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/xiaomi-redmi-5/254932.aspx

 

Kad postaviš pitanje u nekoj temi, onda i dalje piši u toj temi.

Kuponi s popustima na Gearbest-u, svaki dan novi kuponi: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1EThg_or_CPBJMHZ00pufBNc0o_-sSPWwHXA9d_RXsG8
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice