Zamjena stakla na mobitelima

poruka: 69
|
čitano: 148.001
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Zamjena stakla na mobitelima
A kakva je situacija sa razbitim staklom na P9 lite 2016. Može li se mijenjati i ima li netko zainteresiran?
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Zamjena stakla na mobitelima

ispo mi je lg g2 i razbilo se staklo, i od tad mi je jedan pravokutnik u gornjem dijelu ekrana osto crn i nije se vidio taj dio ekrana. ali touch je normalno radio po cijelom ekranu. kako je vrijeme prolazilo sve vise ekrana mi je tako otkazalo, ono postalo je ne vidljivo, ko da su se boje razlile izgleda no touch jos uvijek radi bez problema, samo sto je mobitel sad u stanju da ga se nemoze koristit.

trazim ekrane na ebayu i amazonu i cijene na ebayu iz kine se krecu otprilike oko 25 dolara plus 2 dolara postarine, al sad sam naso na amazonu za 10 eura. zanima me jel to to sto trebam narucit ili? zasto neki kostaju 30-40 dolara a ovi neki 10 dolara. pise na amazonu u opisu touch screen plus digitizer. imam frenda servisera koji ce to zamjenit, pa me samo zanima jel to oke narucit da ne narucim krivo. uzeo bi radije iz europe da mi sto prije dode jer ovi iz kine kazu najmanje 3 tjedna. a opet nebi htio dat bas 30-40 dolara za ekran za mobitel koji ne vrijedi bas puno vise od toga.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Zamjena stakla na mobitelima

Daj posalji link da vidim sta je to, ako je touchscreen onda to ne trebas narucit.

 

15 godina
offline
Re: Zamjena stakla na mobitelima
Deutsch kaže...

Daj posalji link da vidim sta je to, ako je touchscreen onda to ne trebas narucit.

 

 skuzio sam sto je, samo staklo i digitizer ali ne i lcd. a ovi za 22 dolara iz kine su s lcdom ali je cekanje barem mjesec dana, no jbg najjeftniji su.

10 godina
neaktivan
offline
Zamjena stakla na mobitelima

Pozdrav ekipa

Danas sam razbio ekran na lg G3 (radie ekran samo touch ne funkcionira) ,malo sam gledao tutoriale i nisam baš siguran da to mogu sam napravit.
Vidim na njuškalu je 150kn touch ,a ne čeka mi se da dođe s ebay-a.

Koliko bi još uzeo serviser?

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Zamjena stakla na mobitelima
Cijena i di mogu nabavit display za S8
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Zamjena stakla na mobitelima

Pozdrav, zamjena ekrana/stakla na samsung s8 je i kod ovlaštenih i kod neovlaštenih oko 2000 kn, zašto? Ima li netko iskustva sa stavljanjem tj. zamjenom rabljenih ekrana? Na Njuškalu ima nekoliko servisera koji nude razne opcije, ali kako biti siguran? Može i preporuka, ako nije problem.

Hvala

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Zamjena stakla na mobitelima

Traži ovlašteni servis, ako hoćeš biti sigurna. servisi

uključite logiku, prije postavljanja pitanja
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice