Vaš Desk

poruka: 4.269
|
čitano: 1.409.289
|
moderatori: Danny_HR, DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
Re: Vaš Desk
jazzblood kaže...

Često pratim forum slabo postam.Vidi se da volim kablove :D, Pozdrav

di si nabavio te stalke za monitore i kakvi su?

2 godine

K&M 26774 Table Monitor stand 5 incni model ima i 8 Od lijevanog željeza su podesivi po visini stabilni ko stijena i malo preteški što je dobro. Uzeo sam ih u studio spares uk dok su bili 150kn komad sad su preskupih i za poštu puno uzimaju. Ne mogu radit i slušati bez njih da mi nije u visini ušiju. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.2.2019 16:29 (jazzblood).
7 godina
Vaš Desk

Evo i ja konačno kupio pošteni stol za opremu. Još se čekaju stalci za monitore i neka kanalica što ide ispod stola da se urede ovi kablovi dole i to je to.

Pro audio equipment
Moj PC  
17 1 hvala 3
8 godina
Vaš Desk

Kolko vidim nije električni, neg sam moraš štelat visinu ak želiš. Sviđa mi se taj stol, gledo prije 2 tjedna električni, paše mi zbog dimenzija i sve, a nije loše napravljen.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
Vaš Desk

Tako je, nije električni ali električni je i dosta dosta skuplji, inače stol je solidan i čvrst.

Električni - KLIK

Non električni - KLIK

Pro audio equipment
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2019 14:52 (Nikacc).
Moj PC  
0 0 hvala 2
8 godina

Konacno gotovo...to je to ..sad se nedira jedno vrijeme

23 mjeseca
galinjo24 kaže...

Konacno gotovo...to je to ..sad se nedira jedno vrijeme

Sve je dobro koncipirano osim par stvar.

1. Puno bolje bi došao stol do izražaja kad ne bi bilo te aliexpress podloge ispod tipkovnice ( zauzela cijeli stol bezveze ).

2. Pokušat printer premjestit na neki drugi kraj sobe.

3. Kutija ispod stola ? Nedostatak mjesta u sobi ili ? Također , probat se riješit i toga

Sve ostalo super :), stol mi  se baš sviđa, eventualno stavit neku sliku na zid još.

Također svaka čast za cable management !!

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.2.2019 16:21 (Cervinjo).
8 godina
Hvala na pohvali za cable managment..Podloga ispod tipkovnice nije sa aliexpres nego Amazon.de..ona mi bar cuva stol od ostecenja.. Printer mi nema smisla prebacivat... Isprintat i onda na drugi kraj sobe po papir 😀.. Kutiju cu prebaciti na drugi kraj sobe..
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.2.2019 16:52 (galinjo24).
23 mjeseca
galinjo24 kaže...
Hvala na pohvali za cable managment..Podloga ispod tipkovnice nije sa aliexpres nego Amazon.de..ona mi bar cuva stol od ostecenja.. Printer mi nema smisla prebacivat... Isprintat i onda na drugi kraj sobe po papir 😀.. Kutiju cu prebaciti na drugi kraj sobe..

Neće ti se stol oštetit s tipkovnicom, uredu ako printaš jako često, kako god želiš

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice