Apple Mac G3 Mod

poruka: 6
|
čitano: 2.243
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Apple Mac G3 Mod

 

Pozdrav,novi sam na forumu,moddingom se bavim nekoliko godina,ovo je jedan od mojih projekata.

 

Zbog malih dimenzija kućišta odlučio sam ga isjeći na komade i napraviti veću konstrukciju sa drugačijim rasporedom kompomenti. 

 

Dimenzije kućišta bez plastičnih dijelova su 445mm dužina,485mm visina i 185mm širina.

Za izradu konstrukcije sam koristio dijelove od G3 i još nekoliko standardnih kućišta koja sam prethodno rastavio.

 

Plastične dijelove sam "zakrpio" sa abs plastikom,spojeve prešao plastičnim gitom...

Na kraju sam ih presvukao u 3d Carbon foliju,stranice  bijelom a maske crnom.

 

Za prozore sam koristio pleksi onaj tanji 2mm jer sam ga ljepio na stranice i maske.

 

Na kraju sam uradio led rasvjetu,unutar kućišta plave led trake a ispod bijele,

naravno sa mogućnosti gašenja preko prekidača. 

 

Dosta sam posla uradio mogao bi pisati do sutra :) , 

nego evo neke slike o čemu se radi i izvinjavam se na dužem tekstu.

 

worklog

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.4.2013 2:02 (Thief).
 
22 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
Apple Mac G3 Mod

Još neke slike...

 
11 0 hvala 1
13 godina
protjeran
offline
Apple Mac G3 Mod

{#} Gledao sam G3 kučište na njušci za 100kn i odma poželio složit stroj u njemu. Tolke modifikacije mu nebi ni pale na pamet, svaka ti čast izgleda predobro, nožda ti se javim s kojim pitanjem kasnije ;)

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple Mac G3 Mod

slike su slike , puno je ljepsi uzivo, jedan od tvojih najboljih modding projekata, po meni najbolji i najljepsi, g5 nije toliko kao ovaj lijep, ... svaka čast ;)

14 godina
offline
Apple Mac G3 Mod

Može link za G5?

vauvauvau jipi jo jipi je
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Apple Mac G3 Mod

Tnx ;)

G3 ima potencijala da se uredi samo mu je najveća prepreka fabričko kućište jer je premalo pa bi sve moralo biti zbijeno.

Uskoro ću postaviti G5 ,na G3 sam duže radio ali kad sam promjenio kompomente falilo mi je prostora unutra,

kasnije nekad možda napravim novu konstrukciju. 

 

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice