Modding project "projectX"

poruka: 28
|
čitano: 6.933
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Modding project "projectX"

evo ljudi ovo je moj prvi samostalni i bilo kakve vrste moding projekt, malo sam gledao po ju tubu, frenda kak radi svoje kučište pa reko ajde da ja probam. Nabavio si ja neko staro ne-name kučište, malo ga uredio pa eto još nije skroz gotovo al još malo pa će bit. ime projekta je "projectX", ni sam neznam zašto al eto, onda bi valjda drugi projekt trebao bit "projectX 2.0". eto tako malo, pa ljepo bi vas molio da ostavite koji komentar svoje mišljenje, bilo kakvu kritiku ili što god već, možda neki savjet za ubuduće. haha :)

hvala unaprijed

preksupi šerafi preksupi šerafi
 
15 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Modding project "projectX"
nicknamex kaže...

evo ljudi ovo je moj prvi samostalni i bilo kakve vrste moding projekt, malo sam gledao po ju tubu, frenda kak radi svoje kučište pa reko ajde da ja probam. Nabavio si ja neko staro ne-name kučište, malo ga uredio pa eto još nije skroz gotovo al još malo pa će bit. ime projekta je "projectX", ni sam neznam zašto al eto, onda bi valjda drugi projekt trebao bit "projectX 2.0". eto tako malo, pa ljepo bi vas molio da ostavite koji komentar svoje mišljenje, bilo kakvu kritiku ili što god već, možda neki savjet za ubuduće. haha :)

hvala unaprijed

Farbanje u crno,plastiku crno-plavo ili crno-crveno,moras imati neku osnovu...

12 godina
neaktivan
offline
Modding project "projectX"

Ja bi preporućio crno-zelenu kombinanciju plastike, a metalne dijelove iznutra u crno, a oni djelovi koji se istiću, neka budu zeleni. Između ventova i rešeki sprijeda stavi ovakvu mrežu

 OVu mrežu često češ naći na zvućnicima, i ja ti mogu nešto poslati, ali samo reci dimenzije.Mogla bi poslužiti i ova sa predzadnje slike, ali je obojaj u crno.

 

Gore postavi neki gril za vent

Ovo je primjer obićnoga

 i nešto manje uobićajnog
 tako da ti kad nešto odložiš(npr.papir) da ti vent ne progura, a ako je vent osjetkjiv još će i krilce venta puknit.

 

 Ventilantor ti neće koristiti baš puno ako napajanje ostane gore, pa bi bilo dobro da nekome daš tko zna(ako ti ne) sa dremelom i sa aparatom za zavarivanje, pa kad se zavari da se sve lijepo obrusai pa kad se oboja da se nevidi. Istina bio i to destruction i sve bi se trebalo mijenjati, ali pitao si za ideju pa eto ti je :P

Tražim starije BUG-ove...na PP...Inače gledam samo nedjeljom u kristalnu kuglu(xxx-man ne radi tada), i vidim vaše komponente :D
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.7.2012 22:10 (VALVE).
Moj PC  
0 1 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Modding project "projectX"

kombinacija boje ce najverovatnije bit crno-plavo il crno-crveno jos cu vidjet, ovaj obicni gril sam i mislio stavit gore, i pitanje kolko bi ti naplatio kad bi mi slao tu mrežicu, mlsm meni ce firmani kum nabavit toga al neznam do kada tak da, i da sta se tice napajanje najverovatnije i ide dola, al jo cu vidit sa frendom, da mi malo pomogne oko toga, sl svejedno hvala puno,e da pitanje jel ima netko mozda onog nez kak se to na hrv zove, al onaj u channel edge molding treba mi oko 3 3,5 metara ak neko ima mozemo se dogovorit nesto 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Modding project "projectX"

ovo narančasto kučište je bil zapravo prva ideja al sam odusta od toga zbog boje i zato sta se ovo trebalo otvarat a nisam znao kako bi to napravio tj jesam al mi se nije dalo smišljat tehnologije da to radi haha tako da sakm odustao od toga
a ovo drugo ccrno je ono kako ce najverovatnije bit uz negdje nesto malo plavoga ili crvenog s plavim il crvenim ventilatorima 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Modding project "projectX"
nicknamex kaže...

ovo narančasto kučište je bil zapravo prva ideja al sam odusta od toga zbog boje i zato sta se ovo trebalo otvarat a nisam znao kako bi to napravio tj jesam al mi se nije dalo smišljat tehnologije da to radi haha tako da sakm odustao od toga
a ovo drugo ccrno je ono kako ce najverovatnije bit uz negdje nesto malo plavoga ili crvenog s plavim il crvenim ventilatorima 

Taj plexi nekako bolje izrezi,ne tako samo da bude samo obican oblik,malo se poigraj ;)

 

I stavi na stranice jos par ventica...

11 godina
neaktivan
offline
Re: Modding project "projectX"
nbafan kaže...
nicknamex kaže...

ovo narančasto kučište je bil zapravo prva ideja al sam odusta od toga zbog boje i zato sta se ovo trebalo otvarat a nisam znao kako bi to napravio tj jesam al mi se nije dalo smišljat tehnologije da to radi haha tako da sakm odustao od toga
a ovo drugo ccrno je ono kako ce najverovatnije bit uz negdje nesto malo plavoga ili crvenog s plavim il crvenim ventilatorima 

Taj plexi nekako bolje izrezi,ne tako samo da bude samo obican oblik,malo se poigraj ;)

 

I stavi na stranice jos par ventica...

pleksiglas je ves zrezan, al je fora šta su oko njega oni serafici tj zaseraljen je s njima, a ventilatori su 2 napred 2 otrage 140 mm gore i jos ce jedabit iznutra za hard da ga hladi, kaj to nije dosta

11 godina
neaktivan
offline
Re: Modding project "projectX"
VALVE kaže...

Ja bi preporućio crno-zelenu kombinanciju plastike, a metalne dijelove iznutra u crno, a oni djelovi koji se istiću, neka budu zeleni. Između ventova i rešeki sprijeda stavi ovakvu mrežu OVu mrežu često češ naći na zvućnicima, i ja ti mogu nešto poslati, ali samo reci dimenzije.Mogla bi poslužiti i ova sa predzadnje slike, ali je obojaj u crno.

 

Gore postavi neki gril za vent

Ovo je primjer obićnoga i nešto manje uobićajnog tako da ti kad nešto odložiš(npr.papir) da ti vent ne progura, a ako je vent osjetkjiv još će i krilce venta puknit.

 

 Ventilantor ti neće koristiti baš puno ako napajanje ostane gore, pa bi bilo dobro da nekome daš tko zna(ako ti ne) sa dremelom i sa aparatom za zavarivanje, pa kad se zavari da se sve lijepo obrusai pa kad se oboja da se nevidi. Istina bio i to destruction i sve bi se trebalo mijenjati, ali pitao si za ideju pa eto ti je :P

kolko bi ti tražio kad bi ovu mrežicu uzeo od tebe

12 godina
neaktivan
offline
Modding project "projectX"

Ja bi ti dao besplatno, samo mi reci dimenzije, pa cu viditi jel imam dovoljno veliku mrežicu.

 

A ovu ideju sa izvlačenjem ladice bi mogao tako kao kod onih starijih TV-a, gdje su oni gumbi za mjenjanje programa.

na ovo mislim, samo ova stravr sta ulazi (LoL) mora imati oštije i malo duže krajeve. na ovo mislim, samo ova stravr sta ulazi (LoL) mora imati oštije i malo duže krajeve.
 

 

 

P.S. Za uhvatiti screenshot bilo kojeg prozora na kompu, pritisni Print Screen(PrtScr)i Paste u Paint i onda samo Save As: JPEG ili PNG(to su jedini podržani formati slika za upload na forumu.

Tražim starije BUG-ove...na PP...Inače gledam samo nedjeljom u kristalnu kuglu(xxx-man ne radi tada), i vidim vaše komponente :D
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.7.2012 13:36 (VALVE).
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Modding project "projectX"
VALVE kaže...

Ja bi ti dao besplatno, samo mi reci dimenzije, pa cu viditi jel imam dovoljno veliku mrežicu.

 

A ovu ideju sa izvlačenjem ladice bi mogao tako kao kod onih starijih TV-a, gdje su oni gumbi za mjenjanje programa. 

 

 

P.S. Za uhvatiti screenshot bilo kojeg prozora na kompu, pritisni Print Screen(PrtScr)i Paste u Paint i onda samo Save As: JPEG ili PNG(to su jedini podržani formati slika za upload na forumu.

ovo da se otvara sam misli napravit da uzmem iz nekog starog pokvarnog kazetofona onaj dio šte se isto na klik otvara za kazetu, sam mi se nije dalo smišljat kak bi to napravio da stean u to tak da sam odusto, al miožda i nešto još smilim do kraja ljeta, a za tu mrežicu trebalo bi mi a barem 2 puto po 30x30 cm, ako to imas super bio bi ti zahvalan za cjeli život

12 godina
neaktivan
offline
Modding project "projectX"

A oprosti, ali nemam toliko, a ponudio sam ti se jer nisam ja očekivao da će ti toliko trebati. Jedino što ja imam je 26cmx10cm i takva 2(s tim da trebam naću u podrumu). Znaći cca. 26cmx20cm. Ako ti je to dovoljno ja ću se još malo potruditi u podrumu za pronaći i poslati.

 

Ako pronađem link za negdje drudje kupiti dam ti ga.

 

Evo ti: KLIK! malo drugačija mreža

      KLIK N  2! skupo, velike rupe

Tražim starije BUG-ove...na PP...Inače gledam samo nedjeljom u kristalnu kuglu(xxx-man ne radi tada), i vidim vaše komponente :D
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.7.2012 18:30 (VALVE).
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Modding project "projectX"

ma našao sam ja dosta linkova s tim al se baš ne izplati kupovat jel je 50x50 cm suda oko 100 kn, ma aj biće ovaj 26x20 dosta, al mi samo jedan pošalji i jel bi ja plačao poštarinu il ti? da znam

12 godina
neaktivan
offline
Re: Modding project "projectX"
nicknamex kaže...

ma našao sam ja dosta linkova s tim al se baš ne izplati kupovat jel je 50x50 cm suda oko 100 kn, ma aj biće ovaj 26x20 dosta, al mi samo jedan pošalji i jel bi ja plačao poštarinu il ti? da znam

Ma poštarina 2 kune, ja plačam {#}, samo pošalji adresu na poruku.

Tražim starije BUG-ove...na PP...Inače gledam samo nedjeljom u kristalnu kuglu(xxx-man ne radi tada), i vidim vaše komponente :D
11 godina
neaktivan
offline
Re: Modding project "projectX"

oke, hvala puno, zahvalan sam ti neznam ni sam kolko hahaha

11 godina
neaktivan
offline
Modding project "projectX"

evo šta mislite o ovome, na kučišti ono di je na prednjoj strani pofarbam u vijelo a ostalo crno i unutra naravno crno, možda bi bilo dobro kad bi bjela bila šajni a mat crna, i neke ventilaotre plave recimo, i bjelu neonku
pitanje, jel ima u čipoteki potenciometra i kolko otprilike koštaju ak nema tamo jel može link od nekog web shopa koji ih ima, i jel postoji bjela neonka? hah i di ih ima za kupit, šta mislite jel dobro to
e i da ovo na prednjoj strani sta je bjelo pa s crnim crtama izsarano to sam mislio isto pofarbat u bjelo i preko toga stavit onu mrežicu, jedino neznam kak bi pofarbao ovo na kontrolnoj ploči da ostavim bijeli il da pofarbam u crno 

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Modding project "projectX"

Možda ovdje.

Živim luksuzno! Jedem luk i lijem suze... :)
11 godina
neaktivan
offline
Re: Modding project "projectX"
INCOGNITO99 kaže...

Možda ovdje.

 ma netreba meni cjeli panel meni treba samo 2 3 potenciometra

13 godina
offline
Modding project "projectX"

Uzmes ovaj mali potenciometar za 4 venta , a bijelih neonki imas ovdje !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Modding project "projectX"
Haf932 kaže...

Uzmes ovaj mali potenciometar za 4 venta , a bijelih neonki imas ovdje !

 hvala punoo {#}

12 godina
neaktivan
offline
Modding project "projectX"

Gdje ima za kupiti gumu za plexi?

Vidite ovo na krajevima prozora? Vidite ovo na krajevima prozora?
Tražim starije BUG-ove...na PP...Inače gledam samo nedjeljom u kristalnu kuglu(xxx-man ne radi tada), i vidim vaše komponente :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Modding project "projectX"
VALVE kaže...

Gdje ima za kupiti gumu za plexi?

 eee to sam vidio na ebayu imas i na mnpctech i na xoxide ak misliš na to


http://www.xoxide.com/edge-molding.html

11 godina
neaktivan
offline
Modding project "projectX"

e pitanje ovak čisto iz radoznalosti, jel bi bilo fora da na ovj side panel na kojem je prozor da stavim onak 2 mm debeli lim kojeg pofarbam isto u mat crno a ovo ispod iriginal stranicu u šajni bjelu, i pošerafim sa šerafima
slike će doć kasnije možda navečer

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Modding project "projectX"

imam dilemu sad oću kupit plave ili crvene ventilatore, kučište će bit crno bjelo, i sad neznam oću stavit crvene il plave ventilatore, šta vi mislite

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Modding project "projectX"

jese ove ventilaotre izplati kupit
http://www.portio.hr/index.php?page=artikl&id=8881926

13 godina
odjavljen
offline
Modding project "projectX"

Kupi plave, bolje će ići u crno-bijeloj kombinaciji !

Ne pravim se lud, pravim se da nisam !
 
2 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Modding project "projectX"

Zašto ne bijele:

 

120mm

80mm

 

 

EDIT: paket poslan ;)

Tražim starije BUG-ove...na PP...Inače gledam samo nedjeljom u kristalnu kuglu(xxx-man ne radi tada), i vidim vaše komponente :D
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.7.2012 16:43 (VALVE).
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Modding project "projectX"
VALVE kaže...

Zašto ne bijele:

 

120mm

80mm

 

 

EDIT: paket poslan ;)

 zašto ne bijele, upravo zato šta ce bit bjela neonka i kučište ce bit crno bijelo tak da bi možda bilo previše bijelog,

 

ugl vidit cu ima vremena još pošto sutra odlazim u zadar i nemam me do kraja 8 mjeseca skoro tako da to tada neće bit nažalost nikakvih updejta o kučištu ni ništa, btv hvala na mrežici, jedva čekam da ju vidim mlsm tamo na kraju 8. mjeseca haha no dobro evo ovak će najvjerovatnije bit ovo bjelo sastrane bi trebao bit lim il nešto 2 3 mm debel nekako zašerafljen il nešto na original bočnu stranu kaj kažete na to

fajnl rizolt - kak ce vjerovatno izgledat ja se nadam fajnl rizolt - kak ce vjerovatno izgledat ja se nadam
11 godina
neaktivan
offline
Modding project "projectX"

eto mene ja se vratio s mora pa ukoro počinjem s apdejtanjem, uglavnom, danas il sutra najvjerovatnije krećem s farbanjem kučište i pošto imam crno i narančastu boju za kompresor ne mislim kupovat nove, al šta vi mislite koje bi osvjetljenje bilo dobro iz narančasto, na crno ide sve al s narančastim, možda plavo il bijelo

narančaste je ko boja štosdenfera(zadnja plastika9 samo je malo koda više šajni al u principu to je to narančaste je ko boja štosdenfera(zadnja plastika9 samo je malo koda više šajni al u principu to je to
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice