Projekt Cosmos 1000 zaključana tema

poruka: 37
|
čitano: 5.945
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Projekt Cosmos 1000

Danas mi je u život došao Cosmos 1000 za 600kn ;)

Kupio sam ga za modanje,i eto da krenemo

Neznam koju da kombinaciju odaberem,crno-crvena mi je isfurana,mislio sam nvidia zelena-crna,narančasto-crna

Pa da vidim sto vi mislite

Kao prvo case cu ofarbati u crno,pa cemo ici dalje ;)

Evo par slika kucista

 

Možete i vi predloziti neku kombinaciju,iskreno meni se vise svida zelena-crna

27 Nvidia zelena-crna
20 Narančasto crna
2 Neka druga kombinacija
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.9.2012 17:33 (nbafan).
 
5 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Projekt Cosmos 1000

Zelena-crna ti je najbolja kombinacija ostalo je sve isfurano i prozvakano! 

 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Projekt Cosmos 1000

Vec imamo crno-crvene Cosmose od kolega Timmya i Pranje pa bi bilo lijepo vidjet npr. zeleno-crnu kombinaciju !

Music As A Weapon !!
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.9.2012 19:26 (Haf932).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Projekt Cosmos 1000

Mislio sam nesto ovakvo,sto kazete?

Jos bi na stranici napravio "puls" i napisao Gaming!

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.9.2012 19:38 (nbafan).
15 godina
offline
Projekt Cosmos 1000
Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Projekt Cosmos 1000
toxic kaže...

Meni je taj narancasto-crni prekrasan !

Music As A Weapon !!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Projekt Cosmos 1000
Haf932 kaže...
toxic kaže...

Meni je taj narancasto-crni prekrasan !

Glupo bi mi bilo raditi isti...

 

Vidit cu jos,zasad mi je najbolja zelena-crna

13 godina
neaktivan
offline
Re: Projekt Cosmos 1000

Cosmos ide u zeleno-crnu kombinaciju!!! {#}

 

Poceti cu kroz par dana dok nadem sponzore

12 godina
odjavljen
offline
Re: Projekt Cosmos 1000
nbafan kaže...

Cosmos ide u zeleno-crnu kombinaciju!!! {#}

 

Poceti cu kroz par dana dok nadem sponzore

 Evo ti za inspiraciju: http://www.bit-tech.net/modding/2012/01/24/bit-tech-case-mod-index/10

 

Pogledaj što su sve ljudi radili sa Cosmos-om (različite verzije). Možda ti da malo inspiracije.

Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Projekt Cosmos 1000
Bočna strana bi trebala nekako ovako izgledati
15 godina
offline
Re: Projekt Cosmos 1000
nbafan kaže...
Bočna strana bi trebala nekako ovako izgledati

to ce biti ovak nesto?

 

http://techreport.com/r.x/12621_Cooler_Master_preps_new_quiet_case_PSUs/coolmas2_th.jpg

 

da probaš ovaj stil??

 

http://www.hardwaresecrets.com/imageview.php?image=8692

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.9.2012 8:09 (toxic).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Projekt Cosmos 1000
toxic kaže...
nbafan kaže...
Bočna strana bi trebala nekako ovako izgledati

to ce biti ovak nesto?

 

http://techreport.com/r.x/12621_Cooler_Master_preps_new_quiet_case_PSUs/coolmas2_th.jpg

 

da probaš ovaj stil??

 

http://www.hardwaresecrets.com/imageview.php?image=8692

Bit ce moje bolje ako ispadne sve kako treba,a nadam se da ce ispasti

11 godina
offline
Projekt Cosmos 1000

http://3.bp.blogspot.com/_DNeGeop6xCM/SNZqhfkVWjI/AAAAAAAAAOE/ZQL2FUHXhnA/s400/cm3.jpg mozes razmisliti o ovome na stranici.. mislim da bi bilo dobro ovako pomijesano zelenkasto plava, a mislim da ne bi lose izgledalo i zeleno..

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Projekt Cosmos 1000
Swifty kaže...

http://3.bp.blogspot.com/_DNeGeop6xCM/SNZqhfkVWjI/AAAAAAAAAOE/ZQL2FUHXhnA/s400/cm3.jpg mozes razmisliti o ovome na stranici.. mislim da bi bilo dobro ovako pomijesano zelenkasto plava, a mislim da ne bi lose izgledalo i zeleno..

To mi je prezahebano za napraviti,da imam vise iskustva i znanja probao bi...{#}

12 godina
neaktivan
offline
Re: Projekt Cosmos 1000
nbafan kaže...
Bočna strana bi trebala nekako ovako izgledati

Baš bi bilo fora napraviti neki ekran sa strane, koji prikazuje nešto kao puls(bilo) u čovjeka, kad je pod največim opterečenjem ii kad je ugaše, spava itd... inaće ja sam za zeleno.crnu kombinanciju, go for it!

R.I.P. Neil Armstorng 1930.-2012. That's one small step for [a] man, one giant leap for mankind.
13 godina
neaktivan
offline
Projekt Cosmos 1000

Meni se osobno najviše sviđa neka crno-sivo-bijela kombinacija. Inače već dosta dugo nisam vidio niti jedan plavi mood. Od ostalih boja, crvena je izašla iz mode, te su sad najpopularnije zelena i žuta. Eh, da .. probaj ako možeš nešto žuto-crnog iskemijaj. Uglavnom, kaj god da odabereš, sretno s radom. :D 
P.S daj napiši koji hardware imaš, pa da malo i to uklopimo u cijeli mood ;) 

Mast3rix
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Projekt Cosmos 1000
etnes kaže...

Meni se osobno najviše sviđa neka crno-sivo-bijela kombinacija. Inače već dosta dugo nisam vidio niti jedan plavi mood. Od ostalih boja, crvena je izašla iz mode, te su sad najpopularnije zelena i žuta. Eh, da .. probaj ako možeš nešto žuto-crnog iskemijaj. Uglavnom, kaj god da odabereš, sretno s radom. :D 
P.S daj napiši koji hardware imaš, pa da malo i to uklopimo u cijeli mood ;) 

 Da mi je znati samo od kud ti to? Najpopularnije boje u moddingu su trenutno crna i bijela,a crno-crvena kombinacija je uvijek puni pogodak.

Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Projekt Cosmos 1000
Pranja kaže...
etnes kaže...

Meni se osobno najviše sviđa neka crno-sivo-bijela kombinacija. Inače već dosta dugo nisam vidio niti jedan plavi mood. Od ostalih boja, crvena je izašla iz mode, te su sad najpopularnije zelena i žuta. Eh, da .. probaj ako možeš nešto žuto-crnog iskemijaj. Uglavnom, kaj god da odabereš, sretno s radom. :D 
P.S daj napiši koji hardware imaš, pa da malo i to uklopimo u cijeli mood ;) 

 Da mi je znati samo od kud ti to? Najpopularnije boje u moddingu su trenutno crna i bijela,a crno-crvena kombinacija je uvijek puni pogodak.

Prije sam dosta naletavao na te crno-crvene kombinacije (od kad asus izdaje svoje (crvene) rog matične). sad malo gledam po netu i nailazim da dosta tih narančasto-crnih i zeleno-crnih kombinacja. inače, da, znam da ima dosta i tih crno-sivo-bijelih moodova, al eto, to je samo moj zaključak ;)

Mast3rix
12 godina
odjavljen
offline
Projekt Cosmos 1000

Ja ti to gledam prema modding zajednici-sad su hitovi: crno-bijela boja,mITX,desk konfe i bench table. A i Steampunk se polako ufurava.

 

Prije par mjeseci je hit bila crno-crvena, metalni kejsovi i izvrnute konstrukcija(komponente vani,postavljene na središnju noseču strukturu).

Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Projekt Cosmos 1000

možda je i malo glupo govoriti što je u modi ako ona uopće postoji u casemoodingu. al uzmi samo na primjer sebe, zatim timmy-ja (cosmos s ftw), haf932 ... dakle malo veće moodove na ovom forumu. svi su oni u crveno-crnoj kobinaciji. tu ti tamo neko se sjeti promjeniti boju. ta crvena je već postala ... dosadnjikava?!

Mast3rix
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Projekt Cosmos 1000
etnes kaže...

možda je i malo glupo govoriti što je u modi ako ona uopće postoji u casemoodingu. al uzmi samo na primjer sebe, zatim timmy-ja (cosmos s ftw), haf932 ... dakle malo veće moodove na ovom forumu. svi su oni u crveno-crnoj kobinaciji. tu ti tamo neko se sjeti promjeniti boju. ta crvena je već postala ... dosadnjikava?!

 Ja sam prvi na forumu napravio crveno-crnog Cosmos S-a. {#} 

 

Takvog sam htio,i takvog sam napravio. A iskreno to mi je najomiljenija kombinacija boja.

Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle.
12 godina
offline
Projekt Cosmos 1000

Želim vidjeti narančasti i žuti mod na forumu. {#}

 

Bijelih i crvenih ima. {#}

Watercooled CPU. Bubni PP, ako te nešto zanima :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Projekt Cosmos 1000
dombak1608 kaže...

Želim vidjeti narančasti i žuti mod na forumu. {#}

 

Bijelih i crvenih ima. {#}

 Oš zeleni?

Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle.
12 godina
offline
Re: Projekt Cosmos 1000
Pranja kaže...

 Oš zeleni?

Nah, meni osobno grozna boja. {#}

Watercooled CPU. Bubni PP, ako te nešto zanima :)
13 godina
neaktivan
offline
Re: Projekt Cosmos 1000
etnes kaže...

Meni se osobno najviše sviđa neka crno-sivo-bijela kombinacija. Inače već dosta dugo nisam vidio niti jedan plavi mood. Od ostalih boja, crvena je izašla iz mode, te su sad najpopularnije zelena i žuta. Eh, da .. probaj ako možeš nešto žuto-crnog iskemijaj. Uglavnom, kaj god da odabereš, sretno s radom. :D 
P.S daj napiši koji hardware imaš, pa da malo i to uklopimo u cijeli mood ;) 

Fx 6100

 

XFX 7770

 

ASROCK 970DE3/U3S3

 

Trascend 1333mhz 4 gb ram ddr3

 

Seagate 500 gb HDD

 

CX 430w

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Projekt Cosmos 1000
dombak1608 kaže...
Pranja kaže...

 Oš zeleni?

Nah, meni osobno grozna boja. {#}

Kako kome,meni je zelena prehebena,mod ce poceti najkasnije u subotu,a mozda ga i sutra ofarbam u crno iznutra...

13 godina
neaktivan
offline
Re: Projekt Cosmos 1000

Kupio sam mat crnu u spreju,neku u baumaxu (jer zivim 50m od baumaxa...)

 

Zanima me koliko mi treba sprejeva samo za ofarbat kuciste iznutra?

 

Oce li 1 sprej biti dosta ili da uzmem jos koji?

 

Btw evo slike kako bi trebalo izgledati,ima par promjena,rucke ce biti zeleno-crne,isprekidano...

 

I mozda ce zelena biti malo tamnija...

13 godina
offline
Projekt Cosmos 1000

Meni je za farbanje Haf-a trebalo 3 spreja mat crne jer sam stavio vise slojeva  ! Isto sam ga farbao iznutra !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Projekt Cosmos 1000

Nemoj štediti na sprejevima. Imaš tri materijala od kojih je taj kejs složen-čelik,aluminij i plastika.

 

Trebat češ primer za metal i plastiku-za metal minimalno 3 komada,za plastiku 1-2.

Crne će ti (po slikama) trebati minimalno 5 komada,a zelene 1-2.

 

EDIT: To je računica za kompletan kejs.

Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle.
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.9.2012 23:33 (Pranja).
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Projekt Cosmos 1000

Nema tu puno razmišljanja sada ti mobu reći da će u sezoni proljeće/ljeto 2013 kombinacije kao siva-cijan, siva-žuta, siva-aquaplava biti hit. Tako da to ti je moja preporuka (ili možda neka kombinacija tri boje)

 

{#}

 

Pozdrav;

elCid
 
3 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice