Blicanje monitora

poruka: 9
|
čitano: 3.921
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Blicanje monitora

Ovako...Imam Philips monitor 220E1AB 22' star oko 3 mjeseca. Nedavo mi je monitor poceo blicat, odnosno titrat. To su neprestani brzi titraji. Instalirao sam najnovije drivere za ATI Radeon HD4650...Molim vas za pomoc ;))))

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Blicanje monitora
hakha kaže...

Ovako...Imam Philips monitor 220E1AB 22' star oko 3 mjeseca. Nedavo mi je monitor poceo blicat, odnosno titrat. To su neprestani brzi titraji. Instalirao sam najnovije drivere za ATI Radeon HD4650...Molim vas za pomoc ;))))

Provjeri prvo DVI ili VGA kabel jel prikljucen kak spada i tak to.{#}

15 godina
neaktivan
offline
Blicanje monitora

Provjeravao sam vec  i nista..VGA

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Blicanje monitora
jel 'izrauban' kabl?

Imam 1000 postova! | MW2: N'Dorphin | Klan : [N]Team | UMP45 Red Dot - PP2000 Red Dot | Predator/Cobra/Apache | Merry Christmas and happy New Year!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Blicanje monitora

S kabelom sve uredu.

16 godina
neaktivan
moderator
offline
RE: Blicanje monitora

Titranje slike ukazuje na RF smetnje, na slab napon i lose uzemlenje. Probaj spojiti na drugu uticnicu

 

Ako je problem prisutan nabavi drugu grafu da isprobas sve to

Bruce Willis and explosions have a long history of friendly cooperation
15 godina
neaktivan
offline
Blicanje monitora

Ja sam imao isti problem sa svojim SM2433BW. Testiraj monitor na drugom računalu, ili promijeni graficku karticu.

 

BDW, meni je monitor otisao u vjecna lovista. Odnio sam ga u servis i za par tjedana dobio zamjenu.

moj xfire: cajkoteka ; CLAN: http://www.internet-zona.com/
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.1.2011 3:01 (JURGOLINHO).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Blicanje monitora

Ako si isključio grafičku i kablove, onda vjerojatno rikavaju neki kondenzatori u monitoru. Ako je pod garancijom - nosi na servis, to se riješi u relativno kratkom roku ako serviseri znaju što rade.

 

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Blicanje monitora

Jel titra kad isključiš lan kabel? Provjeri..imam isti problem, isto Philips monitor.. kad isključim kabel od interneta, sve ok lol.

 

Naponi ispravni, uzemljenje spojeno.. kablovi ok, sve ok.. tako da moj novac ide na monitor.

He sees like he's never seen before.. He is light in water..
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice