Da li je bolji TV od FullHD monitora?

poruka: 7
|
čitano: 4.169
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Da li je bolji TV od FullHD monitora?
Pozdrav svima,

Zanima me na čemu bi slika bila bolja-na Full HD 107cm 600hz Plazmi,ili na Full HD monitoru(laptop)?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Da li je bolji TV od FullHD monitora?

ovis s koje daljine gledas ne?...svaki ima svoje prednosti i mane!

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.5.2015 18:23 (Stjepanj).
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Da li je bolji TV od FullHD monitora?

kažu stariji da je sliku najbolje objesiti na zid, da se posuši. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Da li je bolji TV od FullHD monitora?
Stjepanj kaže...

ovis s koje daljine gledas ne?...svaki ima svoje prednosti i mane!

TV gledam s cca.3 metra,a recimo da laptop gledam s  kojih pola metra?

Pod gledam,mislim na obične DVD-e?

15 godina
protjeran
offline
Re: Da li je bolji TV od FullHD monitora?
Jurassic Park kaže...
Pozdrav svima,

Zanima me na čemu bi slika bila bolja-na Full HD 107cm 600hz Plazmi,ili na Full HD monitoru(laptop)?

 

 

Kao sto je kolega vec rekao ... Ovisi jel se mislis igrati zavaljen u fotelju s dva metra izmedju tebe i "monitora" ili mislis nesto konkretno raditi na monitoru. Obzirom na postavljeni izbor vrlo vjerojatno je ovo prvo pa ti je onda 42" TV "zgodnija" stvar od monitora. Inace osim dimenzija tu su detalji o potrosnji, trajnosti, cijeni itd. uglavnom ima ogromne razlike. No one su nebitne. Bitno je da imas veci nego sused da se sve ckepi na tulumu mogu diviti tvom hardveru.

 

 

 

Jurassic Park kaže...

TV gledam s cca.3 metra,a recimo da laptop gledam s  kojih pola metra?

Pod gledam,mislim na obične DVD-e?

 

Aha ... pa s "obicnim devedejima" neces vidjeti neku razliku u kvaliteti na Fuly HaDe teveju ili kakvom 4K ak imas para .. Pace mogao bi se razocarati ... Al ako se igras igre obicno podrzavaju rendering tih reza naravno koliko graficka da. Za "obicne devedeje" ti je izuzetno bida ne pretjeras s rezolucijom kako god to chudno zvucalo. No bolje se ti ko i sav normalan svijet prebaci na 1080p/720p materijal koji nije nikakva novotarija i gledaj to na telki koju imas di obesiti i za koju imas para ... a obicne devedeje gledaj samo po potrebi. Jel to materijal iz Kustoshije

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.5.2015 2:58 (gljinoliga).
15 godina
protjeran
offline
Re: Da li je bolji TV od FullHD monitora?
Ajar kaže...

kažu stariji da je sliku najbolje objesiti na zid, da se posuši. 

 

 

E zahebli su te. Ovisi koju tehniku koristis Ak je ulje na platnu i ak se prevec posusi onda ispuca gore od lose tetovaze ... E ak je akvarel i obesis ga da se posusi bu ti proplakal .... TAk da ti tvoji starci nek si uzmu kiselis i odlepsaju sa svojim lofackim medju pecaroshe ... e znas koje oni somine izvlace.

10 godina
offline
Da li je bolji TV od FullHD monitora?

Na plazmi bu ti se zapekla slika ak bus koristil kao monitor. Cak i ak je koja od novijih sa zastitom od burn-in. Nece slika kao takva al bi ti traka, start mozda ikone mogle postat dio tv-a. Da se nastelat transparentnost pa da bude traka prozirna al nisam ziher za ikone. Plus kaj tv-i imaju visok input-lag ak mislis igrat igrice. Za filmove nema rasprave jer je plazma autoritet.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to became insane.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice