Jel se može na obićan lcd monitor gledat telka....

poruka: 9
|
čitano: 4.408
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
protjeran
offline
Jel se može na obićan lcd monitor gledat telka....

ovak imam monitor acer v193w, e sad ja bi s njega gledao telku, tj. htjeo bi od njega napravit telku......ovak meni je bila ovako zamisao samo neznam jel bi se to tako moglo.......

 

evo ovak: -uzeo bi avg to s-vido "prva slika"

          -onda scart to s-video "druga slika"

          -i s-video kabal

          -i dvb-t prijemnik

 

i ja bi to ovak spojio ovo pod 1. bi stavio na monitor,

                         2. bi stavio na dvb-t prijemnik,

                         3. bi spojio ta 2 uređaja s tim kablom, po što imaju ulaze za s-video,

 

i onda bi složio sve tako kako sam naveo i antenu spojio na prijemnik i sve naravno ukljućio u struju 

 

i pitanje bi bilo: jel bi se moglo tako spojiti......i da se ima tv na monitoru.......

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.10.2010 22:15 (renoboXX).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Jel se može na obićan lcd monitor gledat telka
treba ti Tv kartica .. ja msm
16 godina
neaktivan
offline
RE: Jel se može na obićan lcd monitor gledat telka
SeFiKuCkA kaže...
treba ti Tv kartica .. ja msm

Možeš i ovako.

Daj nabavi neki DVB-T reciever sa VGA utorom.

Nulla e reale, tutto e lecito. Requiescat in pace
13 godina
protjeran
offline
Jel se može na obićan lcd monitor gledat telka....

ali ja to nebi na kompu nego ovak posebno da bude bez spajanja na komp..........

 

znaći uzmem tak resiver i taj kabal sa vga-om i tako spojim prijemnik i monitor i kaj bi mogao tako gledat telku ........i jel bi se moglo gledat ovak kako sam ja naveo......

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.10.2010 22:22 (renoboXX).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Jel se može na obićan lcd monitor gledat telka....

jel......

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Jel se može na obićan lcd monitor gledat telka
renoboXX kaže...

jel......

Gledat ćeš na monitoru kao na TV-u samo što ćeš umjesto na monitoru (kao na TV-u) prebacivat programe, prebacivat ćeš ih odnosno listat preko receiver-a

 

 

samo nikad nisam vidio na istom monitoru, baš PC monitoru da su spojena 2 bilo koja izvora slike npr. komp i receiver u tvom slučaju Neodlučan

 

Mislim da ćeš morat ručno prebacivat izvor slike na monitoru...valjda će te sam monitor tražit koji izvor slike da upotrijebi....ako su komp i taj receiver upaljeni istovremeno, na to mislim

Good moaning!...Will you please stop bonging the bill...I will go out the bock pissage................IN GAME: IWEK91
16 godina
neaktivan
offline
RE: Jel se može na obićan lcd monitor gledat telka
Krešo91 kaže...
renoboXX kaže...

jel......

Gledat ćeš na monitoru kao na TV-u samo što ćeš umjesto na monitoru (kao na TV-u) prebacivat programe, prebacivat ćeš ih odnosno listat preko receiver-a

 

 

samo nikad nisam vidio na istom monitoru, baš PC monitoru da su spojena 2 bilo koja izvora slike npr. komp i receiver u tvom slučaju Neodlučan

 

Mislim da ćeš morat ručno prebacivat izvor slike na monitoru...valjda će te sam monitor tražit koji izvor slike da upotrijebi....ako su komp i taj receiver upaljeni istovremeno, na to mislim

Moj monitor ima tipku za prebacivanje DVI/VGA

Nulla e reale, tutto e lecito. Requiescat in pace
14 godina
neaktivan
offline
RE: Jel se može na obićan lcd monitor gledat telka
lzgr kaže...

Moj monitor ima tipku za prebacivanje DVI/VGA

Moj nema, ali imam krevet s lijeve strane stola......KLIK......i monitor samo okrenem za 90 stupnjeva u smjeru kazaljke na satu Belji se i eto mi "TV" Cool

Good moaning!...Will you please stop bonging the bill...I will go out the bock pissage................IN GAME: IWEK91
13 godina
protjeran
offline
Jel se može na obićan lcd monitor gledat telka....

ok, ja sam samo htijeo da gledam telku na monitoru od kompa ali bez da bude spojen na komp, znaći mogu tako i kaj bi se moglo prebacivat programe na danjeskom od recivera.......

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice