Kupovina novog monitora

poruka: 29
|
čitano: 11.078
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Kupovina novog monitora

Došlo je vrijeme za zamjenu mog starog 17" CRT monitora pa bi molio da mi preporučite 19" monitor kujemu bi glavna namjena bila igranje.

Imam procesor intel q9550 i nvidiu gtx260.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kupovina novog monitora

Mislim da ti je to premali monitor za tu grafu. Uzmi neki 22'' ili vise, sad bar nisu skupi. 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Kupovina novog monitora
oxy_moron kaže...

Došlo je vrijeme za zamjenu mog starog 17" CRT monitora pa bi molio da mi preporučite 19" monitor kujemu bi glavna namjena bila igranje.

Imam procesor intel q9550 i nvidiu gtx260.

Do koliko para??imaš Samsung T200 za 1400 kn,čak i manje

st001cro@gmail.com-MSN
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kupovina novog monitora

1000-1500 Kn

Mislim da bi mi 22" bilo previše.

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.8.2009 18:47 (oxy_moron).
14 godina
protjeran
offline
RE: Kupovina novog monitora

Nebi, nebi.

19' ti je isto što i 17. Ista je rezolucija.

Uzmi 22' inčni ili odustani od kupovine.

Evo ide nevjesta preljepa je zaista
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kupovina novog monitora
oxy_moron kaže...

1000-1500 Kn

Mislim da mi bi 22" bilo previše.

Zašto previše??Nemaš dovoljno mjesta za staviti ili misliš da će igre i ostalo ići loše??Samsung ili LG

st001cro@gmail.com-MSN
15 godina
neaktivan
offline
Kupovina novog monitora

ja sam svog 22'' LG a platio 1000 kn w2234s

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kupovina novog monitora

Mislim zbog dimenzija.

Znam da po visini to nije puno ali sam po dužini malo ograničen.

Maksimalna dužina koja mi treba je 50cm

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.8.2009 19:02 (oxy_moron).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kupovina novog monitora
oxy_moron kaže...

Mislim zbog dimenzija.

Znam da po visini to nije puno ali sam po dužini malo ograničen.

Maksimalna dužina koja mi treba je 50cm

si ogranicen tojest nemas mjesta ili ti ne zelis vise od 50 jer 22'' ti je 55cm cak i manje jer ide u visinu cak tako da bi doslo oko 45-50 nek ti kazu oni koji imaju 22'' nek izmjere

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.8.2009 0:02 (damian123).
15 godina
neaktivan
offline
Kupovina novog monitora

Možete meni preporučiti neki monitor do 1500kn i da ima Full HD rezoluciju jer mi treba za Ps3.

Ps3 and Psp owner Pričajte šta hoćete ali ps3 je legenda!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kupovina novog monitora
gamer5494 kaže...

Možete meni preporučiti neki monitor do 1500kn i da ima Full HD rezoluciju jer mi treba za Ps3.

Pozdrav!!

Sad si kupujem novi komp i na forumu su mi preporučili ovaj... zapeo mi je za oko http://www.nabava.net/lg-w2361v-lcd-23__45747_p.php

50k:1 kontrast, HDMI izlaz..full hd itd. pa pogledaj..negdje ti je u granicama..Samo što je ovaj 23".. :D

Filip
15 godina
neaktivan
offline
Kupovina novog monitora

OK. Hvala puno.

Meni je zapeo još ovaj monitor u oko. Pa ako mi možete reći koje je bolje da uzmem.

 

http://www.vemil.hr/opis.aspx?prikaziTemplate=0&Sifra=1011245

 

Hvala unaprijed.

Ps3 and Psp owner Pričajte šta hoćete ali ps3 je legenda!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kupovina novog monitora

Onaj moj link od Nabave nema sliku, ali taj monitor iz Vemila mi se čini da je isti kao ovaj moj iz Nabave, samo što moj prijedlog ima 23 inča za 1499kn ,a tvoj 21,5 za isti iznos.

Filip
14 godina
neaktivan
offline
Kupovina novog monitora

Koji monitor od ova dva bi odabrali:

 

Dell SP2309W ili SyncMaster P2370

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kupovina novog monitora
Hanter kaže...

Koji monitor od ova dva bi odabrali:

 

Dell SP2309W ili SyncMaster P2370

ja bi odabrao DELLNamigiva

15 godina
neaktivan
offline
Kupovina novog monitora

Može li mi netko odgovoriti da li će mi slika u igrama biti rastegnuta ako uzmem widescreen monitor?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kupovina novog monitora

Ljudi,došlo vrijeme da se oprostim od CRT monitora pa bih molio da mi kažete između ova dva koji da uzmem,ADM ne dolazi u obzir.

SM ili LG

Poruka je uređivana zadnji put pon 31.8.2009 11:44 (big_guy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kupovina novog monitora

Ja bi uzeo neki monitor za ps3 pa ako ima neki do 1500kn ali da ima neki poseban priključak za zvučnike.

Ps3 and Psp owner Pričajte šta hoćete ali ps3 je legenda!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Kupovina novog monitora

Bez brige, 22" ti nikako neće biti previše, a cijenovno su vrlo primamljivi, evo recimo imaš Samsunga:  

 

SM 2253LW, 22'' LCD, 8000:1, 2 ms, DVI, sjajno crni, 1680 x 1050 rezolucija   (1499kn)

 

(http://www.ve-mil.hr/opis.aspx?prikaziTemplate=0&Sifra=1113103)   - ne radi mi linkanje iz nekog razloga pa evo ovak adresa..

 

Za te novce to ti je jako dobar monitor Namigiva

Lijep pozdrav ;)
16 godina
offline
RE: Kupovina novog monitora
big_guy kaže...

Ljudi,došlo vrijeme da se oprostim od CRT monitora pa bih molio da mi kažete između ova dva koji da uzmem,ADM ne dolazi u obzir.

SM ili LG

Ja bih se odlučio za Samsunga Namigiva

Lijep pozdrav ;)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kupovina novog monitora
AlienWare1 kaže...
gamer5494 kaže...

Možete meni preporučiti neki monitor do 1500kn i da ima Full HD rezoluciju jer mi treba za Ps3.

Pozdrav!!

Sad si kupujem novi komp i na forumu su mi preporučili ovaj... zapeo mi je za oko http://www.nabava.net/lg-w2361v-lcd-23__45747_p.php

50k:1 kontrast, HDMI izlaz..full hd itd. pa pogledaj..negdje ti je u granicama..Samo što je ovaj 23".. :D

o daaaaaaa......taj i ja kupujem.......u adm-u je cijena odlicna 1400 kn:))))))))

14 godina
neaktivan
offline
RE: Kupovina novog monitora
Hanter kaže...

Koji monitor od ova dva bi odabrali:

 

Dell SP2309W ili SyncMaster P2370

ja bi uzeo samsung sync master jer vjerojatno ima samsungovu matricu i moguce je GeForce 3D Vision normalno ako imas neku od novijih graficki.......:)

15 godina
neaktivan
offline
RE: Kupovina novog monitora
miro_xfx kaže...
AlienWare1 kaže...
gamer5494 kaže...

Možete meni preporučiti neki monitor do 1500kn i da ima Full HD rezoluciju jer mi treba za Ps3.

Pozdrav!!

Sad si kupujem novi komp i na forumu su mi preporučili ovaj... zapeo mi je za oko http://www.nabava.net/lg-w2361v-lcd-23__45747_p.php

50k:1 kontrast, HDMI izlaz..full hd itd. pa pogledaj..negdje ti je u granicama..Samo što je ovaj 23".. :D

o daaaaaaa......taj i ja kupujem.......u adm-u je cijena odlicna 1400 kn:))))))))

 

Ne razumijem se baš u monitore pa ako mi netko može reči dali taj monitor ima neki izlaz za zvučnike?

Ps3 and Psp owner Pričajte šta hoćete ali ps3 je legenda!
14 godina
neaktivan
offline
Kupovina novog monitora

Imam priliku uzet novi monitor,ponuda je:

 

 1) 22" LCD SAMSUNG SM2233BW

 2) Acer X203HB

 3) LG 22" W2242T-YF

 4) Philips 19" 190CW9FB

 5) LG L204WT 20" wide

 6) LCD SAMSUNG SM2033SW

neki su sa VGA a neki DVI,kakva je razlika,tj. kolika je razlika u analognim i digitilanim prikljuccima?

Koji je najbolji iz ove ponude?Dali mozete poredati od najboljeg ka najgorem?npr.    3,5,4,1,2,6Osmijeh

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kupovina novog monitora

Par godina sam imao samsungov 19'' ekran i neki dan sam kupio Philips Brilliance x-line Lightframe 22'' (1400,00 kn) u Rijeci u Toweru (Tehnomax) i mogu vam reci da je ovo potpuno nova dimenzija surfanja, gledanja filmova, igranja sa plavim svjetlecim okvirom oko ekrana. Ali sta je najbitnije birala ga je ljepsa polovica i sad mi je dopusteno visesatno sjedenje pred ekranom bez prigovaranja :))

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
RE: Kupovina novog monitora
oxy_moron kaže...

Može li mi netko odgovoriti da li će mi slika u igrama biti rastegnuta ako uzmem widescreen monitor?

Hihi, nece. Slika ce biti normalna.

- Psiho246
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kupovina novog monitora
Psiho246 kaže...
oxy_moron kaže...

Može li mi netko odgovoriti da li će mi slika u igrama biti rastegnuta ako uzmem widescreen monitor?

Hihi, nece. Slika ce biti normalna.

Ovisi. Igra treba podržavati widescreen rezolucije (što gotovo sve današnje igre podržavaju - za starije može postojati hack) ili monitor treba podržavati 1:1 pixel mapping (što znači da će sliku prikazivati na rezoluciji u kojoj je dobije od grafičke kartice, bez skaliranja i/ili rastezanja).

 

Podržava li igra widescreen rezolucije (ili postoji li hack za WS rezoluciju) možeš provjeriti na Widescreen Gaming Forumu - u sekciji Widescreen Lists (izbornik na lijevoj strani stranice) odaberi Games i potraži igru (ili upotrijebi search box).

The laws of nature are constructed in such a way as to make the universe as interesting as possible. - Freeman Dyson, Imagined Worlds
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.9.2009 12:06 (hrx).
15 godina
neaktivan
offline
Kupovina novog monitora

Ekipa, kakav vam je ovaj monitor Benq E2420HD ? Pristojan se cini !

P.S. samo da jos stigne na police ... Osmijeh

 

Evo link http://benq.com/products/LCD/?product=1561

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kupovina novog monitora
Hanter kaže...

Koji monitor od ova dva bi odabrali:

 

Dell SP2309W ili SyncMaster P2370

 Svakako Dell,samo obrati paznju na model(razlicita radna reza,ako uzmes jaci moras imat i odgovarajucu grafu)

ja sam uzeo http://www.mikronis.hr/shop/item.asp?itemid=9974&catid=60 a postoji i model s rezom 1920x1080.

Vro dobra web cam i USB hub 4x za pohvalu.Preporuka!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice