Monitor do 1300kn za gaming.

poruka: 34
|
čitano: 8.281
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Monitor do 1300kn za gaming.

Trebam monitor za gaming do 1300kn što prije.

Arian RIčko
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Monitor do 1300kn za gaming.

AOC I2352VH !  Ili ako se mozes rastegnut do Dell-a U2312HM !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Monitor do 1300kn za gaming.
77ari kaže...

Trebam monitor za gaming do 1300kn što prije.

 

Protegni se na Della U2312HM.

I want to taste you but your lips are venomous poison, you're poison, running through my veins
16 godina
offline
Monitor do 1300kn za gaming.

Dell U2312 nepunih 1400 Kn @ nabava.net

 

Alternativa nešto manji Philips IPS 227E3Q @ Nabava.net

Prodajem RAGE za PS3: http://www.bug.hr/forum/topic/igre-accounti-igrama/prodaja-igra-rage-playstation-3/129629.aspx?page=0&jumpto=2529211&sort=asc&view=flat
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Monitor do 1300kn za gaming.
Haf932 kaže...

AOC I2352VH !  Ili ako se mozes rastegnut do Dell-a U2312HM !

 

donator_bubrega kaže...
77ari kaže...

Trebam monitor za gaming do 1300kn što prije.

 

Protegni se na Della U2312HM.

 

191x7 kaže...

Dell U2312 nepunih 1400 Kn @ nabava.net

 

Alternativa nešto manji Philips IPS 227E3Q @ Nabava.net

Definitivno se slažem sa kolegama vezano uz Della. Ja sam ga uzeo i uistinu sam prezadovoljan njime. Po mojem mišljenju best buy u svojoj kategoriji.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Monitor do 1300kn za gaming.

Hvala na odgovorima.

Arian RIčko
11 godina
offline
Monitor do 1300kn za gaming.

Pozdrav!

Namjeravam kupiti gaming pc pa me zanima koji bi monitor bio bolji za igranje. Konkretno je dvojba između Dell-a i Samsunga. Bitna razlika je što Samsung ima vrijeme odziva 2ms, a Dell 8ms što je prilično velika razlika. Trenutno imam Samsung monitor 19'' sa 2ms koji mi služi za igranje i zadovoljan sam, ali ne znam je li Dell u tom cijenovnom rangu bolji?

Modeli su sljedeći: 

Dell:
http://www.adm.hr/product_info.php?cPath=258_259_226&products_id=10559 

i

Samsung:
http://www.adm.hr/product_info.php?cPath=258_259_186&products_id=9989  

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Monitor do 1300kn za gaming.

Uzmi Dell-a ! Tih 2ms odaziva ti je marketinski trik !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Monitor do 1300kn za gaming.
Haf932 kaže...

Uzmi Dell-a ! Tih 2ms odaziva ti je marketinski trik !

Jesi baš 100% siguran u to?
Nekoliko ljudi koji su završili informatičke fakultete su mi baš izričito predlagali 2ms kad sam kupovao gaming monitor prije 5 godina.
No, Samsung gledam kao izvrsnu tvrtku koja provjereno radi odlične monitore, ali Dell me ipak vuče, a i ima IPS matricu koju svi jako hvale.
Znači jedini problem koji me muči kod Dell-a je 8ms odziva i ne znam da li bi se to jako primjetilo kod nekih igara kao npr. Battlefield 3 (Multiplayer)

13 godina
offline
Monitor do 1300kn za gaming.

kladim se da razliku u tom  odazivu neces primjetit !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Monitor do 1300kn za gaming.
peterstern9 kaže...
Haf932 kaže...

Uzmi Dell-a ! Tih 2ms odaziva ti je marketinski trik !

Jesi baš 100% siguran u to?
Nekoliko ljudi koji su završili informatičke fakultete su mi baš izričito predlagali 2ms kad sam kupovao gaming monitor prije 5 godina.
No, Samsung gledam kao izvrsnu tvrtku koja provjereno radi odlične monitore, ali Dell me ipak vuče, a i ima IPS matricu koju svi jako hvale.
Znači jedini problem koji me muči kod Dell-a je 8ms odziva i ne znam da li bi se to jako primjetilo kod nekih igara kao npr. Battlefield 3 (Multiplayer)

da te oslobodim dileme:

 

Na poslu imam Dell U2311H i U2312H a doma imam Samsung 2470H (2ms). Dell danas kosta 1350kn a Samsung je oko 1800kn.

Da mi sad netko ponudi da mijenjam tog Samsunga za Della (2312, jer se 2311 vise ne moze nabavit) promijenio bi se iste sekunde i jos bi ga poljubio.

Napominjem da kucni monitor sluzi za gaming.

11 godina
offline
Re: Monitor do 1300kn za gaming.
BlueMax kaže...
peterstern9 kaže...
Haf932 kaže...

Uzmi Dell-a ! Tih 2ms odaziva ti je marketinski trik !

Jesi baš 100% siguran u to?
Nekoliko ljudi koji su završili informatičke fakultete su mi baš izričito predlagali 2ms kad sam kupovao gaming monitor prije 5 godina.
No, Samsung gledam kao izvrsnu tvrtku koja provjereno radi odlične monitore, ali Dell me ipak vuče, a i ima IPS matricu koju svi jako hvale.
Znači jedini problem koji me muči kod Dell-a je 8ms odziva i ne znam da li bi se to jako primjetilo kod nekih igara kao npr. Battlefield 3 (Multiplayer)

da te oslobodim dileme:

 

Na poslu imam Dell U2311H i U2312H a doma imam Samsung 2470H (2ms). Dell danas kosta 1350kn a Samsung je oko 1800kn.

Da mi sad netko ponudi da mijenjam tog Samsunga za Della (2312, jer se 2311 vise ne moze nabavit) promijenio bi se iste sekunde i jos bi ga poljubio.

Napominjem da kucni monitor sluzi za gaming.

Oprosti, ove zadnje dvije rečenice mi nisu baš kristalno jasne pa me ispravi ako sam krivo shvatio.
Znači, koliko sam shvatio ti bi mi preporučio Dell 2312 bez razmisljanja?

12 godina
offline
Monitor do 1300kn za gaming.

Da

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Monitor do 1300kn za gaming.
BlueMax kaže...

Da

Ok, puno hvala na pomoći obojici.
Definitivno uzimam Dell-a :) 

14 godina
offline
Monitor do 1300kn za gaming.

Dečki, dajte meni savjet, uzeo bi Dell U2312HM, ali sam ograničen malo s budgetom jer ovdje u Varaždinu nemam baš puno izbora za informatičke trgovine. Dakle drugim riječima ograničen sam na Links ( jedini pošteni pc shop u vž s dobrom ponudom ) i sad mi je upao u oko Philips monitor za 1299 kn, 23" s IPS panelom i LED osvjetljenjem... Trenutno nešto rade na stranici pa ne mogu na nju, tako da nebrem stavit link ovdje, uglavnom ja bi uzeo taj monitor sigurno da znam dal valja šta... Problem je što je u linksu Dell 1599 kn što ne želim dat, jer vidim da je u drugim trgovinama u prosjeku 1400kn. Tako da ako ima tko prijedlog neki ili iskustva s Philipsom neka se javi :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Monitor do 1300kn za gaming.

http://www.adm.hr/product_info.php?products_id=10559

 

naručiš iz adm-a, platiš poštarinu 50kn ako se ne varam i to je to :) 

 
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Monitor do 1300kn za gaming.
Reedy kaže...

Dečki, dajte meni savjet, uzeo bi Dell U2312HM, ali sam ograničen malo s budgetom jer ovdje u Varaždinu nemam baš puno izbora za informatičke trgovine. Dakle drugim riječima ograničen sam na Links ( jedini pošteni pc shop u vž s dobrom ponudom ) i sad mi je upao u oko Philips monitor za 1299 kn, 23" s IPS panelom i LED osvjetljenjem... Trenutno nešto rade na stranici pa ne mogu na nju, tako da nebrem stavit link ovdje, uglavnom ja bi uzeo taj monitor sigurno da znam dal valja šta... Problem je što je u linksu Dell 1599 kn što ne želim dat, jer vidim da je u drugim trgovinama u prosjeku 1400kn. Tako da ako ima tko prijedlog neki ili iskustva s Philipsom neka se javi :)

Philips ti je isto odličan monitor, Dell ne vrijedi tih 300 kn više za ustvari istu stvar, mislim da nemaš što razmišljati, uzimaj!

14 godina
offline
Re: Monitor do 1300kn za gaming.
SebaOS kaže...

http://www.adm.hr/product_info.php?products_id=10559

 

naručiš iz adm-a, platiš poštarinu 50kn ako se ne varam i to je to :) 

 

Ma da, ali recimo onda se u međuvremenu nešto pokvari ili sl. onda moram ići u ZG da odfuram u servis ili poslat poštom pa ću platit opet poštarinu, pa će se to prek pošte razvlačit itd.. Želim se jednostavno osigurat i kupit monitor da imam jamstvo u Varaždinu.

 

@peter, govoriš li to iz iskustva ili ? radi se o ovom monitoru iz linksa. (nisam napomenuo, ali se moze zakljuciti i iz naslova, primarna svrha je gaming.)

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.7.2012 23:30 (Reedy).
11 godina
offline
Re: Monitor do 1300kn za gaming.
Reedy kaže...

 

@peter, govoriš li to iz iskustva ili ? radi se o ovom monitoru iz linksa. (nisam napomenuo, ali se moze zakljuciti i iz naslova, primarna svrha je gaming.)

Samsung, Dell i Philips su ti vrh što se tiče monitora. Ovaj Philips koji ti želiš je vrhunski monitor sa IPS matricom.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Monitor do 1300kn za gaming.
Reedy kaže...

Dečki, dajte meni savjet, uzeo bi Dell U2312HM, ali sam ograničen malo s budgetom jer ovdje u Varaždinu nemam baš puno izbora za informatičke trgovine. Dakle drugim riječima ograničen sam na Links ( jedini pošteni pc shop u vž s dobrom ponudom ) i sad mi je upao u oko Philips monitor za 1299 kn, 23" s IPS panelom i LED osvjetljenjem... Trenutno nešto rade na stranici pa ne mogu na nju, tako da nebrem stavit link ovdje, uglavnom ja bi uzeo taj monitor sigurno da znam dal valja šta... Problem je što je u linksu Dell 1599 kn što ne želim dat, jer vidim da je u drugim trgovinama u prosjeku 1400kn. Tako da ako ima tko prijedlog neki ili iskustva s Philipsom neka se javi :)

Uzmi Della u ADM-u. Što se tiče garancije, ekipa je vrlo pristupačna, pa nemaš oko toga problema, a i može se dogoditi npr. da duže čekaš monitor iz Linksa ako im nije na lageru, jer ga, primjera radi, moraju slati iz Zagreba.

heilige
14 godina
protjeran
offline
Re: Monitor do 1300kn za gaming.

Samo što ADM nema ništa sa jamstvom, nego Megatrend poslovna riješenja d.o.o.

 

 

Jamstvo kod DELL-a:
- dijelovi 36 mjeseci

- servis 12 mjeseci

 


Dakle ako se nešto pokvari nakon prve godine jamstva, servis se naplaćuje po

cjeniku Megatrenda.

 

Primjerice, slučaj koji smo imali, neispravan DELL IPS 27'' nakon 15 mjeseci.

 

Korisnik je dobio besplatnu zamjenu displaya, ali je servis platio 300kn + PDV. 

From all the things I lost, I miss my mind the most...
11 godina
offline
Monitor do 1300kn za gaming.

Što mislite vrijedi li uzeti ovog skupljeg Della za 500 kn više i vrijedi li stvarno tih 500 kn više?
Razlika je zapravo u 1'' i rezoluciji.

http://www.adm.hr/product_info.php?cPath=258_259_226&products_id=10559 

http://www.adm.hr/product_info.php?cPath=258_259_226&products_id=10485  

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.7.2012 14:18 (peterstern9).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Monitor do 1300kn za gaming.

Ak nisi pri novcima i U2312HM ce biti dosta , također odlican monitor !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Monitor do 1300kn za gaming.
peterstern9 kaže...

Što mislite vrijedi li uzeti ovog skupljeg Della za 500 kn više i vrijedi li stvarno tih 500 kn više?
Razlika je zapravo u 1'' i rezoluciji.

http://www.adm.hr/product_info.php?cPath=258_259_226&products_id=10559 

http://www.adm.hr/product_info.php?cPath=258_259_226&products_id=10485  

Ako je za igru i multimediju ne isplati se. ako je za posao isplati se.

11 godina
offline
Monitor do 1300kn za gaming.

Razmišljao sam o skupljem Dellu jer s njim mi ipak igre nebi bile "razvučene" na wide ekranu zbog rezolucije 1920x1200. S druge strane, zao mi je dati tih 500 kn više jer za to rađe uzmem npr. jaču grafičku.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Monitor do 1300kn za gaming.
peterstern9 kaže...

Razmišljao sam o skupljem Dellu jer s njim mi ipak igre nebi bile "razvučene" na wide ekranu zbog rezolucije 1920x1200. S druge strane, zao mi je dati tih 500 kn više jer za to rađe uzmem npr. jaču grafičku.

Ako su u pitanju igre uzmi 1920x1080 jer je to optimalna rezolucija za igre (od kud ti to da su razvucene??). Dodatnih 120 pixela samo je opterecenje na graficku. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Monitor do 1300kn za gaming.

Kao što BlueMax reče, ako je samo za multimediju i igre uzmi U2312HM, a ovih 500kn pametnije uloži. Vidim da slažeš novi PC, pa si npr. za tu razliku upikneš neki SSD pošto su sada relativno jeftini.

heilige
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice