Monitor prikazuje okomite pruge

poruka: 8
|
čitano: 2.857
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Monitor prikazuje okomite pruge

zadnjih par dana sam prvo primjetio jednu na desnoj strani ekrana, široku cca 5mm, sa izraženim jednim rubom, no nakon raznih lcd testova vidim da ih ima na pretek, po cijelom ekranu. nisu sve uočljive odmah, ali u pojedinim situacijama baš bodu u oko, pogotovo ova na desnoj strani.

e da, monitor je samsung T200, do sad nije bilo nikakvih problema. kabel sam testirao na drugom računalu, probao sam i s drugim kablovima i opet isto. grafičku sam također testirao, u furmarku, sve je ok, ajd temperatura 95 stupnjeva :)

evo i fotki, pa me vi savjetujte. dal bi prošlo pod garanciju? imam je još cca 5 mjeseci.

pruga u desnom dijelu pruga u desnom dijelu
loša fotka pruga duž ekrana loša fotka pruga duž ekrana
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Monitor prikazuje okomite pruge
thucydides kaže...

zadnjih par dana sam prvo primjetio jednu na desnoj strani ekrana, široku cca 5mm, sa izraženim jednim rubom, no nakon raznih lcd testova vidim da ih ima na pretek, po cijelom ekranu. nisu sve uočljive odmah, ali u pojedinim situacijama baš bodu u oko, pogotovo ova na desnoj strani.

e da, monitor je samsung T200, do sad nije bilo nikakvih problema. kabel sam testirao na drugom računalu, probao sam i s drugim kablovima i opet isto. grafičku sam također testirao, u furmarku, sve je ok, ajd temperatura 95 stupnjeva :)

evo i fotki, pa me vi savjetujte. dal bi prošlo pod garanciju? imam je još cca 5 mjeseci.

vrijedi pokušati garanciju, ipak mi se čini da ti nisi ovdje nis kriv ako sam sve tocno procitao.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Monitor prikazuje okomite pruge
thucydides kaže...

zadnjih par dana sam prvo primjetio jednu na desnoj strani ekrana, široku cca 5mm, sa izraženim jednim rubom, no nakon raznih lcd testova vidim da ih ima na pretek, po cijelom ekranu. nisu sve uočljive odmah, ali u pojedinim situacijama baš bodu u oko, pogotovo ova na desnoj strani.

e da, monitor je samsung T200, do sad nije bilo nikakvih problema. kabel sam testirao na drugom računalu, probao sam i s drugim kablovima i opet isto. grafičku sam također testirao, u furmarku, sve je ok, ajd temperatura 95 stupnjeva :)

evo i fotki, pa me vi savjetujte. dal bi prošlo pod garanciju? imam je još cca 5 mjeseci.

nosi, nemaš garanciju bezveze.

Iskoristi dok još možeš :))

Stara japanska: ako pas laje, nije dovoljno kuhan.
14 godina
neaktivan
offline
Monitor prikazuje okomite pruge

koristi garanciju i nosi ga.. {#}

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Monitor prikazuje okomite pruge

heh, to ću i napraviti. valjda sam se nadao savjetu tipa "baci u pećnicu i prži 9min na 200 stupnjeva" :D

samo, kupljen je u diskont24 koji nema svoj servis, gdi uopće ima samsungov servis? europatrade? jer samsungove stranice ne nude neki servis kud bih odnio monitor.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Monitor prikazuje okomite pruge
thucydides kaže...

heh, to ću i napraviti. valjda sam se nadao savjetu tipa "baci u pećnicu i prži 9min na 200 stupnjeva" :D

samo, kupljen je u diskont24 koji nema svoj servis, gdi uopće ima samsungov servis? europatrade? jer samsungove stranice ne nude neki servis kud bih odnio monitor.

M-SAN grupa za cijelu hr

13 godina
neaktivan
offline
Monitor prikazuje okomite pruge

Malo kasnim s odg, ali za samsung je servis inace kumex..

[url="http://www.signaturebar.com/"][img]http://www.signaturebar.com/uploads/images/48289.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Monitor prikazuje okomite pruge

da, u osijeku, meni je trebalo nešto bliže zagrebu :) u europatrade-u je centralni samsungov servis.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice